• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Nám daně ještě nepřišly. Spočítali nám, že vrátí 23 litrů, ale ještě to nepřišlo. Chodí to vždycky kolem poloviny dubna, tak snad už brzo dorazí...
14. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem na fotky, všechny děti jsou fakt krásné a foukáme bebínka zraněným :frowning2:
14. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mici, co to máte za klouzačku? Kde jsi to kupovala?
14. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat to je smoby...ale je celkem prudka se me zda ..Lilca se driv preklopila v dojezdu..delala kotouli..ale ted uz dobry..http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12061325&tab=4
Ladi ucetni me samo vubec nezahrnula..tak prej v dalsi vyplate:// sere me neskutecne koza jedna..nam dali jen tech 10 tisic za dite :(
14. dub 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,nám daně z finančního úřadu už přišly. A fakt hodně,ještě více než píše Kat. Tak jsem rada.
14. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm ja na ne tak spolihala a prd:(( tak bude dasli mesic o chlebu a vode ://ach jo :cry: :cry: :cry:
14. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: to je blbka teda :(
zus: jojo, paradicka - chvili ma clovek za co nakoupit, co je treba, a to V POHODICCE :grinning:

tak jsme odevzdali tu praci - 4 cesty busem, 2 metrem - Davidek je hotovej a upocenej... ja taktez
14. dub 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

mici, to me mrzi s tema danema :frowning2:

my jsme se vcera jeli podivat na ten kocar,ten phil and ted a ja se zamilovala :grinning: takze porodny to jisti :slight_smile:
jinak jsme koupili abince postylku, uz ji tam pomale zacneme presouvat. jen nevim,jestli by jsmeji tam mel davat pomale,jako nejdriv jen na odpoledni spinkani a tak a nebo hned,konec mimi postylky a sup do detske.. nevim ,nevim.ale ted jsme trosku predelali pokojik,aby se tam ta postylka vesla a jak tam vidim ty dve,tak me to dochazi nejak vic,ze budeme mit dve deti :grinning:

lenkazdenek-tak mi posli do ip tvuj email nebo pod jakym jsi tam jmenem a prijmenim a ja si te dohledam

lada,foukam bolistku, Abince ten modrak ztmavl,ale uz je skoro pryc
14. dub 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, ahoj. To jsem rada, ze se kocarek libi :slight_smile: Tu postel ted taky resime. Davidek uz si do te vetsi i obcas vyleze a lehne si tam, pres den, na chvilku, nebo tam dela blbiny. Tak zacneme zkouset nejdriv po obede na spanek, a pozdeji i na noc. Ale obavam se, ze to nebude jednoduche...
14. dub 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave,protoze ted,kdyz se vzbudi,tak musi cekat na nas.. kdyz je to v noci,napije se a spi dal...ale bojim se,ze jakmile bude mit tu moznost,ze prpste vyleze z postylky a dal se spat nebude.ale mozna ne,uvidime..kazdopadne ji chcem tam dat pred tim,nez se narodi mala,protoze by se pak Abinka citila,ze ji sestricka vyhodila z postylky :grinning:
14. dub 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam, ze Abinka umi ukazovat oci a usi :slight_smile: nam jde vsechno, jenom usi ne, nevim proc - nejlepe pupik, pindik, oci, nos :sweat_smile:
14. dub 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky musime, ale je mi jasne, ze bude lezt z te postele ven a chtit si hrat, nebo si otevre a prijde zpet do obyvaku atp., bude to boj
14. dub 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,pupek ukazew vzdycky,oci tak v 90% ale usi tak v 50% :grinning:
jinak my budem muset zavrit dvere i branu na schodech,protoze spime nahore... nebo ji nechame otevreny dvere,aby sla kdyztak za nama,nevim. hracky jsme museli dat do skrine,aby se tam vse veslo,takze hrat si nebude mit s cim..tak uvidime
14. dub 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi proste usi nejsou tak vyrazne a pro deti zajimave :slight_smile:
ty jo, no Vy spite jeste v patre... bude to fakt boj... my alespon ty schody nemame

musim bezet, prijede mi manzilek, tak zatim
14. dub 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, holky, plutek uz zmizel :slight_smile:

pridavam info o noce vakcine, "konkurenci" Prevenaru
http://www.medicina.cz/verejne/clanek.dss?s_id=7955&s_ts=39905,2495601852
14. dub 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super,to je dobra zenska,ze ho sundala :slight_smile: ja pridala foto nasi nove postylky :slight_smile:
14. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, dobra zenska... stalo nas to usili :sunglasses:

postylka uzasna!!! ja nemuzu nikde sehnat tu ochranu matrace na velkou postylku, to asi spis ve zdravotnich potrebach, vid?
a my zatim budeme mit mimco v loznici, tak pul roku minimalne, pak presuneme do spolecneho detskeho, ze zacatku bych mela asi strach
14. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevim,kde to sehnat.tady se to kupuje v normalnim obchode,je to jak prosteradlo,ale zespodu to ma gumu...

no my budeme mit malou taky v kolibce s nama v loznici,prvnich 4-5 mesicu...(Abinka vyrostla z kolibky myslim v 5ti mesicich)
14. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, Kristy, Klárka už spí normálka na posteli, bych se toho tolik nebála, ani Domča neměla problém :wink:
14. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris hezký fotečky :slight_smile:
Já teda nevím kdy budu stěhovat naší prdelku do jejího pokojíčku kde už má svojí velkou postel,spí tam většinou po obědě a pohoda,večer holt apí v postely s náma,ale popravdě mi to zatím nják extra nevadí,počítám,že tam s náma bude minimálně do 3 :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nedávno jsem narazila na nějakou starou pani a ta mi vyprávěla, že snima dcera spala do 15 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nestraš,až příjde druhý tak by sme se beztak do postele nevešly,už takhle je to docela hustý,ne teda že by sme byly tak tlustý nebo měli malou postel,ale naše princezna se velice ráda ve spánku pohybuje :grinning: takže manžel občas bývá skopanej na kraji postele :unamused: :grinning:
14. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,KLárka kolem 2-3 také přicupitá k nám :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,no tak to se mám na co těšit :grinning:
14. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Domča snáma nespala nikdy a Klára od narození :sweat_smile: si jí tak nějak užíváme :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já plánuju druhý až tk za 4-5 let tak do té doby se snad pomaličku naučí spinkat sama,u nás je to trošku problém,přes den si sice sama vleze do ložnice na postel a usne a večer po koupání tam taky automaticky zapadne,vždycky vezme pítí,dudu a čeká na postely než příjdu ,takže tam sní musím být dokud neusne a pak celou noc v klidu(krom cestování) spinká popravdě je mi to i občas příkemný když měmalá ráno proouzí slovy halo mámo a dává mi pusinku,nebo když se večer přitulí :dizzy_face: asi jsem jí holt moc rozmazlila :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz proto s nama mala nespi..protoze se nevyspime ani jeden..a to mi teda vadí .-)) a nestraš ..že by si odvykala až do 6 let jo?? co bude dělat ve školce když nebude mit na spani maminku?? :sweat_smile: :sweat_smile:
15. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, jaktože Vám vracejí tolik?
15. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi taky vam vratily jen za dite??
15. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle me museli manžele zaplati moc zaloh na danich a to se jim pricetlo k te castce za dite ..pac ja když se do kalkulačky uvedu a nebo ne vychazi to stejne ..zaleži jen na tech zalohach co platil mesicne
15. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek