• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj vespolek :slight_smile:)
Aru jeee malej je takovej drobounkej po mamince..andilek no :slight_smile:)) muzete se objevit i casteji :slight_smile:)))

Kristy jeeeeee ja chci takyyyy....u nas právě sněží....a máme dvě stovky tak posloucháme impulsovi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
co bráška jak je na tom???

Leniz gratulka \:slight_smile:) nam chybi jeste jedna ..ale ma to napuchly tak se tesim na prorvany noci zase .-)na ty 5 si rada pockam az do dvou let :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau. Tady je zima jak v prosinci, nebo co :( Snad se to pres den trochu ohreje.
Nejak dnes nemam silu cokoli delat :unamused:
17. bře 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame zubu asi 16, myslim, ze krom tyjatru u jidla to na nic jineho vliv nemelo, v noci nebulel, prujem z toho nemel... do kdy jim ma vylezt 20 zubu?
17. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi ty stolicky posledni by měli kolem 2 roku...ale vy jste se zubama rychlíci tak možná dřív...my ještě čekáme na špičáky :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz aby byly vsechny, ze? :slight_smile:
on jeste spi, to je divne... jdu tam mrknout
17. bře 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Ahoj ARUUU :dizzy_face: Teo je krásnej :wink: :dizzy_face: Je takový miloučký, určitě vůbec nezlobí :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ad náš průjem, pátek byl nejhorší den, to nesměla nic jíst, byla protivná, ale pak jsem zjistila, že to bylo i z hladu, v sobotu jsem se na celou dr. vykašlala a dala jsem jí najíst, stejně už byla bez teploty a hlavně jí zabraly ty homeopatika, takže kakala jen asi třikrát a už to nebyla jen voda, včera už kakala jen jednou, ale dr. říkala, že furt nesmí nic moc jíst-jsem jí nepřiznala, že už jí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejhorší je, že v noci hrozně kašle, říkala jsem to doktorce a ona, že to je k tomu infektu, že to postihuje zažívací trakt a pak dýchací soustavu :confounded: No a očkování přinejlepším za tři týdny. Stejně jsem to chtěla očkovat až na jaro, tak nám to vyjde :grinning:

ad zuby, máme jednu stoličku úplně venku, druhou napůl a dál nevím, páč mi to nechce ukázat :slight_smile:

Jinak je tu taky kosa, včera jsme byli zase na trojkolce venku, ale to už fučelo teda jak na Sibiři :angry:
17. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, uz chodite s trikolkou, jo? A tahas ji, nebo jede sama? Ja uz taky asi vytahnu to odrazedlo ven, az se otepli... Jenze k tomu nemame tu tahaci tyc /nebo jak to nazvat, tak nevim, jetli nebudeme stat na miste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak taky mame klasickou Tatru, v te se necha vozit, lenochudek jeden
17. bře 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my vcera vytahli to chicco odrazedlo a je uplne na dve veci.....tak ho dneska zase zabalim do krabice a asi pošlu dál...Lilča je velka na to ..koupíme normální kolo už
17. bře 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, my k tomu máme tu tyč, takže tlačíme, sama by nejela ani omylem. Ona i na odrážedle furt jezdí jen dozadu :sweat_smile: Na tatře ji taky taháme, ale u té mi leze na nervy ten strašný zvuk těch koleček, jak jedou po cestě, tak není slyšet vlastního slova :zipper_mouth:
17. bře 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás po delší době...nestíhám dočítat, tak se nezlobte...zubů máme jen 8 a na odrážele Tom zatím njezdí, radši ho povalí a zkoumá kolečka...tatru má u babičky a dědy, tak ho taháme po baráku, pak nechce ani slézt :grinning:
17. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak m yna motorce neumime, jezdi dozadu i dopredu ale tak sotva pomalinku, no nic moc.

Jinak nam jedna 5tka už vylezla a ted leze druha, horní, je to děs, při 4kach plakala jednu nc, ted uz t trva tyden, umirame!!! fakt holky, to je teprve síla.

Iris, a co doma?

Kat to je hruza, když je dítě nemocný, ach jo, ufff ufff, kamaradka ma taky porad nemocnou tu Zuzku, taky kojí (jsou o 2 mesice starsi nez my).

Tak si říkám, jak jsem proplakala noce, že nám nejde to kojení, že bude malá nemocná!!! že jsem špatná matka a tak. Tak musim zatukat, ze super, ze neni nemocna vubec, fakt naposledy ryma v létě. Občas jí teče z nosu, ale jinak nic, mozná že ten Sunar má nakonec víc vitamínů než bych jí dala sama :zipper_mouth: Ne Kat, to byla blbá poznámka, ackoliv, slysel ajsem i názory, že po 6 mesici uz je to jen voda bez tech protilatek, preci jen do toho UM pridavaji hodne vitaminu, vcetne jodu a pod, coz v tele nemame, leda ze bychom jedli 3x tydne mořskou rybu. ????
17. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, kdo vi... synovecek od Honzova brachy nebyl kojeny ani den, a opravdu nema zadnou imunitu (je mu 5), porad je nemocnej... kazdopadne jsem take slysela, ze po tom pul roce uz to kojeni o dostatecnem prisunu protilatek opravdu neni, a ze pokud je maminka vycerpana a vyhubla (coz jsem ja pak byla), tak je to pro oba spis i na skodu... ale chtela bych kojit zase tak alespon tech 8m

jsem nastvana, od rana skace a dela kotrmelce na posteli a leze do okna... dala jsem vsude kolem postele a oken periny, aby pripadne spadl do mekkeho, tak spadl samozrejme tak blbe, ze si dal do brady o primotop... takze ma modrou bradu, opet se kousul do dasne, vypada desne... ale uz ani nerval, hned tam lezl znovu :sweat_smile: tak uz ho do pokjicku proste nepoustim a strasi v obyvaku
17. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram...teď jsme byli týden u našich...dneska se vracíme domů, ale situace dle mého stále stejná...manža volal, ale třeba ho vůbec nezajímá, kdy se vrátíme, jestli máme nějaké peníze, jestli něco nepotřebujeme...
17. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, tak Denča nijak moc nemocná není a nebyla. V létě měla kašel, pak tu šestou nemoc a teď tohle. Rýmu neměla nakonec vůbec, jednou to tak vypadalo, letěla jsem koupit odsávačku, páč jsme žádnou neměli :sweat_smile: , ale ani jsme ji nepoužili, páč večer už byla ok :dizzy_face: Jinak ještě měla teploty někdy k zubům, ale jinak fakt nic, klepu na dřevo :pensive:
Jinak já nikdy nějak nekojila jen kvůli těch protilátek a tak... Nebo možná na začátku to byl důvod kojit, ale pak jsem si zvykla, nedovedla si představit, že musím v noci vstávat a ohřívat sunar, nebo tahat sebou na výlety nějaký jídlo, škemrat někde, ať mi to přihřejou, chápeš jak to myslím, pro mě to kojení prostě bylo pohodlnější :sweat_smile: :pensive: Samo, že je to na začátek to nejlepší, co dítěti můžeš dát, ale jak už jsem psala dřív, kdyby mě to stresovalo, bylo mi to nepříjemné a podobně, tak bych nekojila :zipper_mouth:
17. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A poprvé to teď bylo, co měla tak vysoké teploty, pod pažičkou naměřeno přes 39 :pensive: Ty dva dny byly hnus, pak už byla normální, jen měla chudák hlad :pensive:
17. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Tak unás naštěstí krom salmonozy jen kašel a rýma jinak musím zaťukat že nic :slight_smile:
Já myslím,že imunita není jen v tom zda je dítě kojený nebo nekojený :wink:
Jinak u nás malá jezdí na tom autíčku co dostala k narozkám jako aktivní chodítko a celke mjí to jde :slight_smile:
Jo holky jak dobře vaši drobkové mluvej? Já byla teď venku s kamarádkou co má rok a půl starou berušku a čučela jsem jak už hezky mluví,u nás sice njáká slova jsou i věty,občas i opakuje,ale jinak nic moc :confused: pak má i njáká slova nebo gesta které něco znamenaj-kroucení ručičkou jsou hodiny,bukobuko znamená rosvítit nebo zhasnout,kajaka znamená klaudinka :sweat_smile:
17. bře 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz co řešiš simte decka zacinaji mluvit okolo 2 let...
my nerikame nic skoro..jen cotoje..haf..to je tak vsechno..ona mele pořad jen si to musi usporadat..a nejak to neresim.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky!
leniz - mluvení? to je vtip, ne? :grinning: :grinning: Julinka zásadně nemluví, když vidí boty, řekne "BO" a toť vše :wink: pak má pár zvuků (které se při nejlepší vůli nedají brát jako slova) - pejsek, prasátko, kravička, vysavač, tramvaj atp. a pak umí dost gest rukama, ale mluvit...a dokonce věty, to fakt ne :grinning: :wink:

teď je nějaká umazlená poslední dny, pořád se chce tulit :dizzy_face:

no řeknu vám, to počasí je děs!!!!!!!!!!!!!!!! celé dopoledne sněžilo :angry: :angry: :angry:
17. bře 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite to neni jen o kojeni :slight_smile:
jeste nespi, ja se z nej picnu, bude vzhuru az do vecera :sunglasses:
Davidek zvatla ledasco, ale opravdu slov ma porad kolem tech 15 asi, vice ne, takze bych to moc neresila
17. bře 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, no tak to je super, to my na teploty docela trpíme, ale nevim co, proste je má 2-3 dny a pak nic, ptala jsem se Dr. a pry viroza, ale nastesti nic jineho k tomu, kasel ani ryma, takze virozy ma, ale jinak OK.

Ja bych u druheho ditete taky chtela z pohodlnosti kojit co nejdýl :grinning: :wink:

My mame asi 40 slov :wink: ale jinak motoricky hmmm :pensive: je takova trochu nesika a hodne se boji, ta nez by nekam vlezla, 50x se rozhlidne, ale ja jsem za to rada, je po me, vsechno hrozně řeší :wink:
17. bře 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni tak to buď ráda,naše leze všude,nejoblíbenější je momentálně chození do schodů a ze schodů s maminčinou podporou :grinning:
my mámeasi 23 slov + 5 zvuků :sweat_smile:
17. bře 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
23 slov ..hmmm tak fakt nevim co řešíš ukecánci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: joo my lezeme pořád..to ona zase je celkem šikovná pohybově :confounded: :confounded: nevim po kom teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hanel cauec..nevis jestli jsou v PO nahlaseni vsichni na plavani?? pac ja se nemuzu do delfina dovolat vubec://(
nechcete jit zitra ráno do MC heřmánek|?
17. bře 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky kolem 40 slov, furt něco mele :grinning: Ale jinak mají na mluvení času dost, takže i kdyby neříkala ani slovo, tak bych neřešila :slight_smile:
17. bře 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tak David vleze vsude, jenze pak klidne skoci dolu, nebo proste dela stoje na hlave, kotrmelce, vyleze na okno, na zidli a z ni na stul... a pak klidne po zadech to svihne dolu...katastrofa !!!
17. bře 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi tak to my sice vylezeme vsude ale bezjhlavě se dolu neřítíme...diky bohu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,naše furt blbne na postely a včera si málem rozsekla hlavu o parapet co máme nad postelí :sweat_smile:
stojky zkoušíme taky :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
on umi slezt, ale jakmile se zabere do hry (treba nici zaluzie), tak proste slapne vedle a leti...
17. bře 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi tak to joo to taky když dela kraviny slape mimo ://
17. bře 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak to my moc nemluvime..obcas rekne dogy,diky, mama a dadda je uz jasny..ale to je asi vse

poslete mi odkazy na nejaky stranky,kde maji pekny a levny dupacky.tady maji jen overalky a ja potrebuji dupacky,at muzeme unosit kosilky co mam z cr :slight_smile:
17. bře 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, kosilky, ty klasicke? My je meli v porodnici, a pak uz jsem je nechtela ani videt... Nebylo to moc prakticke :(
Ja mam dupacky vetsinou z Chicca, z kamenneho obchodu. Ale jen ve slevach, jinak je to drahota.
17. bře 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek