• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Dobré ránko
KAt,my včera jely jen na přesnídávkách a ovoci,polívku ani nic jiného nechtěla
Zdeni ,díky :slight_smile:
Jo a botky máme na ven 21ky a ještě kapku místa tam je,ale na doma 20 jsou teda už téměř na hraně
20. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, ale Klaudinka je nemocná, tak to bych chápala, ale Denči už kromě toho kašle-kašle jen v noci, nic není, už kaká jen jednou za den, takže pohoda a o po víkendu jedla normálně, ale od středy stávkuje :confounded: Ona nechce ani ovocnou přesnídávku, ani mnou vařené jídlo, ani kupované příkrmy, jogurt, prostě nic... Hned jak vidí, že beru do ruky nějaké takové jídlo, tak už ječí, že to nechce :unamused: Hned začne to svoje "grligrlili"-nebo tak nějak, to neumím říct, je to strašně strandovní slovo a nevím, kde k tomu přišla, ale znamená to čerstvé ovoce, zeleninu a zároveň taky oplatky nebo čokoláda...
20. bře 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je fakt,že nám k té nemoci ještě vyrašily obě stoličky :sweat_smile: takže je to možná i tím,jinak nevím co poradit :frowning2:
20. bře 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, na to asi není co poradit. Ach jo, ale moje nervy, jsem za poslední dva dny vyhodila fůru jídla, páč jsem to několikrát ohřívala v naději, že už si vezme a nic, nakonec všechno skončilo v koši :unamused:
20. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jste mě trochu potěšily,že s tím jídlem to není jen u nás. Než onemocněla,tak pár dnů před tím jedla fakt krááásně,ale pak se to zhoršovalo a ted to je taky hrůza :rolling_eyes: Ale všude píší,že v nemoci je to normální a děti se nesmí nutit. Něco teda sní,ale vybírá si a vždycky jen pár lžiček. Je teda pořád ještě nemocná,hodně spinká,tak to je asi tím.

A taky pití :rolling_eyes: Před nemocí pila krásně-sama si vzala lahev a pila. Ale ted nechce ani za zlatý prase. Takže celý den je u nás o tom,že se jí snažím všema možnýma i nemožnýma způsobama motivovat k pití. Aspon že to mlíko pije,jinak by toho moc nevypila. Snad se to zlepší,ach jo.
Jsem si musela postěžovat.
20. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale je zajímavý,že kdykoliv bych jí nabídla ty kukuřičný křupky,tak je schopná sníst celý pytel.
Kat,doufej,že se to zlepší. U nás je to od dob příkrmů jako na houpačce. Měsíc jí krásně,další měsíc málo,pak jí jen s puštěnou televizí,pak zase jen uplně v klidu bez tv. Jednou vypije mlíka 30ml,podruhý ji 240ml na jedno napití nestačí...no prostě se to pořád mění. Stejně tak s pitím.

Je to ale pěkná otrava a někdy i nerv,protože jídlo je to,co kadžý děláme několkrát za den :confounded:
20. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě chci říct,že už v poho usne v noci i ve dne bez dudlíčku i beze mne :slight_smile: a už končím se samomluvou.
20. bře 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomáš si zase oblíbil kukuřičné suchary, do každé ruky si ukradne jedena střídavě je kouše...a pak mě začal odstrkovat od dřezu nebo od sporáku...prostě přijde, vecpe se mezi mne a spotřebič, tlačí mě do stehen a hejká :unamused:
20. bře 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky, zus, super. zaspavanie bez dudlika mam na programe hned po odstaveni :wink:
iNAC som mu nasla stolicku dole, ja vobec neviem, kedy mu tie zuby vyrazia, az ked uz su normalne velke :wink:. Vlastne vidim, ked ma prsty v kuse v puse, ze asi nieco je na ceste ...
holky, aj u vas sa uz pozera TV? u nas neskutocne leti wiggles, taka australska show pre deti ... on je na nich normalne zavisly. nie je to prilis skoro?
20. bře 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, my cucime denne na Kouzelnou skolku... jinak se snazim to nedovolit
20. bře 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, no aspon nie som sama, kto dovoli malemu pozerat TV. Inac my mame tiez len taky obycajny hrncek s troma dierkami na pitie, iny sme ani nemali ... akurat je kapitalisticky :wink: :wink: :wink:
20. bře 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá nemá žádný oblíbený pořad. Vlastně jo-Ulici a reklamy. Jinak přes den tv skoro nepouštím a ono ji to stejně baví jen chvíli a pak si jde hrát a nezajímá jí nic.

HOLKY co jste z PRAHY, nebudete se někdy v blízké době pohybovat v centru poblíž Pařížské ulice? Potřebovala bych, jestli byste se mi některá jen na něco nemrkla :wink: sím sím
20. bře 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
deti nekdy jedí - kdyz rostou, jindy nejedi , kdyz nepotrebuji...

jinak mamka musi nastoupit chemoterapii :pensive: :pensive: :pensive:
20. bře 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, ak mi povies, kde je Parizska ulica ...
20. bře 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram hodne sil celé rodině i mamce. Můj tatka taky chodil na chemoterapii. Hodně dlouho.
Bram, to mi je luto. Hlavne ked to pomoze ...
Deni, tak to úplně přesně nevím, ale můžu mrknout na mapu, ale je to někde v centru a je to centrum luxusních a hoodně drahých značkových obchodů.
20. bře 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to na starém městě blízko židovského muzea
20. bře 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej, uz som sa mrkla. a co potrebujes? mozem ist cez vikend na prechadzku ...
20. bře 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni písnu ti do ip :wink:
20. bře 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
X,to :frowning2: je mi líto
nše kouká na telutabies,elma a kouzelnou školku :slight_smile: aaluhou ovydrží po obědě mi u toho vytuhne :sweat_smile:
Jinak u nás jedině tejhrníček nuk-drahej jak prase a jen 150m :unamused: zkoušelssm asi 5 tekoucích hrníčků,brčka,lahvička od jupíků a nic :unamused:
20. bře 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malá se dnes konečně víc napila ale musela jsem jí to dávat já. A jedině jupíková lahev. Tu nemít, tak jsem v prd...
20. bře 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas jedine jupikova lahev nebo ted ten obyc hrnek
20. bře 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas jede ta lahev z DM s tim brčkem, co e nevyleva, ale jinak, kdyz ma gumovej bryndak, nejradsi pije z normoš hrnku a uz ji to i docela jde.
20. bře 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris to my dela taky s tim odstrkovanim .-)
Bram :((( drzim palce..
20. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram...to je mi líto, držím palečky, aby to pomohlo.
Holky, manža včera uznal, že ona je d..ka :sweat_smile: Byl ke mně nějakej milej, i dneska...zjistil, že ona spala i s někým jiným...ale nechci si dělat naději...uvidíme.
20. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, moc drzim palce!

Iris... Tobe taky drzim palce, at to dopadne, jak si prejes.

Hrnek s brckem je super, ale nechce ho. On se chce proste polejvat :grinning:
20. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lada to znam, ale nastesti, ona ho dostala pod stromečkem a byla uplne ruda a horká z dojmů,. takže mela strasnou zizen, takze se ziznive a hltavě z nej napila a od te doby ho má - vsichni ji strasne hned chvalili jak je sikovna a tak, takze si samo sama zatleskala :grinning: od et doby sebou nosim jen brcko a pije z jakekoliv sklenky brčkem.

Zus, ja do centra vubec nezavítám :frowning2:
20. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky s botama - my mame na ven uz dlouho 22 (Mici jedny sandale jsme meli 23...) a backurky 21.

Jo a mala zacina bojkotovat mlicko, kolik davate, my do ted vecer 210 a rano 240, ted max. 150 ml.
20. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram my to máme s mlikem různý. Nedávno pila ráno 200 a večer 240 ale poslední týdny ani náhodou. Když teď nepočítám nemoc,tak ráno i večer max tak 150-180. Někdy když nechce přes den jíst a pít,tak dostane ještě jednu dávku přes den.
20. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek