• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
No fuj,píšu jako prase.... :sweat_smile: Mělo tam být samo vyhlídnutý :grinning:
24. bře 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pek zatím nijak,MP momentálně neřeší bydlení ale firmu.
24. bře 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici tak to jste dobří,že máte výdrž.... Já bych na to neměla nervy a asi ani sílu :confused: Ale malá naštěstí ,až na malé výjímky, spinká celou noc......,ale taky jí to trvalo :zipper_mouth:
24. bře 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom: Takže se koukám u vás asi nic nezměnilo viď :unamused:
24. bře 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici mě malá v noci vůbec nejí,nechce. Netuším,proč tak v noci vyvádí,kdyby jí něco bylo,tak to chápu,ale takhle..... :unamused:
24. bře 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, koukala jsem na fotky a všechny děti porostly do krásy :dizzy_face:

Přemýšlím jaké boty Denči koupit. Má na jaro akorát tenisky. Zatím chodí v kozačkách, ale za prvé už bude na kozajdy teplo a za druhé už je má tak tak, takže chci zajít do obchodu něco koupit.
Nevím, jestli koupit něco takového http://www.bata.cz/artikl/77664
nebo něco jakoby víc holčičího, ale zase mi to příjde na větší teplo http://www.bata.cz/artikl/75802 a až bude víc teplo tak ještě nějaké sandálky a plátěné tenisky na ven. Aby toho zas něměla moc :confused:
24. bře 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat: Já na ty boty taky koukala včera,ale teď jí plánuju koupit něco takového http://www.bata.cz/artikl/75842 a pak na léto sandálky.
24. bře 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naše konečně dneska začla trošku jíst :slight_smile:
U nás teda tříhání nehrozí,vlásky se jí zadu kroutí do prstýnků takže nejsou tak dlouhý :slight_smile:
Kat,mě se tam líbí spíš ty kotníčkové,pořád si říkám,aby v tom měla pevnej kotník :sweat_smile:
24. bře 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja asi koupim jen poradne tenisky... a pak v lete sandalky
24. bře 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jj pekny akorat ja beru bez tkanicek:slight_smile: a ty druhy sandalky jsou super do nich pujdem .-)
24. bře 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, ty bílé jsou taky kotníčkové, ne?
24. bře 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, hoď link :wink: A ony to ale asi nejsou zas až tak sandálky ty bílé, v tomhle by bylo v létě asi hodně vedro :confounded:
24. bře 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.detskeboty.cz/celorocni/foto-fare-2151151-ruzova-vinova.htm
tyhle by se mi celkem líbily,musíme mít i něco až pojedem na chalupu :slight_smile:
24. bře 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat,jj jsou,taky už jsem na ně mrkala :slight_smile:
akorát váhám furt nad velikostí na doma máme 20 a jsou akorát,ven nosíme zimní 21 a jsou větší,tak nevím jestly pak koupit 21 nebo 22 :confused:
24. bře 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja ho ted serezala uplne nejvic zatim... :frowning2: :frowning2: :frowning2: nechci ho az do vecera videt
24. bře 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi a co ti provedl?
24. bře 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jak je ta tabulka velikosti..to je jako delka stelky nebo delka nohy|?? nevis|?:slight_smile:
24. bře 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja proste nevim, jak ma clovek reagovat v techhle chvilich, jak potrestat, aby uz neco nedelal, a pritom nezpusobit, aby bulel - pak bulim i ja...
nejdriv mi roztrhal encyklopedii o psech... nici zasadne nejdrazsi nebo nejoblibenejsi veci, tak dostal pres ruku, pohoda, je to jen vec, ale bylo mi lito, ze to znicil - sla jsem dodelat svacinu, mixovany jahody, rozdrobila jsem do toho piskoty... dal si dve lzicky, a pak mi to vzteky vyrazil a hodil mi to primo do obliceje, na triko a na zem... ja uz nejak proste nemam silu, tak dostal pres plinu, ale rve jak kdybych ho mucila :pensive: :pensive: a ja taky bulim
24. bře 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi :(( ..
Holky u nas se asi jeste spi nebo co :grinning: :grinning: :grinning: musim jit na ni uz huknout.)
Kat kupovala sem na \mmb a pani uz smazala fotku..ale jsou bežovo ružovo bíly..a na suchač
24. bře 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
alespon z toho usnul,kdyz uz nic...
24. bře 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi,ho to neboli,on rve,protoze jsi ho potrestala ,a to je dobre,musi se to naucit..oni jsou herci,abinka to taky dela,ji trosku naplacam,ze to nemohlo ani bolet a rve dost.ale pamatuje si to.... hlavne s jidlem me taky zlobi,tak si pocitam,vytahnu ji ze zidle a nekrmim...protoze nekdy bych fakt vybuchla...
24. bře 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,z toho si nic nedělej,já se dneska tak tak držím,jelikož si furt nejsem jistá jestly to furt není z té nemoci,ale furt fňuká ,je protivná a přitom když se zaere do njáké hry tak vše ok,ale běda jak se vzdálimtřeba jen na druhou stranu místnosti :rolling_eyes: neo nedej bože jí seberu něco o je nebezpečný,to je řev jako bych jí rvala hlavu
24. bře 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kris, nemohlo ho to bolet, to spis pres ruku to stipne, nez pres tu plinku... ale byl uplne hysterickej... on kdyz neusne v pravy cas, tak je pak protivnej... mrzi me to, nechci byt nejakej strasak pro nej, ale nemuze mi hazet jidlo na hlavu preci :frowning2:

tady je cerno, snezi, vichr, okna se prohejbaj... ja se bojim
24. bře 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky,když sme u toho,potřebuju radu,jak do malé dostat léky,normálně mi ty kapky na kašel vyráží z ruky,řve nene nechci a pusu má na zámek .
Jo a stím plácáním přes ručku,já malou plácnu a ona mě začne bouchat obouruč-fakt netuším jak reagovat,většinou řeknu že tyty to se mamince nedělá
24. bře 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi ..jo to taky zname .-) herci jsou to....ale uz se vychovavat musi jsou chytrolíni i když malincí |:slight_smile:

Kristy muzes prosim na ICQ?:slight_smile:

jo a už jsem vzhuru ..4 hodinky ...nevim co bude delat v noci :grinning: :grinning: ale aspon sem stihla vsehcno pouklizet :slight_smile:
24. bře 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemuzes byt strasak,ale musi si uvedomit,ze te musi poslouchat,neboj,delas dobre. tady v usa je trend,ze se deti nebijou,jen posilaji na time-out (do kouta) a to jsou pak pekni spratci...takze si myslim,ze tohle je spravna metoda

leni,kapky nakapej do dzusu nebo caje,nebo lzicky s jogurtem nebo necim,co ma rada
24. bře 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jedine do sladkeho piti, jinak to do ni nedostanes... - pokud je stejna jak Davidek

ted jsem mluvila s mamou, tata dobrej - dokonce uz ho chtej z nemocky poslat domu (nemaji mista, klasika)... a pry si nemam z toho buleni nic delat, pry se vzbudi a prijde se mazlit - ze moc dobre vedi, ze zlobili a cim zlobili
24. bře 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris to jsem zkoušela,jenže ona to hned vyprskne :confounded:
24. bře 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nevim,ani do toho nejsladsiho piti?
24. bře 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,kde se zada o pas? a musi to byt v miste bydliste? protoze segra ma trvaly v Brne,ale zije v Tesine.... tak dke ma zadat?a jakej je to urad?
24. bře 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek