• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahojinky holky,tak se hlásíme po delší době,jak se všechny máte? :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
u nás to jde,žádná velká změna,Nelinka lítá jak tajfun,pořád dělá caviky s jídlem,spí pořád krásně,už umí sama papat vidličkou,se jí moc líbí když si to jídlo může napíchnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ: to me mrzi!!! dodatecne vse nejlepsi a at jste porad spolu s manzilkem a Klaudinkou tak v pohode :slight_smile:)

Xeni: moc drzim palce

Mich: ahooooj! male je sikulka, Davidek zasadne rukama, nejak nam to nejde...
Deni, cestovatelko: moc zdravime, kdy vlastne mirite zpet?
11. bře 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat: ja koupim fakt jen na zacatek SebaMed, a pak prejdeme na to, co pouziva Davidek, vetsinou ma Hipp, neco Niveu... no, uvidime, jestli bude mimi citlivka...
jinak s tim kojenim doufam, ze to zase pujde... moje mamka me kojit chtela a spousta kamosek taky deti chtelo kojit a opravdu to neslo, takze nestaci jen chtit, bohuzel

koupili jsme redukcni prkenko na WC, David na nem rve jak blazen, ma asi klaustrofobii z te mistnustky, nebo nevim ... my se plinek nikdy nezbavime
:angry:

uz se mi zase perou pliny a bryndaky :grinning:
11. bře 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Dík za graulace :slight_smile: bihužel ten večer sem se naprosto dokanale porafala s manžou :unamused: ale už sme zas jak hrličky :wink:
Kris,tak sem zvědavá jestly se narodí na Abinky narozky,nebo na narozky mámy(14,10)
Ahoj Zdeni,krásný fotečky,teda taky bych si chtěla užívat teplíčka,tady sice nad nulou ,ale sluníčko se neukáže :frowning2: )
Ladi my sme v pondělí začly s učením na nočník,taky super,sice na nočníku sedí krásně,ael jako nedělá do něj nic :unamused:
11. bře 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi to je super to chystani veci pro mimi :slight_smile:) ja chchi takyyy..ale bouzel to ted nejde ..snad za ty dva roky :(

Kosmetiku jsme meli weledu..a ta mi tak krasne vonela..ted porad niveu ..meli jsme i ten seba med ..ale weleda vede..az na tu cenu no..ale zase pro maly mimi že .-))

Jo to prkynko u nas taky neuspelo...ted si na neho sice sedne ale stejne nic neudela..

Deni jee už vas za chvilku čeká česká realita jo:((( tak si užijte poslední týden :slight_smile:)

Všem Leniz a Lenciatku vše NEEEJJJ dodatečně .-)))

Mich šikulka že už papá vidličkou sama :slight_smile:)) my lžičkou ale des bes..moc ji nenechavam...to je na moje nervy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinac je mi blbe a jsem hotováá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. bře 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas tam taky sedi a nic, driv tam kakal alespon, ted ani jedno, pak si vstane a odejde kdy chce...
aaaach jo

tady je extra hnusne

vcera Honzik privezl tu skrin, dnes ji smontujeme, ja se tak tesim !!!! pulka bude Davidka, pulka Betky

jo, a dostala jsem od tchynky keramicke noze, mate nekdo zkusenost? se je bojim rozdelat, ze je hned znicim
:grinning:
11. bře 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, mě máma taky kojila jen chvíli a pak už to nešlo, i když chtěla, ale taky říkala, že jí nikdo neporadil, že prostě hned jak jí začalo ubývat mlíko, tak jí dr. řekla sunar a bylo to... :angry: Že kdyby jí radili střídat prsa, přikládat každou chvíli a prostě vydržet+kojo čaje a tak, tak že by to možná šlo, ale že jí prostě nikdo neporadil. Já třeba ani v těch největších krizích, kdy chudák Denča brečela hladem, jsem sunar nedala a pak už ho ani nechtěla, takže jsme prostě den, dva, protrpěly, furt to zkoušely a ono se to vždycky nakonec zase rozjelo v plné parádě :dizzy_face: Tak určitě záleží na mimču, jestli chce sát, ale kámoška měla mimčo, co nesálo, navíc měla záněty v prsou, ale prostě si za tím kojením stála a taky se to rozjelo a kojí malého dodnes, je mu 1,5 roku...
Asi fakt záleží na spoustě okolností, ale každopádně se pro to kojení budu snažit udělat fakt všechno, samo, že když to ani pak nepůjde, tak se nepůjdu oběsit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, co je Ti, chudaku? Ted jsi me navrtala s tou Welledou... Mozna radsi nez SebaMed... Uvidim.
11. bře 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat: to je jasny, my taky bojovali, a vydrzeli jsme celkem dlouho... je fakt, ze driv byl Sunar nade vse... pry byl na poukazky a braly si ho i stary babky misto mlika k snidani jakej to byl hit :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici no Nela lžičkou taky ne jen tou vidličkou,lžičku vždycky obrátí než si jí strčí do pusy a všechno vyklopí a taky na to nemám nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jak tu píšete s tím kojením,tak to mi ani nepřipomínejte :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já si za těch 8měs vytrpěla :confounded: ,to byla hrůza,pak už Nela sama nechtěla,ale samozřejmě u dalšího mimi budu chtít kojit zase ale moc doufám že už to nebude tak strašný s těma zánětama a zatvrdlinama a horečkama :frowning2:
11. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já kojila jen chvilku,takže sem fakt za nutrilony a sunary vděčná a popravdě po těch nervákách při každém kojení mě pak to s um přišlo jak procházka růžovím sadem :slight_smile: nikdy nezapomenu jak už v porodnici musely malou vzít a dát jí nutrouš protože tam huděra řvala už 1,5 dne hlady :frowning2:
11. bře 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám taky od 8 měs sunar ,nejdřív ho nechtěla tak jsem dávala kaši a tu pak zas nechtěla a teď pije sunar,dávám jí jenom na noc a někdy když otravuje a nevím co jí dát ke sváče tak jí udělám i přes den,ona se po něm tak nějak sklidní,má to na ní nějaký blahodárný účinky :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad to u druheho ditete bude jednodussi...
11. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!Jak se všichni máte?
Ladi, druhé dítě si víc užiješ :wink:
11. bře 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Martop, jak se mate Vy? prave v to, co rikas, doufam :slight_smile: navic snad budu mit i skolu za sebou, tak bude vic klidu :confounded:
11. bře 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, my jsme OK. Hlavně u toho druhého mimča už víš co a jak :wink:
11. bře 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, čaute holky, to je fajn, že se taky ukážete :dizzy_face:

Mich, to je malá šikulka, že už sama papá, Denča se taky snaží, ale většinu vyklopí cesou do pusinky :sweat_smile:

Martop, tak co tvoje holčičky? Doufám, že jste zdravé :wink:

LeniZ, tak u nás v porodce Nutroš nedávaj vůbec, dává se jen ten sacharidový roztok nebo co to je, právě aby se kojilo. Ale ty jsi nedávno sama psala, že se ti "nekojením" ulevilo, že tě to stresovalo, tak to je potom v pořádku, že jsi nekojila :wink: Já právě myslela tím, že kdo kojit moc chce tak nakonec fakt kojí, takové ty nadšené kojičky, které to baví, vyhovuje jim to :grinning: :wink: Když někdo kojení protrpí jen kvůli mimču, tak to není ono a pak si myslím, že je ten sunar na místě :wink:
11. bře 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat:Ahoj, jj, přidám na chvilku pár foteček!
11. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
martop, jé, obě holčičky jsou krásné :dizzy_face: a ty vlásky :dizzy_face: A neskutečně vyrostly, za tu dobu, co jsi je před náma tajila :grinning:
11. bře 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsou tam.

Jinak Klárka má 10 zubů, na nočník nechodíme ani neučíme, prostě až bude teplo, tak se do toho dáme, Domču jsem měla bez plen od 18m i na noc, ale každé dítko je jiné :slight_smile:. Jíme skoro všechno , sunar dáváme ráno a večer.
11. bře 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat:Je to hrozné jak to letí :sweat_smile: Denča je hrozně roztomilá, andílek :dizzy_face:
11. bře 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Klárka pořád a všechno uklízí :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,jinak mám pocit, že jsi psala, že doufáš, že ta holčička nebude drak jako Davídek(nebo tak nějak), nechci ti brát iluze, ale já osobně si myslím, že když jsou malé, tak jsou holky takové aktivnější a divočejší, teda u nás to tak aspoň je :grinning: :grinning: :grinning: ALE STEJNĚ BYCH NEMĚNILA :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
martop, jooo? Denča a andílek, ta jo, spíš čertík :stuck_out_tongue_closed_eyes: A o těch holčičkách, že jsou hodnější-teda jakože si to nemyslím, spíš naopak, jsem tu taky už psala :grinning: Ale druhou bych chtěla zase holku :grinning:
11. bře 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat:Dvě holky jsou strašně fajn, hlavně mi vyhovuje, že je mám 4,5 roku od sebe, klidně bych ještě tak rok možná dva přidala. Oni si ty děti stejně spolu nehrajou, a Domča už s Klárkou hodně pomůže, už jenom tím, že je mohu nechat si hrát v pokojíčku :dizzy_face:
11. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat:Denče to kouká z očíček, ten čertík, ale zároveň je hrozně jemná, milá, Vražebná kombinace :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martop :slight_smile: No, jsem zvedava. Hlavne aby nebyla porad samej uraz, jako tohle trdlo moje :wink:
11. bře 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, jsou kouzelne, obe dve
11. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi:Druhé děti jsou klidnější, podle mého názoru :wink:
11. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
martop, to jsi napsala přesně, vražebná kombinace :grinning: :grinning: :grinning:

A o klidnějších druhých dětěch teda trochu pochybuju, páč jak to vidím u nás v rodině, tak vždy jsou ty druhé ještě větší éra a úrazové typy :confounded: No ale nedovedu si představit nic horšího než je Denča, tak budu doufat, že moje druhé dítě bude kliďas :slight_smile: Ale asi nebude, protože nemá být po kom :grinning:
11. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek