• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
autor
Mici, my tam napsali jenom dítě.právě ted zjišťuji, kolik si na mě manžel může uplatnit, tedy zjišťuji výši přijmu mého za MD
15. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Mici tak přes den není s uspáváním problém :wink: :grinning: popřípadě budu ísto oběda chodit malou uspávat do školky a budu se tam míchat s maminkama co půjdou svoje dítě k sváče nakojit :wink: :grinning:
15. dub 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz hehe no pekny ..a chodi kojit i 5 lety?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, nám vracejí za hypotéku, za mě nic, páč nejsme svoji...
15. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici to si piš :wink: :grinning: :grinning:
Ona teda má občas takovou doborou náladu,že s ní může být večer v ložnici místo mě i manžel ,ale to s tím spaním ve vlastním pokoji a postely nevím no,minimálně za náma beztak bude chodit ,nebo já budu spát v pokojíčku s ní
15. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat prave ze za hypoteku nam nevraceni nic..to s jen snizuje zaklad dane :// takže o nicem|:/ zlaty spolecny zdaneni fakt:((
Leniz mazec :slight_smile:))
nic jdu sekat travu..to roste jak hrom..hlavne ten plevel:/
15. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

koukám,že řešíte spaní s dětma. To naše malá s námi spinkala pouze,když jsem kojila,takže 3 měsíce,teď nechce ani náhodou,si jí někdy v noci beru do postele,abych se vyspala,ale ona s námi prostě spinkat odmítá,normálně řádí a když začne být unavená,tak chce do postýlky.

Jinak to vypadá,že se jí konečně zlepšilo spinkání,byli jsme tři noci u mamky,tam spinkala jako obvykle celou noc a po návratu domů mi už dvě noci spinkala před 12 hodin v kuse,doufám,že jí to vydrží.

Ale jinak je opět nemocná,dnes dostala zase atb. :frowning2:
15. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom, ta se z toho snad nevyhrabe, chudera... ach jo
15. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
co sa tyka vracania dani - tak my nie sme manzelia :frowning2: nam vratili len za dieta, ja cakam, ci mi nahodou nevratia dane z mojho ciastocneho uvazku.
Dnes je tu fakt krasne. Sebika zobrala prababicka, ja idem ku kadernikovi ... hura, zase budem vyzerat chvilu ako clovek :slight_smile:
15. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak asi v 10.obchode maji to piskoviste opravdu skladem (udajne), to je des, to bude mit celej narod asi to same :slight_smile:)
15. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá si po obědě odešla lehnout do ložnice a než sem dovařila jídlo pro mě a pro manžu usnula :dizzy_face: :dizzy_face: stačilo jí když sem byla vedle a občas sem nakoukla,kdyby to tak bylo i večer :dizzy_face: :dizzy_face: a taky mě překvapila,že začla konečně pořádně papkat lžičkou :dizzy_face: :dizzy_face: akorát nočník trošku zostává,deska byla bez plenky a za chvilku křičí mámo,mámo,jenže já zrovna připravovala koš,no když sem za chvilku přišla na zemi boban :astonished: ale asi mě volala a já blbec tam hned nešla :frowning2:
Luci to je mi vás moc líto :frowning2:
Ladi,jaký pískoviště máte, my se chystáme koupit k našim takový to plastový s víkem ve tvaru mušle nebo co to je
15. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmenuje se Piskoviste Style s vikem, je moc hezke :slight_smile: zkus vyhledat

mne se vcera taky takto vykadil....

chci koupit odsavacku hlenu LivingLab nebo Cleanoz - nema nekdo zkusenost?
15. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi ...na vysavač...jedine!!! radši koupit vysavač do auta připadne na cesty ..LE ŽADNOU JINOU UŽ NIKDY NEKUPUJU...cleanoz sem mela z Usa .-) po prvnim pouziti sla na aukci..šmejdy jsou to ..
15. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakticky? ach joooo ...
ja mam po Davidkovi tu na vysavac pekne jetou a jednou nam znicila vysavac a David se ji bal - ale pomahala nam perfektne... tak to jeste proberu s Honzou, mozna tedy koupime znovu na vysavac a k tomu nejakej obyc malej vysavacicek

ja prave koukala na MMB, ze je jich tam spousta se slovy - 2x pouzita, nevyhovuje nam atp.
15. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

ladi,to piskoviste nevypada ve skutecnosti tak hezky jako na obrazku :frowning2: my ted kupovali a koupili jsme zelvicku s vikem. jak mai tu berusku,ale zelvicku. to style vypada na obrazku moc heky,ve skutecnosti je to plastovy a takovy divny,me se to vubec nelibilo....

jinak k vcerejsi noci: sli jsme nahoru,ze malou prevlecu,vykoupu..ona si zalezla do postylky s usinackem a se vsim a ze chce spat! tak jsme ji jen prevlekli,a nechali ji v postylce,odesli zavreli dvere jako vzdy,a ona usla jak kdyby nebylo nic noveho! a spala celou noc a rano kdyz se vzbudila tak si sedla,trosku narikala a cekala,az si pro ni prijdem :slight_smile: kez by to tak bylo kazdou noc :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy :cry: nam se libi, vime, ze je plastove, kazdopadne je objednane - Honza sem prave nechce ta barevna zviratka, a mne se libil takovej hrad, jenze to by nam nekdo rozkradl nebo znicil... no, hlavne at uz prijde, ikdyby melo byt hnusny :grinning: uvidime, no
Abinka je dobra! my to zacneme zkouset tak za 14 dni!
15. dub 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a prislo ted voditko :slight_smile: a kloboucky na kojeni (pro jistotu), a latkovky s beruskama... :wink:
15. dub 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak uvidis,treba se ti bude libit...
no,prvni noc byla dobra,ale to neznamena,ze tak bude kazda dalsi,ale snad jo :grinning:

ty odsavacky fakt nekupuj.ja jich vyzkousela ja nevim kolik,tady v USA, vcetne te ,o ktere jsi premyslela a stejne jsem nakonec koupila v CR tu na vysavac a dovezla si ji sem,ted uz ji prodavaji i tady,dokonce levneji nez v CR :grinning: :angry: :grinning:

budes pouzivat latkovky nebo je mas na jiny veci? s beruskama,ty musi byt pekny :slight_smile:
15. dub 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
treba jo, necekam zazraky, uz se tesime na jakekoli :slight_smile: Honza dnes koupil 4 pytle detskeho pisku...
ta odsavacka me mrzi... ale alespon usetrime
na baleni do latkovek nemam silu, jsem lenoch - koupila jsem par obrazkovych ctvercovych na navstevy, k doktorovi atd. na utirani, na lezeni, do kocarku atd. , at nemame jen klasicke bile
15. dub 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi no to bude tim ze je to naprd..kdybych ji v čechach koupila za 1200 tak me asi odvezou..prodala sem ji snad za 600..
nam teda vysavac neznicila a koupim ji znovu..proste je fakt nej..je to rychle i kdyz se dite vzpina tak pomuze...

Kristy super!!!! no u nas je to tak že večer udelame papa ,vezme si piti ,chytne me za ruku a jdeme nahoru ..tam utika k postlyce a zveda nožičku že chce dovnitr:slight_smile:
15. dub 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici,jj, my jdeme haji haji (night night) vezmeme piti, jdeme nahoru, prevleceme... no a predtim taky se vesela na postylku,ted uz si sama leze do svoji-ted sla spat na odpoledni hajani a zase si tam sla pekne sama,nadsena, ty jo,snad ji to vydrzi :slight_smile:
15. dub 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy si me uplne navnadila zrusit postylku..asi to udelame ..ona se silene mlati do sprusly a tim se celkem budi:/ tak dame rovnou velikou postel akorat musime koupit zabranu ..ta vače s ovečkama je nadherna..tady nic peknyho neni:/( ..nebo je ale drahy :(
15. dub 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu jsme koupili v Ikei....my premysleli o velke,ale do pokojiku by se nevesla,tak ma zatim tu deckou...
15. dub 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. dub 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame pieskovisko drevene, z Bauhausu, ma to striesku, je farebne, Sebikovi sa velmi paci. Akurat nema dno, tak sedi na takej celte, aby nebol piesok po celej zahrade.
Odsavacku tiez jedine na vysavac, teraz som ju kupovala pre kamosku v Australii, tam o nicom takom este nepoculi :slight_smile:. Ja ked som ju prvykrat pouzila pred australskou tchynou, tak sa na mna pozerala, akoby som mu chcela vysat z hlavy mozog :grinning: :grinning: :grinning: . Inac Seb si uz vysava nos sam, ked je nachladeny :wink:
15. dub 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni,tady z toho taky nechapou,MM to nejdriv nechtel ani videt,tak jsem to koupila a neptala se ho . a pak kdyz videl vysledky,tak rikal,ze to je fakt dobra vec. ono to proste vypada strasidelne no,vysavat dite :D
15. dub 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, to jo, vysava to dobre... snad se toho Betka nebude tolik bat jako Davidek...
diky, ze jste me odradily od toho Cleanozu

Kris, tady to v Ikea vubec nemeli, Honza stloukl zabranu sam z prken z Bauhausu :slight_smile: vypada to relativne prijatelne
15. dub 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ja se divala na cesky stranky ikei a vidim to tam :slight_smile:
15. dub 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda takhle, my shaneli jen ty zabrany samotne - a to meli jen takove pitome se siti, a byly i drahe...
po celem kompletu postel + zabrana jsme ani nekoukali, tak mozna - ale stejne jsme na to, mam pocit, nenarazili
15. dub 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
treba tchyne jezdi do Nemecka do Ikea, a vzdycky tam je ten dany vyrobek i v dalsich barvach atp., tady u nas je to nejaky zabity mi prijde :frowning2:
15. dub 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek