• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj všem :wink:

Kat:Dodatečně všechno nej,hlavně pevné zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

iris:Tak ať se odstěhuje on, určitě bude reálnější sehnat nějaké malé autíčko, než podnájem za ty peníza, za které bys potřebovala.Krom toho, nemyslíš si, že by vám s Tomíkem bylo líp bez něj??? :sweat_smile:
9. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat všechno nejlepší k narozeninám. Přeji hlavně zdraví. Holky buďte v klidu,mne bylo nedávno 31 a taky žiju:wink:
9. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus vážně? :confused: To bych ti teda netypla ani omylem,podle mě vypadáš o dost mladší než já.
9. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se taky musím pochlubit,jakej mám dnes "úžasnej" den,stihla jsem rozbít oba vysavače,co mám,u jednoho jsem spálila motor a u druhé ulomila tlačítko na zapínámí,takže taky nejde.Před chvilkou mi vyklouzlo z ruky víko na skleněnou zapékací misku a to jsem chtěla dnes mýt okna.
9. dub 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom když se daří tak se daří vid. Jj už je mi tolik ale připadám si pořád stejně jako třeba před pěti lety:slight_smile:
9. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád stejně mlade :grinning:
9. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus :grinning: :grinning: :grinning: .Jinak super den pokračuje,jsem věšela prádlo a zlomila několik kolíků,na ta okna kašlu,kdo ví,co by se stalo.Se divím,že jsem nespálila oběd.
9. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt - ty si fakt dochodca. :slight_smile:)))) MNe uz tiez taha na 27 - za 11 mesiacov. :slight_smile:))))

No k Davidovej praci - v Ziline je vela softwareovych firiem, kde by ho brali vsetkymi desiatimi a hlavne by mal hen 2-nasobny plat ako v Ostrave, co tesi aj mna.
S pracou problem nebude. A aj mne sa ponuka praca dokonca bez toho, aby som hladala. Len to byvanie bez prachov bude dost narcne. Ale tak hadam to nejak zvladneme. Hlavne ze Vika bude stastna a aj ja - ked neni v pohode matka, aj dieta trpi.
9. dub 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci gratuluju ke stěhování,začátek asi bude těžký,ale pak už to bude dobré a hlavně,že tam budete šťastné. :wink:
9. dub 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom tak si raději dej kafe a nohy na svůj. leni taky gratuluji,budete to mít super
9. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co si myslíte o stravování dětí v tomto a ještě mladším věku u mekáče? Kamarádka má ještě mladší dítě a chodí tam s ním tak každých čtrnáct dnů a kupuje mu tam něco. Na mě kouká jak na debila když tam pro malou vybalim jablko. Absolutně nevidím důvod to cpát dětem když to nevyžadují a jsou takhle malé.fakt mi to přijde jako úlet ale ona si myslí že nejsem asi normální.
9. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus já bych tam teda malé nic nedala,ale mým názorem se neřiď,já podle babičky a tety malou šidím,když jí nedávám párky,salámy a sušenky.
9. dub 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zusmy ..od mekace pro dite jedine salat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne vazne .-) Lilce sem dala akorat suchou žemli..jedno sousto..jinak nevidim duvod ji neco takovyho davat :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako treba parek v rohliku jednou za dva mesice neresim..proste neco vyjimecne..ale kazdejch 1°4 dni to je mazec...ja ted amekače ráda.-) hlavne zmrzlinu :slight_smile:) a ovocnou tasticku:slight_smile:) a budu to delat tak..pac se tomu clovek nevyhne...ze to bude fakt jako odmena ve vyjimecnejch situacich..ale az pozdeji ted ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus taky nechápu,ale občas si taky připadám před maminama na hřišti jak trotl s ovocem nebo dětskýma sušenkama ,když ony vybalujou takový ty pudingy se šlehačkou,lentilky,párky v rohlíku,hranolky,brambůrky.....asi jsem holt divná :pensive:
9. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky,
iris - :zipper_mouth: to je síla...a že pak tak najednou změnil názor? nejdřív rozhodně rozvod a za chvilku né?a s tou pipkou to evidentně taky vyřešené nemá...chjo, držím palce :pensive:

zus - rozhodně ne, nebudu dávat sama od sebe sračky, když to malá nechce a nevyžaduje :wink: já už třeba nechápu, že tak od necelého roku dostává od prababičky a některých příbuzných čokoládu třeba...vždycky poděkuju a sním to já :slight_smile:
9. dub 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem děkuji za gratulace :dizzy_face:

A i já gratuluji Iris k narozkám :slight_smile:
Já bych od toho chlapa asi chtěla pryč. Vím, že i kdyby se teda rozhodl pro nás, tak bych se utrápila tím, že se neuměl rozhodnout, jestli je pro něj důležitější rodina nebo nějaká, né pipka, ale pi.ka :zipper_mouth: :pensive: Navíc bych přemýšlela, jestli, když se tak náhle rozhodl pro nás, jestli se na něj nevybodla ona a proto se chce vrátit... Je to strašně ponižující, teda pro mě. Já jsem hrozná, ale věci tohoto typu mi moc ublíží a nezapomenu to ani po letech a je mi to líto i u člověka, se kterým třeba teď už nemám nic společného :pensive:
A navíc jsem po tom loňském humus roku řekla, že než se nervovat s chlapem, tak to radši budu s dítětem sama. Dřív jsem si neuměla představit, že bych byla sama, ale teď, když mám malou, tak bych šla, kdybych viděla, že Michalovi na nás nezáleží. Loni jsem o tom uvažovala a to jsme se "jen" často hádali kvůli té rekonstrukci-tutíž neosobních věcech.

Zus, my teda sem tam zajedeme na McDrive, dokonce jsem už několikrát koupila Happy Meal... Jenže Denča dostala jen tu hračku a já sežrala jídlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a jednou dostala kousek té suché housky z hamburgru. Nechápu, co tomu mimču kupuje a ono to jí :confused: Jako normálně hamburg nebo co? Nějak si neumím představit, jak je to vůbec technicky proveditelné, nacpat nějaké takové jídlo do malého mimča :confused:
9. dub 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanel jo čokoladky..zase tchyne nakoupila na Velikonoce....a prej ne že ji to snite:/// ha ha ha..navic kupuje ty hnusny figurky z čokoladovy polevy...ona totiz necte etikety u kupuje podle obrazku...a pak to konci v kosi:/ pac je to hnus fakt..

Kat jo ja bych už nevěřila ani náhodou...a žit s člověkem kterymu nevěřím a dokaže jen ubližovat...proč se zbytečně trápit:/..a kolem baraku se hadaji snad všichni manžele .-)) to je normálka :slight_smile:)

Jo to taky nechapu jak sni batole hamburgra :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, my si loni kolikrát říkali, že jsme měli zůstat na bytě, tam jsme se nehádali vůbec poslední roky... Ale co, už je to milionkrát lepší :slight_smile:

A k tomu hamburgru, já osobně se teda, abych nepřeháněla, asi v polovině případů pokapu od kečupu nebo mi spadne okurka na rifle a podobně a to je mi těch důchodcovských 27 :grinning: Natož roční batole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, ja to nechapu...

mekac nedavam skoro ani sobe, fakt jen svatecne, natoz jemu- jednou mel v aute kousek zemle, vic nic...
a hranolky nejime ani doma, smazene skoro vubec, tak on to taky nezna
9. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: já se chystám no nové CBO :pensive:
9. dub 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jj to je jak se stavi shani ,nejsou prachy.....i kiamoška co stavi rika ze to u nich vypadalo na rozvod....ale jak se dostavi tak uz je to celkem v klidu .-) a paradni soukromi..zahrada..super no..

JO taknhranolky od mekače milujeme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale chodime tam fakt vyjimecne...
9. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denisce taky furt všichni nosí čokolády :rolling_eyes: Jedné prababičce to jaksi nejde vymluvit, tak vždycky povolím jednu kostičku Kinder, zbytek schovám a za čas obvykle vyhodím, páč jsem Kinder už přežraná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Denča má ráda jen lentilky, jí to oloupu z toho bílého a dám, ale to fakt vyjímečně a tak dvě, víc ani nechce. Brumíky a spol nechce, tak se to tu hromadí, prochází a já to vyhazuju... Kdyby jí radši přinesli salátovku nebo papriku, to miluje.
9. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, většina lidí, co stavěli nebo staví, co znám se rozešli :pensive:

Sis, co je CBO :confused: :sweat_smile:
9. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: chicken bacon onion :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je ted nový :grinning: a k tomu jsou kuřecí křidýlka a bramborové mřížky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, to je spíš v KFC, ne?
9. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. dub 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, ahá :slight_smile: Vypadá to dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: já si tam šla koupit pití, a málem jsem si poslintala boty :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale KFC mám radši, tam mi chutná skoro všechno..no..u Meka taky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. dub 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za názory, jsem ráda, že nejsem jediná matka, co není In a nekrmí od roka mimino mekáčem. Mám na to názor jako Mici-jako chodit tam někdy budeme (i my tam občas chodíme a já tam občas chodím na kafe a na zmrzku s karamelem),ale určitě ji tím nebudu krmit pravidelně a už vůbec ne teď, když ona sama to nevyžaduje a sní to,co jí dám.
9. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek