• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Dnes třeba dala večer 90 a včera večer jen 30. Ale to je snad jen tou nemoci. Ráno dala 180. Musí hodně pít,mám doma skříň plnou sunaru :grinning:
20. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus ja taky ... koupila jsem v akci v Tescu....
21. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, uzivate vikendik? :slight_smile:
my vcera udelali tu zabranu k posteli, Honza je vazne desne sikovnej, nevim, kde se to v nem bere...
predtim jsme byli v Bauhausu a Davidek radil jeste se dvema detmi v detskem koutku a kdyz mel jit do auta, tak mel peknej hysterak, uz si chtel i lehat na zem... tak jsem na nej houkla, ze dostane na zadek a sel jak vojacek :sweat_smile: koupila jsem si nejake kraslice a blbiny do kvetinacu atd. - burcuju jaro, at se fakt objevi...
ale nahodou... odpo jsme byli s odrazedlem venku a bylo docela hezky...

diky za hvezdicky... maji to ale pitome udelane, to hlasovani... navic prvni kolo skoro konci, prihlasili jsme se pozde... ale uz jsme prekonali zakladni hranici, a jsme uz v soutezi... jenze postoupi jen 100 lidi, to je bez sanci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,
ja som dnes vyprevadila segru, uz sme zase sami. a mame za sebou prvy uraz s krvou - roztatu hornu peru. Teraz si ju v kuse hryzie :slight_smile:. Inac sa chystam niekam do parku, ze si moze pobehat a potom mozno na kafe a zakusek. M je v praci :frowning2:
idem varit obed - lososa - myslite, ze krpci uz mozu lososa? Zatial som mu davala len rybie file ...
22. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,máš tam "hlas" :wink: mně tyhle soutěže připadají dost nefér, že je to jen o tom,kolik kdo má známých,kteří mu budou posílat každý den hlasy :angry: :confounded: Myslím,že by bylo lepší,kdyby rozhodovala odborná porota.
Tím to ted vůbec nemyslím Ladi proti tobě. spše by měli udělat jiný pravidla.

Nici už zase začíná pít a jíst. Sláva. A usínání bez dudlíčku je lahoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: spinká během pár sekund.
22. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni,myslím,že rozhodně,vůbec bych se toho nebála. Nicol jí kromě smaženýho s námi vše. Dnes měla pečenýho králíka na česneku,brambůrky a kyselé zelí.

Holky,dnes mi paní z MMB doveze až domů zas pár kousků z novýho Next. Se těším,ale jsem zvědavá,zda to bude Nicol sedět nebo zda to zas budu prodávat. Ta paní je strašně milá, úplně mi je trapně,že mi to veze až pod nos :sweat_smile:
22. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zbastil, len sa tak zaprasilo. Jezis, ja sa citim ako mechom udreta....
22. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak unás sou teď velice zajímavé noci a dny,pořádně nejí,jen samý přesnídávky,občas ovoce,nebo buchtu,nočník začla naprosto ignorovat a noci.... hrůza,už 2 noci nespala,každých půl hodiny vzhůru ,z nosu jí teklo a dusila se kašlem,takže hrůza :frowning2:
22. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, všude jsem ted četla, že nechutenství může způsobit i jen "obyčejná" rýma
22. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus: tady to maji prave tak, ze az kdyz dostanes 100 hlasu (prave od rodiny a znamych), tak jsi teprve zarazen do souteze... pak rozhoduje zahadne nasobeni kreditu (dela sama Lovela + hodnoceni fotky atd.), je to podivne kazdopadne... ja se nikdy niceho takoveho neucastnila, az ted :grinning:

jinak ja jidlo jeste usmernuju hodne... smazene zatim vubec, cesnek taky ne
22. bře 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda jime všechno, když jsem na navstevě, má i řízek, ten jí asmo chutná nejvíc, sama bych jí to neudělala...ale co, návštěvy ...

dnes u tchýně měla škubánky s něčím, prej dlabala až se jí boule za ušima dělali a já ted udělala tunu rizota, zítra jdu do práce, takže mala bude u nasich, tak vezu i tam a bude toho teda víc než dost.
22. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Teda dobré....u nás je zataženo a prší,takže moc dobré není :angry:

Událo se tady něco nového a zásadního? Nechce se mi dočítat :sweat_smile:
Ty jo,tak koukám,že těhulkám se to nebezpečně rychle krátí :slight_smile:
23. bře 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekk, to mi povidej, krati, krati :slight_smile:
vcera jsem objednala ty ksiry (voditko) na Davidka... ja vim, ze to zni drsne, ale nebudu riskovat, ze mi vbehne pod auto, az se budu sklanet nad mimco do kocaru, obcas je proste pouzijeme...
vcera na prochajde se ritil vsude jak kamikaze

a taky jsme objednali pojistky do oken, protoze na parapetu travi cely den, a az budeme v lete vetrat, tak si to neumim predstavit
23. bře 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a leje tu jak z konve... a my musime do kramu, do knihovny- a tam vsude se s kocarem neda :pensive:
23. bře 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi...do knihony se nedá s kočárem? :angry: To já teda u nás naštěstí můžu...jinak bych tam asi musela přestat chodit.
Jídlo taky usměrňuju, ale v sobotu mu na návštěvě dala tchýně kousek řízku...a jak si mlaskal :sweat_smile:
Včera ceé odpoledne naháněl po bytě naší fenku, tu už to pak nebavilo, tak poštěkávala, chudák, chtěla mít klid a Tom se řehtal na celé kolo :grinning:
23. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Ladi, mě to znovu odeslat nejde, píše mi to, že už jsem pro tuto fotku jednou hlasovala...

Jinak tu taky leje :angry: Hnus, jsem zralá tak akorát do postele, ale Denča je jiného názoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: V noci se zase odkopala a i když ji návlíkám navíc ještě do fleesového overalu, tak byla totálně ledová :confounded: Ale fakt totálně, nevím jak to, otevřené okno nebylo, doufám, že se jí tím nezhorší ten kašel, co má k té střevní viróze :confounded:

ZUS, tak novej Next, jo? :dizzy_face: My musíme hlavně koupit nějaké jarní botky.
23. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Kat,nejde to :( no co, 100 lidi nam 5 hvezdicek poslalo, v soutezi jsme, ale ted uz je to beznadej... je tam lidi... a kseftujou s bodama... traparna

ta strevni viroza jeste nepresla? ja mimochodem vcera 1x zvracela, nevim z ceho, snad z tehu nebo z ryby, doufam, ze na me nic neleze... vyrazime, prestalo lejt

botky taky potrebujeme
23. bře 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky potřebujeme botky, máme jen jedny a až začneme vyrážet na písek... :sweat_smile:
23. bře 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, ta viroza přešla, ale doktorka říkala, že se to táhne, přestane kakat a začne kašel... A taky že začal :confounded:
23. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to mě právě na takovýchto spoutěžích štve, je to většinou podvod ze strany účinkujících :rolling_eyes:

Kat, next, pár kousků spíš na léto. Už jsem vzala vel. 2-3 roky a je jí to skoro dobře a v létě bude uplně akorát :sweat_smile: A taky budeme muset koupit nějaký botky,se teda netěším to bude druhej porod.
23. bře 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..
tak u nas už vysvitlo sluníško..začíná být krásně :slight_smile:))

Ladi njn ty soutěže už mě taky nebavi..každá jde nejak podvést :((pokud je veřejná...majínto vybrat oni v Lovele a byl by klid...

Zusmy nestas s Nextem..me se tam libi takovy ty šortkovej overal kratkej..riflovej a saticky riflovy s cervenou latkou..a taky chci 2_3 roky ...my máme desnej pupík...ani kalhoty nemuzu sehnat:// nejlip nam vyhovuji na gumu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja chci laclaky:(

Botičky už máme na ceste jarní..a botasky objednávám záhy..jedny na ven a jedny na pěkno :ú)
23. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem sedeli 40 minut na nocniku! ale uspech z obou stran :grinning:
uz 3 dny mu to skvele jde, musim ho pochvalit

ale pro muj nos a zaludek je to zahul... at uz je cervenec a mimco s nami, at mi uz puchy nevadej!! :pensive:
23. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam teda TEN NOCNIK NEJDE...
23. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, to prijde, ja nic nehrotim, a postupne se propracovavame k vetsim uspechum tak nejak prirozene :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nocnik taky nee..kdyz se zeptam kam se dela EE tak to leti k nocniku..ale ze by si na neho sedla kdyz se ji chce to nee:slight_smile:a kdyz ji posadim tak nic neudela:/
23. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně zase nic nehlásí a když ji tam posadím,tak většinou něco udělá,ale ne vždy.
a v noci vydrží už v 99,9 % případů vůbec nečůrat. tuhle měla rekord přes noc 11,5 hodiny suchá:confused:
23. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zusmy to je dobra teda :slight_smile: my vetsinou jsme pocury..ona chlasta i v noci kdyz nahmata hrnek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsou v nocnikovani pry rychlejsi ( a v cem ne, ze?)
Davidek ted zacal hlasit kadeni, des v ocich, drzi to a hleda nocnika- pak je rychla akce, plina dolu, posadime a uz to jede... akorat ja jsem nejdrive mrtva smichy a pak... jsem desna matka :grinning: curani nehlasi, to je jen nahoda, kdyz se zadari
23. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky vcera... malem se nam snad utopil ve vane nebo co... to byl REV !!! proste si loknul, ale hnusne, az zacal hrozne rihat z toho, skoro zvracet, do toho rval, oblicej skoro fialovej, ja na mrtvici - jeste jsem dostala vynadano od Honzy... brrrr
23. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak u nás se to začíná pomalinku lepšit :sweat_smile: teploty sou pryč,ale kašel a rýma jsou furt :unamused:
jinak u nás nočník jak kdy,věšinou sme třeba celý dopoledne nebo odpoledne bez plenky popřípadě s malou nehodou,ale vydrží nečůrat třeba i dvě -tři hodinky,ale njk extra ji na ničník nenutím,jen ji občas nechám bez plenky a kdy se holt počůrá-tak se stane :sweat_smile: a koupila jsem u jedný paní z mmb levnějš ty tréninkové plenky :slight_smile:
23. bře 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek