• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
já pořád nic :angry: a to mě chodívá kolem 8 až 10 :confounded:

bram dobrá uvaha nad jménama a kila??začátek je těžky a moc dolu nejde,ale pak to začne,ale chce to omezit a cvičit :wink: taky chci září těhotnět ,ale já potřbuju 20 dolu :confounded:
14. led 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram tak vidim že jsme meli asi tak stejnej vahovej prubeh v zivote :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja mela pred vanoci 88 :rolling_eyes: :rolling_eyes: dneska 82,7 :grinning: :grinning: do leta chci aspon!! tech 75kg..jako na svatbe..kdyz bude 70 zlobit se nebudu :grinning: :grinning:
14. led 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak se dela cocka na kyselo?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem na ni vcera dostala chut..uz ji varim..ale co pak s ní??
14. led 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici a kolik měříš???

já čočku jen uvařim a když je dobře hustá jen přidám ocet a osmaženou cibulku když není hustá udělám zásmažku a zahustím přidám ocet
14. led 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
173cm
hanul ja mam nejakou v sacku..je uvarena ..tak tam necham tu vodu a zasmazim..cibulu nemam:/ tak asi pujdu koupit :grinning: :grinning:
14. led 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co to je Frigidian, Mamert a Kunigund? to mi nic neříká :confused:

Bram, ty máš originální jméno. nikdy jsem neslyšela,že by se takto někdo jmenoval :wink: :slight_smile: , i když vím,že to jméno je v kalendáří. alespon doufám. Jakmile se řekne Xenie,tak se mi hned vybavila ta z Arabely. a ted už vlastně i ty a malá xenuš :sunglasses:

jo a mně se ještě líbí jméno Žakelína :grinning: jsem to jednou četla v nějaký knize o jménech. dítěti bych ho ale nedala. Jmenovalo se tak ale moje morčátko :slight_smile:
14. led 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
por moprče dobrý :wink: jezis pisu jako blbec.

Holky jsem nastvana, jsme koupili lux a reklamovali, protoze je tam ulomena takovy to cvakatko na vysypání prachu a oni to neuznali, ze prej jsme podepsali ze zbozi je vporadku, ale copak muzes zkontrolovat kazdej sroubek? co s tim smejdiiiiiiiiii......
14. led 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to ho mate asi dyl jak 14 dni co?
14. led 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici nene reklamovali jsme to hned, kupovali jsme to tesne pred vanoci, na stedrej den to zjistili a hned jak se dalo, tak reklamovali, ted po 14 dnech tohle napsali.
14. led 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlasim sa , zue sa mame dobre. STaram sa o ocina, este je po tej operacii dost nesamostatny, co sa tyka vstavania z postele a atak, ale inak dobre. Denne s Vikou chodim k 1 babe, kde sa stretavame maminky s deckami, potom kus sportujeme na boboch, potom som zacala chodit aj do materskeho centra tu v Martine - dnes sme sa uz prihlasili aj na prvy kuzok, ktory organizuju - pohybova priprava a vedenie k hudbe (dnes Vikina sice bola so starsimi detmi o 2 roky na skusku, lebo mi tam vletela k nim, ked sa to zacalo nakolko pocula hudbu a kde je hudba, tam je Vika a uz trsa), tak sme tam s nimi stravili hodinku a ideme aj my chodit. A teraz zacne asi uz aj s anglinou - 1 americanaka tu na evanjelickje fare uci take 2rocne deticky 2x do tyzdna, tak bude aj Vikina chodit s tou svojou partiou. Ach jo, holky, mne je tak smutno, ked si predstavim, ze ked sa budem musiet zas vratit domov, tak ako mi bude strdce trhat, ked Vika bude cely den zavreta v tom hnusnom dome a ako bude plakat a kricat deti, deti a aja bezmocna jej nebudem vediet pomoct.....

Inak mame teraz behacky okolo auta, uz je tu na S v servise, uvidime, ci ho budu opravovat, alebo pohde na total crash, co je asi pravdepodobnejsie, nakolko je fakt zdemolovane.

Inak nove je co?Nik tehotny okrem Kiky a Lady????
14. led 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosim muzete procist tyto stranky ?http://www.fromlilachouse.wz.cz hlavne kdo nejak studujete cestinu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: díky..případné chybky mi zdělt? hlavně text v O nás-CHS..Díííkyy...

Jo a Lilca po par peknejch nocech uz nekolikatou noc breci...tudiz jsem usoudila ze ma asi opravdu hlad://
15. led 2009 ve 04:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Zdravim Vas asi zas po 150 letech:slight_smile:.

Projela jsem fotky a mimisci Vam krasne rostou.

Mela jsem tady ted na mesic maminku takze jsem si uzivala - Petrik spal 2 tydny s babickou v pokoji takze jsme s manzou meli pocity jako bezdetni:slight_smile:. Bohuzel uz babi odjela tak jsme par dni truchlili a uz zase cmuchame po dalsi letence.

U nas miminko hrozi tak za 3 roky - tady v USA ponekud financne narocna zalezitost - tehu i porod - takze ted budem rozmazlovat tu nasi heeerecku:slight_smile:

Mici koukla jsem na ty stranky a akorat co mi utkvelo v oku - První fenku Anku Fešák jsme si pořídily - ve slove poridily/i bych dala mekke i.
15. led 2009 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabbi jee to jste se meli taky by mi to bodlo..a to bydlime od nasich 30km .ú)))

Jo to i/y sem taky koukala ...ale zase my všichni-tvrde y ne? spis kde je mekky bych dala vsude tvrdy :grinning: :grinning:
tak babi radte .-))
15. led 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mici mě to teda nějak nejde otevřít,se to děsně dlouho načítá,tak to zkusíím pak.A jinak My všichni,tak tam bude měkké i.
15. led 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás noci dvě za sebou opět katastrofa,skoro celé je prořvala,ale přitom jíst nechtěla,vůbec mi skoro nejí ani přes den a když už jo,tak to vyzvrací a to už nemá od včerejška teplotu,ale zhoršil se jí kašel a rýma,před chvilkou jsme přišly od dr.,má opět antibiotika. :frowning2: A prej zvrací kvůli zahlenění.Chtěli jí vzít i moč,ale protože nečůrá do nočníku,tak máme počkat do pondělí,jestli zaberou atb a když ne,tak jí jí vezmou.
15. led 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, nejde mi to načíst :angry:
nicméně k i/y - pokud "my všichni" zahrnuje aspoň jednoho chlapa, je tam měkké i :slight_smile: pokud se jedná jenom o baby, je y tvrdé :slight_smile:
15. led 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici ano my všichni měkké i, protože jsou tam i chlapi, a kdyz jsou tam chlapi, jsou vždycky měkký, jen my zenský jsme tvrdý.... :grinning: ale kouknu ti na to ješte...
15. led 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici je toho tam víc, až budu mít chvilku kopnu to do Wordu a začervením, pošli mi do IP tvou adresu, jo?
15. led 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo? ja mela za to ze po my je dycky tvrdy...
15. led 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bez ohledu na pohlaví :grinning: :grinning: :grinning: jo chlapi jsou mekky to je jasny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Bram ja to mam ve Wordu a opravilo to jen to první i ..jinak nic...
15. led 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je jen fromlilachouse.wz.cz bez www :wink: :grinning:
15. led 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, ani to mi nefunguje :frowning2:
15. led 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
me to funguje. :wink:
15. led 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak my dnes měly jít na cvíčo,ale když sme dorazily,tak sme si přečetly ,že bylo zrušeno kvůli nemoci,tak jsme poprvé zašly do herny a musím říct,že budem muset chodit častěji,Klaudnika se mě držela jak klíště,pak si eda hrála,ale furt chodila za dospělíma a když ji známý chlapeček sebral hračku nebo i chtěl hrát s ní tak začla hystericky plakat :unamused: takže jí budu muset víc zvykat na kolektiv,zajímavý,že Seb nebo Davča jí vůbec nevadily :confused: :sweat_smile:
Luci,to je mi Anetky moc líto,chuděra kdyby asopoň zjistily proč je tak často nemocná.
Gabi,tak to jsi měla super ,že jsi měla aspoň na chvilku doma mamku :slight_smile:
15. led 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz zjistili to,má oslabenou imunitu a má něco v krku,jenže se musí počkat,až se teď uzdraví a na to v krku bude brát autovakcínu. Asi jí vážně není dobře,usnula už před půl desátou a pořád spinká,to u ní už dávno neznám. A s tím kolektivem,třeba jen neměla svůj den nebo tam na ní přece jen bylo moc lidí. Mě se malá poslední dobou taky začíná bát a to byla dřív hodně společenská,teď je to jak kdy. Někdy vpoho a někdy začne brečet už jen když na ní někdo promluví.
15. led 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :frowning2: chuděra
\no já nevím čím to je,ale brát jí tam častějš budu aby pak neměla hysteráky na pískovišti
15. led 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz uvidíš,já bych do kolektivu asi nemohla,protože by mi nejspíš zase někde něco chytla s tou svojí imunitou nanic. :frowning2:
15. led 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Tak mam 2 zkousky za sebou :slight_smile:
Mici, priste mi to klidne posli do mailu a kouknu a opravim. Ted uz to necham na Bram.
15. led 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi tak to ses fakt sikovna..ja mam posledni dobou pocit ze nic nestiham..porad doma sama..ven na muzu na chvilu protoze Lila zdrha na druhou stranu nez chci..tak max na zahradu://
15. led 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky nic jineho nestiham... ven chodime jen bobovat pred barak :wink:
15. led 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek