• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Já ještě ani neví,musím mrknout na účet....
Holky co máte tesco pleny,nezdaj se vám poslední dobou větší a míň kvalitní? Mě se zdaj ty 4 strašně velký oproti pampers nebo Hugies :confused: navíc po nich začíáme mýt extra opruzeniny,takže co jsem měla poslední balík tak dám dnes kamarádce a my pojedem asi už jen v těch hugies a pampers (a to nám před tím hugies protejkaly ,zatím co teď protejkaj jen ty tesco)
13. led 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam ted nejvic vyhovuji Huggies 4+

pekk: jenze Davidek posledni dobou kadi nejak priserne, nemam na to zaludek :grinning:
13. led 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja uz mam taky rodicak :slight_smile:)))
Jinak my uz kupiujem pampers 5 :slight_smile:))i huggies mame 5...jak nepijeme v noci tak nam vydrzi neprotyct :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme 4 a je to tak akorát,taky máme 9,2kg že :sweat_smile:
13. led 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampers mame taky 5, ony ty Huggiesky jsou vetsi...
muze mit tak 10,5 mozna i 11 kg si myslim
13. led 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my mame 13,5kg a ty 4+ uz nic moc...
13. led 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že jsme asi nejhubenější :sweat_smile: a přitom jí jak kyselina :confused: asi po manžovy
13. led 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, Klauda tady basti nejvic :wink:
13. led 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi ba ne teď už to trošku krotí,k snídani jeden chleba,k sváče banán nebo kousek jablíčka,oběd poloviční porci co my,sváča velkej jogurt nebo přesnídávka + piškoty nebo houska,večeře buď velký jogurt ,nebo 200ml kaše,nebo chleba ,ale poslední dobou jí ten chleba njk nejede,ocucá vršek a chleba zahodí :unamused:
13. led 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je asi po manzovi ...u nas je to jasny je po me..:/... :sweat_smile: :grinning:
13. led 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
my máme tesco 4 a jsou nám akorát a doufám,že ještě dlouho budou. A jsem s nima pořád moc spokojená.Nic neproteče a bobky má tuhý a stejně většinu z nich dělá do nočníku. pak máme huggies 11-22kg ale ty si nechám na pozdějš,přijdou mi větší.

Koukámže jste řešily jména :slight_smile: Ladi,já bych u vás šla do Anežky a Vítka,ale tot jen můj názor. Já sama bych už zase moc chtěla Emmu a Adama a nyní nově Viktora :slight_smile:

Jinak na dnešní noc na mě nemá ani Svom :rolling_eyes: Spala jsem max.30minut a k malé vstala asi 80x.nepřeháním. Je nějaká nastydlá a roste zub nebo nevím jinak co to mohlo být. fakt hrůza... :rolling_eyes: nejhorší noc od porodu...no možná v pordodnici to bylo podobný
13. led 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahóóój holky, ježiš tady je ale nových věcí, dvě nové těhulky, MOC MOC MOC gratuluji, nejradši bych se k Vám už přidala :dizzy_face: :grinning: Moje Kateřinka už taky chodí, občas teda zavrávorá, ale zlepuje se to, máme 11 kg a rosteme jako z vody. Jinak je většinou hodná, občas se teda vzteká, ale to je asi normální, v noci spinká krásně a kojit jsme přestali už před měsícem (skončila to teda spíš ona :wink: )
Teda koukám, že už vybíráte jména pro druhé miminko :wink: já bych chtěla holčičku asi nejspíš Klárku nebo Kristýnku, ale uvažuju i o Gábince, Martince, Petrušce, Marušce....no asi bude nejlepší, když bude druhý chlapeček po taťkovi, a nebudeme muset nic řešit :wink:
Zus: někdy se zadaří viď... malá snáší úplně bez problémů, když se jí klubou spodní zuby, ale jakmikle rostou horní, tak průjmy horečky... :rolling_eyes:
Taky máme plenky Tesco 4+ a super, teď jsem koupila balík Pampers sleep and play, ale nějak blbě sedí, v pase odstávají, takž ty už nechci.
Holky prosím vás, jak jste na tom s váhou, já mám rok od porodu pořád 10 kg navíc, ale už jsem se naštvala a držím dietu. Pořád jsem čekala, až přestanu kojit, abych neztratila mlíko, takže teď už můžu...mi to pěkně štve, za chvíli jaro a do ničeho se nevejdu :rolling_eyes:
13. led 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky, malá se po prvních narozkách úžasně rozkecala, je to taková bžunda s ní, skoro všechno zopakuje, samozřejmě i taková ta lepší slova jako prdel apod (to jí učí babi s dědou :rolling_eyes:
13. led 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ve čtvrtek s malou poprvé půjdeme na cvičení pro maminky s dětmi do 2 let, tak jsem docela zvědavá :dizzy_face:
13. led 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme na takovehle cvíčo v pátek ráno.
13. led 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirin, ja mam 20 kg od svatby :frowning2: drzim dietu taky nejim pečivo a jinak normálně a pak večer po 18h max zeleninu. Zatim mam dole od 1.1. 1kg :unamused:

JInak LeniZ a nekoupila jsi omylem ty Tesco tmavěmodrý? To je totiž dost rozdíl, fialový jseou unás No. 1
13. led 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky, me teda najeli na hustej program:
pondeli - hlídá děda
utery - plavani
streda - hlida deda
ctvrtek - cvičení já, Xenda v herně
pátek - cvičení já s Xendou

uffff teda uz ted jsem silena, ono to hlídá děda znamená že já pracuji :unamused:
13. led 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram chodíš do práce??? Aspoň máš odreagování... Ty blbý kila... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. led 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pracuju z domova...
13. led 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni nekoupila normální fialový :unamused: už minule měla červenej zadeček,ale myslela jsem ,že to plenama není,pak sme daly pampers akctiv a pohodička a co sem začla tesco,tak zas hrůza,večer pročůraný ,červená prdelka :frowning2:
Já jdu pozítří na cvíčo s mimčama :slight_smile:
Miri to je malá šikulka,s těma kilama-já mám teda dole po porodě vše +8 dolů,ale já už před těhu byla taková pěkná :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže se snažím dál,nják extra dietku nemám,snažím se dodržovat njákou živtosprávu+3týdně něco přes hodinku cvičím :wink:
Xeni máš dobrý,že ti táta může hlídat,naši dědové jsou furt v práci navíc můj táta je furt na služebkách :unamused: takže já pracuju až co malá usne :unamused:
13. led 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Leni smekám. Valím oči,jak ti to hubnutí krásně jde. Fakt šikulka :slight_smile: Já potřebuju dolů blbých 5 kilo a ne a ne se hnout z místa :rolling_eyes:

Já pracuju akorát na začátku měsíce,ale taky jen,když malá usne.... :zipper_mouth: Nebo jdu do práce a tam si malou vezme kolegyně,nebo šéfová a já můžu chvilku něco dělat.
13. led 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky. pekk ,ty uz sis taky vymazal fotky??
13. led 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no to je stestí, to jo... jinak bych asi moc nemohla. Musim rict, ze mi t dost pomáhá, já se pak na malou o to ví těším, 2x tydne pracuji a 3x tydne s ní mám nějakou aktivitu.

Leni a co pracujes?
13. led 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy ne,nevymazala,jen tu z profilu,se mi už nelíbila,tak musím udělat nějakou novou. :grinning:
13. led 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni,já připravuju podklady pro účto,dávám dohromady faktury podle datumů ,někdy to i házím do počítače atd,nic složitého :wink: akorát jkdyž pak započtu,že potřebuju ještě občas večer vyžehlit a taky si před připravuju jídla na den dopředu abych na Klaudinku měla co nejvíc času,teda spíš abych nemusela vařit a ona se my motala pod nohama :wink:
Pek já bych potřebovala dolů minimálně ještě 5,před těhu jsem měla 72kilo,před porodem 96 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a z porodnice se mě furt drželo 86 to jsem měla i loni touhle dobou,teď mám 64 a chci se dostat minimálně na 60,ale když to půjde pod budu tím radši :slight_smile:
13. led 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Leni a kolik měříš?
13. led 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekk,aha ja si vsimla jen te ikonky
a uza jsem si myslela,ze to mas taky pryc
13. led 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pek,jen 160 :frowning2: takže si představ tu zátěž 96kilo :astonished: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni i tak teda klobouk dolů. :slight_smile: To je bezvadnej úspěch,tolik kilo dolů. :wink: To já bych teda nedala :sweat_smile: Mě dá zabrat i těch blbých 5 kilo :grinning:
13. led 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vytřídila věci ..ach jooo ..tak kdyby někdo něco chtěl na ty vaše žížalky :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=41685
13. led 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek