November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
dominaautor
15. dub 2009
Mici, my tam napsali jenom dítě.právě ted zjišťuji, kolik si na mě manžel může uplatnit, tedy zjišťuji výši přijmu mého za MD
lenkazdenek
15. dub 2009
Ahoj holky,
Mici tak přes den není s uspáváním problém 😉 😃 popřípadě budu ísto oběda chodit malou uspávat do školky a budu se tam míchat s maminkama co půjdou svoje dítě k sváče nakojit 😉 😃
micinka22
15. dub 2009
Leniz hehe no pekny ..a chodi kojit i 5 lety?? 😃 😃 😃 😃
katarina82
15. dub 2009
Domi, nám vracejí za hypotéku, za mě nic, páč nejsme svoji...
lenkazdenek
15. dub 2009
Mici to si piš 😉 😃 😃
Ona teda má občas takovou doborou náladu,že s ní může být večer v ložnici místo mě i manžel ,ale to s tím spaním ve vlastním pokoji a postely nevím no,minimálně za náma beztak bude chodit ,nebo já budu spát v pokojíčku s ní
micinka22
15. dub 2009
Kat prave ze za hypoteku nam nevraceni nic..to s jen snizuje zaklad dane :// takže o nicem|:/ zlaty spolecny zdaneni fakt😞(
Leniz mazec 🙂))
nic jdu sekat travu..to roste jak hrom..hlavne ten plevel:/
svoma
15. dub 2009
Ahojky,

koukám,že řešíte spaní s dětma. To naše malá s námi spinkala pouze,když jsem kojila,takže 3 měsíce,teď nechce ani náhodou,si jí někdy v noci beru do postele,abych se vyspala,ale ona s námi prostě spinkat odmítá,normálně řádí a když začne být unavená,tak chce do postýlky.

Jinak to vypadá,že se jí konečně zlepšilo spinkání,byli jsme tři noci u mamky,tam spinkala jako obvykle celou noc a po návratu domů mi už dvě noci spinkala před 12 hodin v kuse,doufám,že jí to vydrží.

Ale jinak je opět nemocná,dnes dostala zase atb. 😞
lada82
15. dub 2009
svom, ta se z toho snad nevyhrabe, chudera... ach jo
denisia
15. dub 2009
Ahojky
co sa tyka vracania dani - tak my nie sme manzelia 😞 nam vratili len za dieta, ja cakam, ci mi nahodou nevratia dane z mojho ciastocneho uvazku.
Dnes je tu fakt krasne. Sebika zobrala prababicka, ja idem ku kadernikovi ... hura, zase budem vyzerat chvilu ako clovek 🙂
lada82
15. dub 2009
holky, tak asi v 10.obchode maji to piskoviste opravdu skladem (udajne), to je des, to bude mit celej narod asi to same 🙂)
lenkazdenek
15. dub 2009
Tak malá si po obědě odešla lehnout do ložnice a než sem dovařila jídlo pro mě a pro manžu usnula x-) x-) stačilo jí když sem byla vedle a občas sem nakoukla,kdyby to tak bylo i večer x-) x-) a taky mě překvapila,že začla konečně pořádně papkat lžičkou x-) x-) akorát nočník trošku zostává,deska byla bez plenky a za chvilku křičí mámo,mámo,jenže já zrovna připravovala koš,no když sem za chvilku přišla na zemi boban :-o ale asi mě volala a já blbec tam hned nešla 😞
Luci to je mi vás moc líto 😞
Ladi,jaký pískoviště máte, my se chystáme koupit k našim takový to plastový s víkem ve tvaru mušle nebo co to je
lada82
15. dub 2009
jmenuje se Piskoviste Style s vikem, je moc hezke 🙂 zkus vyhledat

mne se vcera taky takto vykadil....

chci koupit odsavacku hlenu LivingLab nebo Cleanoz - nema nekdo zkusenost?
micinka22
15. dub 2009
ladi ...na vysavač...jedine!!! radši koupit vysavač do auta připadne na cesty ..LE ŽADNOU JINOU UŽ NIKDY NEKUPUJU...cleanoz sem mela z Usa .-) po prvnim pouziti sla na aukci..šmejdy jsou to ..
lada82
15. dub 2009
fakticky? ach joooo ...
ja mam po Davidkovi tu na vysavac pekne jetou a jednou nam znicila vysavac a David se ji bal - ale pomahala nam perfektne... tak to jeste proberu s Honzou, mozna tedy koupime znovu na vysavac a k tomu nejakej obyc malej vysavacicek

ja prave koukala na MMB, ze je jich tam spousta se slovy - 2x pouzita, nevyhovuje nam atp.
kristynaw
15. dub 2009
ahoj holky,

ladi,to piskoviste nevypada ve skutecnosti tak hezky jako na obrazku 😞 my ted kupovali a koupili jsme zelvicku s vikem. jak mai tu berusku,ale zelvicku. to style vypada na obrazku moc heky,ve skutecnosti je to plastovy a takovy divny,me se to vubec nelibilo....

jinak k vcerejsi noci: sli jsme nahoru,ze malou prevlecu,vykoupu..ona si zalezla do postylky s usinackem a se vsim a ze chce spat! tak jsme ji jen prevlekli,a nechali ji v postylce,odesli zavreli dvere jako vzdy,a ona usla jak kdyby nebylo nic noveho! a spala celou noc a rano kdyz se vzbudila tak si sedla,trosku narikala a cekala,az si pro ni prijdem 🙂 kez by to tak bylo kazdou noc x-) x-)
lada82
15. dub 2009
Kristy 😢 nam se libi, vime, ze je plastove, kazdopadne je objednane - Honza sem prave nechce ta barevna zviratka, a mne se libil takovej hrad, jenze to by nam nekdo rozkradl nebo znicil... no, hlavne at uz prijde, ikdyby melo byt hnusny 😃 uvidime, no
Abinka je dobra! my to zacneme zkouset tak za 14 dni!
lada82
15. dub 2009
jo, a prislo ted voditko 🙂 a kloboucky na kojeni (pro jistotu), a latkovky s beruskama... 😉
kristynaw
15. dub 2009
no tak uvidis,treba se ti bude libit...
no,prvni noc byla dobra,ale to neznamena,ze tak bude kazda dalsi,ale snad jo 😃

ty odsavacky fakt nekupuj.ja jich vyzkousela ja nevim kolik,tady v USA, vcetne te ,o ktere jsi premyslela a stejne jsem nakonec koupila v CR tu na vysavac a dovezla si ji sem,ted uz ji prodavaji i tady,dokonce levneji nez v CR 😃 ]-( 😃

budes pouzivat latkovky nebo je mas na jiny veci? s beruskama,ty musi byt pekny 🙂
lada82
15. dub 2009
treba jo, necekam zazraky, uz se tesime na jakekoli 🙂 Honza dnes koupil 4 pytle detskeho pisku...
ta odsavacka me mrzi... ale alespon usetrime
na baleni do latkovek nemam silu, jsem lenoch - koupila jsem par obrazkovych ctvercovych na navstevy, k doktorovi atd. na utirani, na lezeni, do kocarku atd. , at nemame jen klasicke bile
micinka22
15. dub 2009
Ladi no to bude tim ze je to naprd..kdybych ji v čechach koupila za 1200 tak me asi odvezou..prodala sem ji snad za 600..
nam teda vysavac neznicila a koupim ji znovu..proste je fakt nej..je to rychle i kdyz se dite vzpina tak pomuze...

Kristy super!!!! no u nas je to tak že večer udelame papa ,vezme si piti ,chytne me za ruku a jdeme nahoru ..tam utika k postlyce a zveda nožičku že chce dovnitr🙂
kristynaw
15. dub 2009
mici,jj, my jdeme haji haji (night night) vezmeme piti, jdeme nahoru, prevleceme... no a predtim taky se vesela na postylku,ted uz si sama leze do svoji-ted sla spat na odpoledni hajani a zase si tam sla pekne sama,nadsena, ty jo,snad ji to vydrzi 🙂
micinka22
15. dub 2009
Kristy si me uplne navnadila zrusit postylku..asi to udelame ..ona se silene mlati do sprusly a tim se celkem budi:/ tak dame rovnou velikou postel akorat musime koupit zabranu ..ta vače s ovečkama je nadherna..tady nic peknyho neni:/( ..nebo je ale drahy 😞
kristynaw
15. dub 2009
tu jsme koupili v Ikei....my premysleli o velke,ale do pokojiku by se nevesla,tak ma zatim tu deckou...
denisia
15. dub 2009
my mame pieskovisko drevene, z Bauhausu, ma to striesku, je farebne, Sebikovi sa velmi paci. Akurat nema dno, tak sedi na takej celte, aby nebol piesok po celej zahrade.
Odsavacku tiez jedine na vysavac, teraz som ju kupovala pre kamosku v Australii, tam o nicom takom este nepoculi 🙂. Ja ked som ju prvykrat pouzila pred australskou tchynou, tak sa na mna pozerala, akoby som mu chcela vysat z hlavy mozog 😃 😃 😃 . Inac Seb si uz vysava nos sam, ked je nachladeny 😉
kristynaw
15. dub 2009
deni,tady z toho taky nechapou,MM to nejdriv nechtel ani videt,tak jsem to koupila a neptala se ho . a pak kdyz videl vysledky,tak rikal,ze to je fakt dobra vec. ono to proste vypada strasidelne no,vysavat dite 😃
lada82
15. dub 2009
jojo, to jo, vysava to dobre... snad se toho Betka nebude tolik bat jako Davidek...
diky, ze jste me odradily od toho Cleanozu

Kris, tady to v Ikea vubec nemeli, Honza stloukl zabranu sam z prken z Bauhausu 🙂 vypada to relativne prijatelne
kristynaw
15. dub 2009
no,ja se divala na cesky stranky ikei a vidim to tam 🙂
lada82
15. dub 2009
teda takhle, my shaneli jen ty zabrany samotne - a to meli jen takove pitome se siti, a byly i drahe...
po celem kompletu postel + zabrana jsme ani nekoukali, tak mozna - ale stejne jsme na to, mam pocit, nenarazili
lada82
15. dub 2009
treba tchyne jezdi do Nemecka do Ikea, a vzdycky tam je ten dany vyrobek i v dalsich barvach atp., tady u nas je to nejaky zabity mi prijde 😞