• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Iris...no to je znamka toho že nestoji za to se o nej vic jak o "otce platiče" zajimat...:// je to smutny:/(((

Leniz a jeje :/(( tak snad nejakej sirupek rychle kasel odezene..
19. bře 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, bohužel...je mi moc smutno :cry:
19. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris to prejde..casem...

Holky kolik meri nozka vasich ratolesti??? my mame 14cm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a ted se divam na tenisky a budeme potrebovat 24-25---to neni mozny prece
19. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

přeju všem nemocným,ať se brzo uzdraví. :wink:

Mici my máme 12 cm.

Iris to je mi líto. :frowning2:
19. bře 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a měříme 88 cm :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici ta je teda dlouhá. :wink: My máme zhruba 80 cm.
19. bře 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svomy vcera jsme byly v |MC..byla skoro nejmladsi a skoro nejvetsi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici to si dovedu představit,malá není tak velká jako Lilinka,ale i tak všichni říkají jak je veliká a taky je většinou větší než mladší děti. :grinning:
19. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ona byla velka jak dvouletí kluci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici :grinning: Asi má po kom být vysoká,jenže moje malá ne,nechápu kam jako roste. :confused:
19. bře 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma nevim po kom mam 173 .-) ale narostla jsem rychle taky a pak už nee .) asi to ma z tech mlecnejch vyrobku...nebo nevim..sem si tak rikala jestli jich neji nejak moc..kazdej den ma jogurt,syr,mleko,nekdy i kaši..
19. bře 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici myslíš,že by to mohlo být tím? Malá má denně taky jogurt a kaši a někdy i Lipánek a sýr.
19. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vcera jsme byli v zologicke,hodinu cesty od nas a v nemeckem mestecku.byl to super vylet,venku leto :grinning: dnes uz je zase docela zima, fakt aprilovy pocasi.

jinak je mi smutno,kamoska prisla o mimi v 28 tt :frowning2:
19. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tal máme pěknou virozu,na plících nic nenmáme,ale krk prej děs,takže pokud do zítřka nepřejdou teploty,tak zítra ráno na krev a antibiotika,zatím jí je nedal,protože si myslí,že pokud to není nezbytně nutné tak nač je do dětí cpát(s čímž souhlasim) horší je,že nechce nic jíst,teda krom přesnídávek a piškot :frowning2:
19. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
ať se všem malí marodi brzo uzdraví!!!!!!!! :frowning2:

mici - my většinou do MC chodíme, když se Juli vzbudí ráno tak v 6.30...teď ale vstáváme "až" v 8. :dizzy_face: :dizzy_face: ono to dopoledne vždycky nějak rychle uteče a ve 12 (nebo i o něco dřív) už jde spát....spíš odpoledne už nevím, co s ní :unamused: ...to počasí mě totálně vytáčí, fakt, nejradši bych zaplatila, aby už bylo teplo!!!!!!! :angry: :angry: :angry:

a k těm nožkám - my jsme teď koupili jarní botky č. 21 :sweat_smile: ty 22 byly fakt dost velké ještě...Juli z nich měla velkou radost, chodila v nich v obchodě sem a tam a pořád na ně koukala a ukazovala :slight_smile: :dizzy_face:

kristy, počasí fakt závidím...a s tou kamarádkou je mi to líto, to je hrůza, taková věc :pensive: :cry:

iris - snad se to u vás nějak brzo vyřeší...vždyť to nejde tak vedle sebe žít :confused:
19. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak sme konecne doma. co mate noveho? zatial nestiham docitavat, ale idem aspon popozerat albumy, nech vidim, ako vam ratolesti rastu ... a pridam nejake do mojho albumu ..
19. bře 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde ste kto?
19. bře 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
\Kristy to je šílený :((( se něco podělalo moc rychle?:(((

Hanel..tedaaa se nam ty decka nejak vymenily ne???? me ted vstava v 6.30 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: v 9 nevim co mam delat :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:

jo jinak ty botky...mame 22 normalni ale ty botasky jsou nejaky mensi a jak ktery ..nektery uplne mali jiny velky..

Denis vitejte doma!!!!! at se vam tu líbí ...i kdyz asi srovnat to pocasi tady a v Austrálii nejde :(
19. bře 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny fotecky...a klokaniiiiiiiiiiiiiii ..a v \londyne maji takovy krasny narcisi už jooo..ja chci taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. bře 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.

Kris to je mi líto. :frowning2:

Denis super fotečky,závidím. Vítej zpět v ČR.
19. bře 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky holky. V Londyne uz su narcisy, vyzera to fakt krasne, hlavne ked je modra obloha. Zima nam nevadi, akurat to chystanie sa - uz som si odvykla obliekat 10 vrstiev :slight_smile:
19. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...

Marudku je mi moc lito.
Deni: ahoj v Cechach! jsem rada, ze jste vse v poradku zvladli!

Kristy... Hruza :cry: :cry: :cry: Je mi ji tak lito... Napises, co se stalo? Ja mam strach :cry: Furt me neco boli, sotva chodim.

Jinak po vyzkouseni 3 drahych hrnecku - s brckem, nekapacim sosakem a nekapacim buhvicim, jsme koupili komunistickej hrnecek se 3 dirkami, za 24 CZK, a uspech !!!! huraaa!!!!!!
A diky karte Mimiklubu jsem v Globusu na jednom standardnim nakupu usetrila skoro 100 korun, tak docela dobry :slight_smile: To da mesicne treba petikilo.
19. bře 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, prosim ta ako vyzera komunisticky hrnicek??? to urcite v Odolenke hore v domacich potrebach, co? :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi my byly taky vcera v globusu..dostali jsme presnidavku zadarmo,a pak jsme nakupovali a bylo to taky urcite pres 100 kč
19. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni: takovy, jake byvaly za nas - plastovej s uchy, sundavaci vicko se tremi dirkami :slight_smile: ty domaci potreby u psychomajitelu uz zkrachovaly ... i vecerka ted zkrachovala... des bes

Mici: my zrovna delali jen mensi nakup, ale i tak dobre- dostali jsme Hippku jablko+boruvka
19. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni,vítej zpátky :slight_smile: doufám,že až se malá vyléčí tak něco podniknem
Jinak u nás hrůza, přes den sice pohodička,teploty max 37 ,dokonce byla celý odpoledne bez plen a krom toho,že nechtěla jíst nic teplého tak pohoda,ale tahle noc stojí za to,opět přes 38,z nosu jí teče že nestačím odsávat-krom toho každé odsávání je boj po kterým ještě půl hodiny hystericky řve a kašle :frowning2:
19. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni a to mi teda rekni, dke zase litate? co delate v Londyne? :grinning: :grinning: :grinning:

a co je karta mimiklubu?
19. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak terazsa na mne prejavil casovy posun. Seb ma zobudil o 3 rano a nemozem zaspat :unamused: :unamused: :unamused:
Leni, snad bude mala rychlo ok. teda, to je celkom frajerka, ked moze byt bez plen. Sikulka :grinning:
Bram, v Londyne sme mali len prestup, par hodin volna a kedze bolo neobvykle nadherne pocasie, tak sme vyrazili na prechadzku do ulic ... ale uz planujeme dalsi vylet :grinning:
Co sa tyka jedenia, tak nas Seb ma asi pasomnicu ... On proste je v kuse. Pred nim nemozem jest ziade mnamky, akoze vidi, ze davam nieco do ust a zacne kricat ako najaty :angry: :angry: :angry:
jeho jedalny listok v Australii bol napr. taky:
rano cca 8am - 200ml mlieka + 2 toasty so syrom, rajcatom alebo marmeladou + ovocie (napr. hruska)
cca 10am - banan
cca 12pm - jogurt, rohlik, ovocny salat (ak sme mali my teply obed, tak jedol s nami normalny obed)
poobede - nejaka presnidavka alebo par detskych susenek
vecer - maso, zelenina, ryza alebo cestoviny (alebo mliecna kasa, podla toho, aky bol obed) ..
a v noci samozrejme 2x hore na kojenie.

Vcera vecer sme museli trochu odsavat, ale spi ok, ziaden zacpany nos, tak snad nic nechyti. Ale asi je to len otazka casu. Predsa len, z 30stupnove horucavy, klimatizacia a teraz zima jak prase ... Uvidime.
20. bře 2009 ve 03:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano!
Deni: snad to zvladne bez kasle a rymy! je dobrej, ze tolik papa
Bram: slevova karta pro Globus, nam se vyplati, nakupujeme vetsinou jenom tam
20. bře 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Denis, vítej doma, snad nic nechytnete :wink: Fotky krááásnýýýý :dizzy_face:

Kristy, to je hrozný :pensive: :frowning2: :cry:

Boty máme 20 a na jaro 21-tenisky, musím ještě koupit nějaké slušnější...

Ad jídlo... Tak o tom je poslední dny škoda mluvit :angry: Nechce NIC :angry: Teda chce, tyčinky, kyselé okurky, oplatky, prostě takové věci, co normálně nejí. Sotva jí ohřeju něco normálního, tak už že nenene, kroutí hlavou, zavře pusu a je po všem :angry: Včera snědla trošku polévky a jinak jen suchý rohlík. Nejhorší je, že furt chodí otvírá ledničku, řve na mě "mama papami na"-mami jídlo dej :pensive: , ale cokoliv vytáhnu, tak nechce a tyčinky jí teda místo jídla nedám :angry:
20. bře 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek