• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
nevim me to prave prijde normalni ne hanlivy..babka je hanlivy :slight_smile: Lilca baba nerekla jeste ..jsem zvedava kdy se rozkeca..hlavne ze mudruje furt..ale ze by neco smysluplnyho to neeee :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici,u nás toho taky nakecá spousta a srozumitelný jen něco,nebo teda jednou dvakrát zopakuje a konečná :grinning:
23. bře 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo shanim \Lilce laclaky ..to je pech ..dneska mi je jedna baba vyfoukla:// dostala od tchaniku penizky na ne..tak musim koupit nejaky..ted mam jedny na aukci ,ale konci az v pátek://ale vyhrala sem ji aspon saticky :slight_smile:
23. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIci mě se strašně líbili takový ty maskáčový laclíky s motýlkem ,ale v aukci sem prohrála,ale nakonec jsem našla na mmb ty samé :dizzy_face: tak máme doma. JIank tady u nás bude za 14 dní burza hadříků tak uvidím co seženu tam a pak se mi pár věciček od topolina :dizzy_face:
23. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je u nás první letošní bouřka...
23. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj topolino jsem koukala:slight_smile: ale zase sem si rekla krot se matko!!! :grinning: :grinning: :grinning: tak sem udelala seznam a potrebujem-laclaky,satky dvoje jarni ,dvoje letní :slight_smile:,teplakovku,mikinu,a jedny rollky s tunikou :slight_smile: na leto sem chtela jeste riflovej komplet z Nextu-cepka,overal kratkej a sandalky:slight_smile: jinac tricek ma milion a sortek taky :slight_smile:
23. bře 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty voe..a Nextu mi nemluvte :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz jj ted sem cetla na druhe diskuzi ze se to v cechach bouří :/(
23. bře 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo bouřka,liják-sajgon hadr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já nad těma věcma slintám,ale potřebuju hlavně jarní bundičku,tepláky,šaty a kraťásky :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: od zaří jsem utratila asi 15tis. :pensive: :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
na bundu sem se vyprdla..nic se me nelibilo..jo jedna od topolina usla..tak bude mit mikinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: šaty už mam vyřešeny,teplaky na pisek ma po sousedce..tak akorat jednu lepsi .-)
23. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss ty vole kam to nosí??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdyz si vezmu ze v podstate doma furt jen trika a puncochy..a na ven mikina bunda a troje gatě... :grinning: :grinning: :grinning: ..se tesim na jaro a leto..konecne novy hadry..neočučeny..a konečne bez punčoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: tak když není hnusně, tak se snažim bejt každej den venku..a každej den jiný hadry..ale zas tolik toho není :confused:ja když čtu na MMB, že maj třeba 15džínečků :confused: :sweat_smile: to fakt nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 ve 22:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zitra musim žehlit a vyřadit asi 80 procent veci pac zase nejak vyrostla...a vytahnout vetsi trika :grinning: :grinning: ma ty ruky jak orangutan dlouhy :dizzy_face: :dizzy_face:
23. bře 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: navíc 86ma už od září..a do dvou let ji bude mít s přehledem :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 22:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo ..ale my kdyz veme ven ..navic zima že...tak mela kombinezu :slight_smile: prakticka to vec :grinning: :grinning: :grinning: ale my nejsme měštáci no...tady bych ju na ven nemohla oblict..pac se mi stejne vyvali v bahne :grinning: :grinning: :grinning:
kalhoty mame troje .-)myslim že bohate stačí :grinning:
23. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: my ani kombinezu na tuhle zimu neměli :wink:
23. bře 2009 ve 22:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to ja už pořizuju 92-98 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jako nektery 86 jsou jeste velky..hlavne nextacky..tak doufam ze ji to bude i na podzim....
23. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sisi,my začly s 86 až teď :sweat_smile:
JIank doam máme taky punčocháče,občas tepláčky a haldu triček,jelikož ho aspoň 2 měním :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela jednu do snehu a jednu do blata :grinning: :grinning: :grinning: bez nich by to nešlo vubec ..jit ven..jako fakt do přírody :grinning:
23. bře 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka: no jemu je 86ještě furt velka..ale nějak jsem tu 80přeskočila :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz vy jste drobínci :slight_smile: dneska mela tricko 9-12m ..no rukavy třičtvrteční :grinning: :grinning: :grinning: a taky menime kazdej den..tricko i vickrat..cunatko je to.)
23. bře 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: Tygr začal trošku chodit asi před třema týdnama...venku nechodil ještě nikdy..takže asi tak :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 22:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vcera mi napsala kamoska ze ji vyslo umelko tak super.-) se tesim za nu...snad bude vse ok .-)

Preju dobrou noc..boli me uz pr..el :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss ahaaaaaaaaaaa tak to je jasny .-) my chodime od Listopadu..

Leniz šorty jsou supr..a ta sukynka jak školačka :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. bře 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...
muj tata mel vcera mrtvici - nejdriv pry vubec neslysel, ted rano uz je to pry lepsi, ale nic moc nevim :(
co se to ted furt deje?

jinak babicka je taky BABA, i kdyz se ho snazi preucit na BABÍ...

ta bourka v noci --- kroupy jak Antiperle a vitr nam malem odnesl okna, des bes
24. bře 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.

Ladi, to je mi moc líto :pensive: Snad bude taťka brzy ok.

A s těma hadrama to nějak neřeším. Tepláků na zahradu máme dost :grinning: Ale né, fakt to letos nijak nehrotím, páč jsme ty hadry "na pěkno" stejně vůbec nevyužili a některé ani neměla na sobě. :grinning: :grinning: Většinou bude lítat okolo baráku. Takže něco hezkého máme, něco přikoupím, ale nesmím to přehánět.

Siss, teda za 15 litrů, to nevím, co bych ji koupila-no to bych možná vybrala :grinning:, ale nevím, kam by v tom chodila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek