• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj,tak sme měli dneska jít do divadla od manžílka z firmy, bylo to i z rautem,s mámou sem byla domluvená,že přijede na 5 aby sme to stíhaly ,juá ji ukázala kde je kaše atd,no dopadlo to tak,že potom co jsme vybraly pro mě šaty pro manžu kravatu-půl 6 máma nikde telefon -máma,že si pro ní teda musíme před 6 dojed jestly chcem aby hlídala,což o to ,samozřejmě by jme pro ní dojely o to nic,jasně ,že když něco chcem tak se podřídíme,ale ne když se to dovíme pozdě,prootže než by sme pro ní jely, než by se připravila ,než by si táta postěžoval a vrátily se tak by sme skutečně nestíhaly :frowning2: a já se holky tak moc těšila :frowning2: :frowning2:
Xeni závidím,taky bych to brala,teda krom spinningu,ten moc v lásce nemám-jednou a stačilo :grinning:
17. dub 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to musis vydrzet, ja kdyz byla poprve tak jsem nechodila, pak po druhe lepsi a po 3. uz super. !!!
17. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,no radši zůstanu u aerobiku a posilování :grinning:
17. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mame písek:slight_smile:) nakomec pytlovanej a je uzasnej:slight_smile:)) mame 12 pytlu:slight_smile:) tak snad bude |Lilca taky nadsena a budem delat babovicky:slight_smile:)

Bram to mas super!!!

Leniz to je pech kurnik jste si mohl užít.(( prilezitosti je malo a vam se to tak pokazi:(( priste lip domluvit a babcu dotahnout uz jak se budete chystat:slight_smile:)
18. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, priste soupnete Klaudinku k nam a bude! O co jste prisli ? :(( Neco v Karline? Tam delaji nejvic tyhle firemni akcicky.
Mici: my zatim koupili jen 4 pytle, zatim nedokazu odhadnout,kolik je treba. Ale Davidek si dnes koupil piskovistovy arsenal - kyblik, sitko, lopatku, hrabe a horu babovicek :grinning:

Kristy, na kdy, ze Ti planuji toho cisare? Zacatkem cervence?
18. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
lada,jj, cisare planuji na 37 tyden-to je 3. 7. procpak?
18. dub 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodila jsem aspoň pár novějších fotek, páč poslední byly z Vánoc, tak kdo bude mít chuť, koukněte.
18. dub 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, sekačku jsme nakonec koupili taky takovou levnou a Michal je teda překvapivě maximálně spokojený. Předtím jsme měli nějakou drahou, ale těžkou jako kráva, i když tam byl pojezd, tak to byl nářez, tahle je lehoučká, na pojezd jsme se vybodli, páč máme úplně rovný pozemek, tak proto taky vyšla tak levně. Uvidíme, jak dlouho vydrží, ale tak dva roky je záruka, že jo...

My máme v pískovišti písek z nějakých stavebnin, je to normální písek-nevím, jestli teda super jak píše Mici :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a máme ho 210kg a ještě bychom tak 200 potřebovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat, tedy Deniska strašně vyrostla je moc roztomilá.Jsem úplně koukala jak už Ti mimináčové nejsou mimina.Strašně rychle to letí.

My dnes dělali verčíkovi na zahradě pískoviště.Malá je úplně nadšená, celý den se tam vyvalovala a hrabala a už když jsme to dělali, tak věděla, že to je pro ní, páč už si tam sedala a ták.Jinak nemluvíme ještě.Umí dělat zvířátka, umí ukazovat různé věci, ale kromě pazvuků z níc kloudného nedostaneme.Ale zas je šikovná pohybově.Po schodech už chodí po dvou nahoru i dolu, vyleze a sleze sama z kouzačky, při chúzi nepadá a nepadala ani.Takže tak no.Zubů máme hromadu, asi 14.Začla ted jíst pěkně.No nevím co dál bych vám napsala, jinak snad nic nového není.Jo a je chytrá strašně moc a strašně moc hodná. :wink: Nejhodnější :grinning: Koťátko moje..... :pensive:
18. dub 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Ladi bylo to Hádej kdo příjde na fidlovačce :frowning2: ,ale mám od manži slíbeno,že půjdem v létě a hlídat dáme radši tchýni.Díky za nabídku,ale už tak toho musíš mít dost.
Jinak malá začla zas chodit krásně na nočník,včera celej den suchá jen nočníkovala :dizzy_face: :dizzy_face:
Kat,Deniska krásná :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat Deniska je krasna..a tech vlasu!!! ja chci taky copanky:((jo a my mame 300kg písku :grinning: :grinning: :grinning: a jeste by to 100kg sneslo.-))
Domi vy jste tak jak my presne :slight_smile:) podle popisu.-)ted silene napodobujeje jakejkoliv zvuk..morcata ..vcera hrdličky..je to sranda:slight_smile:)
Leniz Kladi je talent teda:slight_smile:) my vubec.-)
19. dub 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, řeší ještě někdo nějak víc nočníkování, kromě lenči(Klaudince gratulujeme)???????
19. dub 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsme po Antibiotikach byli tyden zdravi a uz jsme zase nemocni :frowning2: nechapu to a zacinam si delat starosti.zitra ji musim vzit k doktorovi a asi si pozadam,at ji vezmou krev. to bude hruza :frowning2:

jinak nocnikovani neresim,mala jeste neni ready. pred koupanim ji tam posadim,a nic. a to cekame nekdy dost dlouho. pak ji postavim do vany a ona se hned pocura...ono se to nema hrotit,je to podle ditete.

vcera jsme jeli po dalnici,ja jsem ridila, byli jsme v zacpe,protoze pred nama byla nehoda. najednou slysime na druhe strane brzdy,vidime jiskry a auto jak leti vzduchem a skoncilo ve stromech. Greg vyletel z auta,bez bot(mel jen sandale) a valil pres 4 proudovou dalnici pomoct lidem. Ja byla v soku z toho vseho,abinka se taky hrozne lekla a plakala a me trvalo nejakou dobu,ze musim zajet na stranu a zastavit,malem jsem Gregovi odjela :grinning: diky Bohu se ridici nic nestalo,ale ja se klepala jeste nejakou dobu... ten den uz jsem neridila :grinning:
19. dub 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem mrkla na fotky, deniska uz taky pekne vyrostla :slight_smile:
19. dub 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a 9.kvetna delam ridicak :sweat_smile:
19. dub 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My nočníkování řešíme tak, že jakmile ho vidí, tak spustí ječák.Takže na něm seděla jednou oblečená, nahatou jí tam nedostavu ani za boha.Takže tak, asi půjdem rovnou na velký záchod redukcí
19. dub 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Kris to je otřesnej zážitek :astonished: ještě že byl řidič nakonec v pořádku a manžel je hodně duchapřítomnej.
U nás to funguje tak,že dávám hned ráno po spaní na nočník,ona se vyčůrá a hned jak dočůrá vstává,vezme misku z nočníku(máme křesílko) a jdeme to vylít do záchodu a ona si může spláchnout :slight_smile: někdy jí podezřívám,že čůrá jen aby si mohla ten záchod splachovat :sweat_smile: ale občas to taky nevychytám a ona pak příjde a ukazuje si na kolo na kalhotách a říká moklá moklá a dneska po koupání zázrak ,chtěla jsem jí oblíknout tak sem jí měla na postely a kousek od ní nočník-furt se vzpouzela až slezla z postele a prej hačí hačí,sedla si na nočník a vyčůrala se :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dub 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my sa po dlhom case zajtra vraciame do Prahy. tesim sa tesim, i ked u nasich i u sestry mi bolo super. docitavat velmi nestiham, ale fotecky som najake pozrela. to je neuveritelne, ako tie deticky vyrastli. vcera sme boli u kamaratov a ja som si pochovala 3 tyzdnove drobulinke mimi - ja uz chcem zase tiez! normalne si uz nepamatam na casy, ked bol Sebik taky malinky.
teraz je to uz riadny nezbeda, ja neviem, na ake baterky funguje, ale nestiham :grinning: :grinning: :grinning:
Hovorit nehovorime, len mama, baba, daddy, daj, mnam a potom zvieracie zvuky a hatlanina a'la Seb.
Nocnik - neprostestuje, ked na nom sedi a tak 90% nieco urobi, ked ho na neho posadim, ale sam sa nepyta. akurat jedenkrat bolo take prekvapko ako u Lenkyz - tiez bol nahaty, zrazu zliezol zo stolicky, sadol na nocnik, vykadil sa, zatlieskal si a odpochodoval. bol strasne srandovny :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni vítejte zpět v praze,už se na vás moc těšíme :slight_smile:
20. dub 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, vitej

Kristy, Ty se mas, ze vis, jak to s Tebou bude, ja furt nevim ... ja bych chtela malou 3.7., aby byli s Davidkem oba tretiho :slight_smile: a pak je vikend a svatek, a Honza by mel delsi volno :grinning:

holky,kdo pouzivate detskou kosmetiku Hipp - ve Schleckeru maji akci za 190 KC kosmetickou tasticku, ve ktere je ta velka pena do koupele, velke telove mleko, krem na opruzeniny, krem na oblicej a telo, malickaty olejicek, a sampon na vlasy - hodnota cca 450KC+ tasticka... super :slight_smile: uz to mame doma

LeniZ, skoda s tim divadlem...

Ja dnes byla ve skole, s diplomkou to vypada dobre... Davidek rano hrozne bulel, ze jdu, stal na okne a volal MAMA :cry:
20. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Kristy, teda to jsou zážitky :pensive: :frowning2:

Já dneska byla ráno mrtvá, bolela mě hlava, nemohla jsem vůbec fungovat, tak Michal než jel do práce, nabalil malou a odvezl jí ke švagrovce, abych si aspoň chvíli lehla, sice mě pak vzbudil pošťák-jo, kdybych furt něco neobjednávala, tak se vyspím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale pomohlo to, tak jsem si aspoň v klidu uklidila, protože jsem měla na odpo pozvanou návštěvu a po obědě si zajela pro Denču. Prý byla hodná, ani jednou nebrečela a kolik toho spapala :confused: Jsem nestačila zírat. Dneska ale teda fakt byla hodná, i odpoledne, na zahradě si hrála s malou od té kámošky, co přišla, jsem čuměla. Včera byla totiž dost hrozná, ale pak jsem jí v puse objevila kousíček špičáku a to jí rostou všechny naráz, tak to bude asi tím :pensive:

Ladi, to je super s tou diplomkou :wink:

K nočníku, u nás je to teď střídavě oblačno, jeden den super, druhý tak napůl, akorát nám začal večer problém, protože než jde spát a já ji kojím, chce asi milionkrát čůrat. Nejhorší je, že fakt čůrá, jenže jí to trvá a vykládá mi u toho a tak, ale tím pádem nám to ukládání k spánku trvá někdy až hodiny :astonished: :rolling_eyes: A když už jsem si myslela, že čůrala čtyřikrát, tak už si ze mě asi jen dělá srandu a dala jí i přes protesty do postele, tak začala brečet a když jsem se po cca tří minutách vrátila, zkusila jí celou ubrečenou dát na nočník, tak plínka byla fakt dost počůraná, to nechápu :confused:
20. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt zahada, ze tolik cura ... zvlastni
jinak Denca je moc moc krasna!
20. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, dík, no ona odpoledne dost pije, to jo, ale i tak. No hlavně tím asi taky protahuje tu dobu na spaní :confounded: , ona na ten nočník večer-to už jsme skoro po tmě, úplně letí, jenže co mám dělat? Když fakt čůrá... Ale já jsem z toho teda vyždímaná, protože tak jsem vykoupala, nakojila a šup spát, a teď? Pytlíkuju tam s ní fakt hodně dlouho :rolling_eyes: Dneska to teda večer docela šlo, čůrala po koupání, pak jsem ji oblíkla, pak během kojení a konec, ale jinak to poslední dny byla katastrofa :zipper_mouth:
20. dub 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kráásné ránko

tak my byli celý tyden na zahradě a bylo super

my taky dělali pískoviště a pořád jsme měli strach,aby nebylo malé a nakonec má 2na2metry :grinning: :grinning: a padlo tam tuna písku taky marek ho koupil v betonárce nějakej malták takže je vlastně jemnej jako na pláži :grinning:

kat ,mici vy myslíte že sekačka za 6.tisic je kšunt?? :grinning: :grinning: já si myslela kdoví cvo nemáme drahýho :grinning:
jinak daně máme dostat jednou toilk co při společným zdaněni,ale ještě nic nepřišlo :angry: pořád kontroluju učet jak trhlá :grinning: :grinning: už bych chtěla nakupovat :grinning:

mici mareček tu klouzačku taky dostal má přijít v týdnu takže říkáš že je prudká?,.ale zvykne si ne? :pensive:

ladi.krist už se vám to kráátíí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak u nás nic nočník nebere,v jídle se zlepšil,ale začíná fakt povídat aopakovat všechno hodně je to i tím ,že má o pul roku straší sestřenici takže ona ho hodně naučí
ted u nás letí atadlo a kabalád=kamrád hodně tam dává na začátek A jako ryby řekne aba místo ahoj řekne aboj je to takopvý zvláštní :grinning:
21. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau vespolek..u nas noci sileny..rve a rve ...a kdyz ji dame k nam tak po nas skače celou noc..dneska M odjel do prace a jeste po me chvilku skakala a pak sla do svyho pokoje a spi na velke posteli:// spi jeste porad..:///

Kristy sileny :(( hlavne ze jsou OK!!! a s |Abi je mi to lito snad se ty jeji nemoci nejak vyresi:/((

Ladi super že je diplomka OK:slight_smile:))

Kat nojo taky mame jeden den super a druhej na mašli:// vcera jsme byly ve meste,tak byla ze vseho paf..a to bylo vztekani že musime jit jinam nez chce ona :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak to vztekání znám,už se s ní i bojím jít ven,protože to jsou děsné hysterické scény. :unamused:

Nakupujou vám taky děti?My jak jsme v obchoďáku,tak madam nám cpe do košíku všechno, na co dosáhne,se kolikrát u kasy nestačíme divit,cože jsme to vlastně koupili. :grinning:
21. dub 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda včera na písku mazec,malá si půjčila motorku a blbla na ní jak blázen,ale když jí to nešlo tak se začla vztekat a běda jak sem jí to sebrala,to byl řev,slzy,dupot :confounded: byla jsem červená až na zadku :confounded:
Luci,jj naše taky furt po něčem šmahá a běda jak tam sou třeba čokolády,z obchodu odcházíme jedině s rohlíkem nebo houskou v ruce,hned jak vidí pečivo tak hned houku houku :grinning:
Ladi do kdy maj tu akci na ten hipp?
21. dub 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuli nio me se na konci dycky prekulila:/ ted uz je to lepsi..se tak moc nepredklani .-))a sekačka neni určitě šunt.-)) ale s tou za 15 se určite seka líp .-)) jako nam taky stačí..musi stačit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ: asi 14 dni, do vyprodani zasob - jenze ja to kupovala vcera na Proseku v sidlisti a meli posledni 3 tasticky... ale zkus to

Nam nenakupuje, nam rozdelava vse co ve voziku najde - nejlepe jogurty, smetany atp. To co tece :grinning: Takze i my uplacime rohlikem nebo Sunarkami do ruky.

Nam se vcera sekacka podelala...

Davidek take zacina konecne mluvit... Sice taky cpe vsude A, misto PIP PIP je PAP PAP, misto RYBA porad BABAB atp. Ale snazi se.
21. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, poslete prosim hlasik Zuzce z Cervence 2009... moc bych ji prala vitezstvi
http://www.buducamamicka.sk/?page=3&miss=2
21. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek