• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
ahoj lada,my mame to "voditko" nelibi se mi to,je to jak na psa,ale jew to potreba,zvlast po tom,co se nam mala "ztratila" v obchode....
23. bře 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu pridat fotecky,briska i Abinky...
23. bře 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristynaw: těšim se :grinning:
23. bře 2009 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis, vse nejlepsi k narozkam!!!jak jsi slavila?
23. bře 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristynaw: uboze..vypila jsem dva půllitrové střiky vína s colou a sedim na konovi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. bře 2009 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pritel neprijel?co malej?
23. bře 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy: bříško hustý..asi bych taky měla takový :sweat_smile:
23. bře 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,roste nejak rychleji :grinning:
23. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristynaw: jelikož ho máš brzo po prvnim těhu, tak jsou ty svaly ochablý..a taky jsme ten typ, co maj břuch už ve 12tt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. bře 2009 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss graTULAce .-)tak aspon neco ..ty střiky.-))

Kristy briško mega..jak jsi u kozi tak sem si rikala ze zadny nemas :grinning: :grinning: :grinning:no a mas teda velky :grinning: :grinning: :grinning: a saticky pro segry super.-))
23. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: no je to na nic, bo Tygr spí se mnou v posteli..tak ani nemůžu pokračovat :confounded:
23. bře 2009 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u kozy je schovany :grinning:
23. bře 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, s brichem me zastinujes :slight_smile: a to mam taky velike!
voditko uzijeme, malej je divocak - bude mit s medvidkem Pu

Siss: hodne zdravi a stesti!!!
23. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zkusim, jestli usne, i když budu u compu..ale pochybuju :unamused:
23. bře 2009 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss to je blby no kdyz nema svuj pokojik :/ to nemas kousek klidu ..se ani poradne napít :grinning: :grinning: :grinning:
Kristy vidim :slight_smile:) my byly v nedeli v zoo..ale zima jak na sibiřu:// zavidim ty kratky tricenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: on by sám v pokoji nebyl..spim s nim v posteli..v postýlce se budil 10000000000000x za noc :wink: :unamused:
23. bře 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my ted delame druhou odvykacku na jidlo v noci..taky mazec..horsi jak ta prvni no:/..dneska je 4 den tak jsem zvedava jestli uz pochopi ze nic nebude...dneska v noci si dve hodiny hrala v postylce s plysakem:/
23. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: no tak jídlo v noci nemáme asi od 4m :confused: :sweat_smile: ale když ho chce..tak bych to bejt tebou neřešila..do 18v noci jíst nebude :wink:
23. bře 2009 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris,bříško krásný :slight_smile: :slight_smile:
Já dnes dávala ségře svoje větší džíny,nják jí taky rychle roste,přitom,ale na kila nják extra nepřibírá :confused:
Sis vše nej :slight_smile:
Jinak se musím bochlubit,poslední dny spí malá bez dudu,ale když ho vidí tak ho teda chce-včera na manžu když jí ho nechtěl podat prej :dudu ty blbe :astonished: si njk dovoluje na to kolik jí je že.
Jo a ač má vlastní pokojíček s postelí tak beztak spinká v postely s náma,postzýlku nesnesla a asi jsem divná ,ale já jsem na jednu stranu ráda :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss jasne jenze ona ma 15 kilo a fakt v noci jist nepotrebuje://
a propo.manžovi je 30 a žere klidně ve 4 rano když se vzbudí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Leniz tak hlavne ze roste ne.-)...prej ty blbe..hehe myslim ze nevedela co rika ne?.))nebo se ji to nejak ty pismenka sikovne spojily:slight_smile:)
23. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici,nevím jestly ví co to znamená,ale bohužel tohle slovo umí i skloňovat,ale kde ho vzala nevím :sweat_smile: minule jsem jí obouvala boty a ona je furt nechtěla,tak se na mě podívala a prej blbá máma :astonished: no co na to říct,že
23. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, bříško teda velikýýý :dizzy_face: A fotky super, Abinka fakt roste před očima :slight_smile:

LeniZ, to s tím dudu ty blbe je hustý :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:

U nás se spí taky v naší posteli, neřeším, nevadí mi to, v noci kojíme už většinou jednou, tak to mi taky neva. Snad se to nezhorší... Ale furt nechce jíst přes den a taky ji chudinku bolela dneska hlavička :confused: :cry: Několikrát za mnou přišla mama au au a ukazovala kde :confounded: Většinou po probuzení. To samé dělala, když měla ty vysoké teploty :frowning2: Jsem nejdřív myslela, že si to nějak spojila nebo něco, ale já jsem pak za ní po chvíli přišla a zeptala jsem se, co jí bolí a ona zase ukazovala prstíkem na hlavičku :frowning2:
23. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz tak to je mazec...ja se teda jeste pred \lilcou moc nekrotim...ona moc nekeca zatim..az zacne tak asi zklapnu a budu slusna matka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kat to je desny :((( ach jo at uz ty pitomy nemoci odleti:/((
23. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt,naše taky ještě moc nejí :unamused: normálně vypila ráno lahvičku sunaru,pak si dala chleba nebo jogurt,okolo 11 ovoce ve 12 celý talířek jídla a okolo 3 velkou přesnídávku a večer kaši,ale teˇdo ní něco dostat je umění,no snad se to zlepší :wink:
Jinak Klaudinka začla papuškovat,dnes mi nosila vypraný prádlo z pračky k sušáku,tak jí říkám,to jseš hodná že mi nosíš prádlo,děkuju a ona pladlo,kuju :grinning: :grinning: jinak je hodně tvrdohlavá-minule tchýě naštvaná,že tchán je děda a ona je bába,tak prej Klaudinko řekni dědek,Klaudinka se na ní podívala ,zamračila se ,zadupala a prej děda,děda,dědáááá :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, tak kdyby jedla Denča takhle, tak jsem spokojená, ale ona už týden nechce jíst oběd ani nic takového teplého :confused: To jenom vidí a už ječí, že ne. Kdysi pomohlo, když jsem ji dala něco na hraní, co normálně vůbec nedostane do ruky, např. šminky, ale teď nezabere ani to, zavře pusu a hotovo. Takže dneska měla ráno mlíko, pak kousek banánu, salátovky, jablka, čtyři lžičky obědu :angry: , malý puding, pár piškotů a dvě grahamové tyčinky. Toť vše... Mi to příjde horzně málo za celý den :confounded: Večer teda zas dala dost mlíka, ale stejně, oproti tomu, co jí normálně to je nic, spíš jen tak dlube do všeho.
23. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz to je mazec..ale u nas je bába normalka :slight_smile:
23. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt,tak naše dnešní menu: ráno trošku sunaru v 11 velká holandie,v půl 2 6 lžiček oběda,pak k večeru kousek musly tyčinky,pár bobulek hrozna a půlka přesnídávky :unamused:
Mici,jako naše taky říká jen bába,ale prostě dědek neříká u nás je děda :wink: takže babičky kapku naštvaný no :wink:
23. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja nechapu proc by mela rikat dedek :grinning: :grinning: :grinning: to by musela rikat babka ne??asi sem natvrdla :grinning: :grinning:
u nás je bába a děda...ale rika jen dede :grinning:
23. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lilca sní ráno jogurt,dopoledne bud nejaky ovoce nebo tycinka ,obed normalka 250g, pak presnidavku,večer bud neco teplyhgo kdyz delam ja a nebo jen kaši do flašky
23. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici no jako že bába je jako hanlivější a děda je hezčí či co :wink: taky nechápu,od malička říká bába,děda,táta,máma(občas mamika a začla i skoloňovat a řekne i mámo,táto :slight_smile: ) teta tak taky nechápu
23. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek