• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Zus, mala je fakt rozkosna. a ake ma krasne dlhe vlasky :slight_smile:
mne este nikto nikdy nevynadal, klop klop klop ... ale je to od tych ludi fakt hrozne, nechapem. drzaci jedni ..
26. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lidi jsou jen lidi :(
s tim ockovanim je prave pitome, ze vetsinou na ty nejhorsi veci to neexistuje... ve zpravach ted taky rikali, ze to byl dnes ten typ B
a piskoviste asi koupim jen malicke plastove, uzaviratelne ... ikdyz jasne, ze vetsi a drevene je lepsi, ale to se mi sem asi nevejde, to bude mit u babci
26. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, tak záleží na místě, to je jasný :wink: My máme místa dost, ale kdo ví, jak to dopadne, chci říct tátovi, jestli by ho neudělal. Třaba taky skončíme s plastovým :slight_smile:
26. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky!

lada - to byl fakt hulvát teda :angry: ....když se něco takového stane mi, většinou jsem z toho úplně paf a ani nevím, co říct, jak reagovat :sweat_smile:

kristy - chtěla jsem se zeptat, když dáváte dětem dvě jména, je to druhé tradice, po někom z rodiny, nebo jen tak...a říká někdo Abince druhým jménem? :confused: zajímalo by mě to :slight_smile:

děcka, jsem naměkko...poprvé si řekla, že chce kadit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanel, ja mam v takovych chvilich vzdycky na krajicku :frowning2: Ted je mi jeste skoro trapne, co jsem si to dovolila, se ho ptat...
Ach jo.

Julinka je sikulka!
26. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,noc si z toho nedělej :wink:
Jinak k těm očkováním,my máme navíc jen žloutenku Ačko ,a určo budem chtít i klíš´tovku a furt váhám s meningokokem a prevenarem :confused:
Jo u nás dnes nočník naprosto nezájem :unamused:
Jo a pískoviště budem mít u našich njáký menší plastové a hlavně s víkem(naši maj kočky)
26. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
\Hanel vidis jaka je to sikulka!!!to u nas nehrozi :/( ji je to uplne fuk:(

Ladi to je hajzlik..lidi jsou desni sobci :(( kazdej urvat pro sebe co nejvic ://

Zítra vezem Lilcu tchanikum a jedem s feňulí za fešákem..tak snad budou krásný štěňátka..no o zábavu bude na 4 měsíce postaráno :slight_smile:))
26. bře 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
mici, manža taky jede dneska s naší lady k ženichovi, taky budeme mít šňafátka :grinning:
Tom seděl dneska na nočníku asi půl hodiny a nic :unamused:
27. bře 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude hafiku :slight_smile:)
jo, holky, ten chlapik ze vcera se mi byl omluvit, tak uz se citim lip... on ma pry s tim parkovanim tam u nich problemy, nadavaji mu, propichli mu gumy, a kdyz parkuje na tom place za barakem, tak na nej volaji poldy, protoze se tam stat nesmi... no comment...
tak to musime nejak vymyslet a vejit se sem

bojler pridelan poradne na pevno... ufff... o starost min
27. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hlasim se z Pardubic.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že bych nekoho navstivila:slight_smile:)ted jedem do Horních počernic a pak nahoru na ústí..

Ladi to je fajn že se omluvil:slight_smile:))

Iris no je jaro co :slight_smile:))nase bude mít 4 roky a 14 dní před tím by mela rodit pokud to vyjde...poprve tak doufam ze to bude v pohode :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
naš bude mít 3.5. taky 4 roky :slight_smile: Jinak taky bude mamina poprvé :grinning:
27. bře 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sme jeli kolem nejake te restaurace Tvrz..jak ste se bavily..ale nevim jestli to bylo ono.. nekde tam u počernic...ted jedem kolemodolene vody..to tady taky nekdo zminuje co?.)
27. bře 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici jste se mohli stavit u nás. Pardubice jsou od hradce králové co by kamenem dohodil.
27. bře 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: mě třeba :grinning:
27. bře 2009 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude pejsků. Ladi to je dobrej že se omluvil. To se jen tak nevidí.
27. bře 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a me :grinning: skoda, ze jsem to necetla ve 4 :cry: :cry: :cry:
27. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi neboj zitra jedeme zpatky\:slight_smile:))) ted jsme v Teplicích...no nase hafína se zatím nedala..a pes se chudak poto..tak cekame az se zase vzchopí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted muzete jit ke tchyni s tchanem :slight_smile: jdete po stopach nasi rodiny :grinning:
vikend mame nacpanej, ale budes-li chtit, zkus pisnout, bychom se alespon pozdravili (pokud tu budeme), poslu cislo do IP
27. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi neee ted stejnak nemame malou jen coklinu .-) a budu nastvana jestli se to nepovede..pac cekat dalsiho pul roku se me nechce teda
27. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaha, tak nekdy priste :slight_smile:
jsme byli v KIKA shanet zavesy a zrovna tam natacela Prima Jak se stavi sen... trapas... David tam kvicel, vztekal se, snad se tam nikde v zaberu neobjevime
28. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam holky na vas, zda nekdo neni jeste tehu, my si jen davame pozor a vcera teda malem... ale dobrý :dizzy_face: :grinning: ustali jsme to. Ale rikala jsem ze uz se tesim na miminko a Jirka rikal, ze taky, takze na to v lete hupneme, aby mi nebylo po tech chalupach moc blbe. I kdyz pri Xenušce mi nebylo. Už se těším. Snad jí pak vezmou do školky.
JInak nemam moc čas, momentalne mam ted 2 prace na dohodu, jedna mela byt mensi a druha vetsi....no takže hokec mazec.
29. bře 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bezva rozhodnuti! tak konec alkoholu a procistujeme organismus :grinning: :grinning: :grinning: (delam si z Tebe legraci)
29. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanel-tady v Americe je to normalni,ze clovek ma dve jmena... a nekdy lidi rikaji tomu druhemu prave tim druhym..ale Abigail rikaji vsichni Abinka,ale par lidi v CR ji rika Irenka....

my se ted rozhodujem,jak psat Bellinky jmeno... je tu par moznosti:

Isabell Rose
Isabel Rose

Isabella Rose
Isabela Rose

Izabel Rose
Izabell Rose

Izabela Rose
Izabella Rose

tak ted si clovek ma vybrat :grinning:l
29. bře 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, tak já jsem spíš pro verzi se S...a asi s A na konci...a asi s jedním L :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, já hlasuju pro Isabella Rose :grinning: :wink:
29. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, tak ja stejne jako Hanelka... se S rozhodne.... a dala bych bud Isabella nebo Isabelle (coz v nabidce nemas :slight_smile:).... ty dve L mi sedi vic k Bella, Belle = krásná
29. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
se hlasim že mise krytí splněna..ted jsme dojeli..jsme hotový tak doufam že se zadařilo..byl to boj ://

Kristy ja hlasuju pro Isabella Rose :slight_smile:))
29. bře 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...Mici, gratuluju :wink: Manža včera psal, že máme taky nakryto.
A zítra se jdu podívat na podnájem.
Kristy, taky jsem pro verzi se S a dvě L...ned ta první varianta.
30. bře 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Kristy, koukala jsem znovu a dvě L jsou fakt lepší :sunglasses:

Gratulka všem nakrytým :grinning: :sweat_smile:

Iris, tak dneska držím palce na ten podnájem, asi to tak bude lepší :pensive:

My máme za sebou pracovní víkend, v sobotu bylo krásně, tak jsme dělali na zahradě, káceli jsme staré stromy, zaváželi hlínou nerovnosti a pod, včera už pršelo, ale Michal musel uklidit ty větve, tak máme aspoň pořádek, příští týden budeme pokračovat a už jsem si zamluvila u táty pískoviště :dizzy_face:
30. bře 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat to zavidím nám pršelo od pátku do neděle a dnes to pokračuje ://
Iris at se podnajem libí :sunglasses:
30. bře 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek