November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
lenkazdenek
13. led 2009
Já ještě ani neví,musím mrknout na účet....
Holky co máte tesco pleny,nezdaj se vám poslední dobou větší a míň kvalitní? Mě se zdaj ty 4 strašně velký oproti pampers nebo Hugies =-) navíc po nich začíáme mýt extra opruzeniny,takže co jsem měla poslední balík tak dám dnes kamarádce a my pojedem asi už jen v těch hugies a pampers (a to nám před tím hugies protejkaly ,zatím co teď protejkaj jen ty tesco)
lada82
13. led 2009
nam ted nejvic vyhovuji Huggies 4+

pekk: jenze Davidek posledni dobou kadi nejak priserne, nemam na to zaludek 😃
micinka22
13. led 2009
Tak ja uz mam taky rodicak 🙂)))
Jinak my uz kupiujem pampers 5 🙂))i huggies mame 5...jak nepijeme v noci tak nam vydrzi neprotyct 😃 😃 😃
lenkazdenek
13. led 2009
my máme 4 a je to tak akorát,taky máme 9,2kg že :-N
lada82
13. led 2009
Pampers mame taky 5, ony ty Huggiesky jsou vetsi...
muze mit tak 10,5 mozna i 11 kg si myslim
micinka22
13. led 2009
tak my mame 13,5kg a ty 4+ uz nic moc...
lenkazdenek
13. led 2009
koukám,že jsme asi nejhubenější :-N a přitom jí jak kyselina =-) asi po manžovy
lada82
13. led 2009
to jo, Klauda tady basti nejvic 😉
lenkazdenek
13. led 2009
Ladi ba ne teď už to trošku krotí,k snídani jeden chleba,k sváče banán nebo kousek jablíčka,oběd poloviční porci co my,sváča velkej jogurt nebo přesnídávka + piškoty nebo houska,večeře buď velký jogurt ,nebo 200ml kaše,nebo chleba ,ale poslední dobou jí ten chleba njk nejede,ocucá vršek a chleba zahodí :-|
micinka22
13. led 2009
no to je asi po manzovi ...u nas je to jasny je po me..:/... :-N 😃
zusma
13. led 2009
ahoj holky,
my máme tesco 4 a jsou nám akorát a doufám,že ještě dlouho budou. A jsem s nima pořád moc spokojená.Nic neproteče a bobky má tuhý a stejně většinu z nich dělá do nočníku. pak máme huggies 11-22kg ale ty si nechám na pozdějš,přijdou mi větší.

Koukámže jste řešily jména 🙂 Ladi,já bych u vás šla do Anežky a Vítka,ale tot jen můj názor. Já sama bych už zase moc chtěla Emmu a Adama a nyní nově Viktora 🙂

Jinak na dnešní noc na mě nemá ani Svom 8-( Spala jsem max.30minut a k malé vstala asi 80x.nepřeháním. Je nějaká nastydlá a roste zub nebo nevím jinak co to mohlo být. fakt hrůza... 8-( nejhorší noc od porodu...no možná v pordodnici to bylo podobný
mirin
13. led 2009
Ahóóój holky, ježiš tady je ale nových věcí, dvě nové těhulky, MOC MOC MOC gratuluji, nejradši bych se k Vám už přidala x-) 😃 Moje Kateřinka už taky chodí, občas teda zavrávorá, ale zlepuje se to, máme 11 kg a rosteme jako z vody. Jinak je většinou hodná, občas se teda vzteká, ale to je asi normální, v noci spinká krásně a kojit jsme přestali už před měsícem (skončila to teda spíš ona 😉 )
Teda koukám, že už vybíráte jména pro druhé miminko 😉 já bych chtěla holčičku asi nejspíš Klárku nebo Kristýnku, ale uvažuju i o Gábince, Martince, Petrušce, Marušce....no asi bude nejlepší, když bude druhý chlapeček po taťkovi, a nebudeme muset nic řešit 😉
Zus: někdy se zadaří viď... malá snáší úplně bez problémů, když se jí klubou spodní zuby, ale jakmikle rostou horní, tak průjmy horečky... 8-(
Taky máme plenky Tesco 4+ a super, teď jsem koupila balík Pampers sleep and play, ale nějak blbě sedí, v pase odstávají, takž ty už nechci.
Holky prosím vás, jak jste na tom s váhou, já mám rok od porodu pořád 10 kg navíc, ale už jsem se naštvala a držím dietu. Pořád jsem čekala, až přestanu kojit, abych neztratila mlíko, takže teď už můžu...mi to pěkně štve, za chvíli jaro a do ničeho se nevejdu 8-(
mirin
13. led 2009
Jo a holky, malá se po prvních narozkách úžasně rozkecala, je to taková bžunda s ní, skoro všechno zopakuje, samozřejmě i taková ta lepší slova jako prdel apod (to jí učí babi s dědou 8-(
mirin
13. led 2009
Jo a ve čtvrtek s malou poprvé půjdeme na cvičení pro maminky s dětmi do 2 let, tak jsem docela zvědavá x-)
bramburka
13. led 2009
my jdeme na takovehle cvíčo v pátek ráno.
bramburka
13. led 2009
Mirin, ja mam 20 kg od svatby 😞 drzim dietu taky nejim pečivo a jinak normálně a pak večer po 18h max zeleninu. Zatim mam dole od 1.1. 1kg :-|

JInak LeniZ a nekoupila jsi omylem ty Tesco tmavěmodrý? To je totiž dost rozdíl, fialový jseou unás No. 1
bramburka
13. led 2009
Jo a holky, me teda najeli na hustej program:
pondeli - hlídá děda
utery - plavani
streda - hlida deda
ctvrtek - cvičení já, Xenda v herně
pátek - cvičení já s Xendou

uffff teda uz ted jsem silena, ono to hlídá děda znamená že já pracuji :-|
mirin
13. led 2009
Bram chodíš do práce??? Aspoň máš odreagování... Ty blbý kila... 8-( 8-( 8-(
bramburka
13. led 2009
no pracuju z domova...
lenkazdenek
13. led 2009
Xeni nekoupila normální fialový :-| už minule měla červenej zadeček,ale myslela jsem ,že to plenama není,pak sme daly pampers akctiv a pohodička a co sem začla tesco,tak zas hrůza,večer pročůraný ,červená prdelka 😞
Já jdu pozítří na cvíčo s mimčama 🙂
Miri to je malá šikulka,s těma kilama-já mám teda dole po porodě vše +8 dolů,ale já už před těhu byla taková pěkná 😉 :-p takže se snažím dál,nják extra dietku nemám,snažím se dodržovat njákou živtosprávu+3týdně něco přes hodinku cvičím 😉
Xeni máš dobrý,že ti táta může hlídat,naši dědové jsou furt v práci navíc můj táta je furt na služebkách :-| takže já pracuju až co malá usne :-|
pekkra
13. led 2009
Teda Leni smekám. Valím oči,jak ti to hubnutí krásně jde. Fakt šikulka 🙂 Já potřebuju dolů blbých 5 kilo a ne a ne se hnout z místa 8-(

Já pracuju akorát na začátku měsíce,ale taky jen,když malá usne.... :-x Nebo jdu do práce a tam si malou vezme kolegyně,nebo šéfová a já můžu chvilku něco dělat.
kristynaw
13. led 2009
cau holky. pekk ,ty uz sis taky vymazal fotky??
bramburka
13. led 2009
Leni no to je stestí, to jo... jinak bych asi moc nemohla. Musim rict, ze mi t dost pomáhá, já se pak na malou o to ví těším, 2x tydne pracuji a 3x tydne s ní mám nějakou aktivitu.

Leni a co pracujes?
pekkra
13. led 2009
Kristy ne,nevymazala,jen tu z profilu,se mi už nelíbila,tak musím udělat nějakou novou. 😃
lenkazdenek
13. led 2009
xeni,já připravuju podklady pro účto,dávám dohromady faktury podle datumů ,někdy to i házím do počítače atd,nic složitého 😉 akorát jkdyž pak započtu,že potřebuju ještě občas večer vyžehlit a taky si před připravuju jídla na den dopředu abych na Klaudinku měla co nejvíc času,teda spíš abych nemusela vařit a ona se my motala pod nohama 😉
Pek já bych potřebovala dolů minimálně ještě 5,před těhu jsem měla 72kilo,před porodem 96 :-p a z porodnice se mě furt drželo 86 to jsem měla i loni touhle dobou,teď mám 64 a chci se dostat minimálně na 60,ale když to půjde pod budu tím radši 🙂
pekkra
13. led 2009
Ty jo Leni a kolik měříš?
kristynaw
13. led 2009
pekk,aha ja si vsimla jen te ikonky
a uza jsem si myslela,ze to mas taky pryc
lenkazdenek
13. led 2009
pek,jen 160 😞 takže si představ tu zátěž 96kilo :-o :-S :-p
pekkra
13. led 2009
Leni i tak teda klobouk dolů. 🙂 To je bezvadnej úspěch,tolik kilo dolů. 😉 To já bych teda nedala :-N Mě dá zabrat i těch blbých 5 kilo 😃
micinka22
13. led 2009
Tak jsem vytřídila věci ..ach jooo ..tak kdyby někdo něco chtěl na ty vaše žížalky 😃 😃 😃
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=41685