• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Kat, to je "kus od kusu" :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem nervák a můj manžel také, tak v rámci možností je KLárka andílek :slight_smile:
11. bře 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
martop, jé, tak to máme s Michalem taky "naději" :dizzy_face: :grinning:
11. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat:Ono se to jakože vykříží :grinning: :grinning: :grinning:

Domča hrozně odmlouvá, je hodně průbojná, prostě si chce říct to svoje, ale co si budu namlouvat, celá já :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Zase je to v tomto světě lepší než, když se někdo neumá ozvat :wink:

Má už tu předškolní pubertu :frowning2:
11. bře 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Martop ahooojjj krasny "andílky" máte :slight_smile:))

Kat visjak....nadeje umira poslední :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja se zase modlim at je druhy jeste hodnejsi jak Lili :grinning: :grinning: :grinning: sem skromna co .-) ale ja bych nervaka nebo ubrecenyho asi neustala:// na to sem sama nervak labilní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a cimdal vic mam nazor ze deti co vyrustaji se zviretem jsou daleko laskavejsi k druhym detem :unamused: nevim no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Mici, nemohu posoudit, každopádně zvíře nemáme a malé dítě nám mlátí naše dítě velké :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marti :slight_smile: ,u nás furt to samé,malá lítá jak blázen,pusinka jí jede od ráa do večera,ale rozumíme jen něčemu :grinning: druhý plánujem až tak za 5 let,sice se nad miminkama rozplývám,ale prožívat to zas znova.brobdělé noci,stres s kojením,tloustnutí následovné dlouhé bojování a zhubnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Lenííííííí, no vidíš, jak je Klaudinka šikovná holčička :dizzy_face:
K hubnutí gratuluji, já mám dole zatím 20kg, ještě 8kg, ale jím naprosto všechno, včetně sladkého, jde to nějak samo, ale podstatně pomaleji než tobě. Jsi šikulka :wink: :wink: :wink:
11. bře 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
HOLKY, KOUKALA JSEM NA FOTKY A PROSTĚ TY DÍTKA NAROZENÁ V LISTOPADU 07 JSOU NEJKRÁSNĚJŠÍ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
taky si to myslím, vítám všechny nově - staro - příchozí.

S tím kojením, pro mě to bylo taky strasne stresující, resit, jestli jedla dost, jestli rve kvuli hladu, nebo necemu jinymu, furt nejaky točení okolo toho, vopruz. Ja teda odstrikavala MM, videla sjem kolik vypila a ona byla spoko. U dryhuho zkusím vydržet, ale ja jsem proste netrpeliva, vzdyt ja vydrzela odnaucovat dudlik 45 minut! no! tak co se mnou?
11. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, ted v Sama doma mluvili o spotrebitelskem testu detskych napoju, tady je kdyztak odkaz
http://data.idnes.cz/g/eko/infografika_detskenapoje.html
vsechny dopadly strasne...
my tedy nejradeji pijeme vodu, caj, sem tam sklenicku od Hippu, ale posledni dobou jsme parkrat koupila Kubika a Jupika, protoze se mu dobre pije z te lahvicky... tak uz nechame doma jen lahvicku a na ten super "ovocny" napoj kaslu ... mu muzu rovnou dat treba colu :angry:
11. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Martop máš krásné holčičky. :wink: A s tím mlácením,malá mlátí Erika v jednom kuse,dokonce ho do krve poškrábala v obličeji,vypadal jak válečnej veterán a učitelka se dost vyptávala,asi si myslela,že ho týrám nebo co.

Jinak já teda slyšela,že druhá dítka bývají horší než první a můžu to jen potvrdit,Erik byl dost zlobivej,ale Aneta je teda horší. A co se týká,jestli holčička nebo chlapeček,tak v mém okolí jsou zlobivější teda holčičky a to nejen v miminkovské věku,ale i ty ve školce.
11. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
My nekupujeme žádné dětské nápoje. Párkrát jsem koupila Jupík aqua nebo jak se to jmenuje, má to dobrou lahvičku, nevylévá se a Denča z toho ráda pije, ale dávám jí do toho čaj sem tam. Ona vlastně převážně pije čaj, ale už jí dávám normální ovocný, to neřeším, bylinkové nechtěla ani oslazené...
11. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
my to koupili parkrat prave kvuli te lahvicce... ale uz na to kaslu
caje pije vsechny, ale bylinkovy mu trochu prislazuju- medem :unamused:
a kdyz odstavim ovoce v odstavovaci tak exne naraz celou lahvicku :grinning:
11. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, odšťavněné ovoce má Denča taky ráda :slight_smile: Ale třeba kupované džusy nechce :confused: Jsem jí několikrát koupila ty z Hippu nebo 100% Pfanery a nechce nic.
11. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Hipp miluje, ale krabicovej jsme jeste nemeli, zkusime

ja jsem se prezrala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...Tomík je pěknej raubíř...
Svoma: kočárky sme měly stejné, jen ty barvičky ne...
Jsem teď u našich, do zítřka, jedu k doktorce pro antikoncepci...i když ji nepotřebuju :unamused:
Jo a mám 57 kg.
11. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmm... to ja uz mam zase 60 - respektive my mame
11. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak my teda pijem jen neslazené čaje,mvodu,občas šťávu Yo ,ale taky dost ředěný. Tu lahvičku jsem chtěla vyzkoušet,malá nesnáší všechny ty nevytékací hrníčky,chce jen tekoucí nuk,nebo skleničku či hrníček :confounded:
Iris,gratulka a malá závist,mě už ta váha nejde dolů vůbec :frowning2:
11. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, to jsou ty nervy... :frowning2:
11. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Martop, vítám Tě.Jsem si myslela, že mluvíš o mě s tím odmlouváním :grinning:
11. bře 2009 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Mrkam na test a já ji koupila jen dvakrat- kdyz jsme zapomeli pití..tu včelku Máju :slight_smile: ta dopadla celkem dobře:slight_smile: jinak Jupika sem koupila jen kvuli flašce..obsah vylila a chtela vypit...zrovna ten kolovej..to byl hnus humus:((my pijeme prevazne vodu..obcas ten YO...
11. bře 2009 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
my vodu, nekdy YO a ted nekdy koupim ten bio dzus jablecny v Plusu a ten zredim jako stavu, tak asi 1cm dzusu, zbytek lahve vody.
11. bře 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
cau holky,vcera jsme tu meli 24 stupnu,tak jsem na prochazce mela letni saty :slight_smile:
11. bře 2009 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
neprovokuj, jo? tady dnes padaly kroupy a je ohavne

Bram: ten Bio dzus miluju
11. bře 2009 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, mate skrine a komody privrtany ke zdi?
11. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Kris to se tak někdo má,snad se brzo taky dočkáme,u nás je hnusně vyloženě.

Ladi my je přivrtané nemáme.
11. bře 2009 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladin nemáme..
Kristy jeeeeee pošli to sem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kurnik jak ja se tesim na teplo a sucho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ja chci teploooooooooooooooooooooooooooooooooo!

my mame vetsinou pridelane ke zdi, jen v pokojíčku ne, jsou az do stropu, spadnout by nemohli.
11. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jsme to ted pridelali... na takove ty pasky :slight_smile:

ja chci taky teplo, v zimni bunde uz jsem jak slonice ...
11. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
My skříně přivrtané nemáme, ale ony by teda nešly převrhnout ani kdyby se na ně věšel Michal :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže netřeba :slight_smile:

Tu byl dneska apríl, svítilo sluníčko, najednou se zatáhlo a pršelo, jak by už nemělo nikdy přestat, najednou sek a zase jasno, najednou zas kroupy a tak několikrát :confused:
11. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek