• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
no jo duben hadr, ja se tak tesim az bude aspon 15 stupnu! mam uz taky ty zimni bundy po krk a kabat by potreboval do cistirny, ale si porad rikam, ze to jeste chviklu vydrzi.
11. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ráno....tak dítě vstava cimdal driv :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: 6.20...asi umru :/dopuju se paralenem a je to lepsi ..tak snad to brzo odejde... jinak u nas sviti slunicko .)) ALE je to taky aprilovy...rano vetsinou prsi..v poledne zacne svitit a vyschne to a vecer zase hnusne ://
12. bře 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak u nás se zas nják víc poslední dobou spí,je schopná spát po obědě i 2, hodiny,dřív spala max hodinku a ráno taky vstáváme později :confused:
Jinak hned po ránu akce,po mlíku šup na nočník-vyčůrala se,tak sem šla pro tepláčky,no a zachvilku vidím jak sedí na bobku a prej hele,hele a začla tlačit,tak rychle sem pro nočník nikdy neletěla,šoupla jsem ji na něj právě včas,ale bylo to o chlup
12. bře 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz :grinning: :grinning: :grinning: šikulka :slight_smile:)
12. bře 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz :grinning: :grinning: :grinning: šikulka :slight_smile:)
jo a daně nam dojdou až za mesic tak jsu nastvana:((
12. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás ráno bylo nasněženo :astonished: Ale to není podstatné... Máme virovou střevní infekci :frowning2: V noci se Denča probudila a měla přes 39 teplotu pod pažičkou :frowning2: , neslezlo to ani po nurofenu, tak po pár hodinách dostala panadol, taky nic moc. Ráno jsme letěli k doktorce, tak říkala, že ty teploty trvají tak tři čtyři dny :confounded: Že nic nesmí jíst, jen suchý rohlík, nebo namačkaný banán a hodně pít, pak jak zjistila, že kojím, tak byla ráda, že kojit můžu do aleluja, tak aspoň tak, protože rada na víkend zněla, suché brambory... To by Denča fakt nejedla :unamused: Ale Denča furt kňourá, bříško jí určitě bolí, protože když se v noci probrala, tak první co říkala bylo pupe pupe to je jako pupík, říká tak břichu. Snad jí to přejde co nejdřív, ty teploty jsou hrozné :frowning2: :frowning2: :frowning2:

mici, mě se zdálo, že by měl manža ty daně ve výplatě nějak brzo. My mívali daně ve výplatě vždy v dubnu a Michal dokonce v květnu, ale pak si to začal dělat sám přes finančák a chodí nám to na účet začátkem dubna, tak snad to tak příjde i letos :pensive:
12. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat,to je mi líto :frowning2: vzhledem k tomu,že sme prodělaly tu salmoneu tak vím co prožíváš :frowning2: u nás teplotu srtazilo když sem jí krom panadolu dávala celou noc po lžičkách pít vychlazený černý dětský čaj a dávala obkládky na čelíčko a na průjem hodně pomohly právě ty banány ,jelikož mrkev nemohla po 2 dnech ani vidět (a dodneška jí už moc nemusí) tak a¨´t se beruška brzo uzdraví
12. bře 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, díky :pensive: Ta noc byla strašná, nevěděla jsem, co jí je, byla celá vařící, fakt tak horké tělíčko jsem ještě nikdy neviděla, kdo ví, kolik té teploty měla, nechtěla se nechat změřit a za tu chviličku, co jsem jí udržela teploměr pod pažičkou to vyletělo na 39, ale šlo by to dál :frowning2:
12. bře 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat to je hrozný :pensive: :pensive: :pensive: tak hlavne at to rychle přejde berušku :((( si to ani nedovedu predstavit:(( ja teplotu nemerila snad rok :confused: :confused: :confused: ...no bojim az nas neco potka:/(
12. bře 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, já taky neměřila dlouho. Ona byla včera taková nějaká moc tulivá, ale teplá se mi nezdála, ale v jedenáct v noci začala brečet, tak pro ni Michal šel a zdála se mu horká, tak mi ji přinesl a fakt hrůza :confused: :pensive: :frowning2:
Jsem se ptala doktorky z čeho to má a prý ze vzduchu, že je toho teď strašně moc :confounded:
12. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha to ja taky když brečí v noci šahám jestli nemá teplotku....ve vzduchu jo? :// tady jsou prej hodně neštovice ..ale střevní sem zatím neslyšela
12. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
no to je des, chudak Deniska :( ach jojo, drzim palce, at je ji brzy lepe

tady snad nestovice pominuly, ale ten strevni hnus tu pry radi... svagrova to chytila, a od ni bracha i deti :pensive:

LeniZ: to jste sikulky, u nas dnes opet nic

v 10 jsme vylezli ven a ohodily nas zase kroupy, desny... byli jsme se podivat u kamosky na miminko
12. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, jj, ve vzduchu, prý stačí zatít do obchodu, kde je víc lidí, nebo někde, kde je víc dětí... My teď několikrát byli v parku v dětském koutku, tak asi tam...

Ladi, dík :slight_smile: Tu zas chumelí, pak přestane, roztaje a za půl hoďky zas sněží, hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na miminko bych se šla taky kouknout :dizzy_face: Jak staré?
12. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady je tak nááádherne..tak me nestraste s kroupama a snehem..ja uz nechciiiiiiiiiiiiii..chci sucho!!!!!!!kdo ma ten bordel kolem baraku porad uklizet:///
12. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat: kdyby neco, ja nedam dopustit na ten roztok Kulisek z lekarny - kdyby moc kadila, mela horecky a malo pila, rehydratuje

miminku Gabince bude zitra mesic, narodila se v patek 13. :sunglasses:
12. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, tak to byl šťastný pátek 13. :dizzy_face: Taková prďolka malá, já už si ani nevzpomínám, že Denča byla taky tak malinká :frowning2:
A Deniska zatím pije, ale napíšu si to :wink:
12. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Kat, preji rychle uzdravení, brouček malej, ještě že ještě kojíš, to je super.

Lada a jak ti to slo s malým a miminem, ???

Me se v noci zdalo, ze jsem tehotna, ve 20 tydnu a jak vam to sem pisu, a ze jsem rikala ty Dr. jak je to mozny, ze o nicem nevim, ona mi rikala, ze stat se to muze. a ukazovala mi na nejakym testu datum poceti. Ja jsem neverila a strasne jsem se tesila :grinning:
12. bře 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, dobry sen :slight_smile: slo mi to skvele - mala celou dobu spala

vecer jedeme podepsat petici proti letisti, to jsem na to zvedava
12. bře 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,jo o tom letišti jsem to četla fakt hrůza,i mám řk,jak j strašnn ,,rád,, že bude kousek od letiště
12. bře 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vis co... my se sem stehovali a vedeli jsme to, treba jsem si i rikala, ze bych tam sla nekdy makat atd., kdyz uz mam par let praxe v tom oboru, jenze drive tvrdili neco jineho... ted, kdyz to vypada, ze jim to klapne, naplanovali si vice jak dvojnasobnou kapacitu, zamitli udelat sjezd z dalnice a merice hluku atp., proste same svinarny...
takze to ted vypada na 140 letadel denne a dostali povoleni i na Boeingy 737 a Airbusy... takze brutus naprostej..
se z toho po...

navic tady byl elektrikar a pry by bylo dobre predelat rozvody v byte, no to me asi klepne
12. bře 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi, a nemate narok na jiny bydleni?
12. bře 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a dotaz k tem daním - příjem? rodičovska se nepočítá a co mateřská? chodila mi až do dubna v docela velký výši?
12. bře 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, myslíte si, že by Veruš za měsíc mohla ještě vypadat na rok?Jedeme na dovču a ono se od roka platí za ní ubytování, se mi jako moc nechce.Má 9 kilo :grinning:
12. bře 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad zjistovat nebudou ne?
12. bře 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nemají z čeho :grinning:
12. bře 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, to bude v pohode, urcite to projde.

Novy bydleni... Ono tady by to nemelo byt tak hrozne, jako Bast a Brezany, uvidime, jak to vsechno dopadne...

Materska se zapocitava jako prijem, rodicak ne.
12. bře 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, třeba o Denisce si fůra lidí myslí, že ještě nemá rok, tak snad vám to klapne :wink:
12. bře 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Deniska je trochu lepší, večer měla ještě 38,5 ale ráno teplotu neměla :dizzy_face: Sice průjem má pořád, ale včera měla vysokou teplotu i ráno...
13. bře 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak včera přetekla míra trpělivosti a nechala jsem malou půl hodinky plakat v pokojíčku(jasně že jsem jí chodila kontrolovat) bylo to fakt hrozný,jenže třeba 15 minut tam sní byl i maža a řev pořád stejnej,tak sem si řekla,že takhle to prostě dál nejde,to bych fakt byla jak její otrok,tak sem jí tam nerchala rosvícenou noční lampičku,dala jí pusinku na dobrou noc,řekla jí jak moc jí miluju,ale že se musí naučit usnout samotná-trhalo mi to srdce poslouchat jak buší na dveře,pláče a volá máma mama,ale vydržela jsem půl hodinky a po půl hodince ticho-tak jsem se lekla jestly se jí něco nestalo,opatrně sem šla do pokojíku a ona ležela na postely a fňukala,mě jí holky bylo tak strašně líto :frowning2: jenže fakt už nevím jak dál :frowning2:
13. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kat, to jsem rada! neni nc horsiho nez nemocne dite... snad uz to bude jen lepsi

tak jsem vcera byla kvuli tomu letisti na podepsani petice... to je jak, kdyz tu chteji vsechny ty vesnice vyhladit, to snad nemuze ani v tehle zkorumpovane zemi projit, sakra! nejhorsi je, ze ti duchodci tady jsou laxni a jen cumi, jako by se jich to netykalo... ach jo...

a do toho segra, urazila se, ze jsem ji odmitla navstevu na nedeli, protoze pisu tu diplomku - vecer mi psala zle smsky, o mem sobectvi, at si uziju titul - kdyz je mi prednejsi, o tom jak nemam rada jejiho pritele - a podobne kraviny...

tak jsem probrecela celou noc a sotva vidim
13. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek