• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
kristy: mně se vcelku líbí..akorát to mimi tam mi přijde takový odstrčený..ale to si asi nevybereš...Abi nebude asi jenom chodit ještě? že by měla skate jenom...Tygr teda taky ne..ale některý už jenom chodí :wink:
13. dub 2009 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ona uz chodi na prochazkach a tak,ale na delsi vypravy to jeste ee. svagrova ma deti se stejnym vekovym rozdilem a taky jeste kupovala dvojitej...

a mimi je odstrceny asi v kazdym dvojitym...to si nevyberes...
13. dub 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy: no já bych do něj šla :wink: a nebo budete muset chodit ve dvou, když to půjde... :wink:
13. dub 2009 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam tedy zvlada v pohode bez kocaru dlouho, i cestovat busem atd., ale stejne jsem rada, ze dvojkocar budu mit pujcenej - vim, ze je stary, ale investovat do nakupu je pro nas zbytecne... jinak voditko je objednane a skate koupime 100%
13. dub 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Tygr ještě nevylezl z kočáru...tak snad se někdy dočkám..doma lítá jak das :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2009 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bud rada, alespon se ti nenapichnul na plot jako David dnes :angry: :angry: :angry:
13. dub 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada: ono to chce nějakej střed..mega rarach nebo poseroutka je taky na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2009 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted to bylo krasny :dizzy_face: sedela jsem na gauci a Izabel kopala tak,ze se me otrasao cely bricho,Abinka si dala hlavicku na moje brisko a kdyz ju Izabelka kopla,tak Abi se zvedla,podivala na bricho,na me a nechapala :D a pak to udelala jeste nekolikrat ale pak pokazde,kdyz dostala kopanec tak se zasmala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dub 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hezke :slight_smile:)
mne od vcera porad mala dloube necim spicatym a tvrdym okolo pupiku - loket ??? pata???

zbyvaji mi posledni 4 strany te prace do skoly... musim to stihnout do zitra odpo ...
13. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,to me taky mala dela neco okolo pupku a absolutne nevim co,ale ono to az boli :grinning:

tak dej malyho spat a sup sup na praci :slight_smile:
13. dub 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.děkuju všem za pochvaly,ale teď po velikonocích,nechci radši váhu ani vidět :sweat_smile:
Mici krásný fotečky :slight_smile: nejvíc se mi líbí ta v těch sportovních šatičkách-hotová slečna fakt :slight_smile:
JInak u nás taky úraz,malá má odřenej nejen celej nos ,ale i kus čela a bradu,upadla u babičky na betoně když běhala s kočárkem :confounded: :frowning2: :frowning2:
K těm pískovištím-mi máme za barákem a zatím se zdá v pohodě,pak udem mít ještě jedno u našich :slight_smile: tam budem hlavně v létě kor když je tam bazén
K velikonocům-malá má takovejch sladkostí,že je za dva roky nestihne sníst :grinning: tak jí manža pomáhá :wink: ale sám odemne dostal dvě krabičky jeho oblíbených bonbonu a už jednu vyprázdnil :slight_smile: ,jinak vajíčka sem ani nevařila,k nám letos nikdi přijít neměl kamarádi na chalupě a táta dělá novou kuchyň tak mě vypráskal akorát Zdenda a samozřejmě naše proncezna :slight_smile: jiank sme dnes daly výlet na Kokořín a fakt nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo a naše beruška zatím nják nezvládá určitý písmenka za sebou takže máme popelaku a amálaku :grinning: :grinning:
13. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak mi v mluveni moc pokroku nemame, jenom AUTO asi 14 dni, to je tak vse nove :grinning:
Popelka a podobne fakt neee :grinning:

Kristy: mne to prave taky pekne boli, jak tam dloube ci co... Davidek dopapal, jde hajat
13. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to tam mam ? :wink: MY s tvrdym samozrejme, uz pisu bludy
13. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pouzivate nekdo facebook? kdyby jo, napiste mi do IP vas mail, taky vam ho poslu, budu davat fotky uz jen tam a dam zobrazit fotky jen pro pratele.... :wink:
13. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ne :(

zbyva 1 basnicka... boli me zada jak blazen
hodila jsem par fotecek, jsem tam s brusakem :slight_smile:
13. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Ladi bříško krásný :slight_smile: :slight_smile:
Xeni já ho používám :wink:
13. dub 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, diky :slight_smile: Hlavne v tom pruhovanym triku je to peknej terich :slight_smile:

Tak jsme to dopsala, za chvili to jedeme s Davidkem odevzdat. Snad mi to za tyden vrati s tim, ze to mam jen trochu do kvetna upravit, ne prekopat cele. Drzte palce.

Davidke ma na te tvari desnou ranu, to bude mit urcite naveky jizvu :confounded:
14. dub 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, drzim palce, nech to s tou pracou dopadne dobre. Alzbetka ma krasny domcek, fakt :grinning:
Co sa tyka rozpravania, tak my ziadne normalne slova nemame, len taku hatlaninu...
14. dub 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo tak přišly daně a pěkny prd..nechapu to :(( jaktože všem přišlo vic jak loni??nam teda ani ne třetina..
14. dub 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis my kromě papa,mama tata teta dede...haf...toto......vubec nic natož popelku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ladi břiško krasne :slight_smile:))a držim palce at to nepřekopavaš:slight_smile:
14. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Tak doufám, že jste si všichni užili svátky. Dočtu později. My byli o víkendu na chatě, bylo fajn :dizzy_face: Včera u našich a u tchýně, odpo jsme sadili stromky na zahradě. Deniska se naučila chodit sama po schodech, my máme schody jen ke vchodovým dveřim, tam nemá moc přístup, ale na chatě je schodů hafo, takže už to umí, ale moje nervy teda :pensive:
14. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, diky, jste zlaticka :slight_smile:

Davidek schody bohuzel umi, on je vubec horolezec, vyleze i do knihovnicky ... ale to, co by umet mel, to nene

Mici, to je skoda s temi danemi... Honza dostal cca 25000 na vyzivovanou manzelku, takze super, + neco za uvery
14. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, tak to je super, to sme teda nie az taki zaostali - ze popelka ... to tak o 5 rokov mozno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nas maly chodil po schodoch po styroch uplne v pohode, akurat ho jeho mila babicka s velkym optimizmom naucila zliezat 5 schodov z terasy normalne a potom si myslel, ze takto moze zliezat vsade.... raz uz spadol, nastastie len z poslednych dvoch schodov, ma krasnu modrinu cez cele lice, ale vobec ho to teda nezastavilo... lebo tiez je horolezec, splhal by sa i na luster :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nam vratili 12 tis. na dieta ... takze tiez super
14. dub 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
My taky nemáme popelku,ale popelaku :grinning: :grinning: nják se to naučila papoukovat když má ty tréninkové kalhotky s popelkou :wink:
Nám nakonec taky vrátilky necelých 10 tisc,což je leší než loni 1 tisíc že :slight_smile: :slight_smile:
Do schodů jí to baví,ale ze schodů neumí,ale včera furt chtěla lézt do kopců,takže asi bude s Davčou a Sebem horolezit :slight_smile:
Kris,vůbec mi to nejde vyhledat :confused:
14. dub 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi no me to v kalkulačce haže že za manželku nedostane vubec nic..jen 10800 za dite ..hypo jsme meli 88tisic uroky a taky nic..tak nechapu...doufam ze mu to spocitali dobre nebo je uz uskrtim:///
14. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, asi jsi tam bohuzel mela jeste materskou, ktera Ti dala dohromady za ten rok vic jak 68000, potom tedy nic... Je mela min.
14. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi nemela :( ja mela materkou 8 tisic ..
14. dub 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, ty v..e, ja uz snad prestanu nakupovat pres net... vzdycky objednam neco, co je skladem a s dopravou do 24 hodin a oni hned volaji, ze vyprodano, a ze snad za mesic, se na to vy... zase nemaji to piskoviste... pry na konci kvetna!!! to tedy koupime nekde jinde
a jak si tam mrchy vzdycky napisi SKLADEM
na objednavku toho voditka a asi 10 dalsich veci s tim nakupem cekam uz nekolik tydnu!!!!
grrrrrrr
14. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, tak to je divny, nevim
14. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi nevim..manza de za ucetni jak to jako spocitala:(( uz me to s tema penezma fakt nebavi...snad si najde jinou praci nebo me klepne už..
14. dub 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek