• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
i my vyrazime, posta, lekarna, zelinarstvi, hriste :grinning:
zatim papa
8. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak skusim teda aj ja vasu metodu - nevsimat si tie kriky a revy a hadzanie sa o zem. A uvidime....
8. dub 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci jj ono to zabira..horsi je to venku kdy treba jeci a zdrha a jak ji chytnu za ruku tak sebou mrska ....ale to si nejde ji nevsimat pac by mohla nekam utyct..pod auto a tak:/
8. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici - no presne. A ona to robi vonku stale. Takze fakt neviem, ako to riesit. A ked ju vezmem na ruky, tak zacne napr robit zle veci ako skrabat mi tvar a tahat vlasy a podobne. Tak vtedy fakt neviem ako na nu.
8. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci tak ji neber na ruky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vzit za ruku a jdeme...ja teda jiny reseni nevidim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ted uz tady hodinu mrci v postylce:// me klepne
8. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ho taky nekompromisne chytim za ruku a jdeme, bud to nekomentuju, nebo mu vyhubuju

jsme byli u konicku, jeee
8. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi jeeee se máte..ja se tesim jak bude letos den koní..loni jela na ponikovi tak doufam že letos zase pojede..a nebude se treba bát:/
8. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ona uz vlastne jela loni, Davidek jeste ne, ja jsem srab :grinning:
8. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi to vis no ..kun me porad drzi:slight_smile:) sousedovic holky chcou taky oorad konika tak treba napul jednou koupíme nejakyho:slight_smile: je to celkem draha a casove narocna vec no:/(
8. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dam vam jeden mnam recept..a vyhoda je ze cim jsou starsi tim jsou lepsi :grinning: :grinning: :grinning:
JABLEČNÉ TAŠTIČKY
tvaroh,200g margarinu,250g pol.mouky,pul čajove lžičky soli,pra do peč-udělá se těsto a schova do lednice,
napln-asi 8 mensich jablek nakrajet na maly kosticky,pridat cukr,skorici,hrozinky...vsechno do kastrolu a podusit až jsou mekky a vychladit..
Testo vyvalet..vykrajet kolecka ,naplnit smesi,a prehnout ,splacat dat na plech pict na 175 asi pul hodinky .-))
8. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam

ja bud ted na Velikonoce pect minivanocky

holky, podravek od Eli a Pekk
http://www.youtube.com/watch?v=t-QoTXgyFZM&feature=player_embedded
8. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů, pěkný pozdrav :dizzy_face: no a ještě nějaké novinky od Pekk? a co Eli, že tu tak dlouho nebyla? :confused: víte někdo něco?
jinak to "vzít za ruku a jdem" u nás vždycky nejde teda :sweat_smile: jako někdy je vzorná a pěkně vedle mě ťapká, ale jindy prostě neumí držet směr (tři kroky tam a deset zpátky atp) a za tu ruku bych ji asi musela vyloženě vláčet za sebou, to prostě odmítne chodit (za velikého řevu) a hotovo :unamused: a co s ní, že? když odmítne jít tam, kam má, tak ji chvilku poponesu a nadšeně vykládám, že tam, kam jdem, bude určitě spousta pejsků a dětí :wink:, pak zas chvilku hezky jde, když začne lumpačit, jde na chvilku do kočáru...a tak to střídám, no. Zatím (rychle ťukám na dřevo) vyloženě vzteklé záchvaty nemá...naštěstí!!!!!
dopoledne jsme byly v zoo, bylo to fakt prima, nadšená běhala zvířete k zvířeti a nevěděla, kam dřív, a teď už od 12 hezky spinká :dizzy_face:
klobouk dolů před pečícíma :slight_smile: :grinning:
8. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi jeee jsou krasní:slight_smile: že pozdravujeme:slight_smile:)
8. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanelko uz se asi tyden dovolavam do Delfinka a oni neberou snad vubec telefony....uz me pekne stvou :///äle nekdy muzem vyrazit do parku treba?? a co bytecek uz shanite??
8. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanel, ono to je ted asi u vsech podobne, ja ho obcas za tu ruku opravdu vlacim :slight_smile: vis co, ja se ho snazim s tim briskem co nejmene zvedat, nosit, takze proste musi poslouchat... a nebo ho tam obcas necham a jdu pryc, a vetsinou prijde sam, neutece
8. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici - jasně! příští týden jsme u našich, ale ten další klidně, my jsme v parku furt :wink: jak se to bude hodit vám :slight_smile:

o bytečku ani nemluv...Opava padla, není tam jediná novostavba, byli jsme tam, MP by si tam nezvyk, zdálo se mu to jako příliš malé město :cry: těšila jsem se, co se dá dělat...tak jsme našli nový byt tady, u Glóbusu...do podzimu se stěhujem
8. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada - s břichem si to fakt neumím představit!! mi teda uteče docela klidně, ani se neohlídne, maminko pápá a jde, opice jedna :unamused: ... co škola?
8. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
skola ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v utery odevzdavam prvni verzi absolventske prace, po vraceni to musim do pulky kvetna maximalne odevzdat finalne... do konce kvetna obehat semestralni zkousky a 8.6. nebo 9.6. absolutorium :(((
8. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanel to je skoda :(( tak snad se Vam aspon tady v novym bytecku bude darit :slight_smile: U Globusu jo? v tech novejch panelacich?aspon to mas blizko do obchodu :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, v těch novostavbách - ta se žlutýma balkónama :wink: jj, do Glóbu je to přes cestu, kousek od centra...jsem spokojená.... i když ta Opava...no nebudu se drásat :unamused:

ladi a o čemže to píšeš a jak je to dlouhé?...si vzpomenu na diplomku a ještě teď je mi špatně!!! nekecám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme po očkování. Už skoro tři hodiny spí :confused: Musím ji pochválit, žádnou extra scénu neudělala, jen chviličku-pár sekund, po tom, co jí to píchli do ruky brečela, ale hned se uklidnila a furt na ně dělala pápá, že už teda jde :grinning:

Hanul, my taky většinou kojíme 1-2x za noc, přes den skoro vůbec, ale záleží... Teď o víkendu měla napuchlé dásně, tak to nechtěla jíst a jen kojit.

Ke vztekání. Když chce jít jinam než je třeba-furt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak jí taky musím lákat jako Hanelka, vláčení za ruku u nás nefunguje, to si pak začne klekat a to pak jaksi není možný... To bych ji táhla ležící a řvoucí po zemi :zipper_mouth: A když jí tam nechám a jdu jinam, tak na mě ještě zavolá "mama pápá", otočí se a jde tam, kam původně chtěla :rolling_eyes: A to dělá od té doby, co začla chodit. Jako nějaký strach nebo něco, nic... V parku jsem zkoušela odejít fakt daleko, ale jí to nezajímá, prostě jde a na mě prdí :pensive:

Kočár, tak to u nás taky moc nefrčí. Jen když je fakt hodně unavená, ale jinak chytne hysterák, když jí tam dáme. Jako jí to po pár minutách přejde, ale i tak :confounded: Ale my v kočáru fakt moc nejezdíme, jsme na zahradě, spí doma a když někam jedeme na návštěvu nebo do obchodu, tak to zvládne pěšky.

Jídlo je kapitola sama o sobě. Poslední dobou bojkotuje jogurty a podobě. Kaše nejí od 8.měsíců, takže nevím, co jí dávat. Chleba jí jen s Almete, rohlík suchý, piškoty sní tak tři, jablka, banány to jí, okurky a papriky, trochu mrkve, všechno v kuse, nastrouhaný nesní nic. Na oběd má většinou něco, co jí uvařím-zelenina+maso+příloha, naše jídlo nechce, jen rýži, po té by se utloukla, brambory moc nechce, koprovku a podobně vůbec...
8. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem si vybrala basnickou sbirku, vlastni, ze odevzdam... jenze mi to nejak nejde, a lezou z toho same s..cky... pardon :wink: a jak me tlaci cas, tak je to jeste horsi
8. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat :( koukam, ze David zase neni tak narocny, jak jsem myslela ...
a brambory Ti neji ani s maslickem, nebo jako brkasi? to by se zase D. utloukl, nejlepe s losuskem, kdyz to ma smichane...
8. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizim... spousta prace...
8. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, nechce skoro nic s bramborama. Jako maso a brambory, ale to samé maso s rýží jí. Brkaši jen někdy...
8. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Kat to jste byli na spalničkách apod? My byly včera na 4.Hexe a večer byla víc unavená a ráno 37 ale jinak zatím snad dobrý.

Taky se mi poslední dny vzteká,ale spíš doma než venku. Před tím to vůbec nedělala, občas je to fakt na nervy. A když jí vezmu její nejoblíbenější knížku s říkadly a zvířátky, tak je scéna jak prase :zipper_mouth: Tu knížku prostě miluje a když ji vidí, tak okamžitě přestává jíst, pít a je úplně fasninovaná.

Jinak mi po nemoci začala docela dobře jíst-teda hlavně oběd.To jí vše jako já a krom rajské jí chutná snad vše.Nejvíc brm.kaše. Ale moc nechce jogurty a přesnídávky-prostě když má na sváču něco ze lžičky, tak je problém. Nejraději si žmoulá rohlík a nebo má kousky jablek, okurek apod. Těším se,že ted v létě bude hodně různého ovoce
Jinak jsme pořád venku. Malá mě furt tahá za dětma a za psama :slight_smile:
8. dub 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zamilovala se zase do Sunaru - ráno a večer 200 a pak ještě po obědě když se vyspí. To si taky musí dát :slight_smile: Ale ten odpolední sunar jí trochu šidím a dám víc vody aby nebyla jako koule. Přijde mi ale že nějak zhubla nebo už moc nepřibírá.
8. dub 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my brambory milujeme :grinning: :grinning: :grinning: ale ona ráda vsechno .-) dneska mela ríži s rajskou..maso nemame :sweat_smile: :sweat_smile:
ja uz mam vsechno hotovy..jeste peru a jak se probudi povysavam a vytřu a bude hotovo

Kat my taky nekocarovali..a ted dva dny sme museli tady po vesnici tak byla v pohode jak se vezla jak kralovna..ani doma nechtela slizt a kdyz sem ji dala at jde pesky rev :/

Jinak my jeste nebyly na žadne inijekci..asi dostaneme v pul roce nejakou na preventivce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vse nejlepsi nasi Ivance k narozeninam :slight_smile: :dizzy_face:
8. dub 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno jo, hooodne steeesti zdraaavi.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek