November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
kristynaw
13. bře 2009
jeee,prave me prisel balik z ceskyho obchodu z new yorku....lovecak,kofola.mouka...jdu pect rohliky 😃 😃 😃 :-p
kristynaw
13. bře 2009
holky,jak jsme se objevili na slovacich?
lada82
13. bře 2009
to je divne, s tim sk Konem 🙂
LeniZ: a Vy uz jste prodali postylku?

s tim cisarem po cisari to v CR moc nefunguje... tady se vzdy snazi o normalni porod... ale ja jim verim, ze to ohlidaji
katarina82
13. bře 2009
Kristy, jé, lovečák x-) x-) x-) 😃

Denču trochu přešel ten průjem, ale leze jí stolička :-S Teda ona už kousíček čouhala, ale teď leze víc, chudák, má to celé napuchlé :-S Od rána byla neskutečně protivná, bolí mě hlava jak prase :-x a vůbec se dneska "dařilo" 8-( 8-( 8-( To je zase den... No pátek 13. 8-(
lenkazdenek
13. bře 2009
Ladi,kdepak prodaly,předaly jsme jí dál 😉 ségra jí má zatím v líbeznicích včetně nebes a příslušenství anavíc maloá odmítá smát pod dětskou peřeinkou-jen pod naší,takže asi budem muset ještě pořídit velkou peřinu a povlečení :-| a to teď dostala takový krásný s amálkou a méďou pů :-|
JInak malá usnula v pohodě se mnou,ale holt sem na ní musela zvýšithlas,což mě vždy mrzí,jenže ona se pak sklidní a usne =-)
Kris jé Kofola,loečák..t už se dlouho neměla holky tak jsem se vážila a jsem na 60 čistejch,takže plední 3 kila!!
lenciatko
13. bře 2009
K jedeniu - Vika napr ranajkam teda moc neda. ak si da tak 2 hryzy z chleba, tak to je uspech. Prve jedlo je Pribinacik tak 1-2hod po zobudeni. POtom az obed.

Holky tehulky, uz sa vam to blizi, vidim, ze mena su uz vybrane....Lada bude mat doma parik a Kika druhu babu. 😃 To bude doma fakt babinec,hehe.
bramburka
14. bře 2009
holky, všimli jste si že už je listopad 2009 x-) x-) x-)
bramburka
14. bře 2009
Jen že se nudím, dodala jsem nové fotky na web, obzvlášt upozornuju na tyhle z hor, prootže je to prča 🙂 http://picasaweb.google.com/Xenuska123/1314Mesic#
kristynaw
14. bře 2009
Ahoj holky..tak dnes Greg vytahal baby vecicky z garaze a pomale to dame vse dohromady,zatim to bude v pokoji pro hosty. momentalne jsme tridila oblecky Abinky, vel 50,56 a tak, a mame toho teda dost!!! 😃 ale nechapu,ze Abinka byla takhle malinka!!!! hrozne rychle to leti...
katarina82
14. bře 2009
Ahoj Kristy, já takhle třídila minulý týden, protože jsem to měla různě v taškách, tak jsem to dávala podle velikostí do bedny a taky jsem nechápala, že byla Denča taková prťavá x-) , fakt to strašně letí 😞

bram, fotky dobrý 😃
lada82
14. bře 2009
ja taky tridila... jsou to oblecky jak na penenku 🙂
a mame toho fakt mraky, ja snad nepotrebuju ani ty veci od segry...
bramburka
15. bře 2009
ym taky mame tech oblecku mraky, nechpu ze jsem mela jeste popujcovany, nevim, co jsme s tim delali 😃
zusma
15. bře 2009
ahoj holky, 🙂

jdu na Vás mrknout 😉 Xenďa pěkně vyndává prádlo z pračky, šikula x-) Mně ho Nici rozhazuje vyprané po bytě. Ona vůbec strašně moc ráda se vším hází 8-(

Holky těhule,Vám to tak strašně letí, to je síla.Moc držím palečky, at je vše ok. u nás v rodině je teď čeerstvé mimi Zuzanka x-) Moc krásné jméno 😃 x-)
Já moc oblečků na malou nemám. Uplně ty nejmenší jsem měla hodně půjčené a těch nových jsem měla jen pár a ty mám schnované. Jinak ty větší prodávám,protože bych to neměla doma kam dát.
zusma
15. bře 2009
Holky, malá už má 2.den teplotu 37,7-38. Už jsem myslela,že máme od nemocí klid a ted zase tohle. 😞 :-S Včera ráno 1x zvracela. Má trochu rýmu a malinko kašel, jinak nic. V noci nemůže spát,pořád mručí a cestuje a určitě měla v noci tak 39,musela jsem jí dát čípek a pak líp spala.
Zítra s ní pojedu k dr, i když mi určitě řekne, že je to jen viroza. Ach jo,já chci chodit ven.
Neměli jste to taky někdo?? =-) =-)

Jo a jinak už nemáme dudu 🙂 V noci usíná pěkně, někdy malinko zabéká ale pak je klid a už ji vůbec nemusím hladit a zpívat. Přes den to je horší,ale taky usne. Tak jsem ráda, že alespon tohle máme snad definitivně za sebou.
lada82
15. bře 2009
Ahoj Zuzko,
s Vami se to taky tahne... Hruza. Chudinky 😞 Deniska od Kat ted mela strevni virozu.
S dudu Vas obdivuju.

Holky, dnes ho musim pochvalit, krasne papal lososa a jeste kricel DEJ, DEJ 😃 Ale je fakt, ze vstaval a snidal pozde, az v 9, tak jsme vynechali svacinku.
Ale je hroznej, jak vsude leze. Uz vyleze i na parapet do okna ... Znicil zaluzie. Nevim, co s tim. Vcera spadl z gauce, vecne stoji na stole...
bramburka
15. bře 2009
Lososa mame taky radi.

Jo a Zus, jak jste to stim dudu udelali a jak to probihalo a jak dlouho to trvalo?
zusma
15. bře 2009
Losos mnam mnam.

Bram, vzala jsem ho minulý týden a první noc před usnutím hodinu řev. Pak další noci už to docela šlo ale musela jsem ji hladit. Pak mě začala odstrkovat a hladit nechce, jen si strčí peřinu přes hlavu. Stejně k ní ale chodím nebo u ní chvíli jsem.
Doufám, že už na něj zapomněla. Teďka brečí o trochu víc když je nemocná, ale nevím zda je to tím, že je jí blbě nebo že chce dudlík. Už ji ho dát nehodlám, i když mi mamka a MM říkali,že jí trápím a at jí ho dám, když je nemocná 8-( Ale to je podle mě blbost, to jsem s tím ani nemusela začínat.
Podle mě je to s dudlíkem individuální. Asi záleží na tom, jak je na něj to dítě zvyklé. Nicol ho přes den němá už hoodně dlouho. Měla ho jen na usnutí a pak jsem jí ho vyndala z pusy.
lada82
15. bře 2009
Kristy, prihodila jsem brisko 🙂
Zitra mam poradnu, tak jsem zvedava. Potrebuji fakt poradit s temi kyclemi, zrovna dnes me to zase bere ]-(
lenkazdenek
15. bře 2009
Ahoj holky,tak mě o víkendu přepadla chřipka :-p dneska byla malá celý dopoledne u tchánů,původně tam měla být celou sobotu a přes noc,jenže švagrovou chytnul v pátek slepák-akutka a v nemocnici jí nevěřily,že to dost bolí,až po operaci,že to bylo už fakt na hraně ,že to teda asi bolelo 8-( ]-( blbci
U nás se docela ujalo nočníkování,jako neříkám,že čůrá a kadí jen do nočníku,ale máme spotřebu tak 3 plen denně,ale zaráží mě ,že když do nočníku čůrá tak zatlačí a když už to jde tak se začne usmívat-dočůrá,zvedne se a ukáže hele :-N někdy se mi dokonce zdá,že to zadržuje dokud jí na nočník neposadím-má plenku suchou docela dlouho =-)
Jinak mi dudu máme pořád,přes den si vzpomene jen když o vidí,tak začne dudu ,dudu,moje dudu 😃 ale jinak ho má jen na usnutí 🙂
zusma
16. bře 2009
Ladi,hezké bříško 🙂
Leni,at jsi brzy zdravá. Klaudinka je s nočníkem šikovná. Nám se daří střídavě,když je dobrý den,tak máme jen 2 plíny denně.Ale ted jak je nemocná,tak je to horší,ale nehrotím to,není ji chudince dobře 😞
Dnes dostala ATB :-S
zusma
16. bře 2009
Koukla jsem zase na kauzu Next a dnes se milá paní přiznala,že zboží ani prachy nebudou :-x uf uf ještě že to máme vyřešený. Ted už to sleduji jen jako detektivku a je mi tech lidí líto.
aruna
16. bře 2009
ahoj holky 😉 koukám, že jste stále ve stejné sestavě 😉 ... nějak jsem se sem asi rok nedostala 😃
aruna
16. bře 2009
a koukám, že tu jsou nová bříška! gratulka x-)
kristynaw
16. bře 2009
ahoj aruuu,jak zijete???
bramburka
16. bře 2009
Zus posli mi jeste odkaz na tu babu s tím Nextem, taky se mrknu.-...

jinak se tu taky moc neobjevuju, protoze ted mam pro zmenu 2 prace, takze jsem si dnes pripadala jako rychlík... no jo nasadím noc. Ted bezím na spining.
kristynaw
16. bře 2009
vcera jsme meli 16 stupnu,ale ve stinu,na slunku bylo daleko vic.normalne jsme byli venku v kratasich, tricko s kratkym a sandale a jest enam bylo vedro.abinka si to hrozne uzila, pridala jsem par fotecek. dnes je uz zase jen 10 a zatazeno,tady je fakt aprilovy pocasi...ale vecer jsme grilovali a tak,a dnes abi spala do 8:30, cerstvy vzduch ji prospel🙂
zusma
16. bře 2009
Bram, IP 😉
bramburka
16. bře 2009
Kristy fakt bledá závist, já už se taky strášně těším!
lada82
16. bře 2009
taky zavidim 😞
dnes poradna v poradku, jen jsme dostali na piti magnesium, za 3 tydny glukozovy test
lenkazdenek
16. bře 2009
Ahoj Aru 🙂
Kris počásko taky závidím,nechceš nám trošku poslat 😉
Tak máme konečně venku kus stoličky 🙂