• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
sis, si tě nedovedu představit s manducou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: A tobě to vadí? Mě ne, jsem tak Denču nosila i několik hodin a dobrý :sunglasses:
2. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: mně stačila hodina..a už jsem myslela, že chcípnu..jak mě bolely záda..a funěla jsem jak stará Blažková :sweat_smile:
2. dub 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Pek to je mi líto,ale souhlasím s ostatníma,počkej pár dní a uvidíš,nejspíš si ho tím šokovala,zřejmě nepočítal s možností,že by k tomu mohlo,dojít,třeba se mu to rozleží v hlavě a změní názor.
2. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, ty jo, nevim, vypada to nejak moc krehce :unamused:

Nas uz nechce byt ani v golfkach, natoz pak v X-Landeru - ale to je dobre, kocar bude pro mimi.
Byli jsme pres dve hodky venku, na uzemi tak 100m na 100m , trha travu, rejpe hlinu, hleda kameny, presne jak pise Mici... A kdyz se priblizime k baraku, tak zacne rev :grinning:
2. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, tak to máš nějak blbě utáhnutý nebo co, ne? Já teda nemám Manducu, ale Ergo, ale z ní by tě určitě taky záda bolet neměly :confused:

Ladi, u nás taky řev, když jdeme domů :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Poslední dny Denča krásně ukazuje, když se jí chce kakat nebo čůrat. Chodí dokolečka, říká bak bak a ukazuje si na zadek :grinning: Sice to často nestihneme, ale dneska krásně vydržela s kakáním než jsem jí posvlíkala a našla nočník :sweat_smile:
2. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi ja to nechu ..jen jak em hledala tak sem to objevila.-) ale libi se mi že řiditka neřídí predni kolecka..ale asi koupime klasiku enduro tu velkou ..
jinak sme sli tady naproti k řece s pesanama..a samo jak sem chtela domu pac se posrala tak jecela jak blazen a chtela do potoka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kat Deni je šikulka nejvetsi..my porad sedime a prd:((
2. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici to jsi na tom oproti nám ještě dobře s tím nočníkem,my ani nesedíme,má hysterák,jen vytáhnu nočník a začnu jí svlékat,ale je fakt,že Erik na nočníku nikdy nebyl a bez plen i na noc byl v necelých dvou letech. :wink:
2. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s tím dostáním dětí z procházky to máme naštěstí vpohodě,dřív taky ječela,ale teď stačí říct,že pojedeme výtahem a už žene domů. :grinning:
2. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my celkem v pohode s nocnasem...

LeniZ: az tu budes... prosim Te, byli jste se tenkrat mrknout na porodnici v Brandyse? pokud bude u Apolinare stopstav, budu muset zkusit Neratovice (vecne plno), Bulovku (nechci tam ani za zlaty prase, i kdyz Vy jste dopadli dobre) nebo Brandys a o nem nic moc nevim
2. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: mně to uplně utáhnout nejde, okolo pasu..jsem do toho moc vychrtlá nebo co :confused:
2. dub 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss ty jo tak to je problem ..akorat ze to nema byt v pase ale na bocích..jakoby to melo sedet na bedrach..teda u erga to tak bylo
2. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mame 20 stupnu no to by me vyhovovalo celej rok :grinning: :grinning: :grinning: a par mesicu vetsi teplo na koupani:slight_smile:)
uz sepisuju co vsechno musime udelat na zahrade.. :grinning:
2. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: jj..na bokách :wink: já bych to potřebovala trošku víc utáhnout..a ono už to nejde :confused:
2. dub 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jedina rada...přiber :grinning: :grinning: :grinning: ale to se ti asi nelibi co ?? :grinning: :grinning: :grinning: me zase byl ten pasek skoro malej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: njn tlustoprdka jsem...uz at jsou melouny s tema vzdycky hubnu :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici:já mám i hodně drobnou kostru..prostě celkově míry jak desetiletý dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: tak s tim asi nepočítaj..bo když to nebylo velké kat.. :confused:
2. dub 2009 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn to chce spis satek ten si udelas podle sebe..ale na tak velky dite mi to uz prijde zbytecny..za chvilu bude chodit jak profik..a nebo krosnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo a je 23 stupnu.-) ne na slunku .-)
2. dub 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem umyla okna a jdeme zase ven... je nadherne!
2. dub 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky,tady je taky krasne,odpoledne pujdeme do psiho parku, pes tam muze volne behat, jsou tam i prolizacky pro decka a tak... cisto,kazdej si musi po svym psovi uklidit,maji tam i misky ,vodu a tak..tesim se,si to vsichni uzijeme...a pes se aspon trosku vyradi a zklidni...

lada,ty umyvas okna?ja mysella,ze se to nema...ale nevim,co je na tom pravdy...
2. dub 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, je snad povera, ze na konci tehotenstvi, pokud myjes okna, tak se rozrodis... a ze pokud vesis pradlo na snury, tak motas diteti pupecni snuru kolem krku atp. , nejak to neresim (tuk tuk tuk, snad se nic nestane)...
za chvili jdu na chvilku do nekuracke vinarny s holkama, naposledy na cas zase :grinning:
2. dub 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy jee to mate super.) my jsme byly na zahrade dala sem ji tam tunel z Ikey a skluzavku ..aspon ma zase trochu vic mista v pokojiku:slight_smile:)

okna by se nemeli..ja taky umyvala jak sme byly obtoceny://
2. dub 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pry se namaji zvedat ty ruce nad hlavu, ci co - ale my mame okna dost nizko, takze jsem nikde nelezla a nenatahovala se (sedice na parapetu), a jsme v prizemi, tak nikam spadnout nemuzu - ale je fakt, ze jsem je radeji umyla ted, abych to nemusela delat pozdeji, to uz bych si nelajzla
2. dub 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazor lekare Brestaka, jsem se pobavila :slight_smile:

Dobrý den. Prosím o Váš názor na "věšení prádla" v těhotenství a jiné "natahovací" pohyby vzhledem k možnosti zamotání miminka do pupeční šňůry. Jsem v 26tt a zaslechla jsem, že při věšení prádla může právě dojít k omotání pupeční šňůry. Vzhledem k tomu, že jsem několikrát prádlo věšela na šňůry, ke kterým se musím mírně natáhnout nahoru, docela mě tato informace vyděsila. Děkuji a přeji hezký den.
Dobrý den,
to je informace asi jako že proti bouřce pomáhá svíčka hromnička....
Dostala jste se do šerého dávnověku bab pupkořezných....ne vážně, buďte naprosto v pohodě, tato informace je více než 100 let stará a zcela bezpředmětná.
M.B.
2. dub 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi no nevim jestli je to babskej kec nebo ne,ale na kazdym sprochu ..-)
Jo a Lilca venku spadla na kameny a ma odrenou dlan..tak porad ukazuje a fnuka a chce foukat
2. dub 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau

odrážedlo jen enduro, je nej
Ladi, to je prča, ještě že máme sušičku, ale s tema oknama, je fakt, ze u nas to tak asi bylo.... :grinning:
Sis, tak to je zase dobrý, se někam podíváš, my uz smíme jen na hřiště okolo baraku, dal nedojdem - hysterák - houpy houpy....

jsme zase byli celej den na klouzačkách, na zahradě jí to nebaví, ona chce koukat na děti děti a já jsem ráda, už tam kecám asi s 3 maminama... :wink:
2. dub 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi nebyly,ale prej to tam celkem jde,jedna holka co měla tenkrát rodin na bulovce to tam nestihla a rodila tam a rej pohodička,nerátky jsou prej taky celkem v pohodě,akorát se tam tenkrát platilo i za 3 lůžkovej pokoj,nevím jak teĎ ,já příště budu rodit asi zas na bulovce,krom šestinedělí to bylo fajn :slight_smile:
Jinak my dneska byly 2x na hřišťátku,malá se vydováděla,ale že by chtěla spát teda nevypadá :unamused:
K nočníku-naprosto nechápu,už to vypadalo,že budem bez plen a pak zkrat a odmítá si na nočník i sednout,takže sme daly pauzu a zítra pomalu začnem znova,teď jsem koupila ty stahovací kalhotky od hugies,ale z mmb za 200 36 kusů což je super.
S těma oknama,já je myla každý 3 měsíce a nic :grinning: ještě jsem přenášela a to jsem prosí sexovala,dávala prochajdy,myla ty blbý okna a vytírala na kolenou
2. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
SIS, já nemám manducu, ale Ergo, mám to na těch kostech a utáhnout to jde i víc. Jsem měřila ERgo a jde stáhnout na 65cm... To jako máš přes boky míň než 65cm? :sweat_smile: Mě to jakoby sedí na prdeli-ten vyměkčený pás a ten stahovací mám přes ty kosti, asi pánevní? :confused: , co mi trčí vepředu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Chápeš můj popis? :grinning:
2. dub 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky.

Ja jsem stara skleroza, vedela jsem, ze jsem neco chtela, ale vykourilo se mi to z hlavy....
takze jsem si vzpomnela. K tomu ockovani toho delozniho cipku. Zrovna pred 2 mesici tady byla velka afera. Umrelo par holcicek i slecen a nemohli prijit na duvod - nicmene vsechny podstoupily ockovani proti rakovine delozniho cipku. Takze se ted delaji dalsi studie. Vzhledem k tomu, ze mam kluka jsem se o to vic nezajimala, ale musela jsem Vam to sem napsat - at si udelate nejaky vetsi pruzkum pro a proti.
3. dub 2009 v 05:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi já o tom četla tuhle taky. Ale nestudovala jsem to podrobně. Stejně se to do té doby vše změní. Na druhou stranu denně na to zemře strašně moc ženských, tak si pak vyberte že. No musím letět,máme toho dnes moc.
3. dub 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem na mysli že na rakovinu čípku zemře denně hodně lidí.
3. dub 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rakovině děložního čípku se dá předcházet i pravidelnou návštěvou gynekologa. Vím o čem mluvím, v 19cti mi řekli, že jsem pouhý stupeň a půl od rakoviny, ale jsem po operaci a mám dvě děti :wink: Vynechat kontrolu bych si nedovolila ani omylem :unamused:
3. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek