• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ditustat se to jmenuje, to meli my, zabral hned, tak se nam kasel ani nerozjel. Difusil me pobavil :grinning:

Byla jsem v Globu, a pry ze kdyz si koupim 3 cistici prostredky, tak dostanu zadarmo elektronicky osvezovac vzduchu. Tak super, vzala jsem z te nabidky nejlevnejsi "Kachny" na a do WC. A u toho byla soutez, poslat smsku a kazda 19.sms vyhrava poukaz IKEA, a ono se zadarilo :wink: Jupiii.
5. dub 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,tak to je super :slight_smile: to by se libilo segre,jeste to plati?
5. dub 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
do 19.4., ale jde jen o urcite vyrobky, mrkni na www.scj.cz
da se vyhrat poukazka az na 150 000
ale 1500 taky dobre :sweat_smile:
5. dub 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi to je super!!! ja nemam na ty sms stesti vubec:/(
5. dub 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,kde mame pekkru?
5. dub 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim :( snad da vedet, jak to doma vymysleli

rano vstavame v 6!!! od 7 budu sedet na testu na tehucukrovku, a ve 13h pak mam poradnu... to bude den, narocnej...
5. dub 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi držim palce at je vse OK :slight_smile:)) no vstavate teda brzo fuj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tam budes od 7 do 13?
5. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky moc, snad bude vse OK, to by bylo prekvapko mit jeste cukrovku - ale vysledek bude az v utery... ale netesim se na tu mnamku
:wink:
5. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu tam pry tak do 9:30... pak jdu k nasim, bydli vedle, mrknout na tatu, a ve 13h zase k Dr.

ted jsem byla vyletnit sportak, sundala jsem nanoznik, nastavila podnozku... musim ho tahnout s sebou, aby mel D. v cem spat po obede, v tech golfkach je jak paragraf, kdyz nahodou usne
5. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak at je vse ok, a at zvladnes i to piti,je to hnus sladkej,me to ceka ted dalsi kontrolu...snad cukrovku nemame :grinning:
5. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky moc, urcite nemame :wink:
tak ja padim, jdu krmit, kluci uz jsou nachystani
ahoj
5. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
děcka, to tak letíííí, vždyť holky už mají 27 a 25 týden :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
jsem zvědavá, kdy se zadaří nám :slight_smile: docela ráda bych do třiceti stihla ještě jedno dítě :wink:
5. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy slavis 30? :grinning:uz se snazite?
5. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi,tak aspoň jsem tě rozesmála :wink: mmochodem,nechcete se po velikonocích sejít?
Hani,koukám,že se chceš taky brzo zařadit mezi těhulky,to vypadá,že tady zůstanu dlouho netěhu jen já :wink: tak držím palečky
Kris,nevím kde máme pekk,od té doby co nám řekla,že to nedopadlo podle představ se neukázala :confused:
5. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
"už" tři měsíce :sweat_smile: za chvilku mi je 29, tož moc času nezbývá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanel tak snad se zadaří brzo .-)))
5. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, Hanel, super, drzime vsechny palecky :wink:
LeniZ: toho 14.4. budu zase v Praze, dame si pak vedet jeste, ano?
5. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ladi tak to by bylo super,kdyžtak kdybys chtěla by jsme klidně mohly přijet za váma na odolku :wink:
6. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanel, to je super!Já chci taky druhé mimi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale mám smůlu.
Netruchli, mně bylo 29 v pátek 3.4. :wink:
6. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsme vse zvladli, ale bylo to narocne... vysledky budou zitra...
v poradne take vse nastesti v poradku, cervix score 0, ale kilo nahore +8 :confounded: :wink:
6. dub 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi,super, ty kila zase shodis,neboj,s miminkem a davidkem :grinning:
6. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, to bude v pohode, s Davidkem jsem mela na konci +13, a pak me vysal az na -6 :grinning:
tu "mnamku" jsem vypila na ex ... ale byly tam se mnou jeste 3 tehotne, a jedne se tedy fest zvedal zaludek, chudinka... mne daly vic zabrat ty 3 odbery (mam z toho modriny) a hlad
6. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my mame antibiotika na 10 dni,3krat denne a abinka to vyplivuje. ma zanet stredniho cuha,spojivek a nejakou virovou infekci :frowning2:

lada,no,me to piti nechutna,ale s Abi me nejak spatne nebylo... a hlad,to snad zvladnu,pak se nacpu :grinning:
6. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je mi lito Abinky :( zkus to alespon ty nechytit

dneska ma byt nejvic nadherne!!!
7. dub 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz jsem to chytla taky, je mi nanic :frowning2: ted jsem dala malou spat. vcera nas pekne vydesila,jsme ji koupalio,normalne v teple vode a ona se zacla asi po 10 min hrozne trepat, rty se ju iplne klepaly a zacinala je mit modry,udelala to dvakrat,podruhe uz kdyz byla na prebalovaku... tak jsme hned volali MM mame-je sestra, a rikala,ze to je tim,ze mela horecku,kdyz jsme ji koupali,takze se ji voda zdala studena i pres to,ze byla tepla,ze si to uvedomila pozdeji,protoze si hrala a tak. no a proto ty modre rty. no ale vydesilo me to teda dost!
7. dub 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nam tady dnes snezi,takze jsme si to pocasi vymenili :grinning:
7. dub 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy to je desny:( at uz je vam lip:(( a snih jo?? hlavne nam ho neposilej!!! dneska jsme byly pekne v kratkym celej den..paradicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kika - fuj, to je hrozne tieto choroby deti....

Holky, ja uz asi tyzden pozorujem na nasom dobruckom dietatku, ktore vzdy bolo ako cukrik, ze zacina robit veci, ako sa hadzat o zem, je svojhlava, nic sa jej nepaci, nic jej neni dobre, furt reve, ked neni po jej, ale to neni takmer vobec, lebo jej nic neni dobre. AKo fakt neviem, ako na nu. V tescu nap pravidene hysak. A najvaic ju stve, ked chce behat, co chce teda furt a ja ju chcem drzat za ruku, aby si neublizila. A ona sa mi vytrhne a ja ju zase chytim, tak sa hodi o zem a je nervak z nej.
7. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAda - +8kg je v tvojom tyzdni dobre.. Kika - koko mas ty? :grinning:
7. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek