• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
To byste koukaly, jak prcek hezky dlabe smažené nugety a tousty nebo co to je.

Nám taky příbuzní pro malou posílají čokolády, ale sním to vždy já. Ted o velikonocích čekám velkou várku :sunglasses:
9. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
do háje... Tak po třetí...

Já KFC moc nemusím, spíš toho Meka, ale poslední dobou ani to ne, a i tam jsem spíš na sladké, takže McFlurry :dizzy_face: , taštička...

A teď jsem zapoměla, co jsem to ještě chtěla napsat :pensive:
9. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak já sladký zas nežeru vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mám radši mato :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale Tygrovi to fakt nedávám, on by to ani nechtěl určitě :sweat_smile:
9. dub 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já z Kfc jen twister nebo longer. Ale už jsem to neměla pěěěkně dlouho.
Dnes možná vyrazím s malou do meka na kafe a pohár. Ale pro ní mám sebou už broskvový sunárek a jabko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda prave zeru spis sladky :((
ale cokolady, co David dostava, snime bud my s Honzou, nebo to vyhazujeme (a presne, nejhorsi jsou ty velikonocni a vanocni figurky, co nejsou z cokolady, ale z te tukove polevy, to je EE, to nesnasim), obcas dostava Brumika nebo Kinder mlecny rez, ale to je tak vsechno
9. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne v KFC chutnal ten Grander, vylozene fakt chutnal teda :grinning:
9. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, já zas nežeru moc maso. Jeden čas vůbec, od malička mi to nějak nejede.
9. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem taky spis na sladky nebo chicken burgra :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to ostatni je na nas moc drahy :grinning: :grinning: :grinning:

Zusmy jasne ze to dlabe když mu to davaji..Lilča by to určitě takynsnedla..ji vsechno co ji dám...ale zavislost na kravinach ji pestovat nebudu..jsem rada že ma rozum vezmi si jabko a křoupe si ho pěkně :slight_smile:
a jelikož ma super postavu po mě tak ma holt smulu se sladkostma a spol...:// stači když se tim cpou rodiče že:(( ono fakt když to neochutna tak to nebude chtit..
9. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, Denča vstala, tak jdeme ven :slight_smile:
9. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat uf už jo?? Lilca usnula asi o trictvrte na jednu:// mrcela tam od 12
9. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici se spaním přesně jako u nás. A někdy sní dokonce ve 12 oběd a usne až před 14.hodinou,i když ráno vstávala třeba v půl sedmý. Oči má už opuchlý a je k.o.ale stejně řádí :rolling_eyes: :slight_smile:
9. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
prispevok zmazany na ziadost autora
9. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já KfC i meka mám ráda,ježe se potom mě strašej ty kalorie takže si ho dám tak jednou za půl roku,manža si dává častějš,ale neberu mu to.
Jinak malá občas dostane čokoládu,nebo brumk či brumík lodičky ,ale nemá to denně spíš občas,těch velikonoc se děsím,tchýněuž mě předem varovala,že toho bude hodně,jenže ona jí občas kupuje takový bbosti jako ty želé lzátka a malý bonbonky atd což jí samo nedávám,ale když dá čokoládu tak schovám a pokud jí to nesním já tak občas dostane :sunglasses:
JInak zázrak,po o sem si říkala,že malou uspím abych mohla cvičit a ona ne a ne,tak sem jí nechala bejt a žehlila jsem a za chvilku klid,tak jí po bytě hledám a ona zalezlá v ložnici na postely a vesele chrní tak sem stihla odcvičit celou sestavu a ona furt chrní :slight_smile: asi byla unavená,dneska vstávala ve čtvrt na sedm
9. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je mi to strasne luto, ale toto je moj posledny prispevok na konovi.
Myslela som si, ze aspon tu ma clovek sukromie, ale zda sa, ze tomu tak neni. Ale budem vas pravidelne citat, priatelky moje... Kto chce vediet dovod, napisem mu IP. Mam vas moc rada.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. dub 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenci???? doufam že nešpehuje tchyne \:/// no každe spehovani je hnus|:/((( ip napis :(( mrzi me to ...na Slovensku vam bude krasne ...preju Vam to:((
9. dub 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se deje? :frowning2: tady se porad vsichni louci a konci ...

Davidek mel pred hvili trauma, kdyz musel domu z piskoviste, to byly slzy jak hrachy...
9. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
děcka, je to děs, fakt....člověk má pocit,že se aspoň někde může vypovídat a tak... a přitom nikdy neví, kdo ho tady čte :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
ach jo :frowning2: :angry: :angry:
9. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásný večer :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni je mě to líto i zlý lidé jsou :angry:

jinak vy staré bréci :grinning: mě bude za měsic 32 :cry: ale připadá mě že jsem se zastavila ve 30 a když segra mě řekla že ji je 33 tak jsem se zhrozila že jako mě bude teda 32 :grinning: :grinning: fakt jsem tomu chvilku vubec nemohla uvěřit takže vám závidím těch vašich 27 :grinning: :grinning:

jinak mareček když přijde babička čokoládu dostane moc to neřeším ,ale né že jeji denně ji i brumíka pak ty lodočky s marmeládou buchty od babičky a pořádny jidlo néééééééééé :grinning: :grinning:
a meka a kfc já nemám vubec ráda tak marečke taky ne :grinning: :grinning:

já na velikonoce řekla at dají barvený vajíčko on už ví že v těch hezkej je kokojajajaja a tak si spíš já udělám vajíčkovej salát a pak se po.eru z toho

iris at to všechno nějak ustojíte :frowning2:
9. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni hodně sil. Vím,o čem mluvís - viz IP.
9. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak ja som teraz po dlhom case otvorila kona a docitavam.
Iris, teda je to svinarna, mam kamosku, ktora riesi presne to iste, akurat su bez mimi a je z toho na prasky. Hlavne aby to skoncilo tak, ako chces ty a ako to bude najlepsie pre Tomika
Lenci, o stahovani to je super sprava, urcite sa ti ulavilo, ze to takto dopadlo. Inac ma celkom zaujima, co sa stalo, ze ta tu uz neuvidime ...
Co sa tyka veku, tak ja radsej nic nehovorim, pred 10 dnami som mala 34 :angry: :angry: :angry:. ale od doktorky zelena na dalsie mimco, takze na to skocime :grinning: :grinning: :grinning:

McD som ja sama mala len parkrat, teda zmrzlinu a milkshake jedno obdobie dost casto :wink: , ale malemu decku, minimalne do 6 rokov, by som tam nekupila nic. holt, to je len moj osobny nazor. casto tam vidim cele rodiny, hlavne teda cez vikend, akoby to bola nejaka velka rodinna udalost, dat si obed u McD. Nechapem. Ja nie som nejaka striktna, co sa tyka jedla, akurat do tych 3 rokov by som chcela obmedzit sladkosti. Sviatky a oslavy samozrejme su dobra prilezitost, trochu torty, kolaca alebo sladkosti raz za cas nikomu neuskodi, ale aspon kym je maly, chcela by som to stopnut. Ja sama som na sladkostiach zavisla, tak aby maly nebol ako ja :wink: :wink: :wink:
10. dub 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Lenči :frowning2: :frowning2:
Jinak včera na pískovišti šokink,normálně mi malou chtěla skopat asi 4letá holčička,protože si malá dovolila jít na prolejzačku když tam byla ona,tak sem jí řekla,že to se nedělá,že do dětí se nekope,no hodila po mě vraždenej pohled ,ale přestalakopat směrem ke Klaudinčině bříšku a nejlepší ,že její maminka stála pár kroků od ní a nechala by jí aby do malý kopla :angry: :angry: takže už mi nepříjde přehnané,že jsem malý furt za zadečkem když je u dětí,u těch menších se bojím, aby jim neublížila a u větších naopak. Jako njáký braní hračk moc nehrotím,ale kopání :confounded:
10. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz...njn u nas naproti je jedna taky takova ..o rok starsi....Lilče nechce nic dovolit,jejích věcí se nesmí dotknout ani,ze zaduju ju žducha silou...taky se mi to nelibi...starši už jsou v pohodě..
10. dub 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Lenci to je mi líto,tak třeba se sem zase časem přidáš.

Leniz to je teda síla. :unamused:
10. dub 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda fakt neznasam, myslim ked matka neupozorni dieta, ze nema byt agresivne voci inym detom. Neviem, sme z inej planety, ked sa nam to nepaci, alebo co???
10. dub 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si občas jak z jiné planety příjdu,fakt mě to včera dostalo,ale tak když se k ničemu neměla maminka tak sem to holčičce řekla prostě já,přeci nenechám do svého dítěte kopat...jinak je Klaudinka spíš akční,chodí brát hračky a zas nechává aby si děti půjčovyla ty její
10. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniZ, si ma omylom vytocila? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Sme este stale na Slovensku
10. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky,letíme zaplatit složenky,zeptat se zda nedorazil balíček,protže už je to 14 dní co ho paní posílala a nic :angry: a pak nakoupit,slíbila jsem manžovi k velikonocům tofife :slight_smile:
Jo holky a konečně sem se dostala pod 60 kilo :dizzy_face: :dizzy_face: mám 59,2 :dizzy_face: takže už ,,jen,, 3 kila
10. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ved kvoli tomu deti chodia na ihrisko, aby si hracky navzajom poziciavali a hrali sa s inymi detmi ... Alebo nie? inak mozu kludne ostat doma a hrat sa samy so sebou ...
10. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Deni promiň,malá si hrála zas telefonem :unamused: a já koukám proč furt do něj řve halo halo :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
som si myslela :slight_smile: presne takto jeden cas vyvolaval Seb jednej mojej ziacke AJ, lebo som ju mala prvu v zozname. A ona si myslela, ze ju nahanam kvoli hodinam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek