• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
diky, Kristy... objednala jsem ted na MMB za 250 proukovane saty, ale nevim, zda budou vhodne na ty zkousky, kazdopadne se mi moc libi, tak uvidime :slight_smile:
jinak je tady vsechno nove drahe a hlavne hnusne, jak kdyby rodily jen stare babky- vsechno v umirajicich barvach a jak pytel na brambory :slight_smile:) ja mam jedny kalhoty a sukni od kamosky, jinak jsem nic nekupovala, ani s Davidkem, ani ted... mam nekolikery saty, ktere ted zacnu nosit, ale jsou tak nekam pod zadek a v tom pred tu komisi fakt nemuzu :grinning: :grinning: :grinning:

prsa se mi masivne bohuzel nezvetsily :slight_smile: ale strie se zjevily i tak ... u Davidka vubec
25. bře 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska nocnik bez uspechu :unamused:
25. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi u nás dnes bez nočníku jen dopo,odpo taky bez úspěchu,navíc opět spí z dudu a to jsem si včera fandila jak ho už nepotřebuje :sweat_smile: no co,hrotit to nebudu,přinejhorším odevzdáme dudu miminku v říjnu :sunglasses:
25. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davidek kolikrat i pres den chodi po byte a vylozene ten dudlajs hleda...
no, taky to nehrotim...
26. bře 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak probuzení jak do zlyho sna...nasneženo a pořad ten "bordel" padá...ach joooo kde je to jaro:((

tak u nas noc asi dobra..rvat sem ju ani neslysela:slight_smile:
26. bře 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli venku, nejdriv nas zase ohodily kroupy, pak jsme zmokli...

v Usti zase zemrel dvoulety chlapecek na meningokoka... chudaci rodice :cry: :cry: :cry: ja tam snad prestanu jezdit, tam a v Liberci je to furt...
26. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Ladi, to je hrůza :frowning2:

Kolik holky tak za den spotřebujete kalhotek nebo slipů když Vám děti běhají bez plíny? Myslím,že jste některé psaly,že jim plínku občas nedáváte? Nebo jako to děláte? Já malý nakoupila kalhotky a brzy začneme.

Já mám dudlíky schovaný, nechám si je na památku na "dětství". Ale kdyby ho jen někde spatřila,tak po něm čapne hned.
26. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus: ja ho nechavam obcas bez plinky, ale slipecky jsme jeste nekoupili... zatopim, ma teple ponozky a dlouhe triko :slight_smile:
a pak mame zeleznou zasobu tech plinek natahovacek, a uz se nam to podarilo zredukovat tak na 2 pres den, coz je super...
krom vcerejska a dneska - dela se ten bojler, takze dnes nenocnikujeme...
26. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych nejradsi dala ockovat alespon proti tomu C typu, ale doktor mi radil az cca ve 3 letech...
26. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,tak sem volala dr a to zvraceí prej je k tomu kašly normální a pokud se to neopakoval tak je to v pohodě,tak sme byly dopoledne venku a po obědě v klidu usnula :slight_smile:
JInak dudu máme furt :unamused: no nebudu hroti,kalotky máme ,ale jen troje,teď scháním kde by se daly koupit 86 ,ale povětšinou maj všude od 98 :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak nechávám jako Lada prostě nahatou s dlouhám tričkem,natahovací plenky jsem teD´objednávala z mmb ak jsem zvědavá jaký budou,ty hugies jsou děsně drahý :confounded:
26. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi ..taky sem slysela v radiu..:(mate nekdo ockovaní?
26. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak my jsme nemocni :frowning2: v noci mela 39 a ted rano 38,1 ale to si myslim,ze jsem to pblbe zmerila,protoze uplne hori,uplne me to palilo,kdyz jsem ji chovala :frowning2:
26. bře 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudata mrnava, vsichni marodi :( preji brzke uzdraveni !!!

holky, taky me to zajima, zda mate nekdo to ockovani... ja se zeptam doktora znovu, chtela bych to dat uz po 2.roce zivota... ach jojo... vzhledem k tomu, ze mame pulku rodiny v Usti a Teplicich... jenze je to stejne jen ochrana na 50 %

ted jsem to zase poslouchala v radiu, nemocnice tvrdi, ze rodice zanedbali peci, a bude to mit soudni dohru... ja tedy nevim, ale kdyz si vzpomenu na nasi 6.nemoc- horecka vylitla v noci, behem chvile, pohotovost na telefonu nam radila, ale rikali at nejezdime, a kdyz jsme prijeli nad ranem do nemocky, tak nas nevzali a vyhodili k pediatrovi, ten mel zrovna dovcu a jeho zaskok nas vzal az v 11 dopoledne... !!!!! kdyby to byl meningokok, tak by me jeste zalovali nebo co !!!! jsem znechucena
26. bře 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, ted to všude řádí, čtu to na různých diskuzích.i když vy jste daleko.... přeju abince brzké uzdravení. Taky jsme si to párkrát prožily :frowning2: Ted naposledy měla skoro týden 37-38,3 a já už byla zoufalá,co jí je :frowning2: měla to ale k tomu zánětu průdušek

Ladi, jsem magor,ale to je ten prevenar? :confused:
26. bře 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi ne vid? prevenar je na pneumokoka že :confused: mám v tom chaos
26. bře 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pneumokok ten zanet mozk.blan mimojine zpusobuje taky, ale ty meningokoky jsou horsi... jsou ty 3 typy A,B,C... u nas utoci snad jen B a C, ale ockovani proti Béčku zatim neexistuje...
ja bych chtela NeisVaC za cca 700 CZK
26. bře 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
16.dubna jdeme na 3D ultrazvuk :slight_smile:)
26. bře 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo,to je samý očkování, člověk neví, co by měl všechno dát :confounded:

super :dizzy_face: okouknete Alžbětku :dizzy_face: hned bych šla taky
26. bře 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vid, clovek nechce nic zanedbat, ale ani pretezovat :frowning2:
26. bře 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my zatim nemame zadne ockovani navic,tak nevím..prevenar bych chtela ale az tu jednu dávku,a ted premyslim i o tomto..a pak klistaky urcite...

Ladi jee pekne ji okouknete..:slight_smile:)
26. bře 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja premyslim jen o tomto, klistaky a nestovice nekdy hodne pozdeji...
a Betce dam Prevenar od roka, 2 davky... a pak budou chodit spolecne :grinning:
26. bře 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestovice jen pokud je nedostanou do 7 let bych nechala..ale budu se snazit aby je chytly normalne..
26. bře 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, ja taky, ma se to prodelat prirozene - no, hlavne at to nechyti v bucoucich 3 mesicich!

Mici, mate piskoviste? plastove, drevene?
26. bře 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi nemame ..v parku je tusim drevene...ja chtela Lilce navrhnout a postavit takovej ten domecek vyssi a pod tim piskoviste...a na zadelani..a ze dreva teda :grinning:
26. bře 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, me ted serval jeden mladej chlap jak blbyho fracka... ja se z tech lidi picnu :confounded:

domecek s piseckem... jeee... to se mate! ale bude to asi darda
26. bře 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi co jsi mu provedla? Na mě tuhle vyjel taky jeden chlap v obchodě že prej ať uhnu s kočárem. To mě vytočilo a vyjela jsem na nej jak kulovej blesk. Dědek jeden.
26. bře 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky naše malá se asi zbláznila. Pořád si doma vytahuje ze skříně zimní čepici a obléká si ji na hlavu a lítá s ní po bytě:grinning: ale fakt celý den.
26. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, taky mi to dela, a svetr a bundu si dava na hlavu ... jsou to blazni

grrrr... ten chlap... tady u domu kazdy parkuje vicemene na "svem" miste, bylo tu mist tak akorat stejne jako aut... tomuhle chlapikovi z vedlejsiho domu se narodilo mimco a on hned poridil manzelce druhe auto, a to svoje zacal parkovat na nasem miste,a ne tam u nich, tak jsem se ho dovolila slusne zeptat, zda by ho mohl parkovat na placku za barakama, ze my se sem ted nevejdeme, ikdyz jsme tam doposud stavali - tak me serval, ze oni jsou dva a musi mit dve auta, a ze zena je na materske...hmm... nevim, jak to s tim souvisi a asi vypadam na 15 a nemam Davidka a bricho, hulvat proste
26. bře 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kvuli kocaru mi nekdo nadava bezne...
ja si asi poridim hranate bryle, drdol a pigmentove skvrny :slight_smile: at vypadam stare :grinning:
26. bře 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

K tomu očkování... My taky nemáme nic navíc a asi ani mít v blízské době nebudeme. Nejsem zastáncem očkování na všechno, obzvlášť, když ochrana není nijak závratná-teď myslím těch 50% nebo možnost, že chytne jiný druh toho viru :confounded: Mudra nám taky nedoporučila ani jedno z placených, že možná pak tu jednu dávku Prevenaru, ale že i tak není přesvědčená. Klíšťata možná časem, uvidíme, ale já třeba z klíštětě chytla boreliózu-známý takhle skončil na vozíku a vůbec má problémy, a na to očkování stejně není... Takže tak :pensive:

Denča taky často lítá s čepicí na hlavě :grinning: Poslední dny to piluje a navlíká si i rukavice a včera přinesla i svetr, ale ten se jí teda oblíct nepoved :grinning:

Pískoviště máme taky v plánu, spíš dřevěné, mi hlavně příjdou ty plastové malinké :confused:
26. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek