• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi kvásek nech tak 10- 15 minut až trošku nabude a těsto stačí 1 až 1-1/2 hodiny :wink: ale třeba na vánočku to che dýl
22. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik moc, jdu na to...
jsme jak zavodni kychyne dneska, vari se mi gulas, pece kure, za chvili jduna brambory a na kolac (prijede tchyne :grinning: )
22. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

teda Ladi,koukám,že ses do toho vaření a pečení dala pořádně. :wink:
23. dub 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tchynka jeste nedorazila a z kolace jsou posledni 4 kousky - je (neskromne) vyborny! diky, Leni, poprve se mi povedl :slight_smile:
za chvili vyrazim do skoly... uz jen dnes, 2x v kvetnu na semestralky, a v cervnu 1x zaverecky... a zrovna je mi pekne blbe - tlak se zmenil, jak je osklivo
23. dub 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Ladi,tak to gratuluju,akorát tchýně si asi už moc nepochutná když bude sežranej co :grinning: :grinning:
V té škole tě fakt obdivuju,já sem zjistila,že se musím stydět,protože angličtinuz jsem třeba už úplně zapoměla,sice vím na co se mě lidi ptaj ,ale nedokážu odpovědět :frowning2: tak to musím zas omrknoput,no jo,už jsem jí víc jak 2 roky nepoužívala
23. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zbyl, a chutnal :slight_smile:
tak mne bude u zaverecek z angliny sedet jako predseda poroty pan Josek - prekladatel napr. Shakespeara atd., se picnu ...
23. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
ladi, jak si tě představím u závěrek v červnu s megapupkem....snad na tebe budou hodní :slight_smile: :wink: jo a ještě,jak jsi zmínila pana Joska (neznám a neříkám, že tohle je ten případ), ale já měla na výšce stejné pocity, když jsem se dozvěděla, že máme na seminář a u zkoušek lidi, kapacity, co napsaly kdejakou učebnici a tak...člověk byl už vykulený předem, říkal, šmarjá před takovým znalcem se prostě nutně musím znemožnit, ten ví všechno, já prd....ale pak se třeba hned ukázalo, že onen dotyčný sice ví snad naprosto vše o historické angličtině z 12.století, slovní zásobou konkuruje všem slovníkům...,ale má zato docela "trapnou" českou výslovnost :wink: atp. všichni jsme jenom lidi :slight_smile: hlavu vzhůru :wink:

mám za sebou příšernou noc...dostala jsem opravdu "kvalitní" rýmu, vůbec jsem nemohla usnout, co chvilku jsem smrkala a kýchala tak dlouho, až se Juli vzbudila, několikrát zase začala usínat,ale já do toho zas troubila do kapesníku...takže jsme nakonec vstaly a od půl jedné do tří byly vzhůru :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ... hrůza, hlavně doufám, že to ode mne nechytne :unamused:

jinak nic nového, teď usnula, jdu taky, ať ten včerejší deficit doženu :unamused:
23. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanel,chudaku, to je hnus, takova ryma. Snad to Juli nechytne!
Ja na toho Joska ted koukala na netu, vypada celkem sympaticky, tak uz si umim predsedu komise i predstavit :grinning:
23. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné poledne

taky dáme klištovku až ve 3 letech dr.mě říkala že vlastně se během roku 3.krát přeočkovává a trefit se do volného termínu s ostatním očováním je celkem síla
v lěkarně prý mají krém nebo sprey pro malé děti tak máme stříkat a prohlížet

jinak mareček opět nejí chjoo jsem z něho už na budku vážila jsem ho a nemá ani 10 kilo a asi 80cm
na to že mi jsme skoro 2.metrový habání je on věchytek :grinning: :grinning: :grinning: a byli jsme kupovat boty a má 19 takže taky jak malé mimno :pensive: :wink:mám spíš strach MM byl taky malej a pak měl rustovej spurt a museli mu dělat zábali páč trpěl bolesti a atyk m od té doby celé záda strii jak rychle vyrostl tak z toho mám strach že to zdědí po něm :frowning2: :frowning2: :frowning2:

jinak u nás se tak krásně rozkecal fakt super

mici přišla klouzačka odpoledne jedu na zahradu tak jsem na to zvědavá
24. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlasim že noc byla po 3 tydnech moocc dobra...jen jednou kvikala :slight_smile: a vstavala po7..paradicka...akorat obed zase jedna lzicka:(( ja uz nevim co mam varit kdyz nic nechce:(( asi furt zelenina,ryze(brambor,testoviny)..maso nechce vubec./(
Ale krasne usnula ve velke posteli....dva dny my odpoledne skakala po pokoji a ne a ne spinkat a dneska spííííííííííííí...zazrak:slight_smile:
manza byl na pohovoru a ve ctvrtek daji vedet jak to bude se smlouvou a tak:slight_smile:)

Hanelko tak to me mrzi:(( snad se brzo uzdravite a muzete dojet na navstevu:slight_smile:) mame to tu jak na detskem hristi :grinning: :grinning: :grinning: a nebo muzeme do toho parku:slight_smile:
24. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul tak vidim ze taky nejite..no ale vy byste meli jste prtavý:slight_smile:)) Lilce to snad neublizi.-) aspon ze snedla rano jogurt a pomeranc:/
no ja zase rychle rostla od mala a tak od 13 let uz jsem stejna..vysoka..vaha sla bouzel nahoru furt :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Tak u nás po 4 dnech konečně zázrak.snědla celej talíř br guláše :slight_smile: ,ale taky dost zhubla,předtím měla přes 10 kilo a těď už je zas pod 10 :unamused:
Mici,si to holky vyměnily,moje včera usnula po,,obědě ,, jako andílek a dneska až před chvlikou.
24. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul: Tygr má taky 19nohu..a 80 cm a asi 9,5kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak tu mame na slunku 30 stupnu :slight_smile: tak se tesim na odpoledne,pojedeme ven :slight_smile:

jinak kocar nakonec asi nebude,MM se nelibi,kolik to stoji( na CR je to zadarmo,ale na USA hrozne moc)tak bude nejakej jinej. tak uvidime

dnes zacinam 3ti trimestr :slight_smile:
24. dub 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj
tak my dnes meli s kamoskou a jejim Theodorem a s Davidkem zvireci den- ovce, kozy, kone, kurata, pstrosi... jsem utapkana

Kristy, to je skoda :unamused:
jak se citis v 3.trimestru? ja mela vecer a v noci bricho jak kamen,az to bolelo.. ach jojo, a dnes me pro zmenu desne svedi jizva
24. dub 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my dnes byly vybírat šaty ségře na svatbu a nakonec sme vybraly fakt nádherný co jí budou i v tom 6 měsícu :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky jak je to nejprv kadeřník ,kosmetika a pak šaty nebo neopak? já už si to nepamatuju
:confused:
24. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já to měla kadeřnik, kosmetika a šaty. Ale jestli je to správný postup,to netuším.
24. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona si ho vazne bere? no, hodne stesti ji tedy preji... mas saticky na fotce? a kde jste je sehnaly?

i ja mela kadernika prvniho, ale pak nevim... mam pocit, ze me licila kamoska uz oblecenou, ze jsme nestihaly
:grinning:
24. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus díky
Ladi,no bohužel ano,mam je na fotce,foto hodím,fakt jí seknou,má je z nevěsty :slight_smile: ,já mám pocit,že účs bez šatů-ty sem brala spodem a líčení už v šatech ,ale nejsem si jistá :confused:
24. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz krasny satičky.-) a určitě prvni kadeřník pak ličení a pak šaty...si nedovedu sedet hdiny v šatech :slight_smile:)
a oni meli nejakej problem ze se brat nemeli??tak snad jim to klapne.)

Kristy skoda...to mu v ČR musi vstavat vlasy hruzou když vidí ty ceny ne?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Leniz šaty jsou nádherné. :wink:

Hanul vše nejlepší Marečkovi k svátku. :slight_smile:
25. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,jsou moc hezke, saticky...
Mareckovi vse nej!
25. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Mareček má svátek :slight_smile:) Všechno nej přejeme i my:slight_smile:
25. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, jojo šaty nakonec, pak už jen přepudrovat a doupravit a je to. Aby na šaty nespadnulo kus make upu.

Ladi k závěrečkám ti přeji fakt hodně štěstí, budeme na tebe myslet, horší než porod to být nemůže.

Marečkům, Vojtíškům, Jiříčkům vše nej, hmmmm....
25. dub 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer jéé děkujeme a já ostuda to ani nevím :frowning2: :frowning2: :frowning2: jak jsem na chtě tak nevím ani co je za den :grinning:

mici tak klouzačka dobrá,ale vadí mě víc ty schody to nemohly udělat trochu širší???takhle mu tam kouže noha,ale za 2 ndy se to celkem naučil,ale nahoře mu musím asistovat páč on chce jezdit po břichu a nohama napřed tak to se tam fák neotočí nahoře no čekám kdy si rozbije hubana až ho nebudu vidět že tam leze kolikrát přijdu a on už stoji nahoře :zipper_mouth: :zipper_mouth:

sis taky jste prtavci,ale ty jsi taky malinká :dizzy_face: :dizzy_face: né že bych to až tááák řešila nevadí mě že není obr,ale že nejíííííííííííííííí uááááááááááááá klepne mě z něho ted nosíme boty od segry co malá neměla na noze v roce když začala chodit je neobula a mareček je má ještě větší to bude dvoja sestřenice jak hromotluk a bratránek žingle :grinning: :grinning:
25. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my dnes na hřišti házeli z klouzačky dolu kotrmelce, to bude boulí, ach jo....
25. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak poslední dny nestíhám, návštěvy, dneska jsme byli od rána na výletě za tátou v lázních :dizzy_face: Slatinice nebo tak nějak u Olmíku. Bylo super, Denča hodná, vozili jsme sebou všude nočník a tak čůrala venku na benzínce, na dálnici, v lázeňském parku, na parkovišti před zoo a podobně :sweat_smile: Přijeli jsme v devět, jsem mrtvá :pensive:

Máme konečně špičák a po dnešku možná víc, páč měla furt celou ruku v puse :zipper_mouth:

K těm mírám, my jdeme na 18-ti měsíční prohlídku na začátku května, takže přesně to nevím, ale tipuju maximálně 80cm a 9,5 kg :sweat_smile: Boty máme 21, i když podle toho, jak by měl být správně velký ten nadměrek, by měla mít 22, ale mě to přijde hrozně veliké, takže má 21 a v poho, jen z toho teda dřív vyroste, no...

Marečkovi a Vojtíškovi všechno nejlepší k svátku :slight_smile: Jiříčka tu nemáme, ne? :confused:
25. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj katy, jsi tu ještě?
25. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, mame s Davidkem rymu jak tram :((
dnes tu byli nasi a segra- privezla mi po Natalce 2 obri tasky vecicek na Betku, krasa... tak se v tom ted porad hrabu :sunglasses:
byli jsme na rybach - 2 kapri, 3 cejni
26. dub 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit.Dnes nás čeká v předstihu 18 ti měsíční prohlídka, páč paní doktorka má pak dovolenou.
27. dub 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek