• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
ladi,tady je neco pro nas :wink:

http://www.rodina.cz/clanek6993.htm

jsem rada,ze tu prvni mesice bude s nama mamka,jak to tak ctu :sweat_smile:
8. dub 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy :grinning:
ja se nezaleknu, musime to zvladnout... :grinning: bude to narez

desim se ale navratu z porodnice, ze mi jeste nebude dobre k tomu vsemu, ze budu unavena a mozna sotva se plazici, na to se netesim
8. dub 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,to bude asi nejvic narocny..proto mamka chtela prijet tak,aby tu byla,az prijedu z porodky..snad to stihnem :D
8. dub 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my tu snad budeme tchynku u Davidka, kdyz budu v porodce a H. v praci, a pak si vezme Honza na co nejdele dovolenou... a pak to zacne :sweat_smile:
dneska mi desne tvrdne bricho ci co, ach jojo
8. dub 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas kocik nehrozi uz asi pol roka - je to pre nu trapne, ved hadam sa ona nebude vozit ako male mimino. Takze bojkot. Drahe jak prasa to bolo a ani sme ten kocik nevyuzili. No nic, co uz.

Jedlo - tak ona zje vsetko, co nezje ju. Nevybera si, ze by jej nieco nechutilo,. Ale zase obcas zje malinko, inokedy sa dotlaci uplne. Ale je pravda, ze ked jej idu zuby, vtedy sa chce len kojit, jedlo minimalne.

Nechat VIku ist kam chce s tym ze ja idem papa???No tak to pud sebazachovy neexistuije, to ona sa otoci a bezi si svojou cestou. Ja ju skusam nalakat - ze pod, urcite tam bude holub, pes, macka,..... proste nieco si vymyslim. Ale co je najhorsie od coho sa neda odlakat, su schody. A to je moj koniec. Ona dokaze po schodoch lietat fakt dlho a ona sa nechce drzat za ruku. A po skusenosti s rozbitou hlavou na schodoch maam uz fest strach.
8. dub 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a ideme sa stahovat aj my - asi na jesen ideme do Martina. Dav pochopil, ze len tam budeme obe s Vikou stastne. Ale tiez to neni ruzove s tym byvanim. Nemame ani euro, nakolko sme blbo investovali milion korun do tej rekonstrukcie v dome Davidovej babicky, to sa nam uz nikdy nevrati. TAkze ideme s prazdnymi vreckami, vidim to teda na nejaky stary 2-izbak. :unamused: Ale zase ja si vravim - ze radsej tam byvat v privese ako tu v palaci. :grinning: Uz sa moc tesim. A hlavne Vikinka sa uz tesi. Furt sa pyta na svojich kamaratov, starku, starkeho, veci, co tam pozna. TAk som rada, ze jej urobim radost. Fest sa vzdy vytesuje, ked tam ideme a robi sceny, ked ma ist spat do CR, vybaluje kufre, ona nikde nejde,... NO uz aby bol taky koniec roka, to uz isto budeme byvat.
8. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada,lehni si na levy bok,pokud muzes a vypij litry vody.... melo by to prejit...mas asi poslicky
8. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci to gratuluju !!at jste tam stastní..a Dav tam bude mit praci?

Kat vse nejlepsčíííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, taky gratuluju a přeju jenom samé radosti :wink: :dizzy_face:

Lenci, to byl můj tajný tip, že se budete brzo stěhovat :wink: podle toho, cos psala, to vážně nemá pro vás dvě cenu tady zůstávat...teď jenom aby taky Dav tam byl šťastný :confused: škoda sice těch peněz, co jste vrazili do rekonstrukce, ale co už... :unamused: ať to všechno dobře proběhne :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy,myslis? uz tak brzy? zkusila jsem jit na WC, jestli to neni od strev, ale neni :(( si dam asi dalsi magnesko

holky, tak vsem stehujicim se - hodne stesti !
8. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za gratulace. Už jsem stará bréca :cry: :cry: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, Davidek je v posteli, Honza neni doma, tak jdu v klidu zkusit ten levej bok - hezky vecer preji vsem!
8. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, ja presne za dva mesice budu v tom pripade taky breca :slight_smile:
8. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, mě to dělalo taky furt při těhu s Denčou. Jsem se taky musela cpát magnézkem ve velkým :confounded: Držím palce, ať to přejde.
8. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat kdy vy skočíte na druhý?? další rok? nebo už koncem tohoto? a stara jo:slight_smile:))
8. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, jj, 27, blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na druhé máme v plánu skočit na podzim, Michal spekuloval o létě... No uvidíme. Tento měsíc jsem už měla "obavy", že se "zadařilo", ale nakonec mrcha přišla a upřímně jsem si oddechla :zipper_mouth: Kdyby něco, tak bychom se samo těšili, ale nejradši bych ještě pár měsíců počkala. Aspoň tři :sweat_smile: Ale na druhou stranu mám trochu strach z toho, jestli to půjde nebo jestli to bude trvat jako s Deniskou... :confounded:
8. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kat opožděně vše nej.......... :wink: Stará ve 27? Tak to já budu příští měsíc teda taky už stará. :sweat_smile:
9. dub 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svomi, díky :slight_smile: No já jak vidím kolem sebe ty mladé žáby, tak si říkám, že už jsem fakt ve věku, o kterém jsem si v pubertě myslela, že už je skoro důchodový :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. dub 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Kat opožděně vše nejlepší :slight_smile:
Teda článek velice zajímavej,já jsem ráda,že počkáme jště těch pár let,i když to má i svoje horší stránky,protože to budou v podstatě dva jedináčci a já budu zas vše hrozně řešit :sweat_smile:
9. dub 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko:slight_smile:
Kat no 27 ...to je dobry pockej až to budeb 31 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: me bude za mesic 25..taky se to už pak přibliží ke 30 :cry: :cry: :cry: :cry:
a snažení super .-) snad to vyjde dobře!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat taky mi to někdy přijde moc,ale někdy ani ne. Ale je fakt,že když někde potkám nějakou puberťačku,tak jí docela závidíma,ale nejen věk,ale i tu bezstarostnost.
9. dub 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my včera kupovali botičky,to byl děs,zkoušela snad 20 párů,na její nožičku je umění něco sehnat,nakonec jsme teda aspoň jedny koupili.Ale ještě potřebuje aspoň jedny. Už se na to "fakt těším". :unamused:
9. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...v pondělí jsme přijeli domů...v pátek, jak jsem měla ty narozky, měl manža přijet, jenže pak řekl, že má práci a že má přijet kámoš..hm, jenže místo kámoše si domů pozval tu pipku a popíjeli spolu vínko...napsala mi to sousedka a přijela pro mne...děsně jsme se večer rafli, sprostě si nadávali, pak se uklidnili, domluvili předběžné podmínky rozvodu...v úterý ráno taky děsná hádka, manža , že ten rozvod prostě chce...tak jsem si sháněla bydlení, už jsem měla i domluvenou schůzku kvůli bytu a volal manža, ať nikam neodcházíme, ať zůstaneme doma, že to zkusíme, že se bude snažit...tak uvidíme, nějak se bojím, ráda bych, aby to bylo ok...v neděli jedeme všichni k tchánovcům a budeme tam do pondělka.

Kat, vše nej dodatečně!
9. dub 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris ahojky,to je mi líto,snad už to konečně nějak vyřešíte.
Jinak dodatečně vše nej k narozeninám.
9. dub 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris :((( fakt nevi co chce :/// to je na mašli fakt://

Svomy jo to si taky rikam...bezstarostnost...
9. dub 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoma, manža najednou změnil názor a rozvádět se nechce...zklusíme to, když to nepůjde, tak jdeme od sebe.Jen doufám, že to nevzdá třeba po týdnu...
9. dub 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris no já teda nevím,ale pozve si jí k vám,pak chce rozvod a pak zase ne,já už bych na to teda neměla nervy.Možná by pomohlo,kdybyste byli nějakou dobu od sebe,aspoň byste měli čas si všechno vklidu promyslet.
9. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoma, ale my nemáme kam jít, víš....zkoušela jsem být u našich, ale nejde to.
9. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris to je vážně nanic,jen mě napadlo,že byste třeba jen potřebovali být chvilku od sebe. Tak třeba to myslí vážně a už se to u vás srovná,přeju ti to.
9. dub 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju, uvidíme, jak to půjde.
9. dub 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek