• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Dnes je tu u nas nadherne, ideme na prechadzku do prirody, taaaak sa tesim ... ale najprv musime trosicku poupratovat a pomoct babicke s varenim :slight_smile: Krasny den a kaslat na egoistickych a neprisposobivych navstevnikov detskych ihrisk
10. dub 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

peru kocar, tak jsme zvedava, zda se barva nemichaji :slight_smile:

LeniZ: to je desne, nektere maminy jsou primitivni - vcera na hristi byl chlapecek a porad detem nadaval, ale fest sproste ... to bylo neco pro me :angry:

rano sok - vzbudila jsme se v mokru, ja uz videla katastrofu... volala jsem k Dr. a ona, ze to jsou ty globule, co mi dala, at se nedesim, ze to tece jako pruhledna voda... ale kultivaci mam v poradku, tak nevim proc mi to preventivne dala, asi se na to vykvajznu

a nezapomente kouopit vsem neco na sebe, at je nepokaka beranek - Davidek ma zelenou kostkovanou mikinu za 150, je uzasna :slight_smile:)
10. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
pisu jak tatar - zda se barvy nesmichaji samozrejme :wink:
10. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné poledne

leni to nechápu já i když kecám s maminkama po očku ho sleduju,aby něco někomu nevyvedl nesebral atd...a když se něco stane ihned zakročím,ale když někdo něco bere marečkovi říkám at si pere sám o to nechci zase ,aby maminka všechno za něho vyřídila :grinning: :grinning: uvidíme co se z toho vyvrbí z toho našeho hajdaláka

ladi tfuj uplně jsem se lekla jak jsi to napsala v tom mokru ještě že tak a co já si pamtuju taky jsem dostala nějakou globuli preventivně :unamused:

já si teda nic na sebe nekoupila,ale koupila jsem něco DO sebe :grinning: :grinning: :grinning:

dneksa je krásně a nemáme žádny plán na odpoledne chjoo co je budeme dělat :confounded:
10. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja doufam, ze ted usne a budu moct neco delat, a pak je vykopnu na pisek oba dva (malyho s manzelem), at mam klid :slight_smile: na vikend jedeme pryc, tak mam prace mraky

tak kocar vypranej, prezil bez uhony

ja sobe taky nic nekoupila ... pokaka me :slight_smile:
10. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmenuje se to nejak jako globulus tetraborico - ja to v zivote nemela, tak nemam zkusenost :confounded: neznate to?
nema to ani pribalovej letak :angry:
10. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se máš,že ho mužeš vykopnou s manžou :grinning: já ho mám v práci tak se musím vykopnout sama sním u nás už se chrupe tak mám klidek,ale jsem tááák lína měla bych asi okna,že??to se dělá před velikonocema :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale táák se mě nechche
10. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honza prijde z prace v 5 a pomaze ven :wink:
okna se mela myt na Skaredou stredu dle tech tradic, to uz se na to vybodni :grinning: :grinning:
10. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi díky :grinning: :grinning: ještě že teda nemusím :grinning: :grinning: :grinning:

a jaký je to druhé těhu užíváš si to nebo to moc nejde stím malým lumpíkem?
10. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě holky kluku co stahování?????? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confused:
10. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mimi se moc tesim, to si uzivam, ale nemam cas to tolik prozivat, sledovat se, opatrovat se atd.
nekdy vecer, kdyz Davidek usne, tak si teprve vsimnu, ze se mala hybe, ze kope, ze tam proste je :slight_smile:)
a utika to mnohem rychleji - ale samozrejme je to krasne :slight_smile:

stahovani... nejak nam to uz moc nejde, tak to proste skoro nedelame - myjeme, zkousime to, zadny zanet nebo neco nemel, cura normalne, tak pockam, co nam rekne Dr. na 18m, myslim, ze to nemusime hrotit, nevim...
ale kamaradka od vedle ted byla u jejich doktorky a ta chce malymu uz ted udelat nasilne pretahovani (je asi o 2m starsi), takze mazou nejakou pitomou masti, a pak budou hojit zraneni :confounded: doufam, ze nas to mine, na to nemam nervy
10. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě já toho tolik načetla a všude jsou 2 tábory jedni přetahovat druzý ne

taky se musím zeptat na té poradně já taky jen umyju ta volná kuže mu jde stáhnout,ale dál mě to nepustí a jestli po mě to někdo bude chtít já nevím nejde mě to stáhnout násilím :frowning2: mám uplně husinu no uvidíme co bude :wink:
10. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě třeba moje kamrádky má ted pul ročního synka a dr.mu to přetahla natrhla a má tam srusty a hnisá mu to tak co je potom dobře brrrrrr
10. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, to mame asi stejny, to je asi v pohode - ta kuzicka mu nahoru vytahnout jde, a i kousek vic, ale ze by mu jako vyjelo neco ven, to jako ne :( jezis, nevim jak to napsat :grinning: netrap se tim, uvidime - navic si tam stejne uz skoro nenecha sahnout
10. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj někdy je období kdy na to myslím pořád pak zase ne no uvidíme

tak my sjem vzhuru a jdeme ven páááčko
10. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ted usnuli, papa a vsem KRASNE VELIKONOCE!!!
10. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, pretahovanie neriesim, skusala som to Sebikovi pretiahnut a neslo, tak mu to nasilim robit nebudem, dosledky su dost neprijemne - ako pisala Hanulik. viem, ze ak to nepojde, tak sa to robi chirurgicky a udajne je to v pohode.
10. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už mám zaděláno na mazanec a jidáše ,pak ještě převlíknu a mixnu malý tvoroh s borůvkama k véče. JInak okna až na obývák mám umytý,ale v obýváku na protože máme na balkoně bordel ještě od přestavby a není čas to uklidit(to musí beztak manža já asi podlahy na hrbu neodnesu :wink: )
JInak díky bohu,že se malá naučila usínaz odpoledne doma a navíc sama!! :dizzy_face: sem šťatná jak blecha :slight_smile:
10. dub 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...já vím, třeba dělám chybu, ale asi si to musím prožít celé, abych se s tím vším smířila, tak uvidíme, co bude.
10. dub 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, myslím, že chyba to není...třeba by sis pak vyčítala, žes manželství nedala ještě tu jednu šanci. A na ten radikální krok - rozvod - stejně musíš být 100% rozhodnutá..buď ten okamžik přijde nebo ne. Držím palce!

Leniz - to je bezva! mi dneska malá spala odpoledne tři (!!) hodiny, zmeškali jsme kvůli tomu plavání :wink:

Veselé velikonoce všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris,to poznáš až časem jestly jsi udělala nebo neudělala chybu,uvidíš :wink:
Hani,tak mě spát tři hodiny v kuse tak už nespí v noci, už když spí dvě hodinky tak je večer krize a jde spát až po desáté :confounded:
10. dub 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer
u nás tak foukalo hrozne až mě bolí uši bléééé :confounded:

tak u nás se to taky ustálilo a spí ty 2 až 3 hodiny a večer o pul osmé už je v posteli a usne tuk tuk v pohodě,ale je pravda že odpoledne jen ítá až se ulitá

jé leniz tobě jsem chtěla pogratulovat k hubnutí fáák jsi dobrááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já taky pořád hubnu mám teda dole něco přes 10 kilo a dalších 20 mě čeká,ale už si toholidi začínají všimat :dizzy_face: tak mám celkem radost aotivaci jít dál a pak mužu těhotnět až budu mít svoji předtěhu váhu se těším jestli se teda do té doby takynerozvedu :grinning: :grinning: :grinning: páč ten muj mě taky vytáčí na maximum,ale když to slyším člověk si nevybere :stuck_out_tongue_closed_eyes: věude je něco
10. dub 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju veselé velikonoce :wink: :slight_smile:
Hani,díky,ale už jsem polevila,na dietu kašlu,protože sem potom dostávala do žaludku takové křeče,že porod byl procházka rajskou zahradou :confounded: :confounded: takže už jím normálně a občas zhřeším njákou mňamkou,ale pořád pravidelně cvičím 3x týdně 1,5 hodinky :slight_smile:
11. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,hezké Velikonoce. Já je trávím s dětma u mamky a klasika,malá spinká celou noc,doma v noci ještě pořád řádí.
11. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz no teda,koukala jsem na fotky,strašně ti to tam sluší. :wink: Klaudince samozřejmě taky. :wink:
11. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jdu Vám popřát krásné Velikonoce,hezky si to užijte :slight_smile:

Jinak co se mě týče,tak celá ta moje záležitost nedopadla tak,jak bych si přála.... Čáp k nám nepřiletí,nechce se mi o tom mluvit,je to zatím moc čerstvé a psychicky náročné... :pensive:

Leni moc ti to sluší, je z tebe fakt kočka... :wink:
11. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,taky vam prejeme krasne Velikonoce :dizzy_face:
11. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz ses kočka!!! zavidim :slight_smile:)me by stacilo 69,5kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Také přejeme krásné Velikonoco :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a jdeme sazet stromky a kytky :grinning: :grinning: :slight_smile:
12. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau celej den jsme byli v ZOO, omlouvam se, prace nad hlavu, doma neporadek, jdu teprve vařit vajička, nestiham, jeste ze jednu praci jsem odevzdala a uz mam zase jen jednu.

Ladi, taky uz se tesim na mimi.

Leniz: ja v diete polevila a celej brezen jsem zhubla uz jen kilo, ale aspon to neleze nahoru, takze od ledna mam dole presne 10 kg, tak jsem spoko, ale jeste 7 kg potrebuju a budu kočka!
12. dub 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsme ted v poradku dorazili domu :slight_smile:
uz barvim vajicka - na vanocky kaslu, privezli jsme si dva mazance a beranka a rizky (Honzova rodina = skoro sami profesionalni pekari) - umru prezranim :grinning: a vezu si domu prvni balik plenek Newborn

jsme uplne opaleni, to je sranda, David cely vikend radil na zahrade s pejskama a bratrankem, Honza je z nich vsech vyrizenej

Leni: to je parada! jsi moc hezka!

Pekk, je mi to moc moc lito
12. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek