• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
no pamatuju si ze dupacky jsem taky shanela marne marne, ale nakonec jsem byla straaaasne sokojena s kalhotama co meli i capacky - v HM. no jinak u nas je maji ve spuntikovi, ale ten sice ma www.spuntik.cz ale myslim, ze textil ma jen v kamenny prodejne.
17. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dupajdy kupovaly v kamenejch obchodech na ládví,něco sem měla i od Loany,ale to byly už větší,určo budou mít spoustu na mmb :wink:
Jinak my měly teda košilky,taky jen v porodce,malá se z toho pokaždé vysoukala jak had,takže doma už je bodíčka a to mám asi 10 košilek,no možná unosí ségry prcek :wink:
Jo holky,jak to vlastně v těhu s neschopenkpu když je pak svaba?
17. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz jako co by melo byt :grinning: :grinning: :grinning: nechapu :slight_smile:) tak se na neschopence vdá no..já v tom problém teda nevidím :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aby jí nepřišla kontrola :confused: já měla třeba neomezené vycházky,takže pohoda,jenže někde jsem četla,že se vycházky dávaj jen 2 hodinky dopo a odpo :confused:
17. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz...smarja me neprisla kontrola nikdy...tak rekne dr at ji da nonstop ne..kdyz se boji .-) ja mela jen 2 hodiny pres obed...bych to neprezila doma .-))
17. bře 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici,no jenže tenkrát ještě pokud vím posílaly kontorly ze sociálky,jenže teď jsou na to soukromé firmy a u ségry ve firmě sou pěkně vyčůraný :unamused: mě taky kontrola nikdy nepřišla a to jsem byla na neschopence celkem dlouho,hlavně přes léto-to by byla v kuchyni sebevražda :sweat_smile:
17. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, na svatbu jí dají vyjímku, to se neboj, Dr. může dát na tři dny v kuse vycházky. Táta tak mohl klidně jet i na víkend na chatu a tak :wink:
17. bře 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,moc díky za info ona se právě bojí,aby jí pak nesebraly prachy,jsou to všiváci,má plat postavenej na odměnách a oni jí už 2 měsíce slibovaly to hodit na základ a kde nic tu nic a teď jí řekly,že jí odměny seberou jelikož je těhotná a beztak jim odejde dříve či později že :angry:
17. bře 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, já myslím, že s tím by fakt neměl být problém, svatbu snad musí pochopit každej doktor :slight_smile: A budou se teda brát,
17. bře 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj budou,už sem jim zařídila i svatební hostinu + večerní opékání prasátka (bych si měla pořídit firmu svatby na klíč :grinning: ) ségře termín zkoušky šatů tak aby se mohly pak povolit podle bříška,řidiče na večerní odvoz..... on teda pan ženich nechává celou svatbu v režii ségry a to zas hodila na mě :sweat_smile: teda samozřejmě jí dávám pouze vybrat z několika návrhů a oni potom vyberou jak chtěj samy
17. bře 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, kdybych měla někdy prachy a rozhodla se vdávat :grinning: , tak bych chtěla svatbu na klíč, protože jak jsem loni na netu zkoumala ty šaty a vůbec to všechno, tak jsem byla znechucená, teda né těma šatama, ale tím výběrem, což pro mě, totálně nerozhodného člověka, který navíc nerad nakupuje a vybírá, byla málem smrt :zipper_mouth:
17. bře 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,tak já tam rozhodně půjdu se ségrou a pomůžu jí vybrat aby jí slušely atd :wink: já sem si tenkrát musela vše objehat a sehnat sama,ale zas sem se aspoň doma nenudila :slight_smile:
17. bře 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my si taky zařizovali sami..ale samo rodiče z toho byly paf tak jsme je museli trosku zapojit..ale posefovala sem si to taky sama .)) jen sem rozdavala ukoly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIci :grinning: já si pamatuju jak sem rozdávala úkloy ještě ve svatební den z křesla kosmetičky :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja sem u kosmetiky propasla svyho koně :// měla sem domluveneho super krasnyho konika na focení :(( a blbec nepřijel když sem mu ve svatebni den nemohla vzit telefon..pritom jsem mu nekolikrat volala at prijede:/// to bylo moje nejvetsi zklamani v nejvetsi den:/
17. bře 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky cus!
Zase sa hlasim po par dnoch. UZ dost zacinam blbnut - furt zase v tom jednom byte tu v CR.
Co preberate????
TAk ma napadlo - zacali sa mi kopit veci po VIkine. NOrmlane premyslam, ze to vsetko pofotim a dam na MMB. MOzno niekto nieco kupi. :sweat_smile:
18. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a kecanie Vikiny - tak ma slovnu zasobu asi 50slov, ktore pouziva a spaja. Ale spaja ich niekedy tak po svojom. Ale obcas sa jej podari aj cela veta. ZE napr sme sli okokllo potoka, kde minule videla kacky a teraz tam neboli a ja sa jej pytam, ze kde su kacky a onasa tak diva, potom s vaznou tvarou sa na mna otoci a povie: NEni ani jednej. TAk tak spaja slova.
18. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
este som pridala nejake fotky do albumu, len vacsinu som si zabudla v kompiku u nasich, takze to dodam nabuduce. :slight_smile:
18. bře 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci to krasne keca :slight_smile:)a fotky pekne ..taky hodne vyrostla :slight_smile:)))Celá táta :wink: :wink: :wink: :wink:
18. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj!

byla jsem ve skole a presunuli mi zaverecky o tyden drive, juchuuuu! tak to treba Betka v brichu vydrzi :slight_smile:

LeniZ: doktor ji to napise, neboj... jen jsem Ti chtela rict, ze me zrovna o vikendu pekne nastvali v Basti, jeli jsme tam na obed... normalne chodime ven, ale byla zima... uvnitr zahuleno a smrad jak v nejhorsim pajzlu, tak nas pustili do te mistnosti na svatby, abychom byli stranou - tam je to fakt hezky, ale jakmile se nezavrou dvere, tak tam taky tahne ten smrad... dali jsem si kazdej uplne jine jidlo, ale oba jsme meli stejnou omacku z cesneku a uzenyho syra a obema nam bylo vecer zle :angry: tak si to nejak zaridte, at Vam tam nejde ten puch, a dohlidnete si na menu, jinak je to fakt hruza... nebo budete jenom venku?
18. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky čau.

Lenci: si schovej vecicky pro druhe miminko....

LeniZ: svatba: taky jsem si to osefovala sama, vsechno, vcetne piti, my meli místo- jakoby restauraci, kde zarizovali jen jidlo a piti jsme meli svoje - takze jsme strasne moc usetrili, koupili jsme 5 sudů piva :grinning: no a jeden zbyl, ihned jsem mela odber vseho co nam zbylo kamaradum na jinou akci, v sobotu jsme se brali a v uterý jsme leteli na Rhodos, bylo to super!
18. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Leniz mrkni do Těhotenství,tam máš Neschopenka v těhu a dodržování vycházek,zrovna tam jedna psala,jak to měla komplikované se svatbou. Je to na straně 44,Katka82,ale je toho tam víc.Ono asi záleží hlavně na dr.
18. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme si taky zaridili vsechno sami, pak se nam do toho ale zacli vsichni montovat primo v den svatby, no comment... takze totalni chaos a my to oba obreceli... ale jinak to bylo krasny
18. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
me jedine co nevyšlo bylo že mi kamaradka mela zpivat a 10 minut pred obradem mi rekla, ze ne, tak to byl chaos, tim padem nebyl udelanej vyber pisnicek a dali tam samo ty nejsilenejsi a pani strasne kuňkala, takže když děda zašeptal, že paní kuňká, tak byl víc slyšet on :grinning: do jejího proslovu začala družčka pištět, že se Toník dloube v nose a ona tedy že se bude také dloubat v nose, což všechny pobavilo :grinning: no jako prča veliká! jsme se nasmáli, ale co paní říkala, to nevím, všechno bylo super, kamaradi pro nas udelali překvápka, super. Zopakovala bych si to.
18. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak malá už to chytla odemě,chrchlá ,kašle a spípe,tak sem jí udělala čaj na průdušky a nechala jsem jí dneska doma.
Jo ségra už má tu neschopenku,když pro ní šla tak doktor prej hned-no vidíte já vám to říkal hned aby ste si to nechala napsat,že to se svatbou nják zařídí :slight_smile:
ladi,my tam byly v neděli a výborka :confused: mega porce,sme si ani neměly dávat přílohu :sweat_smile: každpopádně necháme udělat asi klasickou svíčkovou a večer toho čuníka
18. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nase se taky vydarila, jen tam proste oproti planu prislo asi 20 lidi, ktere jsem v zivote nevidela, ze zamku nam vetsina lidi diky zmatku ujela a my se jeste fotili a kdyz jsem se vecer svlekla ze satu, tak jsem nemela saty na prevleceni, protoze zustaly v aute, ktere odjelo :grinning: no sranda

svickova je nejlepsi :slight_smile:
18. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak já letím za chvilku s malou k dr,přidala se jí k tomu telota,včera 38,5 a teď po ránu už má 37,38 :frowning2: navíc fakt vyloženěš celou noc chroptěla a budila se,tohle sme ještě neměly
19. bře 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj LeniZ, to je mi líto, že jste taky nemocní :frowning2: Denča hrozně kašle, takže Dr. měla pravdu, že po průjmu příjde kašel :frowning2:

Lenciatko, Vika je super na tom karnevalu :wink: Ještě kojíš nebo jak to máte s jídlem?
19. bře 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všem marodům přejeme s Tomem brzké uzdravení, Tomík má trochu kašel, snad ho to brzy přejde.
Svíčková , mňam...chutná i Tomíkovi :grinning:
Jinak doma pořád to stejně, manža se ani nesnaží být milej, jen odsekává, chová se ke mně jak ke kusu hadru. :pensive:
19. bře 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek