• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
a ještě napíšu zážitek z restaurace v Ikei - Julinka dojedla a začala lítat kolem, ke stolu přišla paní uklízečka se smetákem a zhuseným hlasem řekla "tady to musím uklidit, tu je ale bordel" (takhle doslova) a štítivě nametla na lopatku tři těstoviny, kousek rozžvýkaného masa, jednu hranolku a shozený ubrousek....a já v té chvíli zas vůbec nevěděla, jak na to reagovat :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sme po o a chrníme :slight_smile: až se vzbudí jdem na pískoviště :slight_smile:
Holky zítra razíme do zoo odpoledne,ale chci si koupit permici tak budem v létě ezdit určitě už od rána,ale nevím jak to dělat s obědama,jestly někam dojít do restauračky ,nebo uělat třeba kuře a k tomu chleba,nebo toast :confused: každopádně bych jí nerada dávala věci tipu párek v rohlíku nebo hamburgr
3. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanel asi si ji nevsimat nevim no.-) ja ted nadala jednomu panovi..nam kopali na nasem pozemku a davali do zeme elektriku..nic nam za to nedali(byla to zadost jednoho souseda kteremu sli draty pres pozemek a nemohl stavet),pres nas to jit vubec nemelo ale blbci sme rekli ze teda jo ..soused kde to byt melo je v americe ...no a po pul roce si teda vzpomeli na papiry na katastr,ktery hodily za dvere v panelaku kde driv manža bydlel...kdyby nam to rodice nedali tak ani nic nevime no..a prisel s tim že už to mame od unora(rodice nam to dali až v březnu) a že to potřebuje...tak sem mu teda nadala že to mrskli za dveře ,že tam nebydlime dva roky,a kdyby nam to rodice nedali tak ani o nicem nevime..no jen se blbě culil...a to ješte na te smlpuve musi byt overenej podpis a manža chodi v 7 domu nejdriv,navic vlakem tak jak se ma do mesta dostat že:// no tak mu chlapek volal a prej mu da 1000kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...my jsme takovy blbouni oba no,neumime se hadat poradne a kazdymu jen vyhovujeme://(..druhej soused chtel jen za to ze da povoleni kopat 50 tisic :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..ale vcera sme si rikali ze musime byt proste tvrdi :((

leniz..parek v rohliku mame i doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jednou za mesic treba .-)
jinak nevim co davat na cestach krome sklinek..asi normal vareny nebo ta restaurace..ale to je zase drahy zbytecne kazdej den ne..
3. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli 3 hodiny v lese, dostal houpackou do hlavy, narval si sisku do pusy, a ted ma usnout a NE a NE a NE... a mne se udelalo zle z vedra, tak jsem se doplazila do lekarny pro neco k piti, a oni mi natocili pullitr do kelimku, tak jsem tam sedela a chlemtala, jako ty stare babicky...

parky zatim neji, ale na vylety beru a budu brat sklenicky, a pozdeji v restauraci dostane polevku nebo detskou porci - rozhodne nebudu tahat nejakou nadobu s doma delanym jidlem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tady je dobry, ze MC koupilo tu permici do ZOO a je volne k zapujceni pro cleny :grinning:
3. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si ji chci koupit zítra prašulky jsem dostala,asi udělám třeba zapečenej toust nebo s ní zajdu do restauračky a podělím se třeba o svíčkovou :sweat_smile: (doufám,že při jejím apetitu na mě něco zbude)
My dnes byly poprvé 2,5 hodiny na pískovišti-samozřejmě ,že musela v nestřeženém okamžiku ten písek ochutnat :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak si dělala bábovky a furt hama,mňam :grinning:
ladi koukám,že ti to vedro nedělá dobře,to je mi tě líto :pensive:
3. dub 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude dobry, mela jsem teplej rolak a jak jsem za D. porad behala, tak jsem byla splavena...
ted jsme byli zase 2 hodky venku- uzasnej den :grinning:
3. dub 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrknete na 2 nove fotecky, jak me zlobi :(((
3. dub 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé..ten je boží :grinning:
3. dub 2009 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byly 4h venku :slight_smile: prisly sousedi na kafco tak sme dali pod pergolou a samo cela ulic decek tak vsichni prisly kouknout na kralika a pak testovali skluzavku tunel a houpaci sit..ktera samo vyhrava.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no rodice je nemohli dostat domu jako vzdy :grinning: :grinning:
|Jinak my budeme zitra delat piskoviste -dreveny..sem se rozhodla :grinning: :grinning: :grinning: lilca si hrala na hromade pisku ..ale to je stavebni takze nic moc no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a decka jsou tak3-5 let a Lilca za nima furt litala..no myslim ze bude pekny cislo po nich :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. dub 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss :grinning: jojo, bozi dilo to je

Mici, Davidek za starsimi lita, vtira se jim, a oni ho moc neberou... dnes porad jednomu chlapeckovi nosil sisky, porad, a ten klucik uz byl nestastnej a volal: Mami, ja uz sakra nevim, kam je mam davat :wink:
3. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tady ji celkem berou no..samo je to jeste mimino :grinning: :grinning: :grinning: tady se cela ulic zna decka litaj z jednoho baraku do druhyho.-) si hrajou celej den ve skolce a pak na ulici :grinning: :grinning: my jsme v takovym koncovym useku kam jezdi jenom obyvatele ,tak je to fajn že je nakej magor neprejede..i kdyz tu mame taky nejaky.-) a vis ze sousedka dohlidne i na tvoje dite kdyz potrebujes jit pro neco domu...
3. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi :grinning:
po naší berušce zas vystartoval na pískovišti,tří letý chlapeček,nejprv si furt povídal se mnou,pak jak se jmenuje ta holčička a ,že je pěkná a jestly jí může dát pusu :grinning: :grinning:
3. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, hele, Klaudinka je nase! zadne nevernosti!

Kat, preji vse nejlepsi k svatku - nepletu se ted? a za par dnu narozky? to mas tak za sebou?

ten je zmordovanej ze vcera, jeste spi :grinning:

jinak tady mezi berakama, kdyz sedneme na "predzahradku", tak taky sousedky hlidaji a autem ho nikdo nesrazi, ale o kousek dal uz je to nebezpecne... a deti je tu ted v bezprostredni blizkosti hodne, ale zatim jen lezou, tak az pristi leto budou blbnout spolu
4. dub 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my te´d pžijely ze zoo a fakt to tam byl masakr,ty snad musely mít rekordní návštěvnost,každopádně už máme permici,takže Xeni,Ladi ,Zdeni kdyby ste s náma chtěly vyrazit budem rády :slight_smile:
4. dub 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...z Toma se stal za 2 dny pískomil :grinning: Je z hřiště naprosto nadšenej...
4. dub 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, díky :dizzy_face: Nepleteš se. A osmého mám narozky... Zas o rok starší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Iris, Denča ještě na pískovišti nebyla. Tento víkend se to asi nestihne, tak asi příští nebo přes týden. Chlapi museli spravovat auto a táta dělal nové zavírání na bránu, zítra má nějakou fušku, takže to pískoviště asi nestihne :confounded: Ale neva, Denča je venku nadšená i tak :dizzy_face:
4. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Kat vše nejlepší :slight_smile: :slight_smile:
LAdi sakra ty máš paměŤ :slight_smile: obdivuju
Naší se taky na pískovišti líbí :slight_smile:
4. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše nejlepší Kat :slight_smile:
4. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsetkym.
Zase sa vam hlsim po dlhsej dobe. Dnes mam nejaky blby den. Boli sme na svadbe kamaratovi a pocas obradu Dav siel s Vikou na chodbu, aby sa tam nenudila, ked tu zrazu pocujem hrozny rev. Ja ze co sa stalo. Pridem a vidim, ako David stoji na schodoch s Vikou, vsade krv a Vika celu tvar od krvi. On na nu nedaval pozor a drzal ju slabo za ruku a ona sa podkla, ako sla po schodoch a padla na schod - rozsekla si obocie a z toho cela tvar krvava. No nastastie bol uz koniec obradu, tak sme rychlo dali kvet a sli domov. Chudatko, fest to ma hrozne. ale na sitie to neni, len blbe je, ze je to v takom mieste, ze to nejde ani zalepit, tak na nu davame fest bacha, aby sa jej to neztrhlo alebo co.
No a doma ze jej aspon urobim jedlo na zajtra,tak sa mi este aj maso pripalilo, som sa dako zakecala. Takze ani z jedla nic nebude. Ako vazne den blbec toto.
4. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...nějak jsem zapomněla napsat, že manža si na mé narozky v pátek dokonce i vzpomněl...babička mi totiž domů poslala přání...hm, slíbil, že přijede, ale nedorazil, páč pracoval, prý dostanu i nějaký dárek...jenže já o něj ani nestojím, pokud by byl z lásky, tak ano, ale ne z povinosti.Je mi smutno.
5. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Lenciatko :unamused: Hlavne, ze si neublizila jeste vic, chudinka.

Iris, ach jo. Rozumim, taky bych nic nechtela.
Prejeme vse nejlepsi!

LeniZ: co segra? co ta svatba?
5. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.mala je zas nemocna,protoze znama prinesla nemocnyho kluka do parku,kde si hrali s Abi :angry:

je hrozne zahlenenea,ale neodkaslava, jen jde slyset to sipani,nebo jak to popsat. mam z ceska hedelix.dala jsem ji ted prvni davku,jak rychle to zabira?a muzu ji dat normalne panadlo s tim?
5. dub 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, ja bohuzel nevim :( nemam vubec zkusenost - zkus najit pribalovy letak (jsou i na netu)... ach jojo...

ja ted vyhrala kupon 1500 KC do IKEA :grinning:
5. dub 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pribalovy letak mam a tam je ,ze s emusim s ostatnima lekama poradit s lekarem

ty jo,kde jsi ho vyhrala???to se hodi,hlavne s druhym prirustkem :slight_smile:
5. dub 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kris nám zabral až difusil :unamused: snad to malou přejde
Ladi,nic ticho po pěšině,prej je dost času...... už se jim do toho neníchám,svůj názor jsem řekla i stím ,že se na m může vždycky obrátit i u nás může být..... dneska jí bylo nják blbě ,jenže podle mě to má i tím ,že je furt ve stresu a nejí
5. dub 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka: difusil? To je na vši :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. dub 2009 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, tak to gratuluju :wink:
5. dub 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj difusil na vši .-))) hedelix nam zabral tak za 3 dny..
Lenciatko..to je desny no..taky mame ted porad nehdy jak lita venku ..
5. dub 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak difustat nebo tak nják :sweat_smile: ale zabralo to ,nám nezabral ani hedelix ani mucosolvan
5. dub 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek