• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi jee ta Zuzka vypada tak nas 18 :grinning: :grinning: :grinning: kočka .-) posilam hlasek.-)
21. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky :slight_smile: akorat nevim, kdy to konci... snad to vyhraje
21. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi odesláno.

Nám malá nakupuje všechno,co má v dosahu,minule jsme v košíku našli 5 triček,ale teda musím říct,že byly hezký a dokonce holčičí a v její velikosti. :wink:
21. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky

Kristy, postel: tak my zacali pred par dny s tim, ze kdyz usne v postylecce, prendame ho do velke a nechame otevrene dvere... rano (nebo po odpolednim spanku) si sleze a pribehne s mysackem v ruce do loznice nebo obyvaku, extremne rozromile :slight_smile:)
dnes po obede si vzal mysaka a odkracel do pokoje, vlezl do velke a lezel ... takze uspech :slight_smile:
jenze za 10 minut uz metal kozelce, tak jsem ho ted dala za mrize (za sprusle), ale pomaloucku, polehoucku, to pujde
21. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se pidila, zda by mi nekde udelali testy na ty protilatky nestovic, nikdo mi to nechce udelat, ze je to zbytecne, navic to stoji nekolik tisic...
tady je epidemie, nevim zda jsem imunni, nedavno je mel synovec, jestli je nekde chytne Davidek a ja od nej, tak jsme v haji :( tesne pred porodem to muze mit fatalni nasledky
21. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím zdravím,

tak jsem zpět, dočetla jsem kousek, Ladi, moc gratuluju k diplomce!!!! jsi vážně dobrá, žes něco takového zplodila :wink: :slight_smile: a s těma neštovicema... :confused: snad se nic nestane!

k posteli - Juli spí s náma a dobrovolně se toho rozhodně nevzdá :unamused: :frowning2: ...ale i tak se budí průměrně 2x za noc (nestěžuju si, bylo mnooooohem hůř), když spí vkuse 5-6 hodin, je to téměř zázrak...chodí spát mezi 20.30-21.00 a vstáváme kolem 6.00 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dali vedle velke postele malou jako zabranu a Lilca teda jednou busila na dvere ale ted uz asi spinka..snad v posteli:slight_smile:
21. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanel jaktože jste nebyly plavat?? my byly.-)) a když nepujdete tak mi řekni jooo at si vyberu nahradu .-) díky
21. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslela, že v pondělí už budu zpátky...ale nakonec jsem si to na poslední chvíli rozmyslela a ještě jeden den zůstala s našima :sweat_smile: tak proto jsme to plavání nestihly...
21. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak malé rostou další horní zoubky,proto mi už dva dny nejí teplý jídlo,jen mlíko,kaše ,přesnídávky,jogurty nebo ovoce,teplej oběd prostě nechce :unamused: tak snad je to těma zubama ....
Hani,tak to sme na tom podobně ,malá se sice nják extra v noci nebudí(na dnešek se teda vzbudila a chtěla mlíko,ale normálně to nedělá) a pochybuju že jí hned tak naučím na vlastní postel :sweat_smile:
Ladi,snad se nic nestane už jen pár týdnů
22. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad ne :(
holky, ja kreckuju, nakupuju z lekaren atd. ve velkem :grinning:
22. dub 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

se nám stala děsná věc,Aneta měla na hlavičce dvě klíšťata. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

A jinak jsme byly na 18-ti měsíční kontrole a má 11 950 g a 86 cm. :slight_smile:
22. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrej den.)
tak prvni noc ve velke posteli celkem dobre..ale pobrekavala jak tedka porad:((
Ladi jen křečkuj bude potreba:slight_smile:
Leniz ..me taky nechce teply..:/(obed už nemela tri dny:/
Svomy :(( budete je posilat na analyzu?jinak jste nejak hubeny ne?? :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma, to je des... co doktorka na to?
ja Davidka skoro neprohlizim, a to jsme v lese casto :frowning2:
22. dub 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici hubený?No na její poměry jo,ale jinak teda hubená není. :grinning:

Posílat to nikam nebude,máme jí ta místa kontrolovat a museli jí kvůli tomu opět odložit čtvrtou hexu a hned po ní jí nechám naočkovat klíšťovkou.
22. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě by ani nenapadlo,že by to mohla mít na hlavičce,ještě,že jsem si toho všimla. Dnes jí jdu nechat ostříhat úplně nakrátko,culíky a sponky stejně odmítá.
22. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svomy a vam klistovku naockuji tak brzo jo?? nam teda od 3 let..
my mame přes 15kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to teda nevim kolik bude mit za mesic na kontrole že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: 15kg :astonished: Tygr má 9,5 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. dub 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siis..ale my mame tak 94cm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. dub 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lidi ji typuji 2-3 roky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to je fuk hlavne ze je zdrava ne.-)
22. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici loni mi dr. říkala,že očkuje kolem druhého roku,ale když měla malá ta klíšťata,tak jí naočkuje dřív radši. Lili váží tolik? Mě malá už půl roku skoro nepřibrala,ale ono je to asi tím,jak je pořád v pohybu,chvilku se nezastaví.
22. dub 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svomy ..my jsme taky pořad v pohybu..ale my mame ty těžký kosti víš :grinning: :grinning: :grinning: prostě máme pevnej základ :sunglasses:
22. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici tak vy jste asi taky větší,ne? :wink:
22. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: tak to je obr..u nás je největší dítě myslim 88cm..Tygr bude mít tak 79-80 :confused:
22. dub 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme za par dnu na hexu a kontrolu, tak jsem zvedava na miry, ale tipuju tak 11 kilo a 85 cm... uvidime

dneska na prochajde jsme potkali nejakou pani, jak zoufale hleda dite- dost drsne, asi 50 m od ni lezelo na chodniku jizdni kolo s tou malou sedackou pro dite... tak je mi z toho docela blbe

a vcera neuveritelna vec... tady v sousedstvi bydli pani, je ji asi 100 let, jezdi na tom vozicku na ovladani...
vcera jsme vsichni venku (a asi 20 dalsich lidi) a ona prijela, ze jde dnes na operaci do nemocky, a zda by ji nekdo nemohl ostrihat... vsichni se na ni vys... a osklibali se (je proste stara, neupravena, je i trochu citit), tak jsem ji ostrihala - desne, samej zub :cry: mela jen kancelarske nuzky, tupe, a ja ji strihala na ulici mezi barakama prede vsemi... krize, krize... ale vite co, treba uz se nikdy z nemocky nevrati nebo neco, a vsichni se na ni vykaslali...
22. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi seš moc hodna....nejde o zuby na vlasech..pani je určitě moc ráda!!!!!

a to s tím kolem :astonished: :astonished: :astonished: jako že ztratila dítě za jízdy?? nebo jak ??a našla ho??
22. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi,jsi hodná, paní je určitě ráda! uff, uplně se mi jí zželelo, chudák paní :confounded: :frowning2:
22. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle me ta mamca teprve vyjizdela s kolem z garaze nebo tak neco (bylo tam otevreno u jednoho domu), a ditko vybehlo ze vrat na ulici :(( ale ja ho nepotkala a moznosti, kam mohlo jit, je mraky... jsem zvedava, co se dozvim, kde bylo a kdo ho nasel ... snad to dopadlo dobre - vsude tady jsou ted podivni chlapci - natiraji prechody a delici cary... brr... ale byla dost vydesena, ani si nenechala pomoct
22. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá s jídlem opět stávkuje,za celý den měla mlíko,hrozno a musly tyčinku,pár lžiček květákové polívky a totˇvše :unamused: na br kaši se mi vykašlala chjo
K těm mírám ,my máme 10 kilo 79 cm :sweat_smile:
Ladi,tak to seš moc hodná,s tím dítětem teda fakt mazec :frowning2: snad to dopadne dobře,tohohle já se děsím,ale díky bohu je malá spíš zvyklá držet se mě za ruku
22. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, potrebuju Te - jak dlouho ma kynout kvasek a jak dlouho potom testo (na kolac?) ??? ja kynuty veci neumim :sunglasses:
22. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek