• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Mici mas to tam.

My jeste bobovat nebyli, my nemame boby, aj mam jen sanky, no snad zitra na horách, ani nevimjak má být. Ladi, těším se na tebe v sobotu!
15. led 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ted jsem dočetla, Ladi jsi sikula, doma dáblika, skola a jeste tehuje, tě asi obdivuju!
15. led 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
se tady chvastam korekturama a sama mam tunu preklepů, ale po sobe to nectu, tak mi to odpustite, ze?
15. led 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ja se taky tesim! ale bojim se o Honzu, jak tam bude blbnout na snowboardu...
my zase zatim nemame sanky, ikdyz jsme na ne dostali prasulky, tak zatim jsme nekoupili

ta skola- oni jsou vsichni hrozne hodni, jinak by se to nedalo... ale psat ty prace stejne nestiham, resp. ten cas by se i nasel, ale hlava je prazdna :unamused:
15. led 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ladi, taky se přidávám s tím, že tě obdivuju...malý rošťák, mimčo v bříšku a ještě škola... jsi šikovná!!! :slight_smile: :wink:

holky, mám takovou radost - Julinka dneska poprvé snědla brambor!!!!!! skoro celý :dizzy_face: zatím mi to vždycky plivala a nesnědla ani kousek...že by se blýskalo na lepší časy? :slight_smile: :dizzy_face:
15. led 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
hanel: gratuluji k bramboru! super! a diky :slight_smile:
15. led 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi taky se přidávám k obdivu,jsi fakt dobrá klobouk dolů :slight_smile:
Já mám dny celkem pořád stejný, dopoledne si hraju s malou,šup dodělám oběd,šup najíst,ven na prochajdu aby usnula,šup sváča,poklidit,pak příjde domu manža a zachvilku je den v prd.....
Zatím chodíme jen ty čtvrtky mezi děti.
Hani tak to je super :slight_smile:
U nás se to nják horší už my vůbec nechce jíst pečivo :unamused:
15. led 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
teda já taky píšu jak prase,samo že,mi :sweat_smile:
15. led 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
mne taky prijde, ze jen vstanu, uz je tma a den v pr.eli :wink:
at uz je alespon jaro!!!
15. led 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem si na obezita.cz ted precetla prednasku o tom, ze kdyz chces hubnout, mas jist bilkoviny, tak cpu nilej jogurt, .... hm... radsi bych dala čoko, ale paní je sympa, muzes si dat kazdy den do 14h malou dobrůtku...tak 30g - coz je tak 1 tyčinka, mnam, to uz jsem si dala :slight_smile:
15. led 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi,gratuluji,jsi vážně mooc šikovná!!! obdivuju tě,já studium nesnáším.

Holky se pobavte, fyzioterapeutka na rehábce mi řekla,že by mi klidně věřila,že Nikča je 2 -3 letý dítě :grinning: Je prej veliká a má hodně vlasů.

A musím se pochlubit-to naše tříletý dítě přes noc už vůbec nebo skoro vůbec nečůrá. Před spaním ji dám na nočník, ráno vstane,dám mlíko a až teprve pak na nočník a teprve tam se vyčůrá a vykadí. A plínu má za noc (vlastně za 12h) uplně suchou anebo jen minimálně učůrnuto. Možná to je náhoda,ale stalo se to ted už několikrát. Podle mě už dost dobře ví,že čůrat a kadit je lepší do nočníku a svěrače ovládá určitě. Až bude tepleji,tak to doma zkusíme bez plín.
15. led 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem si dala 3 koblihy a je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, mizim, budu az v pondeli...
Xeni, jsem na mobilku, kdyby neco.
Ahoj
15. led 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
zus, to bych nevěřila teda :confused: :confused: :confused: - my máme tu plínu ráno docela dost těžkou :sweat_smile: ráno se většinou vykadí do nočníku, ale to čůrání mi přijde, že je co chvilku...třeba večer jsem ji dala na nočník, vyčůrala se, tak hurá, že ji nechám na chvilku bez plínky a ona za necelých deset minut snad stojí, ukazuje na zem a tam loužička :unamused: :sweat_smile:
15. led 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanel,jj,nekecám :wink: možná jen náhoda,kdo ví. ona ted jak je nastydlá,tak o něco méně pije a jí,tak je to můžná tím. ale na kadění určitě už podle mě čeká na nočník. Bohužel mi to nesdělí a tak když to maminka nepozná (jako že to na ní absolutně poznal nelze) ,tak jí nezbývá nic jiného,než to pustit do plíny
15. led 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ale i tak kadění dává z 95% do nočníku :slight_smile: prostě sevře pr.el a je to :grinning: :grinning:
pardon
15. led 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no asi to budete mít na jaře, až bude teplo, třeba fakt rychlé a brzo ušetříte za plíny :slight_smile: :wink: já taky často nepoznám, kdy se té mojí princezně chce...a když to poznám, tak už bývá pozdě :wink: však uvidíme v létě, jak bude šikovná a jestli se plenek zbavíme
15. led 2009 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
zus, a jak často Nici kadí? :confused: u nás je to jednou až třeba čtyřikrát denně :unamused: stane se, že má ráno "plný nočník", tak hurá, dopoledne jdem ven a ona se pokadí znovu...a pak odpoledne třeba zase..někdy to má na etapy zkrátka...
15. led 2009 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanel kadí jednou az třikrát. Většinou tak dvakrát. Ráno skoro vždy. Taky to má přes den na etapy.
15. led 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, pokud budete mít chuť a čas, mrkněte sem :wink: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=154625
15. led 2009 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau holky, po 3 tyzdnoch sa hlasim opat z Prahy. Na SK bolo vyborne, mame prerezane 3 zuby hore, prekonali sme nejaku ocnu infekciu, inac pohoda.
Ja som sa bola par krat lyzovat, maleho som nechala soma s nasimi a jemu to vobec nevadilo, oni si ho uzili.
Nocnik u nas velmi nefunguje, skoda, ale ved casu dost. Brylicky poctivo nosime. Dokonca sa podarilo dat do perfektneho stavu tie, co Seb zdemoloval.

Dufam, ze buduci tyzden sa nam podari stretnut niekde v herni ... Asi pojdem cez vikend skontrolovat tu v Kotve, M bude v praci, takze si budeme uzivat sami. Hlaste sa, kto by mal zaujem o stretko ... Leni, Bram - na Vas spolieham :grinning: :grinning: :grinning:
Docitavat velmi nestiham, ale idem na to ..
15. led 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

tak mala ma rymu a nemuzu si vynachvalit odsavacku na vysavac,jsem ji mela koupit uz daaaavno

jinak ladi,kdy zacinas novy tyden?ze uz jsi 15tt,to to leti....
15. led 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
mici,taky to uz ted necham na bram,ale muzes mi to poslat mejlem a ja ti to opravim..na diktaty jsem byvala nejlepsi ze tridy,ale ocas chybicku udelam,to je jasny
kazdopadne my vsichni je mekke i :wink: (jsou tam ti mekousi chlapaci) :grinning:
15. led 2009 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanelko dotaz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
schvalili mi stanici from Lilac House....ale pry to ma byt From....tož jak to mam psat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nebo stanici mam napsat jako From Lilac House a stenata treba Angel from Lilac House?
:grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
:confused: tož jestli je to "from" součástí názvu tak velké F...nechala bych v obou případech velké :wink:
15. led 2009 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Kris,tak jak je naší druhý těhulce :wink:
Zdeni,já jsem pro,viděla bych to někam dovnitř...njáký MC nebo tak něco
15. led 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,nevíte,kdy můžu malé udělat krupičnou kaši z normálního mléka?
15. led 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanelko tak dik..no me se to libi prave s malym:(
Svoma ja delam z normalniho mlika pudingy uz davno...
15. led 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Mici no já právě už nevím,co s ní,odmítla mi opět Sunar,dělá to,co je nemocná,tak jsem jí udělala tu kaši,třeba bude i líp spát.
15. led 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
svomy to neřeš...pokud ji z toho nebude teda nejak zle ...Lilca je v pohode krome mandarinek..to se osype no..ale ona je miluje a je schopna mi vyrvat diru do hlavy...a furt mele manda manda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze je musim schovavat a dat jen trosku...
15. led 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek