• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
ahoj holky
Iis ,starosti nezávidím,u nás v rodině to taky houstne(jako ne přímo u mě s manžou) včera se stalo něco pěkně hnusnýho až sem z toho měla křeče do břicha a usnula sem až v pět ráno :confounded:
1. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to mě mrzí :confounded: Snad to aspoň ve vaší rodině dopadne dobře.
1. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris to je mi líto. Snad brzo seženeš.

Leniz přeju,ať se to u vás brzo vyřeší. :wink:
1. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, co se to u Vas vsech deje? :(( to asi tim jarem... snad se to, Leni, brzy spravi

Davidek zase rozbil zaluzii, uz druhou, pockam na treti a pak zavolam opravare :grinning:
1. dub 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak uz rozbil treti... ja se picnu
1. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je teda rychlík :wink:
1. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi jj,to znám dobře,my je naštěstí máme vevnitř oken,takže akorát několikrát utrhla tu tyčku,jak se s ní zatahujou,ale MP to přidělal.
1. dub 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak Vás jdu pozdravit...,mám dnes děsnou depku a asi mám obrovský problém :frowning2:
1. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...pekkra a co se děje?
1. dub 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iris, no řeknu to asi takhle, mám 11 dnů zpoždění :frowning2:
1. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já si to asi půjdu hodit :cry:
1. dub 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
pekkra:Neblázni, třeba to ještě nic neznamená :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris:Pokus se s manželem domluvit, kolik ti bude měsíčně dávat na malého a vlastně i na tebe (on musí), asi bych to nechala sepsat, aby jsi se měla o co opřít. Určitě budeš mít víc možností s více penězi, protože podnájem za 2500,-nevím, mě se to zdá nereálné :wink: Jinak držím moc palečky, je to opravdu nelehké!
1. dub 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martop: Bohužel jsem si dělala test :frowning2:
1. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pek:Tak se to dá rešit, neboj, hlavu vzhůru. Ty by jsi chtěla druhé nebo ne???Bylo by fajn kdyby Kája nebyla sama, ne?
1. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martop: No já bych chtěla,ale teď na tom nejsme moc dobře po finanční stránce. A Vašek už asi s dalším prckem nepočítal....
1. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekk, ahoj!
Nesmutni, raduj se, proberete to, uvidite. My jsme na tom financne taky nic moc, a takhle nas to prijde levneji, nez treba za par let, vsechno mame a pujdu driv do prace :slight_smile:
Preji Ti, at to vymyslite tak, jak ty sama chces...
1. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pek:To chápu, peníze jsou věčnej boj asi ve všech normálních začínajících rodinách.Držím vám palečky, aby jste se co nejrychleji rozhodli a dlouho se netrápili a nebo naopak hodně veselili :dizzy_face: Dej vědět :wink:
1. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za podporu,večer to Vaškovi řeknu,ale strašně se bojím jeho reakce...... :frowning2:
1. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj se, miminko vzdycky delaji oba - tak proste oznam, ze se mu zadarilo :grinning: :grinning: :grinning: sved to na nej :grinning:
1. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
PeK:Neboj, však jste u toho byli oba ne???Třeba překvapí :slight_smile:
1. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi :grinning: úplně stejná reakce :grinning:
1. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzdyt je to tak :slight_smile: ja takhle oznamovala uz dvakrat :grinning:
1. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi no však to na něj taky svedu,on si měl dávat pozor :angry:
Martop: Že by překvapil to se nebojím, na toho moc dobře znám.
1. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekk v prve rade gratulace,vse "zli" je pro neco dobry...at to veme s co nejlíp...me by tedka druhy taky polozilo...finance nevim..vybaveni mame ..to by zase investice nebyla ..ale nas jen pokus o dite stoji 30 tisic a na to tedka nejsou prasule:/ a hlavne psychicky na to nemám..na miminko..
1. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam pocit, ze psychicky uz nemam ani na Davidka :grinning: ba ne, je zlatej, jen nici veci a je sam sobe nebezpecnej...
ale vcera treba byl se mnou u kadernice a zacal byt fnukavej az na konci, pri poslednim fenovani, a maze mi bricho, nosi mi backory a svetr, krmi me piskotama ... :wink:
1. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, bude hůř, kolem druhého roku období vzdoru, to je docela fakt síla, vím z vlastní zkušenosti :sweat_smile: To chodili nervy o půl hoďky vždycky napřed :grinning:
1. dub 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, nemyslím si,že by věk sourozenců nějak zásadně ovlivňoval jejich vzájemný vztah, spíš jde o povahy a vůbec o prostředí ve kterém vyrůstají atd. těch faktorů je mnoho.Naopak si myslím, že když jsou děti např. po roce, tak to starší chtíc nechtíc musí aspoň malinko na druhou kolej a to si myslím je horší, když celý den kouká na tu maminku, jak si chová miminko a je ještě samo tak malinkaté, že to nemůže pochopit. Mám zkušenost opačnou, Domču odvedu do školky, která jí plně uspokojuje, cítí se tam v pohodě a sama si užívám Klárku(stejně joko před lety Domču, jen my dvě) a odpoledne jsme všichni spolu, ani jedna se nemůže cítit, že by byla stranou, protože je doma i manžel.
Je to čistě můj názor a je to věc každého, já jsem chtěla micinku jen povzbudit, aby se nebála mít miminko později, když to teď nejde :wink:
1. dub 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, vám ani jeden pokus nehradí pojišťovna?Nebo jsou k tomu tak vysoké vedlejší výdaje??? :frowning2: To je fakt síla :zipper_mouth:
1. dub 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zacinam byt protivna jak cinze :slight_smile: dovolila jsme si na par minut usnout a na chodbe kraval jak v cirkuse a vzbudili me nejake pubertacky, tak jsem vylitla ven a servala je - kde se to ve mne bere ?? :grinning: :grinning:

30 litru je fakt mazec...

taky myslim, ze je jedno, jaka je mezera mezi detmi... ja mam vsechny sourozence o 7 a vic, coz melo i vyhody i nevyhody... starali se o me, kdyz nasi nemohli, coz byla sranda, a myslela jsem si, jak jsem dospela a dulezita - na druhou stranu mi vrstevnik dost schazel a byla jsem spis samotar a mamine vecne ze zadkem...
a segra ma kluky po roce a kousek a rekla bych, ze mezi nimi je rivalita obrovska, a ze (prekvapive) ten mladsi, byl dost odstrcenej, prestoze na nej ten starsi stejne zarlil... proto jsem rada, ze cekame holku, ze snad nebude duvod si konkurovat, i kdyz KDO VI
a bracha ma deti po 10 letech, a spokojenost maximalni
1. dub 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek