• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Pekk, drž se :sweat_smile: Určitě se to nějak vyřeší :wink:
1. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo :cry: treba to jeste dopadne ...
1. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekk,nedeljete jeste zadne zasadni rozhodnuti,nech Vaska,at si to necha projit hlavou ...myslim na vas
1. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smankote Pekk tak to se omlouvam, nemyslela jsem to zle - jen me par lidi dneska dostalo tak uz jsem paranoidni.Chalpum trva dyl nez takove veci poberou a sex jste meli oba a ted musite rozhodnout taky spolu. drzim palecky at se rozhodnete co nejlip. Kdybych mohla nejak pomoct tak dej vedet. A myslim, ze tady nikomu naladu nekazis - radeji to vyventilovat tady a trochu si uklidnit nervy.

Jiank my se mame fajn, maly roste, zacina drzkovat, nocnik odmita - musi sedet na zachode jako velky kluk - tak ma to sedatko a je to super vec, nejstastnejsi je, kdyz chodime plavat nebo do knihovny na cteni pro deti. Kdyz vidi tatinka tak se muze zblaznit radosti - tudle mu dal takoveho hubana az manzelovi tekla krev z nosu. Uz mame za sebou par drzkopadu, kazdy den novou modrinu a vsechny starsi deti v okoli uci jenom same bejkarny.
Rad se mnou vari - ja sice pak dalsi 3 hodky uklizim, ale aspon je nachvili v klidu a neradi jak tajfun.
Ted planujeme par vyletu -tak jsem zvedava jak to zvladnem. Prileti nam na prazdniny mamka a bracha tak budu mit hlidani 24/7:slight_smile:.

No uz me tady kouse do velkeho palce tak radeji jdu - vecer pridam par fotek.
1. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pek, jezis co je to s vasima chlapama, jaky naklady, vsechno uz mate ne? obcas Dr, lekarna, kojit budes a to zase tolik penez neni,... :wink:
1. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
joa holky, proc tam davate fotky jen na chviku?
1. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekk, ja si taky myslim, ze financne to neni takovej problem. Snad mu to jeste projde hlavou a bude dobre.
Jestli se na mimi uz neciti, tak si to mel ohlidat preci :frowning2: To nemyslim nijak zle. Mne to hrozne mrzi tyhle veci, co se Vam vsem dejou. Ach jojo.
1. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak jsme objevili hezkou kavarnu na Vyšehradě, je to s detskym koutkem, tak se tam budeme kazdou stredu schazet, kdyby se nektere prazandě chtělo.... :wink:
2. dub 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano!
Bram, kde? Vylozene na Vysehrade v parku nebo nekde za Kongresacem? To je moje nejmilovanejsi misto v Praze. Stravila jsem tam pubertu, bydli tam moje platonicka laska (jeden herec :grinning: ). A pak me tam Honza pozadal o ruku. Mne by se chtelo, ale obavam se, ze ted uz toho moc nikam nenajezdim ...
2. dub 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam je nádherně..ach jo :cry:
2. dub 2009 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko..u nas sviti slunicko\.))) konecne...hned ma clovek vetsi chut do zivota :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Siss proc ach jo???
2. dub 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: bo já se tam nedostanu asi :sweat_smile: a ty je vcelku prd... :confounded:
2. dub 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeju krásné slunečné ráno,ta moje malá opice mě dnes nenechala ani dospat :grinning: asi uvařím a vyrazíme ven s autíkem nebo kočárkem a panenkou :sunglasses:
Sis,stalo se něco?
2. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka: Vyšehrad je moje citovka :slight_smile:
2. dub 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: moje taky :slight_smile:
my vyrazime dnes s autickem asi
2. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi jako s autíčkem -odrážedlem,nebo že někam pojedete autem? :sweat_smile:
Jojo vyšehrad :dizzy_face:
2. dub 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
s odrazedlem, ja radsi neridim - to je o zivot :confounded:
2. dub 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi,já si to myslela,já osobně řídila naposled v lednu :grinning:
j objednala jsem ségře nádherný těhu džíny a zítra by měli dorazit :dizzy_face:
2. dub 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna resim v cem jit ven, tehudziny visej na snure... musim jit jak blazen v sustakach :grinning:
tak zatim ahoj a hezkej den vsem
2. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdem taky ven a kde presne to zjistim, je tam nejaka nova kavarna s detskym koutkem.
2. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Pekk, taky gratuluju, fakt je to zázrak :dizzy_face: , neházej flintu do žita, pro Vaška to byl šok, to je na jednu stranu pochopitelné, na tu druhou si měl dávat větší pozor, když mimčo nechce :rolling_eyes: , ale třeba se mu to rozleží, dáte řeč za pár dní a třeba to dopadne dobře :wink: Moc moc a moc držím palce :pensive:

SIS, proč nemůžeš ven nebo co?
2. dub 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: ale můžu..ale na Vyšehrad bych šla hned..takový krásný počasíčko :slight_smile: tady už nevim, kam s nim chodit :confounded:
2. dub 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, my dáváme stejně jako Mici pět litrů za energie :zipper_mouth: , ale manža ti fakt musí dávat prašule, tak snad něco levného seženeš :wink:
2. dub 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, já taky nevím, kam chodit, mě to teda ani nijak nebaví, bezcílně jezdit po městě... Takže radši jsme na zahradě a Denča řádí na tatře, nebo ji vezmu na trojkolku. Odrážedlo tento týden konečně pochopila, už nejezdí dozadu :grinning: :sunglasses: Ale na ježdění venku to teda ještě není, to bychom ujeli asi metr za hodinu :sweat_smile:
2. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: já ho včera chtěla vytáhnout z kočáru venku..a řev jak prase :sweat_smile:
2. dub 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, tak to u nás to je už dlouho přesně naopak :stuck_out_tongue_closed_eyes: , když ji chci dát do kočáru, tak řev :sweat_smile: :rolling_eyes:
2. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo ja jsem ted taky radsi na zahrade..lita si po trave s coklikama ,rejpe do hliny ,hraje s kaminkama .-) ja odrazedlo prodama..sme meli to chicco quatro a jak je tezka tak to neslo vubec vozit a jak je velka tak ji to bylo malý..takze koupime trikolku rovnou nebo kolo .-) a nebo nejakou tu vetis motorku na odrazeni ..ale nevim jakou ona je dlouha :/(
2. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo ja jsem ted taky radsi na zahrade..lita si po trave s coklikama ,rejpe do hliny ,hraje s kaminkama .-) ja odrazedlo prodama..sme meli to chicco quatro a jak je tezka tak to neslo vubec vozit a jak je velka tak ji to bylo malý..takze koupime trikolku rovnou nebo kolo .-) a nebo nejakou tu vetis motorku na odrazeni ..ale nevim jakou ona je dlouha :/(
http://www.eshop-rychle.cz/www-letajicisen-cz/eshop/29/0/5/770
2. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, to je srandovní :grinning: Ale ty kolečka jsou malý, ne? Si myslím, že se s tím bude blbě jezdit, obzvlášť na vesnici a tak :wink:
2. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: v manduce je taky hodnej, ale to jako vydržím tak hodinu a už padám na držku :sweat_smile: :sweat_smile: on je fakt kočárovej typ, zatim chodí docela doma..ale venku teda ani omylem :sweat_smile:
2. dub 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek