• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
to je vtipny :slight_smile:) ale jedny lidi tady u nas maji opravdu plnou kocarkarnu lepenky :grinning:
od te doby, co topime krbem a vetrame, tak se nam ani nerosej okna a plisen nehrozi, predtim to byl des... a pradlo je u kamen suche hned, a vic varim s poklickami, predtim jsem to flakala
10. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kat-prosím tě, jako bys ty magory neznala...Kdybys viděla čím lidi topí tady, tak by se snasmála..Oni do popelnice nevyhazujou odpadky, oni je pálí..Chápeš to? protože popelnice je na popel a né na bordel z domácnosti..Dědek od Lukáše to na mě taky zkoušel, tak jsem to kategoricky odmítla.Jsem Lukášovi řekla, že jestli se mi nekdo bude hrabat v odpadkách, tak tam bydlet nebudu a je klid:slight_smile:)
Jinak gratujuju Míšovi k nové práci, kde dělá?
já mám dneska volno, tak teď přemýšlím co podniknem..Kam zajet..
A prosím tě, na ty staré d... se vykašli, lepší už to nebude.Normálně jim neotvírej a jenom jim zamávej přes okno.. :grinning:
10. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, ti, co tu bydleli před náma-topili plynem :unamused: nás právě varovali, že musíme minimálně 5x denně 10 minut větrat průvanem, jinak že měli plísně po zdech a tak, já z toho byla vystresovaná, ale když topíme tak jak topíme, tak nám vhkost nikdy nestoupne nad 50%, takže plíseň nehrozí, už ani ve sklepě není vlhko, no paráda :sunglasses:

Luci, teď jdeme ven, písnu ti večer do IP :wink:
10. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, no to jsou starosti, my zase mame porad švábi, uz tady desinsektovali, uz sem davali i gel, vsechno na h... akorat tu lezli zblblí švábi a uz jsou tu zase. Bych si radsi sama topila třeba pneumatikama :grinning: jsou to starosti...ach jo.
10. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak svaby jsou mnohem horsi...

holky,ja uz asi hnizdim, ci co :slight_smile: uz vyvarim pleny a bryndacky... tridim obleceni... Honza dnes priveze novou skrin :slight_smile:
jo, mimochodem, udelala jsem si kartu Mimi Klubu v Globusu, nemate ji nekdo?
10. bře 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
VSECHNO NEJLEPSI LENCIATKU K NAROZKAM :dizzy_face:

kde vubec jsi holka???
10. bře 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, tak já asi hnízdím taky :grinning: :grinning: :grinning: A to nejsem ani těhule. Včera jsem konečně snesla z půdy ty igelitky s Denisčinýma hadrama, roztřídila jsem to podle velikosti, nachystala na druhé :dizzy_face: Máme toho fůru, nesmím pak nic kupovat :zipper_mouth: Stejně jsme to nevynosili ani tak...

Kristy, já na Lenciatko zrovna včera večer myslela, co s ní je...

Tak teda Lenciatku všechno nejlepší :slight_smile:
10. bře 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenciatku a Vikince vse nej.

Jo, a nepropasla jsem nahodou Kat a jeji narozky? Nemas na MDŽ nahodou?

Ja nemusim kupovat skoro nic. Jen par ruzovejch vecicek :grinning:
10. bře 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, ee, já mám 8.4. :wink:
10. bře 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja budu muset nakoupit par vecicek. Protoze Abinka se narodila na podzim a Belinka bude v lete,takze neco potreba bude...vcera jsme koupili saticky...Abince na ted a Belince na leto :slight_smile: :dizzy_face:
10. bře 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...Lenciatku přeju vše nej :dizzy_face:
Přidala jsem pár foteček Tomíka do alba...je to ten v bílém body :wink:
10. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo, Kat, tak az za mesic :slight_smile:

no, ja mam vyhodu, ze segra ma Natalku z cervna, takze co mi bude chybet, to zdedi mala po sestrence :sweat_smile:
urcite musim koupit novy spaci pytlik, to Davidek zlikvidoval (zip), pak jsou jasne boticky a veci jako lahvicky, savicky atd.,ikdyz doufam, ze budeme kojit zase alespon tech 8 mesicu

jinak asi kaslu na Lovelu a budu prat v Persilu Sensitive jako vzdy, a premyslim, zda mame na zacatek zase pouzivat SebaMed kosmetiku, nebo pojedu rovnou v tom, co mame na Davidka... jeste to promyslim
10. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, fotky krasne! Tomik vypada nejak moc dospele :wink: Davidek je proti nemu mimino
10. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, no já bych musela koupit taky botičky, asi něco "na pěkno", lahvičky asi ani ne, my to nepoužívali, tak bych asi nějaké nové i našla, chci zase kojit, myslím, že kdo kojit fakt chce, tak to asi většinou jde, tak věřím, že kojit budu a prát budu taky v Persilu sensitive, a kosmetiku nevím, hlavně nikdy né ten zas.aný Johnson, po čem Denča měla ten ekzém :angry: , jenže pak se jí dělalo i po SebaMedu, takže asi půjdu do něčeho přírodního nebo nevím, ale já na to mám fůru času, páč než budu těhule, tak to ještě bude trvat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,nene propásla jsi moje narozky 7,3 :wink:
Jinak my teď perem v Tide teď už sem začla jarní oblečky.
Jo byla tu ségra a přinesla foto z utz ,srdíčko krásně bije a termín stanoven na 12,10 :dizzy_face:
10. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, jj, dospěle, jako Abinka od Kristy, a má takové šibalské očička :slight_smile:
10. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ tak opozdene vse nej a vse nej Lenciatku a ja teda vubec nemam prehled. Holky já se na ty vaše holky tak těším, ty jo, před chvilkou fazolka a ted uz se kupují šatičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to to letí... uz jsem si dnes taky chovala miminko a ptala jsem se Xenušky, jestli by chtěla mimi a rekla mi, joooooo! tak nevim.... jo a moje svědkyně ze svatby je těhu a budou mít mimi v září!
10. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a s mamkou se to rozjelo, v pondeli jde na CT a bude to jeji posledni vysetreni a pak se rozhodne co dal a jak bude pokracovat léčba, mam bobky bobky bobky :pensive: ale věřím! že to dopadne dobře! tuk tuk tuk
10. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, tak dodatečně všechno nejlepší :wink:

Bram, mamince moc držím palce :pensive:
10. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky moc
Ale lenciato se tady dlouho neukázala :confused: :confused:
Xeni moc držím mamince palečky ať to dobře dopadne :slight_smile:
10. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris ,hezounký fotky,Tomík je takovej raubířek :slight_smile:
10. bře 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniZ, no já pamatuju, že Lenciatko psala, že už se budou vracet od ČR a pak nic :confused:
10. bře 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkazdenek:12.10. se narodila Abinka :dizzy_face:
11. bře 2009 v 01:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute holky, tak sa zase hlasim z civilizacie. Vidim, ze ste nelenili a pekne popisli zopar stran ...
my sme sa teraz vratili z 2-tyzdnoveho cestovania po malo obyvanom juhozapade ... ani telefonny signal, internet len sem tam v nejakom mestskom centre, pomaly jak svina.
Sebastian je uplne v pohode, cestovanie si uzival, kazdy den nove ubytovanie, ini ludia - vobec mu to nevadilo. s hocikym sa zahra, miluje deti a psov :slight_smile:. naucil sa vyliezat na vsetko mozne i nemozne, takze ho radsej mam stale na ociach. Je z neho horolezec :slight_smile: a miluje trampolinu
Mame 7 zubov - 4 predne hore, jednu stolicku hore a 2 dole ...
uz nam ostava len tyzden, ani sa mi nechce verit, ze buducu stredu budeme sediet v lietadle ...
A teraz idem trochu docitavat a hodit nejake fotky ...
11. bře 2009 v 05:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Leniz taky se opožděně připojuju ke gratulacím k narozeninám. :wink: Super,že sestry miminku bije srdíčko. :slight_smile:

Iris Tomíkovi to tam sluší a jinak koukám,že jsi měla stejný kočárek jako já,akorát v jiné barevné kombinaci a s jinýma kolama. :wink:

Denis super fotečky,koukám,že si to tam užíváte. :wink:
11. bře 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat, já mám 15.4 :wink:
My se vrátili z hor a bylo tu super.Nějaké fotky na www.domi.rajce.net v březnu
Verunka se učí jíst sama, horší období snad už není :grinning:
Holky já nedočítala moc, tak nevím o co jde moc.V úterý půjdem koupit Veruš její první botky.Já jí tedy koupila už jedny na hory, ale ty byli od nějaké maminky z MMB.Páč se mi nechtělo dávat 8OO za zimní boty na týden.Stejně tam v nich moc nechodila, takže se snad nic s nožkama nestalo.Ale ted už bude chodit i venku hodně, tak už bude potřebovat boty nové, první a jen její :grinning:
Taky jsem zapomněla jít k doktorce na očkování s ní a jedeme na velikonoce na hory a já omylem zamluvila jiný hotel :grinning: Jsem nějaká zamilovaná, či co :grinning:
11. bře 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Leniz, vše nejlepší přeji
11. bře 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi super fotečky,a s toou tvojí zamilovaností,asi na tebe leze jaro. :grinning:
11. bře 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Svomo, leze na mě kde co :grinning:
11. bře 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi no teda :grinning: Tak hlavně že ne kde kdo. :grinning:
11. bře 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek