November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
pekkra
24. bře 2009
No fuj,píšu jako prase.... :-N Mělo tam být samo vyhlídnutý 😃
svoma
24. bře 2009
Pek zatím nijak,MP momentálně neřeší bydlení ale firmu.
pekkra
24. bře 2009
Mici tak to jste dobří,že máte výdrž.... Já bych na to neměla nervy a asi ani sílu =-) Ale malá naštěstí ,až na malé výjímky, spinká celou noc......,ale taky jí to trvalo :-x
pekkra
24. bře 2009
Svom: Takže se koukám u vás asi nic nezměnilo viď :-|
svoma
24. bře 2009
Mici mě malá v noci vůbec nejí,nechce. Netuším,proč tak v noci vyvádí,kdyby jí něco bylo,tak to chápu,ale takhle..... :-|
katarina82
24. bře 2009
holky, koukala jsem na fotky a všechny děti porostly do krásy x-)

Přemýšlím jaké boty Denči koupit. Má na jaro akorát tenisky. Zatím chodí v kozačkách, ale za prvé už bude na kozajdy teplo a za druhé už je má tak tak, takže chci zajít do obchodu něco koupit.
Nevím, jestli koupit něco takového http://www.bata.cz/artikl/77664
nebo něco jakoby víc holčičího, ale zase mi to příjde na větší teplo http://www.bata.cz/artikl/75802 a až bude víc teplo tak ještě nějaké sandálky a plátěné tenisky na ven. Aby toho zas něměla moc =-)
pekkra
24. bře 2009
Kat: Já na ty boty taky koukala včera,ale teď jí plánuju koupit něco takového http://www.bata.cz/artikl/75842 a pak na léto sandálky.
lenkazdenek
24. bře 2009
Tak naše konečně dneska začla trošku jíst 🙂
U nás teda tříhání nehrozí,vlásky se jí zadu kroutí do prstýnků takže nejsou tak dlouhý 🙂
Kat,mě se tam líbí spíš ty kotníčkové,pořád si říkám,aby v tom měla pevnej kotník :-N
lada82
24. bře 2009
ja asi koupim jen poradne tenisky... a pak v lete sandalky
micinka22
24. bře 2009
Kat jj pekny akorat ja beru bez tkanicek🙂 a ty druhy sandalky jsou super do nich pujdem .-)
katarina82
24. bře 2009
LeniZ, ty bílé jsou taky kotníčkové, ne?
katarina82
24. bře 2009
Mici, hoď link 😉 A ony to ale asi nejsou zas až tak sandálky ty bílé, v tomhle by bylo v létě asi hodně vedro :-S
lenkazdenek
24. bře 2009
http://www.detskeboty.cz/celorocni/foto-fare-21...
tyhle by se mi celkem líbily,musíme mít i něco až pojedem na chalupu 🙂
lenkazdenek
24. bře 2009
kat,jj jsou,taky už jsem na ně mrkala 🙂
akorát váhám furt nad velikostí na doma máme 20 a jsou akorát,ven nosíme zimní 21 a jsou větší,tak nevím jestly pak koupit 21 nebo 22 =-)
lada82
24. bře 2009
holky, ja ho ted serezala uplne nejvic zatim... 😞 😞 😞 nechci ho az do vecera videt
pekkra
24. bře 2009
Ladi a co ti provedl?
micinka22
24. bře 2009
Kat jak je ta tabulka velikosti..to je jako delka stelky nebo delka nohy|?? nevis|?🙂
lada82
24. bře 2009
ja proste nevim, jak ma clovek reagovat v techhle chvilich, jak potrestat, aby uz neco nedelal, a pritom nezpusobit, aby bulel - pak bulim i ja...
nejdriv mi roztrhal encyklopedii o psech... nici zasadne nejdrazsi nebo nejoblibenejsi veci, tak dostal pres ruku, pohoda, je to jen vec, ale bylo mi lito, ze to znicil - sla jsem dodelat svacinu, mixovany jahody, rozdrobila jsem do toho piskoty... dal si dve lzicky, a pak mi to vzteky vyrazil a hodil mi to primo do obliceje, na triko a na zem... ja uz nejak proste nemam silu, tak dostal pres plinu, ale rve jak kdybych ho mucila |-| |-| a ja taky bulim
micinka22
24. bře 2009
Ladi 😞( ..
Holky u nas se asi jeste spi nebo co 😃 😃 😃 musim jit na ni uz huknout.)
Kat kupovala sem na \mmb a pani uz smazala fotku..ale jsou bežovo ružovo bíly..a na suchač
lada82
24. bře 2009
alespon z toho usnul,kdyz uz nic...
kristynaw
24. bře 2009
ladi,ho to neboli,on rve,protoze jsi ho potrestala ,a to je dobre,musi se to naucit..oni jsou herci,abinka to taky dela,ji trosku naplacam,ze to nemohlo ani bolet a rve dost.ale pamatuje si to.... hlavne s jidlem me taky zlobi,tak si pocitam,vytahnu ji ze zidle a nekrmim...protoze nekdy bych fakt vybuchla...
lenkazdenek
24. bře 2009
Ladi,z toho si nic nedělej,já se dneska tak tak držím,jelikož si furt nejsem jistá jestly to furt není z té nemoci,ale furt fňuká ,je protivná a přitom když se zaere do njáké hry tak vše ok,ale běda jak se vzdálimtřeba jen na druhou stranu místnosti 8-( neo nedej bože jí seberu něco o je nebezpečný,to je řev jako bych jí rvala hlavu
lada82
24. bře 2009
kris, nemohlo ho to bolet, to spis pres ruku to stipne, nez pres tu plinku... ale byl uplne hysterickej... on kdyz neusne v pravy cas, tak je pak protivnej... mrzi me to, nechci byt nejakej strasak pro nej, ale nemuze mi hazet jidlo na hlavu preci 😞

tady je cerno, snezi, vichr, okna se prohejbaj... ja se bojim
lenkazdenek
24. bře 2009
jo holky,když sme u toho,potřebuju radu,jak do malé dostat léky,normálně mi ty kapky na kašel vyráží z ruky,řve nene nechci a pusu má na zámek .
Jo a stím plácáním přes ručku,já malou plácnu a ona mě začne bouchat obouruč-fakt netuším jak reagovat,většinou řeknu že tyty to se mamince nedělá
micinka22
24. bře 2009
Ladi ..jo to taky zname .-) herci jsou to....ale uz se vychovavat musi jsou chytrolíni i když malincí |🙂

Kristy muzes prosim na ICQ?🙂

jo a už jsem vzhuru ..4 hodinky ...nevim co bude delat v noci 😃 😃 ale aspon sem stihla vsehcno pouklizet 🙂
kristynaw
24. bře 2009
nemuzes byt strasak,ale musi si uvedomit,ze te musi poslouchat,neboj,delas dobre. tady v usa je trend,ze se deti nebijou,jen posilaji na time-out (do kouta) a to jsou pak pekni spratci...takze si myslim,ze tohle je spravna metoda

leni,kapky nakapej do dzusu nebo caje,nebo lzicky s jogurtem nebo necim,co ma rada
lada82
24. bře 2009
Leni, jedine do sladkeho piti, jinak to do ni nedostanes... - pokud je stejna jak Davidek

ted jsem mluvila s mamou, tata dobrej - dokonce uz ho chtej z nemocky poslat domu (nemaji mista, klasika)... a pry si nemam z toho buleni nic delat, pry se vzbudi a prijde se mazlit - ze moc dobre vedi, ze zlobili a cim zlobili
lenkazdenek
24. bře 2009
Kris to jsem zkoušela,jenže ona to hned vyprskne :-S
kristynaw
24. bře 2009
tak to nevim,ani do toho nejsladsiho piti?
kristynaw
24. bře 2009
holky,kde se zada o pas? a musi to byt v miste bydliste? protoze segra ma trvaly v Brne,ale zije v Tesine.... tak dke ma zadat?a jakej je to urad?

Začni psát odpověď...

Odešli