• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
jako me zas prijde smesny,ze Ikea je evropsky nabytek a veci a tady je levnejsi jak v CR :grinning: ale nestezuji si :grinning:
15. dub 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je spis smutny :(

tak jsem zkusila velkou postel... takze: delal stoje na hlave, odrazel se od zdi a padal do periny, nakonec zkousel prelezt zabrany...
takze je v male postylecce, ale zda se uz par dni, ze jsme bez dudlika, alespon neco :grinning:
15. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...nestíhám dočítat, ani psát.Užíváme si krásné počasí, pořád jsem s malým venku, jezdíme na Lány na dětské hřiště. Včera si Tom odřel loket a koleno.
16. dub 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

My jsme v malé postýlce nebo v naší :pensive: , s dudlem... No, co dodat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak se ale máme docela dobře, jen poslední dva dny Denča víc zlobí, ale to je tak vždycky, když ji třeba tady pochválím, že je hodná, tak se to ze dne na den otočí a je ubrečená, vzteká se :unamused:
16. dub 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme v mojí posteli s dudlem a pitím...a buzením :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nesmime to hrotit, jsou to vsechno sikulove, a casem stejne vyrostou a budou umet vsechno :slight_smile:
za chvili vyrazime na 3D, ja se tesim !!!!

jo, a mazu Davidkovi tu tvar tim vajickem od Oriflame, a fakt se mu to nadherne hoji, super, uz ma jen maly stroupek, tak jsem tedy mooooc rada
16. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Vám sem jdu poděkovat.páč kdyby jste se tady nebavily o daních, tak by mi to nešrotovalo v hlavě a nezačala bych si zjišťovat uplatnění slev na manželku a budou nám SNAD, vracet to co zhruba tady všem.Akorát, že pak jsem zjistila, že ostatním to vrací z hypotéky :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak dalsi uspesna noc za nami,rano za nama mala prisla do loznice :dizzy_face: ted haja,odpoledni hajani.

ladi,ty jdes na 3d? to ja tentokrat nebudu mit,pokud si to nezaplatim,tahle nemocnice ho nedela, minula s Abinkou ho delala :( ale nevadi, hlavne,ze mi delaji UZV kazdou kontrolu,i kdyz jen 2D :slight_smile: tak se tesime na fotecky!
16. dub 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj!
tak jsme zpet - prijeli jsme tam s pul hodky zpozdenim, vsude zacpa jako blazen, ja uz bulela v aute...
nicmene - na 100% potvrzena holcicka, videli jsme vse - ma vse, co ma mit, odpovida 28.tt, ma 1100 gramu :grinning:
dlouho si skryvala oblicejik ruckama, poslali me i projit se a najist, a pak se podarilo i foto i DVD (alespon trochu), tak pak prihodim fotecku
16. dub 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Ladi super,gratulka k potvrzení zdravé holčičky. :wink:
16. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky moc, jak je Anetce?

tak jsem si poustela DVD s malou, je tam asi 10minut jenom genital ze vsech stran a uhlu, a pul minuty oblicej :sweat_smile:
16. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a Kristy, taky jsme uz hlavickou dolu
16. dub 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi malé je docela dobře,má hnusnej kašel a příšernou rýmu,ale aspoň je bez teplot. Snad jí brzo zaberou ta atb. Dneska měla úraz,spadla na hlavičku,jsem myslela,že mě odvezou.Erik jí měl chvilku hlídat,než jsme si naškrábala brambory,jenže jí nechal skákat po posteli a ona spadla. :frowning2:
16. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky gratuluju k mimisum zdravým...!ja zase bezim!
16. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Ladi moc gratuluju k potvrzení holčičky,musí to bejt kočka :slight_smile:
Holky docela vám to těhu závidím :slight_smile:
Luci,to je mi líto,že jste furt nemocný,z toho úrazu si nic nedělej,než se vdá zahojí se to,my máme nose mega odřeninu,už se mě ptaly snad všechny mamči na písku :sweat_smile:
Tak my usnuly po 9 poslední dobou se jí nják nechce spát a usíná taky z dudu a pití máme pro případ potřeby taky u sebe :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky vás jdu pozdravit a gratuluji Lade k holčičce :dizzy_face: My jsme taky pořád v trapu dokud je hezky.
U nás dudu naštěstí od té doby není a v noci nepila a nepije nikdy nic. Spinká u sebe v postýlce. Když byla mimino, tak jsme občas spaly spolu, ale strašně se roztahuje, tak spí jen a jen sama :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak pa a dobrou
16. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme taky porad venku

dudu mame, spi sama i v pokojiku, protoze se teda taky strasne roztahuje a ja vedle ni nikdy neusnula, bala jsem se ze ji ublizim.
16. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi gratulka ke 100 holčičce!!! |:slight_smile: už se na ni tesim v realu:slight_smile:)

Holky ja byla dneska trhat 6 :( au au ..ale zatim celkem dobry..dopuju praskama a chladim zmrzlinkou.-)
a za 3 tydny jdu na 8 :(( ta bude horší :confounded: :confounded:
16. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, diky :slight_smile:
ja vcera vecer uplne vytuhla...
tady je 3D fotka, ve skutecnosti byla mnohem hezci, zrovna to cvaknul uz pozde, ale stejne jsme spokojeni :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2650308&vReferer=
17. dub 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz tu leje jak z konve :((
17. dub 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Ladi hezká fotečka. :wink: U nás od rána hodně fouká a je oblačno,tak snad lejt nezačne.
17. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Ladi nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My mse za měsíc zvaný ke známejm na oslavu narození holčičky(teda má se narodit někdy za 14 dní,ale dr říkaj ,že to bude dřív) a má to být taky holčička :slight_smile: :slight_smile:
Jo a včera sem se nják bavila s manžou a přiznal,že by to druhý mohlo být možná dřív,že jak kolem sebe vidí ty miminka tak se taky začíná pomalu těšit :slight_smile:
17. dub 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Ladi, Betynka je krásná :dizzy_face: Jako fakt :wink: , já byla na 3D jen v 18tt a tam ty obličeje tak vidět samo nejsou, teda jsou, ale takhle už je to fakt krása :dizzy_face: Už vypadá jako hotové miminko :dizzy_face:

Mici, chudáku :confounded: Mě vypadla plomba, musím se objednat :frowning2: To bude moje smrt, já bych fakt šla radši rodit než k zubaři :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nám se včera pos.ala sekačka, tak jsme museli koupit novou, mě trefí :angry: Ale Denča si to teda v těch hobby obchoďákách užila, schovávala se mi za krabicema, očichávala kytičky, houpala se na vystavených zahradních houpačkách :slight_smile:
17. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betynka dekuje :slight_smile:
holky, Davidek je nesnesitelnej, kdyz nemuze ven... jezdi tady po obyvaku s Tatrou a knuci... grrr... jenze tam by ani psa nevyhnal, nebo jak se to rika
17. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas je taky fukot :((byly jsme na pošte pro botičky:slight_smile:)) jsou užaasnyyy :slight_smile:)) Lilče je to samo jedno v čem chodí :grinning: :grinning: :grinning: ted jdu neco uvarit..ale fakt nevim co://

Kat me to celkem neva ja dse tesila:// ale inijekci sem nemela asi 20 let tak sem nevedela jakej druh bolesti to je ..ale dalo se to vydrzet:slight_smile:) a uz me zmetek nebude trapit..a snad se mi narovnaji zuby .-))
sekačka se rozbila jo?? no my loni kupovali takovou "levnejsi" ...6 tisic..a taky neni nic moc:( ale na tu nasu hnusnou polni smesici to stacilo..navic byl pozemekj sama dirA..ted uz mame celkem rovnej a vcelku normalni trAVU...ale sekačka musi počkat ..asi na dalsi rok..nejak to s touto doklepu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Betynka je krasna ...vidim v ni uplne tebe :slight_smile:))
17. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si taky myslim, ze bude po mne, hlavne ten velkej nos :slight_smile:
Davidek ma po Honzovi prsacek, ten byl i na 3D uz jasne celej Honza
17. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici,jaky boticky ?:grinning: takze sedi,nejsou maly nebo velky?super...
17. dub 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi,mala je krasna :dizzy_face:
17. dub 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju :slight_smile:
ty jo, ja furt chrnim, ted mam za sebou zase 2 hodky... a je tu bordel jak v tanku...
17. dub 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak mi volala kolegyne, ez si muzu vybrat za 5000 cviceni nebo rehabilitaci na rok v ramci práce - FKSP - takže spinning mam od ted zadara! a asi si k tomu pridam solnou jeskyni a masaze, tak jsem nadsena!
17. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek