• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi, dobře se ti bude učit, jak se má chlap chovat k ženě :grinning: :grinning: :grinning: Srandovní představa jak Davídek pouští sednout sestřičku, jak jí brání před velkýma klukama....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martop, my právě co s manžou obýváme byteček, tam platíme nájem 1721 Kč + 980 SIPO, a to je prosím 3+1.
No, pokud by nám manža dával aspoň 4500 , tak bych si v té výši mohla snad dovolit nějaké bydlení...museli bychom se hodně uskrovnit.

Pekkra: chápu, že je to obtížné, ale zas to není až takový průšvih, ne?
1. dub 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris:Moc bych ti přála, aby jsi brzy něco přijatelného sehnala a měla konečně klid, ve vztahu musí být dva, když jeden nechce, tak se stim bohužel nedá nic dělat :frowning2:
1. dub 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris:Tak jsem schválně koukala a u nás chtějí za podnájem 1+1 4900/měsíčně(v té levnější lokalitě u nás :sweat_smile: )Proto jsem se tak divila :wink:
1. dub 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Pekk,kazdopadne gratuluji,at jsi s tim spokojena nebo ne. protoze miminko je zazrak :dizzy_face:
co se tyka financi- vetsinu veci mate, takze jen trosku vic jidla pro mimi ( a to budes nejakou dobu kojit) a mozna dvakrat plinky, ale treba v te dobe uz bude Kaja bez plinek.

Drzim palce at je Vaskova reakce v pohode. kdyby to bylo jen na tobe, na tvem srdic, co by sis vybrala?

Pekk, je tu tolik maminek,co by za // dali nevim co....nebud smutna,raduj se, Kaja bude mit sourozence, budou si spolu hrat a tak... myslim,ze to bude stat za to :slight_smile:

kazdopadne nam hned napis co doma!
1. dub 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pek,tak to gratuluju :wink: neboj ono neude tak zle :wink:
1. dub 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky bez pojistovny je to 70tisic :pensive: :pensive: :pensive: ale aspon neco ne..jsemrada ze mam jeste dva pokusy od pojistovny..kdybych se nahodou rozmyslela :grinning: :grinning: a za 10 let ..no nevim jestli se mi do mimca bude vubec chtit :sweat_smile:

Iris..tak to mate opravdu zadarmo :astonished: :astonished: :astonished: my platime jen energie 4500 mesicne :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici ty vole :astonished: :astonished:
já blb si včera zapoměla vzít prášek-koleda,koleda :slight_smile: ,popravě se mi to už stalo dřív občas taky a nikdy se nic nestalo :slight_smile:
1. dub 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici:Určo se ti bude chtít, když byly Domče dva roky, tak jsem tvrdila, že ani omylem, pak šla do školky a mě začalo být smutno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
leni: :grinning: taky se mi to stalo, ale strach jsem teda měla :wink:
1. dub 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
martop no nevim prave.... :sweat_smile: :sweat_smile: jenze jak pujde do skolky Lilca ja budu muset nekam do prace a to uz pak tezko pujdu na MD
1. dub 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Pek gratulka k těhotenství,přeju,ať to vyřešíte ke spokojenosti obou. :wink:
1. dub 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici:Já chtěla děti tak cca7-10let po sobě, ale kvůli té práci, jsem se smířila s rozdílem 4,5 a spokojenost, však uvidíš :wink:
1. dub 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma:Ahoj, co nového u vás???
1. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martop ahojky,u nás asi nic,teda kromě toho,že mám taky zpoždění,ale já si myslím,že je to stresové.A s tím větším věkovým rozdílem s tebou plně souhlasím. :wink:
1. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma neblázni, že by taky :dizzy_face:
Holky, pozor na to jaro :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Co Eriček ve škole?Anetka je už zdravá ???
1. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martop to snad neeeeeeeeeeee. Malá mi dost dává zabrat,to bych nezvládla,už skoro tři měsíce řádí v noci 3-4 hodiny,jsem mrtvá.
Erik ve škole zatím stále pohodička, i když sem tam tam zlobí.
A malá má zrovna teď rýmu,jinak je od ledna zdravá,asi jí zabral Gamaglobulin.Akorát teda před dvěma týdny měla zánět v obou očičkách.A teď momentálně jí lezou zoubky,takže kajdí tak 6-7 krát denně a někdy i v noci,ale jinak s růstem zoubků jiný problém nemá,tak aspoň něco.
1. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoma, tak já bych tři děti taky nechtěla, je to strašnej finanční záhul, ne teď, ale později, kroužky, škola, však víš......
Je fajn, že to Eričkovi ve škole jde, nás to čeká od září, jsem na to zvědavá :sweat_smile:
Ta Anetka si toho chuděrka už prošla, to je dobře, že už je to lepší (klepu jí to 3Xna zuby :wink: )
1. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma:OPRAVA, omlouvám se špatně jsem to napsala, já bych tři děti nechtěla, škrtám to TAKY!!!!!!!!!
1. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martop já dřív 3 děti chtěla,ale to jsem ještě neměla Anetu,ale co se narodila a jak pořád děsně řádí,tak bych další nejspíš nezvládla a kromě toho těhu taky nebylo zrovna bezproblémové.

Co Tvoje dětičky?
1. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky:slight_smile:.

Teda Vam ty miminka tak rostou - hlavne do krasy:slight_smile:.

KOukam, ze probirate sourozence - no u nas to vypada na jedinacka - mit ted druhe tak musim na ocni, protoze bych zacala asi silhat jestli by druhe mimi bylo jak Petino.

Hele nechci byt hnusna, ale nedela si z Vas Pek aprila? :sweat_smile:

Kristy chodis jeste na skype? Te nekde zastihnou to je fakt neco. Kdyz tak se napichni at pokecame.

Jinak u nas za 24 hodin nasnezilo 65 cm noveho snehu :angry:
1. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabbi,chodim,pisu ti tam a ty neodepisujes!!! :grinning:
1. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabbi nevim no ja bych s tehu april teda nedelala .-)
A hod nejaky fotky..jak se mate jak rostete ?:slight_smile:
Kristy je na I|CQ vetsinou...
a snih nezavidim..jsem rada ze dva dny je konecne v pohode na venek..jen teplakovka ,jarni cepka..parada! a hlavne elkem suchO!
1. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pek jestli je to apríl... tak teda hustý... jestli ne, bude to OK :wink: já už bych taky chtěla, ale racionálně se držím, kvůli tomu, že chci aby Xenda byla ve školce a ja mohla s malym miminkem zase castecne pracovat, bez prace bych to nevydrzela...
1. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma:Tak třeba časem, až se Aneťáček trochu uklidní :slight_smile:

Domča má nějakou tu předškolní pubertu, je strašně paličatá a musí mít poslední slovo,......

Klárka je rozmazlenec malej,pořád a všechno uklízí, hlavně nočník, čůrat do něj nebude, ale odnese ho na záchod, tam přeci patří, flákne dveřma a zatleská si :grinning: :grinning: :grinning:
Zoubky nám taky rostou, už jsem v kuse nespala 14 dní.
Říkam jí terorista, včera se mi nacpala do postele už v 20:30, donutila mě, abych se otočila na ní , takže zády k TV a sama čučela na Růžovku :grinning: :grinning: :grinning: , tak jsem jí doprovodila zpět do postýlky a dneska, když spala po obědě, tak jsem jí chytla, jak přehazuje nohu přes postýlku, ach jo, budeme muset sundat stranu postýlky, ale ona v noci poleze k Domče :grinning: .No, takže máme taky veselo :wink:
1. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem přidala na chvilku jednu fotku :wink:
1. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martri Klárka fakt hustá :grinning: moc jí to sluší
naše dnes ne a ne usnout,fut po mě lezla,kopala mě,tak sem ji vypustila
1. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Klaudinka má úžasnou tu fotku v pyžamku, moc pěkná holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda, ta uz je taky velika ! leti to, leti...
ja myslim, ze Pekk neaprilovala, jsem zvedava, jak to dopadne!!!
mne dnes mimi asi prokopne bricho, uz mi zase dela trojuhelniky z kuze :wink:
1. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, tak ty pohyby "závidím", to bylo super :dizzy_face:
Také si myslím,že to od Pekk nebyl april :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky bohužel to apríl nebyl a nedopadlo to tak,jak já bych chtěla..... Všechno je jinak..... :cry: Mám nervy v pr.... ,nechci vám kazit náladu,tak se loučím. Díky za podporu.
1. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek