• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
jeee,prave me prisel balik z ceskyho obchodu z new yorku....lovecak,kofola.mouka...jdu pect rohliky :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,jak jsme se objevili na slovacich?
13. bře 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je divne, s tim sk Konem :slight_smile:
LeniZ: a Vy uz jste prodali postylku?

s tim cisarem po cisari to v CR moc nefunguje... tady se vzdy snazi o normalni porod... ale ja jim verim, ze to ohlidaji
13. bře 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, jé, lovečák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

Denču trochu přešel ten průjem, ale leze jí stolička :confounded: Teda ona už kousíček čouhala, ale teď leze víc, chudák, má to celé napuchlé :confounded: Od rána byla neskutečně protivná, bolí mě hlava jak prase :zipper_mouth: a vůbec se dneska "dařilo" :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: To je zase den... No pátek 13. :rolling_eyes:
13. bře 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,kdepak prodaly,předaly jsme jí dál :wink: ségra jí má zatím v líbeznicích včetně nebes a příslušenství anavíc maloá odmítá smát pod dětskou peřeinkou-jen pod naší,takže asi budem muset ještě pořídit velkou peřinu a povlečení :unamused: a to teď dostala takový krásný s amálkou a méďou pů :unamused:
JInak malá usnula v pohodě se mnou,ale holt sem na ní musela zvýšithlas,což mě vždy mrzí,jenže ona se pak sklidní a usne :confused:
Kris jé Kofola,loečák..t už se dlouho neměla holky tak jsem se vážila a jsem na 60 čistejch,takže plední 3 kila!!
13. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
K jedeniu - Vika napr ranajkam teda moc neda. ak si da tak 2 hryzy z chleba, tak to je uspech. Prve jedlo je Pribinacik tak 1-2hod po zobudeni. POtom az obed.

Holky tehulky, uz sa vam to blizi, vidim, ze mena su uz vybrane....Lada bude mat doma parik a Kika druhu babu. :grinning: To bude doma fakt babinec,hehe.
13. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, všimli jste si že už je listopad 2009 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen že se nudím, dodala jsem nové fotky na web, obzvlášt upozornuju na tyhle z hor, prootže je to prča :slight_smile: http://picasaweb.google.com/Xenuska123/1314Mesic#
14. bře 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..tak dnes Greg vytahal baby vecicky z garaze a pomale to dame vse dohromady,zatim to bude v pokoji pro hosty. momentalne jsme tridila oblecky Abinky, vel 50,56 a tak, a mame toho teda dost!!! :grinning: ale nechapu,ze Abinka byla takhle malinka!!!! hrozne rychle to leti...
14. bře 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristy, já takhle třídila minulý týden, protože jsem to měla různě v taškách, tak jsem to dávala podle velikostí do bedny a taky jsem nechápala, že byla Denča taková prťavá :dizzy_face: , fakt to strašně letí :frowning2:

bram, fotky dobrý :grinning:
14. bře 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky tridila... jsou to oblecky jak na penenku :slight_smile:
a mame toho fakt mraky, ja snad nepotrebuju ani ty veci od segry...
14. bře 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ym taky mame tech oblecku mraky, nechpu ze jsem mela jeste popujcovany, nevim, co jsme s tim delali :grinning:
15. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, :slight_smile:

jdu na Vás mrknout :wink: Xenďa pěkně vyndává prádlo z pračky, šikula :dizzy_face: Mně ho Nici rozhazuje vyprané po bytě. Ona vůbec strašně moc ráda se vším hází :rolling_eyes:

Holky těhule,Vám to tak strašně letí, to je síla.Moc držím palečky, at je vše ok. u nás v rodině je teď čeerstvé mimi Zuzanka :dizzy_face: Moc krásné jméno :grinning: :dizzy_face:
Já moc oblečků na malou nemám. Uplně ty nejmenší jsem měla hodně půjčené a těch nových jsem měla jen pár a ty mám schnované. Jinak ty větší prodávám,protože bych to neměla doma kam dát.
15. bře 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, malá už má 2.den teplotu 37,7-38. Už jsem myslela,že máme od nemocí klid a ted zase tohle. :frowning2: :confounded: Včera ráno 1x zvracela. Má trochu rýmu a malinko kašel, jinak nic. V noci nemůže spát,pořád mručí a cestuje a určitě měla v noci tak 39,musela jsem jí dát čípek a pak líp spala.
Zítra s ní pojedu k dr, i když mi určitě řekne, že je to jen viroza. Ach jo,já chci chodit ven.
Neměli jste to taky někdo?? :confused: :confused:

Jo a jinak už nemáme dudu :slight_smile: V noci usíná pěkně, někdy malinko zabéká ale pak je klid a už ji vůbec nemusím hladit a zpívat. Přes den to je horší,ale taky usne. Tak jsem ráda, že alespon tohle máme snad definitivně za sebou.
15. bře 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzko,
s Vami se to taky tahne... Hruza. Chudinky :( Deniska od Kat ted mela strevni virozu.
S dudu Vas obdivuju.

Holky, dnes ho musim pochvalit, krasne papal lososa a jeste kricel DEJ, DEJ :grinning: Ale je fakt, ze vstaval a snidal pozde, az v 9, tak jsme vynechali svacinku.
Ale je hroznej, jak vsude leze. Uz vyleze i na parapet do okna ... Znicil zaluzie. Nevim, co s tim. Vcera spadl z gauce, vecne stoji na stole...
15. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lososa mame taky radi.

Jo a Zus, jak jste to stim dudu udelali a jak to probihalo a jak dlouho to trvalo?
15. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Losos mnam mnam.

Bram, vzala jsem ho minulý týden a první noc před usnutím hodinu řev. Pak další noci už to docela šlo ale musela jsem ji hladit. Pak mě začala odstrkovat a hladit nechce, jen si strčí peřinu přes hlavu. Stejně k ní ale chodím nebo u ní chvíli jsem.
Doufám, že už na něj zapomněla. Teďka brečí o trochu víc když je nemocná, ale nevím zda je to tím, že je jí blbě nebo že chce dudlík. Už ji ho dát nehodlám, i když mi mamka a MM říkali,že jí trápím a at jí ho dám, když je nemocná :rolling_eyes: Ale to je podle mě blbost, to jsem s tím ani nemusela začínat.
Podle mě je to s dudlíkem individuální. Asi záleží na tom, jak je na něj to dítě zvyklé. Nicol ho přes den němá už hoodně dlouho. Měla ho jen na usnutí a pak jsem jí ho vyndala z pusy.
15. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, prihodila jsem brisko :slight_smile:
Zitra mam poradnu, tak jsem zvedava. Potrebuji fakt poradit s temi kyclemi, zrovna dnes me to zase bere :angry:
15. bře 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mě o víkendu přepadla chřipka :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska byla malá celý dopoledne u tchánů,původně tam měla být celou sobotu a přes noc,jenže švagrovou chytnul v pátek slepák-akutka a v nemocnici jí nevěřily,že to dost bolí,až po operaci,že to bylo už fakt na hraně ,že to teda asi bolelo :rolling_eyes: :angry: blbci
U nás se docela ujalo nočníkování,jako neříkám,že čůrá a kadí jen do nočníku,ale máme spotřebu tak 3 plen denně,ale zaráží mě ,že když do nočníku čůrá tak zatlačí a když už to jde tak se začne usmívat-dočůrá,zvedne se a ukáže hele :sweat_smile: někdy se mi dokonce zdá,že to zadržuje dokud jí na nočník neposadím-má plenku suchou docela dlouho :confused:
Jinak mi dudu máme pořád,přes den si vzpomene jen když o vidí,tak začne dudu ,dudu,moje dudu :grinning: ale jinak ho má jen na usnutí :slight_smile:
15. bře 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,hezké bříško :slight_smile:
Leni,at jsi brzy zdravá. Klaudinka je s nočníkem šikovná. Nám se daří střídavě,když je dobrý den,tak máme jen 2 plíny denně.Ale ted jak je nemocná,tak je to horší,ale nehrotím to,není ji chudince dobře :frowning2:
Dnes dostala ATB :confounded:
16. bře 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukla jsem zase na kauzu Next a dnes se milá paní přiznala,že zboží ani prachy nebudou :zipper_mouth: uf uf ještě že to máme vyřešený. Ted už to sleduji jen jako detektivku a je mi tech lidí líto.
16. bře 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: koukám, že jste stále ve stejné sestavě :wink: ... nějak jsem se sem asi rok nedostala :grinning:
16. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koukám, že tu jsou nová bříška! gratulka :dizzy_face:
16. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj aruuu,jak zijete???
16. bře 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus posli mi jeste odkaz na tu babu s tím Nextem, taky se mrknu.-...

jinak se tu taky moc neobjevuju, protoze ted mam pro zmenu 2 prace, takze jsem si dnes pripadala jako rychlík... no jo nasadím noc. Ted bezím na spining.
16. bře 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera jsme meli 16 stupnu,ale ve stinu,na slunku bylo daleko vic.normalne jsme byli venku v kratasich, tricko s kratkym a sandale a jest enam bylo vedro.abinka si to hrozne uzila, pridala jsem par fotecek. dnes je uz zase jen 10 a zatazeno,tady je fakt aprilovy pocasi...ale vecer jsme grilovali a tak,a dnes abi spala do 8:30, cerstvy vzduch ji prospel:slight_smile:
16. bře 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, IP :wink:
16. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy fakt bledá závist, já už se taky strášně těším!
16. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky zavidim :(
dnes poradna v poradku, jen jsme dostali na piti magnesium, za 3 tydny glukozovy test
16. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Aru :slight_smile:
Kris počásko taky závidím,nechceš nám trošku poslat :wink:
Tak máme konečně venku kus stoličky :slight_smile:
16. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek