• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Leniz ty hubnes skvele ..myt tak tvou vydrz..ja mam dole vsechno , a ted 5 kilo min nez pred tehu..ale potrebuju jeste 13 dolu :(( at vypadam jak clovek zase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale na svatbe sem mela 75 a bylo to celkem v pohode ..tak to my zbyva jen 8kg :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, ne všichni jsou žížalky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
13. led 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé jakou má Abi mašličku - jako Minnie Mouse :slight_smile:
13. led 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici,ten bombřík super :dizzy_face: :dizzy_face:
no už jsem to hubnutí kolikkrát chtěla vzdát a dát si aspoň kremrolku :dizzy_face: :dizzy_face:
Abinka super v té košilce rozkošná :dizzy_face:
13. led 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
co rikate na ksichtiky :slight_smile: opica moje :grinning:
13. led 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Po asi měsíci jsme měli hrozné odpoledne :rolling_eyes: Denča byla protivná jak nechci říct co :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dělala jsem buchtu, furt mi visela na noze a mama mama, přitom tohle vůbec nedělává, nechtěla si hrát, jíst, nic... Asi jí rostou spodní dvojky, páč jak ječela, tak jsem jí tam koukla a zdá se mi to tam napuchlé, dostala Nurofen, ale nepomohlo to tak dokonale, jako jindy :confounded: Naštěstí už spí :pensive:

Ještě k jménům, Mici, já měla Dominika napsaného pro chlapečka, kdyby Deniska nebyla holka :grinning: Ale teď o něm uvažuju, že ho vyškrtnu, páč všude samej Dominik :angry: Si vždycky dopředu nějaké jméno vyberu a než stihnu otěhotnět, tak všichni začnou dávat ty moje oblíbené jména :angry: :grinning:

K plínkám, my nosíme Pampers 3 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a někdy Huggies 4, ale ty jsou jí větší :zipper_mouth: Ani jedny neprotékají :sunglasses:

A nejhubenější jsme tu asi my, Denča měla v roce 8,2kg, teď to tak odhaduju na 8,7 víc asi ne :sweat_smile: A kila po porodu jsem konečně nabrala zpět, už nevypadám jako chodící smrtka :zipper_mouth: :unamused: V obličeji jsem teda strhaná :frowning2: a pohublá, ale jinak už to jakž takž jde :slight_smile: Konečně :pensive: Už mě tak ani nebolí klouby, jak jsem byla už hodně vychrtlá a k tomu to kojení, tak mě děsně bolely klouby :confounded:
13. led 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, srandovní fotky :grinning:
13. led 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaaahojky tak k plínkám mareček měl v roce 9,5kila a používáme tesko a spokojenost,ale i ty 4 nám jsou větší,ale protékali tak kupuju ty 5 jsou velký ,ale super

Leniz když čtu co malá papá to teda klobouk dolu mareček teda má
ráno mlíko
dopoledne 2 velké piškoty a ty třeba najdu rozdrobené v pokojíčku
oběd 4 lžičky něčeho polívku dí i 6 lžiček
svačina jogurt malej horko těžko
večeře mlíko mlíka vypije asi 250ml ráno i večer takže je to taková naše nimra :confounded: :confounded: takhle jí už asi 4 měsice takže jen od zubu to není :unamused:

jinak mateřská pořád nic :angry:

a ke kilum mé oblíbené téma :grinning: :grinning: při těhu 30 kilo zatím mám dole 10 ted jsem najela na těch posldeních 20 :grinning: :grinning: hodina denně na rotopedu a ob den posilováni chci do září těch 20 kilo dolu a potřebuju chci tě¨hotnět :grinning: a nebudu dřív těhotná dokud nebudu mít svoji před těhu váhu a to je 80kilo zase jsem vysoká 183 tak pro mě to je ideál
13. led 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jěště k jménum já teda taky nedala Matěje že ho má kde kdo,ale když si vzpomenu že ve třídě jsem byly 4 Hanky a vubec to ničemu nevadilo :wink: :wink: :wink:

já teda kdybych měla druhého kluka tak jsem v pr..lce :grinning: :grinning: páč by se asi jmenoval Mareček 2 vubec,ale vubec nevím co bych dala

Kat ted 3 kámošky dávají Dominika :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ale máme kolem sebe samé Adámky.Kubíčky,Davidky.........a jediného Marečka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, Kubíka jsme si s Michalem vybrali před osmi lety, když jsme spolu začali chodit, neznali jsme ani jednoho Kubu, tak jsme si řekli, že náš syn bude Kubík, ale ejhle... Uběhlo pár let a samej Kuba, teď zas samej Dominik, Tobiášci už taky začínají... Můj syn bude asi Věnceslav, Květošek nebo Ignác :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těch snad nebude tolik :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kliiid...já po střední škole chodila ještě rok na denní studium angličtiny a ve třídě nás ze 20 žáků bylo 7 se jménem Zuzana :grinning: Asi oblíbené jméno ten rok
13. led 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUS :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je pravda že mám hodně kamarádek Zuzan

Kat anebo Adolf,Zilmudn nebo Prokop :grinning:
13. led 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame kolem nas spoustu Marku, ale dospelejch chlapu...
dame preci Frigidiana, Mamerta a Kunigundu, vzpominate?
13. led 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, v patek jdete cvicit? Vzdyt jedete na hory, ne? Ja s Vami pocitam :slight_smile:
13. led 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale náhodou, Zuzanka je hezké jméno a znám jen jednu a to ještě ze střední :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budu o ní uvažovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale než otěhotním a porodím, tak to tu bude samá Zuzka určitě, už to vidím :grinning:

Ladi, já hlasuju pro Mamerta :grinning: , jsem si u toho málem zamotala jazyk, ale už mi to jde :sunglasses:
13. led 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat:my predtim chteli Davidka nebo Elisku, neznali jsme zadne... po porodu vsude Davidci a Elisky, neuveritelne!
Ted to bude urco totez, at dame cokoli :wink:

holky, ve ctvrtek mam dve zkousky :( Davidka potahnu jeste ke vsemu s sebou... bojim, bojim, nic neumim
13. led 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi to je pravda velkých Marku je dost taky jich pár znám i MM je Marek :grinning: :grinning:

dneska zrovna kámoška čeká mimi a vubec nemužou nic najit mají doma Adélku kterých je asi milon a ted vubec neví projížděli jsem kalendář a teda nic mo....mě se líbi Gábinka ,ale je to segra takže taky mám utrum

kámošky maji všechn terezky,barunky a nelinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ladi to zvládneš neboj jsi šikula
13. led 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Hani,máš můj obdiv,já už bych to asi denně nezvládla fakt my stačí 3x týdně aerobik s posilováním a usínám pak dřív než Klaud :sweat_smile:
Holky tak už jen 14 dní a rozjíždíme přestavbu :confounded: akorát nevím jestly to mám vyvěsit v baráku na nástěnku nebo ne :confused: stavebko prý nepotřebujem když je to jen příčka a bordel bude minimální,jen vyvrtat dopoledne pár děr a pak občas něco přitlouct,tak nevím
14. led 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě k těm jménům,u nás jsou všude v okolí Lucinky ,mě by se to taky líbilo,jenže je to jak moje sestra tak moje švagrová :grinning: takže taky smůla. Včera jsme vedly s manžou debatu jestly by kluk musel být Zdeněk (mě by se mezi náma líbili víc i jiná jména) a musí :unamused: takže buď budu doufat,že si to než budem (jestly budem) mít mimčo ,že si to rozmyslí,nebo že to bude zas holčička
14. led 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau,
Leni, urcite to na nastenku dejte, me vzdycky hrozne stve, kdyz nekdo dela rambajz, neomluvi se, a ani nevim, kdo to dela :wink:
Zdenda neni pro detatko zrovna uzasne... To mas fuk, muj tata byl nastvanej, ze jsme nedali Ládíčka :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,u nás je horší ,že je to rodiná tradice či co,už by byl 5 v pořadí. Hlavně ,že vždy ženem na poštu jak debilové pro dopis s pruhem a ono je to nakonec pro tchána,navíc nikdy nevímne který vípis,telefoní účet atd je manželův akterej tchána,ale hlavně že budem mít kdyžtak dalšího Zdendu že :unamused:
14. led 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis, a poridite si dalsiho :grinning:
14. led 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky já taky doufám, že budu mít druhou holčičku, v případě chlapečka jsem totiž dostala na výběr tři jména:
1) jirka, 2) Jiříček, 3) Jiří :rolling_eyes: Mně by se víc líbil třeba Ondřej, nebo Martin :frowning2:
14. led 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirin vítej v klubu :wink: :unamused:
14. led 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko: jsi klasa v hubnutí teda, můžu jen závidět, moje vysněná váha je 65 kg při výšce 175 cm...teď mám 77 kg :rolling_eyes: a před těhu 68 kg :angry:
14. led 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooo leniz není nic k obdivu holt jsem tlustoch a musím hele já mám nějak moc energie poslední asi pul roku nevím kde se to ve mě bere chodím spát po pulnoci a kolem šesté se přemlouvám at ještě spím a pak celý den funguju možná za chvilku padnu na hubu,ale ta energie mám nějak moc

segra pořád jak je z verči unavená at si ju někdo vezme atd atd a to slyším denně přitom je normoš někdy zlobí někdy ne žádný uřvaný díte a já to nemužu pochopit jak muže být zní unavená :grinning: :grinning:

holky ty jména po chlapech tak to jsem podstoupila i já stím,že jméno Marek se mě líbi ale už ted když na Marečka zavolám Marku přijde velkej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky k něčemu dobrý šoupnu mu marečka a je to :grinning: :grinning:

jo a ještě vždycky když jsem sněkým chodila líbilo se mě i to jméno takže Ládiček je moje oblíbené jméno :grinning: :grinning: a já jsem vlastně taky po mamce a ty výpisy atd to znám,ale zase nebylo to tak hrozný
14. led 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko, obdivuju tě, já jsem hrozná, sice hubnu ha ha ha od 1.1., ale uz jsem takova, ze nakonec odpo nevydržím a jím, ale tak nejak se držím líp než v prosinci, tak doufam, ze to pujde pomalinku dolu. Já mela jeste pred 3 rokama 70 kg při výšce 175, pak na svatbe 75, po svatbe pred tehu 85, to uz jsem se rozhodla hubnout, ale otehotnela jsem, pred porodem 97, po porodu 87, pak to slo na 83, radost a najednou ted si rikam, lyzarsky kalhody jsou mi malý a ja koukam a mam 89,5 ani nevim jak, tak jsem se strasne lekla a od 1.1. mam 88,5, ale nejak mi to nejde. Cvicim dostatečně, ale ty sladkosti. Ted jsem vynechala i pečivo, dam si jen opravdu malokdy, tak doufam, ze to pujde pomalu ale jiste. Kdybych mela na leto 75 asi bych radostí vyskočila, ale 80 bude taky dobrejch, nejraději bych otehotnela asi tak v srpnu a to bych rada mela 75. To je teda výlev :grinning:
14. led 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tema jmenama, no Xenie mluvi samo za seb, ze... manzel je Jirka, ja bych i Jirku brala, ale on enchce. Takze puvodne byl v planu Filip, ale uvidime, kdy se narodi... no a druha holčička, já bych chtěla MArie, ale nevim, jak jí mají říkat kamarádi, jako Máňo nesnáším, Muruško hezký, když bude malá, ale pak v pubertě? No a taky se mi líbí Anežka, ale to mi přijde, když je malá, hezký, ale pak jí třeba bude vadit, když by jí lidi říkaly zdribněle a zase to má asi málo variant. Dál nevim. Moc se mi líbí Veronika, ale tak nějak jsem si říkala, že by s emi líbilo, kdyby to bylo podobné - Xenie - Marie Xenuška - Aněžka...???
14. led 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a btw rodičovská dorazila až dneska, ale je tam, můžem na hory. :wink:
14. led 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek