• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
kris, ja vzdy byla v miste bydliste na mestskem uradu - vzdy to bylo dohormady: oddeleni osobnich dokladu, evidence obyvatel a vydej cestovnich dokladu...
ale mozna se da zazadat preposlani mezi urady a tak, Honzovi takhle preposilali z Teplic do Prahy obcanku a zadost o ni
24. bře 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky. planujeme velkej vylet.mamka by mela prijet v pulce cervna, a pomoct s koncem tehu a miminkem a pak tatka s brachou a segra s manzelem a mimi by meli dojet do MAine, ke Gregovym rodicum,kam my mezitim prijedem v zari...tesim se,snad to vse vyjde :slight_smile:
24. bře 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy tak to je super že tam budeš mít rodinku :slight_smile:))
a pas myslim že mužeš kdekoliv...
24. bře 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ zkus mliko, to mi mala obcas bere, i kdyz ja to pak delala - ale je to fakt tak pul roku, od te doby nic nemela - tak ze jsem ji otevrela pusinku a tu lzicku ji narvala, protoze v tom piti kus vypila kus ne a ja pak nevedela, co tam zustalo....

Kristy, to bude super!

Ladi, ja taky vzdycjky bulim, kdyz mala brečí, ale fakt jsou to herci, spis se ted vztekaji nez ze by je neco opravdu bolelo.

SVom a Mici, my taky ted meli nejaky spatny noce, asi tyden, se budila co 3 hodky a stacilo prijit a rict pšt a hned prestala, 2 noci jsem s ni spala v pokojiku a pak jsem ji tam proste zavrela, abych nic neslysela a zjistila jsem, ze proste sama prestane, kdyz vidi, ze neprijdu a prestala, uz 2 noci spi zase celou noc, snad to bylo tim a bude klid. Ale tipuju to na zuby.
24. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram no ona kdybych tam prisla tak bude tuplem ječet..ale clovek zase nevi ..muze brecet ze neco bolí ze..
a nam je trosku videt první špičák\.)
24. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nevim co to mela, ale nastesti to byl jen tyden, ale fakt teda divný, plakala vyloženě ze spaní.

Včera naši hlídali a mala se dnes probudila a první co rikala bylo babí ee tak nevím o čem se jí zdálo... :grinning:
24. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni díky za tip,ale nakonec sem ani nemusela,normálně jí to začlo chutnat po těch x dnech a bojích :sweat_smile:
jo musím se pochlubit,malá už čtyři noci spí bez dudu a ani ho moc nechce,jen když ho vidí tak si dudne a vyhodí
24. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ a jak jste to udelali - sama od sebe! to bude nase jedina spasa, jako v poledne usne bez dudu v poho v kočárku ale na noc, to si jeden drží, druhej dudá
24. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,ona jak měla tu rýmu a kašel tak se jí s ním blbě spalo a teď ho už ani nechce,ale je možný,že jak přestane rýma úplně tak ho možná bude chtít zas,ale dofám,že ne...
24. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dudlik zatim neřeším..ted je prioritní to jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska si cvrkla po dlouhe dobe do nocniku ...uspech no..jinak jak zacne tlacit a dam ji na nocnik tak prestane a smula no.:(
24. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici ono to příjde,u nás jsou vlny kdy na nočník chodí,i si říká-většinou šáhne na pipku a hele mámo,nebo si na nočník sedne a pak období kdy na nočník za boha nechce :unamused:
24. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona sedí..ale nic..jo na plinku si taky saha ..ale jak ji to prerusim sundanim tak mam smulu..dneska se pocurala bez pliny:/ a pritom na nocniku sedela dlouho :rolling_eyes:
24. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už jí nechávám i bez plenky,dnes teda měla dvě nehody kdy se počůrala,z toho jedna moje vina-ona mě tahala za nohu,ale já vařila a nevšimla si toho co chce,tak se počůrala :unamused:
24. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano!

Mici: u nas se uspechy dostavuji prave od doby, co si saha na plinu... a neboj, nam se i vykakal za gauc :slight_smile:) Honza nadava, ale ja ho ted nechavam bez plenky casto
25. bře 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak pro změnu pojedeme zase na pár dnů k našim, asi dnes..a zdržíme se zřejmě až do příštího víkendu. 3.4. mám totiž narozky (na které manža určo ani nevzdechne), tak to oslavím tam.
25. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris dobže děláš..užijte si to!! :slight_smile:)))

Jo a naše noc ..jen trošku brekla..tak snad už to bude v pohodě :slight_smile:a najedeme a ten dudlík :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomík se v noci děsně odkopává a máchá nožičkama, musím ho dávat do spacího pytle, jinak je celej prochladlej :frowning2:
Mici, ono stejně když jsme doma, tak třeba manža jezdí radši pryč...hlavně na noc, jako bych ho snad chtěla tnásilnit, nebo co :angry:
25. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, jojo, dobre delas!
mimochodem, ja tedy posledni dobou znasilnovat musim :grinning:
25. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi..no me se podledni dobou vubec nechce..a nas manzu leze jaro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně by se chtělo..ale mám prostě ncenou abstinenci, co se dá dělat :unamused: :grinning:
potřebuju pro Toma kraťásky...jenže ne a ne odhadnout, jak velké, tak až se vzbudí, tak mu obléknu ty, co dostal loni a byly mu veliké a podle toho určím míry na léto
25. bře 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, u nas se ani jednomu moc nechce, to brisko je proste dulezitejsi :grinning:
kratasky uz mame - tyrkysove se zlutejma kytkama - mama mu je koupila, jsou dost komicke ...

spadne nam bojler, asi se zblaznim, sousedi furt bouraji tu koupelnu a dnes se to pekne hnulo, visi na poslednim sroubu... takze vecer sundame a jsem bez teple vody :confounded:
25. bře 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi :confounded: teplá voda je třeba
my máme jedny z loňska, letos mu budou dobře, loni v nich byl jak ve stanu :grinning: tak jsme je radši uklidili...no a ty botky..to bude děs...vnitřní stélka tak 13-13,5...to odpovídá tak kolikátce? 22? já vím, každý výrobce=jiné číslování
25. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris my máme 14 cm nožku a beru 24..některy i 25..aby měla stélku 15-15,5cm
25. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme nožku cca 12,5 :grinning:
25. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to asi tu 22 .-)
25. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame nozku 13 a nosi zimni boty 23
25. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
po něčem koukneme...jestli bude o víkendu hezky, vezmeme ho na hřiště, musím s sebou vzít foťák
25. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sme se teď chystaly s malou ven,že skočíme jen rychle na poštu,protože furt kašle a má rýmu a malá se mi před barákem poprvé v životě poblinkala :frowning2: normálně záchvat kašle a pak šup vhodila oběd :frowning2:
Holky jak dlouh vašim dětem trvá kašel a rýma u nás je to už týden a jen maličko lepší :frowning2:
25. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudinka mala... Leni, my kasel melijen jednou a slaboucky, tak 3 dny... ryma obvykle tydn...
rika se preci : nelecena ryma trva tyden, lecena 7dni :grinning: :grinning:

holky nakupovatelky, Mici hlavne :wink: : kdybyste narazily nekde na bazaru na pekne tehusaty na konec tehotenstvi, neco slavnostniho, potrebuji to na ty zaverecky... nechce se mi dat vic nez tak kolem 400... normalne mam velikost 36, ale budu pak v 35+1 tt, tak nevim... kdybyste neco videly, dejte prosim odkaz
25. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pred tehu s Abi mela 36, to se kupuje stejna velikost,jen proste tehu,pokud se ti teda masivne nezvetsi prsa.mam par oblecku,co jsou me maly..saty se tady daji sehnat pekny... zkusim ti mrknout a kdyztak bych poslala...nevim,jestli v CR neco do 400kc sezenes,tam je tehu obleceni drahy
25. bře 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek