November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
lenkazdenek
1. dub 2009
ahoj holky
Iis ,starosti nezávidím,u nás v rodině to taky houstne(jako ne přímo u mě s manžou) včera se stalo něco pěkně hnusnýho až sem z toho měla křeče do břicha a usnula sem až v pět ráno :-S
iris
1. dub 2009
Leni, to mě mrzí :-S Snad to aspoň ve vaší rodině dopadne dobře.
svoma
1. dub 2009
Iris to je mi líto. Snad brzo seženeš.

Leniz přeju,ať se to u vás brzo vyřeší. 😉
lada82
1. dub 2009
teda, co se to u Vas vsech deje? 😞( to asi tim jarem... snad se to, Leni, brzy spravi

Davidek zase rozbil zaluzii, uz druhou, pockam na treti a pak zavolam opravare 😃
lada82
1. dub 2009
hm, tak uz rozbil treti... ja se picnu
iris
1. dub 2009
to je teda rychlík 😉
svoma
1. dub 2009
Ladi jj,to znám dobře,my je naštěstí máme vevnitř oken,takže akorát několikrát utrhla tu tyčku,jak se s ní zatahujou,ale MP to přidělal.
pekkra
1. dub 2009
Ahoj holky,tak Vás jdu pozdravit...,mám dnes děsnou depku a asi mám obrovský problém 😞
iris
1. dub 2009
ahoj...pekkra a co se děje?
pekkra
1. dub 2009
Ahoj Iris, no řeknu to asi takhle, mám 11 dnů zpoždění 😞
pekkra
1. dub 2009
Holky já si to asi půjdu hodit 😢
martop
1. dub 2009
Ahoj holky!
pekkra:Neblázni, třeba to ještě nic neznamená 🙂
martop
1. dub 2009
Iris😛okus se s manželem domluvit, kolik ti bude měsíčně dávat na malého a vlastně i na tebe (on musí), asi bych to nechala sepsat, aby jsi se měla o co opřít. Určitě budeš mít víc možností s více penězi, protože podnájem za 2500,-nevím, mě se to zdá nereálné 😉 Jinak držím moc palečky, je to opravdu nelehké!
pekkra
1. dub 2009
Martop: Bohužel jsem si dělala test 😞
martop
1. dub 2009
Pek:Tak se to dá rešit, neboj, hlavu vzhůru. Ty by jsi chtěla druhé nebo ne???Bylo by fajn kdyby Kája nebyla sama, ne?
pekkra
1. dub 2009
Martop: No já bych chtěla,ale teď na tom nejsme moc dobře po finanční stránce. A Vašek už asi s dalším prckem nepočítal....
lada82
1. dub 2009
Pekk, ahoj!
Nesmutni, raduj se, proberete to, uvidite. My jsme na tom financne taky nic moc, a takhle nas to prijde levneji, nez treba za par let, vsechno mame a pujdu driv do prace 🙂
Preji Ti, at to vymyslite tak, jak ty sama chces...
martop
1. dub 2009
Pek:To chápu, peníze jsou věčnej boj asi ve všech normálních začínajících rodinách.Držím vám palečky, aby jste se co nejrychleji rozhodli a dlouho se netrápili a nebo naopak hodně veselili x-) Dej vědět 😉
pekkra
1. dub 2009
Holky díky za podporu,večer to Vaškovi řeknu,ale strašně se bojím jeho reakce...... 😞
lada82
1. dub 2009
neboj se, miminko vzdycky delaji oba - tak proste oznam, ze se mu zadarilo 😃 😃 😃 sved to na nej 😃
martop
1. dub 2009
PeK:Neboj, však jste u toho byli oba ne???Třeba překvapí 🙂
martop
1. dub 2009
Ladi 😃 úplně stejná reakce 😃
lada82
1. dub 2009
vzdyt je to tak 🙂 ja takhle oznamovala uz dvakrat 😃
pekkra
1. dub 2009
Ladi no však to na něj taky svedu,on si měl dávat pozor ]-(
Martop: Že by překvapil to se nebojím, na toho moc dobře znám.
micinka22
1. dub 2009
Pekk v prve rade gratulace,vse "zli" je pro neco dobry...at to veme s co nejlíp...me by tedka druhy taky polozilo...finance nevim..vybaveni mame ..to by zase investice nebyla ..ale nas jen pokus o dite stoji 30 tisic a na to tedka nejsou prasule:/ a hlavne psychicky na to nemám..na miminko..
lada82
1. dub 2009
ja mam pocit, ze psychicky uz nemam ani na Davidka 😃 ba ne, je zlatej, jen nici veci a je sam sobe nebezpecnej...
ale vcera treba byl se mnou u kadernice a zacal byt fnukavej az na konci, pri poslednim fenovani, a maze mi bricho, nosi mi backory a svetr, krmi me piskotama ... 😉
martop
1. dub 2009
Ladi, bude hůř, kolem druhého roku období vzdoru, to je docela fakt síla, vím z vlastní zkušenosti :-N To chodili nervy o půl hoďky vždycky napřed 😃
martop
1. dub 2009
Mici, nemyslím si,že by věk sourozenců nějak zásadně ovlivňoval jejich vzájemný vztah, spíš jde o povahy a vůbec o prostředí ve kterém vyrůstají atd. těch faktorů je mnoho.Naopak si myslím, že když jsou děti např. po roce, tak to starší chtíc nechtíc musí aspoň malinko na druhou kolej a to si myslím je horší, když celý den kouká na tu maminku, jak si chová miminko a je ještě samo tak malinkaté, že to nemůže pochopit. Mám zkušenost opačnou, Domču odvedu do školky, která jí plně uspokojuje, cítí se tam v pohodě a sama si užívám Klárku(stejně joko před lety Domču, jen my dvě) a odpoledne jsme všichni spolu, ani jedna se nemůže cítit, že by byla stranou, protože je doma i manžel.
Je to čistě můj názor a je to věc každého, já jsem chtěla micinku jen povzbudit, aby se nebála mít miminko později, když to teď nejde 😉
martop
1. dub 2009
Mici, vám ani jeden pokus nehradí pojišťovna?Nebo jsou k tomu tak vysoké vedlejší výdaje??? 😞 To je fakt síla :-x
lada82
1. dub 2009
zacinam byt protivna jak cinze 🙂 dovolila jsme si na par minut usnout a na chodbe kraval jak v cirkuse a vzbudili me nejake pubertacky, tak jsem vylitla ven a servala je - kde se to ve mne bere ?? 😃 😃

30 litru je fakt mazec...

taky myslim, ze je jedno, jaka je mezera mezi detmi... ja mam vsechny sourozence o 7 a vic, coz melo i vyhody i nevyhody... starali se o me, kdyz nasi nemohli, coz byla sranda, a myslela jsem si, jak jsem dospela a dulezita - na druhou stranu mi vrstevnik dost schazel a byla jsem spis samotar a mamine vecne ze zadkem...
a segra ma kluky po roce a kousek a rekla bych, ze mezi nimi je rivalita obrovska, a ze (prekvapive) ten mladsi, byl dost odstrcenej, prestoze na nej ten starsi stejne zarlil... proto jsem rada, ze cekame holku, ze snad nebude duvod si konkurovat, i kdyz KDO VI
a bracha ma deti po 10 letech, a spokojenost maximalni