• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Kristy, to je strasne. Chudinky moje :(

Tady bylo dnes senzacne... A koupili jsme jarni botky, nakonec opravdu vyhraly tenisky, klasicky Adidasky tmavomodry :slight_smile:)

Lenciatko: ja myslim, ze ted maji obdobi, kdy tohle zkouseji, Davidek obcas taky, ale my na to nereagujeme, tak to rychle vzda
7. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy,to je mi vás hrozn líto holky :frowning2: :frowning2:
my asi budem muset koupit ještě jedny boty na píek,protože už mě štve jí furt mejt ty botky od písku :confounded: :confounded:
7. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a cukrovku dikybohu nemam :grinning:
7. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ: no, ja prave radsi koupila tenisky, protoze predstava nejakych smrncovnich boticek od pisku...
a ty tenisky jsou taaaak roztomile !!
7. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,my máme botičky od Essi,jako na prochajdy super,ale jinak hrůza,asi zítra mrknu do HUmanicu nebo tak v tescu
7. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Kristy, ať je brzy líp :pensive:

Od včerejška máme pískoviště :dizzy_face: :rolling_eyes: :pensive: :grinning: Denča je jak prase :zipper_mouth: Boty jsou špinavé, písek ve vlasech, pod oblečením... No že jsem ho vůbec chtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi budu muset přikoupit nějaké věci na lítačku, protože je fakt po pěti minutách jako prase.
7. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt,tak my máme teď snad veškerý teplákovky a dvoje takový horší kalhoty na písek :wink: i když teda doufám,že se to vypere :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ: no, my prave byli v Humanicu v Letnanech, a vzyli jsme ty tenisky asi za 590... vsechny ostatni boty byly snad jeste drazsi, a ve zdravotnich potrebach jeste mnohem vic... takze i tak celkem dobre
7. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,jé tak to je super,snad ještě budou :wink: nás ty ve essi stály přes 700 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, no já u některých tepláků, co Denča za ty dva dny zašpinila trochu pochybuju, že půjdou úplně vyprat :confounded: Asi kouknu na MMB po něčem "na donošení" :pensive:

Lenciatko, Denča se taky vzteká a to už docela dlouho :rolling_eyes: Možná bych vlastně řekla, že teď je to lepší než dřív, ale kdo ví, co bude zítra, že jo :sweat_smile: Ještě kojíš??? :confused:

Jo a zítra jdeme na očkování :confounded: Chudák Denča :confounded: To zas bude řev, do toho jí rostou špičáky... :cry:
7. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočeny a kotata

po delší době zdravím a když ted trochu dočítám je to u nsá to samé z hodného andílka je vzeklina válející se po zemi :cry: :cry: :cry: :cry: ,ale jak píše lada nevšímám si ho a on je tak chytrej že přijde za mnou do jiného pokoje a lehne si tam předemnou na zem :grinning: :angry: tak zase odcházím taky když řeknu na něco ne je zle chjoo vubec nevím kam se mám ubírat ve vychově :frowning2: :unamused:

kat tak my jsem taky celý den na zahradě pískoviště se nám vyrábí tak máme kopu hlíny na hraní dokážeš si představit jak vypadáme :grinning: :grinning: ale hlavně že je klid on dokáže být uplně milionovej,ale za hvilu je k seřezání :angry: :angry: takže u nás tepláky a starý bodyna

jinak my už jsem po očkování měli jsem obyč trivivac a bez reakce rostou nám zuby slintá jako novorozenec nic nejí byl by schopenej celý den pít jen mlíko a všeho sní 2 lžičky a nic víc ani nevímpořádně co mu chutná chjoo jsou to starosti
všem těhulkám krásny zbytek těhu :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzteklina valejici se po zemi je i u nas :frowning2: je to proste nejake obdobi...

ja mam plus 5 kilo..ale ja na zacatku tehu totiz zhubla,doktor me malem posilal k nutricionistovi :grinning:
7. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,
všechny zdravím, vidím, že řešíte oblečení, to já taky, ale i pro sebe :sweat_smile: když jdem z procházky, jsme jako prasata obě :rolling_eyes: :rolling_eyes: a to ještě nechodíme na písek :wink: ale i tak se umaže, já ji pak vezmu a mám hned kalhoty špinavé :unamused: už nevím, v čem mám chodit :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Juli se teď taky víc vzteká :unamused: , ale když ji srovnám s jinýma děckama, tak myslím, že je to ještě v normě a docela v pohodě :wink:

Kat, jak je to u vás s kojením? :confused: u nás se to v noci ustálilo na jedno kojení (ťuk, ťuk), ale přes den je to takové různé....třeba týden jednou denně, pak zas několik dnů si to vyloženě vynutí 3x za den a je protivná až na půdu, když ji nechci dát... :unamused:... pak si zas třeba nevzpomene až večer...
7. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haněl gratulka ke kojení já sice nekojím ale na mlíku jsem tak 3krát i někdy 4 krát za den :confounded: a krom pulky jogurtu a 2 lžiček bram.kaše je to vše

vy jíte všechno??a hodně??nebo jak vám děti jí??

kris asi ej to období doufám že to přejde jinak nevím co bucu dělat jak se zachovat jasný nevšímám si ho,ale co venku no uvidíme podle situace jednou mě to udělal venku a já ho chytla jako letadlo a lítala jsem sním a on se začal řechtat a odpoutala jsme pozornost a bylo zase dobře tak snad to bude na něho platit u nás dáváním na zadek nebo přes ruku se vztekájí ještě více stupnuje
7. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jídlo - docela to jde, hlavně na oběd (cokoli - těstoviny, rýže, luštěniny, zelenina, maso, ryby brambory moc nechce) toho sní dost a bez komedie :dizzy_face:, zbožňuje ovoce, sýrové tyčinky Kidiboo
teď akorát bojkotuje jogurty...nemá moc ráda "tekuté" a kašovité věci, co se nedají vzít do ruky to ji právě neba :sweat_smile: - polívky, nebo právě ty jogurty, jakékoli přesnídávky - to ani náhodou

u nás docela funguje vyhrožování :sweat_smile: jak zvýším hlas a řeknu, že zlobí, krásně se usměje a začne se plácat přes ručičku a pak si dá na zadek :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to kouzelné :slight_smile: a mě přejde vztek :wink:
7. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,tak tu vzteklinu máme občas taky,nejvíc venku když třeba jdem pískoviště :confounded: :confounded: :confounded: díky bohu to tam znaj snad všechny mamči,takže se ani nediví :sweat_smile:
Nám se na písek osvědčily tmavé tepláčky a dokonce se to vypralo i z růžovejch džínů,tak uvidím co ostatní :confused:
k tomu jídlu-poslední dobou je jak nedovřená :slight_smile: ráno má hned po probuzení ochucený sunar tak okolo 200 ml,pak snídani ,když má housku nebo chleba tak sní celý,enbo celý jogurt (200ml) pak má něco během dopoledne buď ovoce,nebo malá přesnídávka,nebo houska ... pak oběd,to podle toho co chutná,ale jí už ormálně naše jídlo,akorát nepoužívám tolik koření,pak na sváču velkou ovocnou přesnídávku,nebo ovoce a pár piškot,večeře taky pohoda buď celá houska,polívka nebo kaše a pak nedej bože aby sme něco jedly to chce okamžitě taky,takže mi s jídlem pravidelně pomáhá :grinning: třeba dneska se mnou jedla chleba s ředkvičkama :grinning:
7. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lení jééé to ti papaá teda krásně

u nás to je ráno mlíko 250 dopoledne 3 piškoty malé oběd 2 lžičky kaše s masem tak dostla mlíko 200 odpoledne jogurt ani jednu lžičku tak snědl celého brumíka a večer zase 250 mlíka to třeba bylo dneska ,ale jinak je to plus minus stejný :pensive: :pensive:

akorát je to tak týden jsem dělala bramboračku tak když vždycky dávám jemu na talíř děsím se co sní a snědl celej talíř tak jsem byla natěšená na další den a zase nic

ještě ted se trochu naučil jíst párek kuřeci loupací kupuju ten sní celý teda
no nevím nevím co sním
tuhle s MM jedl smažený vajíčka :unamused: ale další den zase nic
7. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, jsem tu....

taky mame rymu, ale totalní, zanudlovaná až na půdu, naštěstí zatím žádná teplota, ale kašle, no...

jinak jíme vše, mlíko etd nemá vubec, protože zahleňuje a tak se mi po něm poblikala.

Snědla mi ale dnes obr perník z Pardubic :unamused: byl to krtek od tchýně....

vztekání: chodí si lehat přede mě, abych ji viděla, tak taky odcházím a absolutně jí ignoruju, naštěstí na veřejnosti to ještě neudělala, občas je vzteklá, když potřebuju aby byla v kočárku, tak jí preventivně než jdeme do kočárku nabídnu jídlo, takže už je zvyklá v kočárku jen jíst :unamused:
7. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulinecka - no obcas si davam tiez otazku, ze kam sa uberat vo vychove, fakt je to niekedy na psychiatriu. Jo a gate nosim zasadne jedny hnusne cierne rifle, lebo akonahle ju vezmem na ruky, tak som ako prasa z nej, a to uz je vonku sucho. A ze musim Viku prezliekat 100x denne je normalne, proste ona sa zaspini fakt vsade!!! A to ani nemame piesok.

KAt - ano, este sa kojime, dokonca tento mesiac je to fakt sila, ale ako jej idu este posledne zuby, tak ona je furt pricucnuta - den ci noc. Obcas, ked ma cez den program a na to nemysli, tak v poho. Inokedy zas som mala obdobie, ze ma uz tak boleli bradavky, ze som myslela, ze umriem vzdy, ked sa zase dozadovala mlieka. No a v noci - ona spi pri mne, takze v noci ju tak zo 2x napadne, ze by si mohla cucnut a potom skor nadranom ju este uspavam tym, ze jej dam prso a ona spinka dalej.

Ale ci je zmena casu, ci neni, furt vsava o 7 rano.
7. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram jo když měl kašle a rýmu tak byl 2 dny bez mlíka,ale musel ajsem to vydržet páč po tom mlíku to bylo děsny a Marek si taky lehá zásadně přede mě dělá mě to i třeba venku,ale on si lehne a začne třepat nohama já se zasměju a řeknu že to na mě neplatí a on leži a smeje se jako někdy to není vztekání,ale lse smíchem

jinak přijde za mnou a řekne pití vezmu flašku udělám mu štávu on si ju vezme ochutna položí ju a jde hledat přijde s flaškou na mlíko a ukazuje na plechovku s mlíkem no děsny a já mu řeknu tY chceš mlíčko a on uplně skače a řechtá se tak mu udělám ošizený mlíko no děsnej mlíkomil :confounded: :pensive:

jinak dneska se neteřinka vybourala na odrážedle ulomený pulky předních zubu a ssedřenej pulku pusy chudina malá :frowning2: :frowning2: a ještě má problémy s nadechnutím po pádu tak to rozdýchala uff ještě že tak
7. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc jdu zalehnout

přidala jsem nějakou fotku našeho lumpa :grinning:
7. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul krasnej model .-) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My ted jime trochu min...a ma zavislost na jabkach :grinning: :grinning: akorat snidane byva celkem horor..jogurty nejak bojkotuje ..takze rano ma nejaky sladky pecivo:/ pak obed,pak jabko,večer bud chleba nebo kaši ve flašce...zda se mi to malo jidla..nevim no..v noci uz neji asi 3 tydny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale rve v noci porad...posledni tyden katastrofa..mm ji dava do nasi postele a myslim ze uz si zvykla ://zato my se nevyspime ://
Jinak lecime silene opruzenou prdlelku:((

Vzteka se tak dvakrat denne..ale na zem mi teda neleha..ona jeci ve stoje :grinning: :grinning: :grinning: ale taky ignoruju.-))

Veci na zahradu mame teplakovky po sousedce.-) parada!!!nejsou nejak uplne skaredy..ale na pisek super .-) botasky bude mit jedny na pisek a jedny na pekno.-)a pak jedny boticky do mesta uz ma.)
Dneska tatka nachystal piskoviste z trámů tak to zitra pospojuje a pak to natreme a musime sehnat peknej pisek nekde
7. dub 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tátovi venku pořad pomaha:slight_smile: cokoliv dela musi taky..zabijel kuli kladivem a premeroval metrem..tak lilca to samy..jsme meli zachvaty smichu..a jak to delala presvedcive..hotovej ferda mravenec:slight_smile:) a pak uklizela prkna .-)
7. dub 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my mame:
- rano mlicko 250 ml, a k tomu par sunarek susenek nebo piskotek
- k svacine jogurt nebo Pribinak atp.
- obed, to co my, nebo sklenicku, ale sni malo
- k svacine misku ovoce, Kidiboo
- k prvni veceri pecivo se syrem, zelenina
- k druhe veceri kase, cca 250ml
Ale nekdy ma den, ze sni vseho hrozne malo.

Vcera krasne nocnikoval, chvalim, chvalim :wink:
8. dub 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja v noci vubec nemohla spat, prevalovala jsem se jak kapr na suchu zase :(
dnes Honza nebude celej den doma, a prijede zrovna zase elektrikar :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a jeste jsem zapomnela, ze ji dopoledne na prochazce pokazde jeste pulku rohliku, takze asi papame celkem dobre
8. dub 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko..
ja mma pocit ze se ji scvrkl zaludek jak uz nepije v noci...
dneska rano parada..vycurala se do nocnicku a snedla celou holandii:slight_smile:
8. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis, sikulka je to :slight_smile:
8. dub 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ladi tak to je Davča šikula,mi máme odobí,že sice si na nočník hačne,ale nic tam neudělá a za chvillu příjde a mokrá mámo :unamused:
JInak u nás ovoce a zelenina moc nejedou,akorát teda banány a hrozno,to by jedla na kila :grinning: ale jinak to musím schovávat,takže třeba jablíčko strouhám do kaše , k obědu jsou brokolicový karboše atd :wink:
8. dub 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
David se ted naucil ovoce, zeleninu, papat hodne, super...
normalka mu nakrajim jablko, hrusku nebo nashi do misky a on to zbasti, stejne tak vypeckovane hrozno, obcas svestku (blumu), jahody jedine mixnute a banan do ruky nebo s mlikem
z te zeleniny ji cerstve jen papriky a okurky, sem tam trochu mrkvoveho salatu nebo kousek rajcete, to jeste neni zadna slava
8. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas ted jedou jablka..ona si vezme cely ze stolu a sni ho.-)) zeleninu doma moc nemame :grinning: :grinning: obcas tu papriku tu ma rada :slight_smile:
nic vyopada to venku zase na super pocasicko tak jdeme na postu|:slight_smile:
8. dub 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek