• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Myslím si, že na to tuto rakovinu HLAVNĚ umírají takové ty :"Jeeee, na gyndě jsem nebyla 10 let!" :sweat_smile:
3. dub 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak ta manduca nejde stáhnout ani omylem na 65cm, nejmín to jde na 90..a nejvíc na 150 :confounded:
3. dub 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano..dneska mame doma tátu a snad bude pekne...noc silena..bud mrcela Lilca a nebo psi chteli ven..no manza furt lital :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Siss tak to je dost teda to by chtelo vymenit za ergo.-ú))

Delozni cipek..snad to za 10 let bude trosku jinde ,a prevence je dycky základ
3. dub 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

ja slysela i driv, ze v Nemecku snad zemrely nejake slecny po ockovani..., ale myslela jsem, ze uz je to vychytane- no, uvidime...
bohuzel znam nekolik holek, co maji hodne blby nalez, a ani jedna z nich neni - jeee, 10 let jsem nebyla na gynde... :cry: je to hnus

vcera v te vinarne jsme byly 3 tehotne - ja, jedna ve 24 tt a jedna ve 37 tt (!!!) - a ja mela bezkonkurencne nejvetsi bricho :unamused:
3. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, ano mají nález, který je hlídaný, popř. operovaný, ale hned na to neumírají!!!!
3. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, to mas asi pravdu, ze do te nejhorsi faze to vetsinou dojde, kdyz se to zanedba :( ale asi to muze jit dost rychle... ja treba chodim povinne k Dr.kazdeho pul roku (ted furt, to je jasne), a kamosky jen 1x rocne
3. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,teda tohle jsem vůbec nevěděla :confused:
ladi,jé bych tě chtěla vidět s pupíkem :slight_smile:
3. dub 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nález na děložním čípku není rakovina, jsou různé stupně konizace a při pravidelných kontrolách je mini. šance, že by to v rakovinu přešlo.Nejde mi o nic jiného, než poukázat na to, že když nebude očkování "100%", tak to není žádný drágo :wink:
3. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak snad se jeste do prazdnin uvidime :slight_smile:
Ted pojedu 14.4. do skoly a zpet i s Davidkem, tak dam vedet.
3. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak ted sem si vzpomela ze ani nevim kdy sem byla naposledy na gynde :astonished: :astonished: :astonished: asi po šestinedeli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, ty ostudo :wink:
3. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...já jsem na hlídání na COP, neměla jsem v pořádku cytologii už na podzim, takže jsem byla asi tak 4x na dalších stěrech, mám stupeň 1, nejmenší odchylka od normálu a koncem dubna jdu na další stěry.Na gyndu chodím pravidelně, každých 6 měsíců.
3. dub 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chodím taky každých 6 měsíců,hlavně teda pro prášky :slight_smile: ,ale už tam půjdu pro prášky jen 8x :grinning: :grinning:
LAdi tak se pak dohodneme :slight_smile:
3. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já též každých 6m :slight_smile:
3. dub 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, já mám velký strach, protože jsem si svým prošla, chodit by se mělo 2Xročně a když nechodí je to jejich věc :unamused: Nemyslím si, že by až na vyjímky to šlo nějak extra rychle, mě hlídali 4 roky s nálezem, než přistoupili k operaci a ještě mě pro jistotu nechali porodit jedno dítko, kdyby náhodou....
3. dub 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře, kolem me fakt vsichni jen jednou rocne, tak jsem si rikala, pro zrovna ja ... :angry:
ty jo, ja uz prasky neberu snad sto let, si uz ani nepamatuju

Mimiklub ma na duben zrovna akce na vsechno, co kupujeme :slight_smile: - si napakuju skrin zasobama
3. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, segre a jedne kolegyni z prace to tehotenstvi a porod zastavily (udajne i zlepsily), otazka je, na jak dlouho...
3. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem taky slyšela, že těhotenství to může zastavit, nebo zlepšit
3. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě nakonec operovali mě v Praze 6m po porodu. :wink: Úspěšně, mám holky dvě, že :wink:
3. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
martop, to je mi lito, zes mela takove trable :( hlavne, ze uz je lepe!

tak my zase vyrazime ven, nebo se tu Davidek zblazni - ahoj
3. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,taky je mi t líto,ale je skvělý,že to takhle dopadlo.
My zachvilku taky pofrčíme nejprv na nákup a po o na písek,sem zvědavá jaký tady na proseku najdu pískoviště,za barákem je jen takový obyč a ty blbci s paneláků okolo tam choděj venčit psi :angry: :angry: :angry:
3. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, to je pohoda, to mě ještě hlídají na rakovinu tlustého střeva, protože to mám dané geneticky z obou stran celkem 9 lidí buĎ zemřelo, nebo jsou po operaci atd. Tady kecám o prvenci, ale cukám se jít zase na kolono.Tlusté střevo je rakovina převážně děděná a nádor bují snad 10let, tak bych měla chodit každé 4 roky, ach jo :frowning2:
Ale zase si říklám, ještě že na to ty pravence jsou a budu sama proti sobě, když si na to ten čas nenajdu :wink:
3. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, si muzeme skoro podat ruku, koukam...u nas nastesti neni rakovina, ale Crohnova choroba... kolonoskopie je uuuuuzasnaaaa :angry: :angry: :angry: uz nikdy nechci....
3. dub 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, já na kolono určitě půjdu, ale vůůůůůbec se mi nechce, se přemlouvám....,ale ještě mám rok :wink:
3. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
POMOCCCCC, Klára m vylézá z postýlky :confounded:
3. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne to neslo udelat, jsem mela streva uplne v kreci - bolest jak blazen... proste to nejde :( takze chodim jen na enteroklyzu (nevim, jak se to pise)...
vyrazime ven, uz opravdu, ahoj
3. dub 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
SIS, jé 90cm??? Ty vole, ještě, že jsem do ní nešla, objednávala jsem to přes net, tak to bych jí musela vracet, páč 90cm nemám ani v nejširším místě přes zadek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIci, já byla na gynde minulý měsíc, ale to jsem se tam už fakt dokopala, páč jsem předtím taky byla jen po šestinedělí :zipper_mouth:

K té rakovině... Myslím, že když se chodí pravidelně na kontroly, tak je to ok. Já měla jednou trošku zhoršený nález, tak mi dělali kontroly častěji a nakonec je to zase dobrý. Teta chodí na kontroly co půl roku, páč to měla špatný dost, ale byla to nějak vypalovat či co, a už je pár let úplně ok. Ono se to musí chytnou hned a na té onkologii jí říkali, že když se chodí na kontroly pravidelně a při jakémkoliv zhoršení se ty stěry opakují častěji, tak se to prý nemůže dostat do nějakého hrozného stádia...
3. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, konečně je krááásně :dizzy_face: :dizzy_face:
v parku se včera mezi batolatama málem strhla rvačka o houpačky :grinning: prostě stála se fronta, máme tam asi 5 nových houpaček a to na těch milión děcek včera fakt nestačilo :wink:
3. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis - závidím kočárový typ dítěte...doufám, že druhé bude přesně takové :slight_smile:
pekk - koukám teda.....snad se to nějak urovná...držím palce!!!
3. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek