• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
no tak nevim, kdo je barevnější, jestli já nebo vajíčka...
12. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram ..ja cera nadavala na ty barvy..na vajicka to chytalo blbe a na me az moc dobre..i pro nalepovani obrazku barva tekla --no nastesti se to rychle smylo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ladi jo jsem taky opalena:slight_smile:)) konecne.. :grinning: :grinning:
my včer dostavěli piskoviste ..tak jeste sehnat ten dobrej pisek na babovičky:slight_smile:) a ted planujeme obložit studnu a nad ni udělat domeček se skluzavkou a prolizackou :grinning: :grinning:
13. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee Mici tak to my k vam jedeme, ted jsem cetla na netu, jak se holcicka zranila o injekcni strikacku na hristi, to je mi z toho uplne zle....
13. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zeny, tak uz ste vysibane a vyoblievane? ci to len u nas na slovensku sa polieva vodou? sebikovi sa polievanie velmi pacilo, az tak, ze ked nasiel na stole pohar s vodou, tak si ho vylial na hlavu :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, som mrkla na fotky, no teda, ta ani nespoznam, kym sa stretneme :slight_smile: vyzeras vyborne, fakt kocka :wink: :wink: :wink:

Bram, myslim,ze tych ostavajucich par kil zhodis v lete no problem :slight_smile: hmmm, uz aby som zacala so sebou nieco robit aj ja
13. dub 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram to je hruza to nechapu at si fetaci zalezou do der :///
No k nam budou chodit asi vsechny deti z okolí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..už ted chodi na skluzavku a tunel z ikey a houpacku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Denis tady se jen mrská:slight_smile:) ale na druhej den holky polivají vodou nekde:slight_smile: a nekde uz dneska po poledni:slight_smile:)
13. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaues,
tak decka samozrejme vybrakovaly misku s cokoladickami a obarvena vajicka mi tu zbyla - David chodi s minipomlazkou a sleha :slight_smile:)
my budeme dela jen pisecek tady, nakonec asi jen ten zaviraci plastovy, a u tchanovcu bude pisek a houpajda, tak se tesime - Honza uz vcera odstartoval u nich plaveckou sezonu v bazenu, v lete to tam bude raj !
13. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi u nas si vzal kazdej vajičko i čokoladku:slight_smile:)) a přišti rok delam vsechny cerveny :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: me se tak libi modry a nikdo je nechtěl:((
13. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky sem dala novy fotky .-)
13. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi zustaly hlavne modry a zeleny... a ja mam nejradsi ty obarvene jenom cibuli :slight_smile:
tak jsme objednali ted na netu piskovistatko, ja se tesim !
a co pisek, holky? kupujete nejakej special detskej ? za kolik?

na fotky mrknu a taky prihodim :slight_smile:
13. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, krasne fotky. mi prijde Lilca tak nejako vacsia ako Seb. Hotova slecna. Krasne detske ihrisko mate :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi no koupime takovej ten žlutej ..aby držel u sebe.. :slight_smile: stavebni.--) ale v obi sem myslim videla i pytel detskeho pisku.. to vam bude asi stacit do toho plastovyho..my mame 1,5m x 1,5 m takže jedem pro pisek s vozikem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo cibulovy mam taky rada ale nemame cibule:slight_smile:

Deni dik .-) no ona je velká..už ma asi přes 90cm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jo to hřište je hospoda..venkovní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no uz som si myslela, ze my sme najaki zaostali a nechceme dopriat Sebikovi vlastne ihrisko :wink:
Lilca ma pres 90cm??? waw, dufam, ze uz preukazala pozitivny vztah k sportu a o chvilu zacne trenovat basketbal :grinning:
Sebika ta oblievacka nejako zmohla, uz spi takmer 2 hodiny ...
davam nejake foto nasho maleho brylaca :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. dub 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis..hriste planujeme neboj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jen to chce sehnat material a musim neco nakreslit :slight_smile:
13. dub 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sebik v tech brylkach vypada fakt rozkošně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jee a na Spišskym ste byly:slight_smile:) kolem jezdime každej rok..někdy i dvakrat...ale letos nevim nevim,,se mi nechce...
13. dub 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis a sport..možna tak horolezec a to ma smolika :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ona nevyroste..ja taky rychle rostla a jsem normlani :grinning: :grinning: :grinning: ona se v 15 zastaví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, a si si ista, ze si fakt normalni? :grinning: :grinning: :grinning:
Jak to, ze jazdite kazdy rok okolo Spisskeho hradu? mate nejake konexie na vychodne slovensko???
13. dub 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mici,Lilinka pekne roste, a je ti cim dal vic podobna :slight_smile:
ja taky pridala par fotecek, vcera jsme meli uraz... ale jinak jsme si uzili Velikonoce:slight_smile:
13. dub 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
denis no jasně pulku familie .-) mamka je z Prešova .-))) sem tam trávila pubert :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kristy krasneeeeeeeee jako vždy:slight_smile:) no mě přijde že je |lili uplně jiná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. dub 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jaj, mici, ved ty si vlastne napol vychodniarka :slight_smile:
13. dub 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tak mame taky uraz :(
na tvari ruda skvrna, jak kdyz ho mlatime ... spadl na debilni plutek, co tady ma jedna babizna :angry: :angry: :angry: jeste, ze se netrefil na oko !!!

byli jsme omrknout ten dvojkocar - to bude sranda !

piskoviste jsme objednali 130 na 88cm, to je docela velky, ten detskej pisek stoji 100 KC za 20litru- za pytel, tak nevim, nevim
13. dub 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaky dvojkocar budete mit?ja premyslim nad phil and teds

http://www.bobbysbest.com/images/products/bb-stroller-buggy.jpg

no,abinka taky vypadala,jak kdyby jsme ji bili :frowning2:
13. dub 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten, jak jsi ukazovala minule nechces? ten se mi libil asi vic
my pujcujeme stary ABC Design od kamosky, jen jako nouzovku, ale je to sranda :slight_smile:
13. dub 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.mám jenom tkaovou otázečku..dostávate mateřskou a přidavky nebo sociál ve stejným datumu a nebo každy zvlášt??Děkuu
13. dub 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: ja nemam narok na nic jineho nez na rodicak :( tak bohuzel neporadim

Kristy, je to presne tento, v jine barve. proste starej, ale jezdi se s nim super, ale doufam, z ho vyuzijeme jen chvilku
http://deti.bazos.cz/inzerat/3239961/sourozenecky-kocarek-ABC-Design-Tandem-plus.php

ted tu byla ta pani, ze da plutek pryc, prisla se mrknout na zraneni

:astonished:
13. dub 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,bud to bude tenhle,nebo ten co jsem ukazovala minule,nebo jeste jeden dovjitej,ja neviiim
13. dub 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy: jdi do toho Phila :wink:
13. dub 2009 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se jen bojim,ze jak tam bude to druhy dite uz sedet,ze se mi to bude plest pod nohy,siss,mas s nim zkusenosti?
13. dub 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy: nemám :sweat_smile: :sweat_smile: a ani nechci..ale holky si ho děsně chvalí :wink: měl by to být nejlepší sourozenecký kočár na trhu..Phil a Teds se na to specializují :wink:
13. dub 2009 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada,ten tvuj je taky dobrej :slight_smile:
13. dub 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem taky slysela,a ma ho tady kamoska,asi si ho projedu a uvidim..tady by nas vysel na asi 500$ coz je nic na cr ale dost na USA :grinning: tak snad mi to projde,ale tenhle se libil i manzovi:slight_smile:
13. dub 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek