• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Mne se taky líbí Isabella Rose,vážně moc pěkný. Je vidět,že je tady jaro-v Říjnu 2007 je to samá těhule:slight_smile:
30. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja hlasuju pro Isabella Rose - krásné.

jsem u mamky, vypadala skleksle, ale prisla ji ted kamaradka, pusu nezavře ... kecaji tady, je dobre, ze se rozptýlí...ach jo. Zitra musim do prace.
30. bře 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,já jsem taky pro s :slight_smile:
Jinak u nás se stávkuje s nočníkem :unamused: tak dávám pauza a pak začnu od začátku znova :unamused:
Holky kdy myslíte,že je optimální doba dát jarní botičky :confused:
Xeni,obdivuju,že to takhle zvládáš
30. bře 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, bud ráda, že mamku rozptýlí, určitě přijde na jiné myšlenky.

Leni, já myslím, že jo. má být až 19 stupnů. My jedeme zítra do Fare, tak jsem zvědavá, jak tam pořídíme.
30. bře 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem 4 fotečky na chvíli na MMB, tak kdo chcete, mrkněte na Nici :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=101325
30. bře 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zusma mala je krasna a velika :slight_smile:)
Leniz ..my už máme jarní botky .-) od včera :grinning: :grinning: :grinning: pač ma vsechno malý ..ale když je venku hnus tak ma jeste sněhule :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky,tak uvidime,jeste mame na rozhodovani se jmenem cas.

Isabelle se libi me,ale Gregovi ne,proto jsem tam tu moznost ani nedala. zitra mame KO a UZV, se tesim... :slight_smile:
30. bře 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris: tak Isabella Rose, to je stejne nejhezci! zitra drzim palce :slight_smile: ja dnes byla cely den ve skole a brutalne mi tvrdne bricho, auau..

Iris, jak jsi dopadla?

Kat: piskoviste zavidim !!!
30. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus,krásný fotečky :slight_smile:
Tak já se dnes dozvěděla od manži ,že ho tím básněním o miminkách straším,tak toho budu muset nechat nebo si budu moct o druhém za těch pár let jen zdát :frowning2: a přitom se už začínám docela těšit,no třeba mě to přejde až budu teta :sweat_smile: děsí ho jak pomáhám ségře schánět těhu věci a oblečeníčko na mimi atd
30. bře 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, jedu se tammrknout až dnes, včera to časově nevyšlo.Jo, a někdo od manži z práce šíří všude, že jsem se od něj už definitivně odstěhovala...akorát, že já o tom ještě nic nevím. :sweat_smile:
31. bře 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nici je moc krasna!

LeniZ: Musis postupne zpracovavat :grinning: Mas na to furu casu... Ja uz se taky desim, nam se to uz blizi :sunglasses:
Segra uz nakupuje? Ta je akcni, ja zatim nic moc, ale vetsinu mame po Davidkovi
31. bře 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Ladi,no pro mimi kupuju spíš já ,ale ona potřebuje hlavně těhu oblečeníčko,jelikož o její už je jí těsný,tak zatím nosí co jsem měla já dřív normální kalhoty a te´d u my jsou taky velký :sweat_smile:
31. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manža s námi momentálně bydlet nechce, takže musím hledat, sice říkal, že se odstěhuje on, jenže my bychom tam byli odřízlí a já potřebuju aspoň nějakou společnost...taky navrhnul, ať se nastěhujeme k jeho rodičům, jenže tam se těžko vejdeme, navíc je to taky daleko od mých kamarádek a ani bychom tam neměli žádné soukromí.
31. bře 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris k jeho rodicum jo?? to je mazec teda :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: odstehuj se tam kde ti bude nejlip .-) a momentálne nechce..to jako ze se za mesic treba rozmysli a rekne at se milostive vratite jo?? uaa to by byklo neco na me takovej chlap :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. bře 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsme meli kontrolu,pridala jsem foto z UZV do albicka... mala ma +-674gramu, je halvickou dolu-otocila se a vse vypada dobre:slight_smile: Haleluja :slight_smile:

Abinka se naucila papat vidlickou a davat pusinky :slight_smile: :dizzy_face:
31. bře 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kris gratulka k úspěšné kontrole.Abinka je šikulka,to Aneta asi nebude nikdy jíst sama,je líná,když jí dám třeba lžičku do ruky,tak jak zahlédne jídlo,tak mi jí podává,abych jí mohla krmit. :grinning:
31. bře 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj!
hned jdu mrknout na Kris foto :slight_smile: uz se otocila, jo? ja jsem zvedava 16.4. na 3D UZV, kolik vazi a tak...
pusinky Davidek dava, a s jidlem jak kdy... vetsinou je desnej curbes

holky,mrknete na odkaz
http://www.cervicalcancerpetition.eu/
udajne, bude-li dost podpisu, uvazovalo by se o ockovani pro holcicky proti karcinomu delozniho cipku zdarma
31. bře 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, ta noha je uzasna:slight_smile:
Koukam, ze se Vam taky vsude valeji ty kosky z Lega... my stavime denne komin a hrad tak 10X, furt dokola, miluje to... soustredi se taky jak blazen a kdyz ho nekdo vyrusi, tak jeci :grinning:

prisly mi ty saty z MMB a jsou perfektni!!! takze je to z krku, vazne stesti, super
31. bře 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi to by bylo super kdyby to bylo zdarma :slight_smile: my chcem teda očkovat i tak.
Jo už konečně máme jarní botky od Essi za 740 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jsou pěkný a velikost máme furt 21
Kris fotečky krásný :dizzy_face:
Luci u nás se sice snaží nabírat lžící ,ale po chvilce si asi řekne že ruce jsou lepší a pustí se do toho rukama :grinning:
Jinak je momentálně nočník už druhý den v nemilosti,prostě ho nechce :unamused:
Iris ,jako to momentálně nechápu asi jako Mici
31. bře 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy super fotecky male :slight_smile:)))
Holky..ja asi zustanu u jednoho sveho ditete nevim no,chtela sem dve deti malo od sebe a bouzel to situace neumoznuje a 5 a vic let je nechci :((
Ladi parada se satkama :slight_smile:
Leniz my mame taky za 730 ale z usa,a velikost 24 :grinning: :grinning: :grinning:
taky nechame ockovat i tak..
31. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam, ze v kostkach mi vypadlo T :(
taky pak Betku nechame naockovat i tak, to je jasne
31. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy gratuluji k otočení,to je super. Taky nechám malou očkovat i kdyby to stálo svět. Jo a Ladi díky za hlásík:slight_smile: asi to díky vám vyhrajeme. Díky všem. Doufám Ladí že jsi se neregistrovala jen kvůli mě:slight_smile:
31. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIci,nám taky situace neumožňuje mimi dřív jak za 4-5 let,ale přesto se na to těším,on je to trošku rozdíl,ale máto,ale i pár výhod,třeba že Lil bude už ve škole a ty budeš mít celé dopoledne jen pro mimčo,navíc už ti bude moct i trošku víc pomoct,bude soběstačnější-nebudeš jí muset koupat ,oblíkat ,musíš to brát z té pozitivní stránky :wink:
31. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz bouzel mam o 5 let starsi segru a moje kamosky taky tak stary sourozence a anio jeden vztah nebyl moc dobrej no://...myslim že když jsou od sebe do 3 let josu si blizsi..
31. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici,já jsem se ségrou o 14měsíců a vztah super,ale třeba manža se ségrou jsou taky o 5 let a taky supr vztah :wink: jasně ,že 3 roky jsou lepší,ale když se nedá nic jinýho dělat...jedináčka nechci,strašně se na druhý těším tak to beru pozitivně :wink:
31. bře 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz ja taky jedinacka nechci .-)
31. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIci,tak vidíš,hele třeba se to dá nják udělat aby to bylo dřív :wink:
U nás je to trošku o financích ....jako nják nestrádáme,ale kdyby bylo hned druhý tak nevím
31. bře 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz jo dá ..uvažuji totiž o adopci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale ted jsme na tom i financne blbe tak az se to zpraví ...
31. bře 2009 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....ten nájem včera nic moc, předtím tam byli 3 osoby, tak se to rozpočítalo na 2500 měs na os, ale mně paní řekla 7500...haha...to už bych se rovnou mohla domluvit se ségrou, že by mi pronajala svůj byt.

Manža prostě není přesvědčenej, že by mynželství fungovalo.
1. dub 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, Iris, to jsou starosti :((

Zus: doufam, ze to vyhrajete! alespon me to k registraci dokopalo, a mohla jsem napsat hodnoceni pro u pani, co mi poslala satiky

My jsme si taky rikali, ze 3.detatko svoje uz asi mit nebudeme (jestli pujdu zase cisarem, tak do 3.nejdu), a ze bychom treba nekdy v budoucnu zkusili adopci nebo pestounstvi... ale to je jeste daleko
1. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek