• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
drzim palce, my jdeme ve stredu, tak jsem zvedava na miry a pindika :slight_smile:)
hlavne doufam, ze ryma zmizi, uz skoro nemame - aby dostal posledni hexu
27. dub 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, ve středu budu držet pakečky já s Tomem :wink:
27. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my máme konečně ty dva horní zuby venku,chuděra kvůli tomu nemohla v sobotu vůbec usnout :frowning2:
Iris držím palečky na kontrole :slight_smile:
Ladi tobě samozřejmě taky :wink:
My jdem až 18 na poslední hexu a prohlídku
27. dub 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre rano..mame doma vzteklivce..to je des:/( neco se ji nepovede a hned ječí a bouchá do toho..samo se bouchne sama a ječí ještě vic :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIci,to je v pohodě mi to máme doma taky už delší dobu,časem si zvykneš :wink: :grinning: a navíc si už začla vybírat i oblečení,třeba maskáčový lacle se jí nelíbí a oblíct jí je je opravdu umění,takže dávám vybrat :sweat_smile: to samé ovoce a přesnídávky
27. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomáš je taky vzteklej...pořád se chce nosit, tahá mě za ruce, štípe, kouše...hrůza a děs.
Holky, nevíte, jak je to s prací na mateřské? Nabízí tady kousek práci na HPP i s bytem...
27. dub 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my máme po hrozném včerejšku, kdy jsem ráno musela dát jak Nurofen, tak po pár hodinách i Panadol, oba spodní špičáky. Zatím teda to nejhorší, co nám rostlo. Vrchní má napuchlé, tak snad vylezou taky teď, ať to má při jednom trápení.

My už poslední hexu asi máme, teď jste mě zmátly, budu muset kouknout do průkazky.

Jinak se Denčka za posledních pár dnů šíleně rozkecala :dizzy_face: Se furt směju. Už říká i škoka-kouzelná školka, dneska jí ráno říkám, že školka není, že je pondělí a bude Elmo a ona "Eumo, eumo" :grinning: Tak už umí i Elma :slight_smile: A vůbec mě každou chvíli překvapí nějakým novým slovem :confused: :dizzy_face:

Ladi, Denča má taky rýmu :confounded: Poprvé v životě :confounded: , ale už to přestává naštěstí :pensive:
27. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris muzes si vydělat kolik chceš a neměla bys odvádět daně..ale asi to nemujde jako HPP..museli by ti to napsat asi jako dohodu o práci nebo tak něco..a pak bys třeba nastoupila po MD na normalni uvazek..zkus se domluvit .-)

¨Kat gratulka k zubum i kecani..my furt nic..ted je to furt mama mama jak se rozciluje://
27. dub 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, dík, já si to myslela, že to tak nejde...no, nedá se nic dělat.
27. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris tak treba se domluvis .-) ja nevim jak to je presne ..ale na |HPP asi urcite ne
27. dub 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, nevim jak to je, ale detatko navic musi mit zajistenou celodenni peci, ale nesmi chodit do skolky (jen nejak omezene), abys mohla dostavat rodicak.
Jinak u nas vztekani v pohode, zadna hruza, ale je to neuhlidatelny stvoreni :(
A mluveni nic moc, porad tak nejak stejne, par novych slovicek - ale spojovani atd. opravdu ne.
27. dub 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat gratulka k zoubkům a ke kecání, u nás malá občas papouškuje ,nejpoužívanější slovo je neci,chci :grinning: baboky(bábovky)
Není to náhodou tak,že to musí být jen na určité dny v týdnu aby to nepřesáhlo nják hodiny abys nepřišla o rodičák :confused: :confused:
27. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, co ve stredu prochajda? cca 9:15-10:15 neslo by?
27. dub 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi určitě,rad vás uvidíme,akorát doufám,že nebude pršet
27. dub 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ma byt asi hnusne... ja tam budu kazdopadne, v nejhorsim zalezu do Billy na horkou cokoladu...
tak si pak pisneme, jinak s Vami pocitame a tesime se
27. dub 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,my beztak musíme do billy na nákup,takže se stopro sejdem.
Holky já zírám jak blázen,malá si teď přinesla nočník mrskla ho předemě a vyčůrala se :dizzy_face: sice si zapoměla sundat kalhotky,ale to už je detail že :wink:
27. dub 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Leniz malá je šikulka. :wink:

Jinak naše malá vykecává v jednom kuse,ale nikdo jí nerozumí,ona totiž bohužel říká to samé na víc věcí. :grinning:
27. dub 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
leni, ladi, kam vyrazate na prochajdu? by som sa pridala, ak by to slo ...
27. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, to by bylo super! ja myslela jen tak na Proseku - od 10:30 jdeme k pediatrovi, ale Honza nas tam hodi uz rano, tak jsem Lenku ukecavala uz od tech cca 9:15... tak jestli to neni na Vas moc brzy, bylo by to super!
muzete pak pokracovat beze me dal :wink:
27. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to dělá Denča taky :grinning: Sedí, čůrá a je oblečená. A už rozlišuje kakání a čůrání, na každé má jiný výraz :slight_smile: Jo a pokaždé při koupání na mě ječí, že chce ven čůrat, vyndám ji, šoupnu na záchod, vyčůrá se a "řekne" že chce zpátky do vany :slight_smile:

A taky začala po papa, papami, mňam mňam, říkat hezky papat a napít, a dneska pila sama ze sklínky a kupodivu se za těch asi milion napití-děsně se jí líbí, že si to sama zvedne, napije se a položí, ani nepolila. Ten poslední týden měla fakt takový skokový, jakože udělala velké pokroky, nestačím zírat :confused:
27. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denca je sikovna, my moc pokroku nedelame - leda tak v lezeni do vejsky, opravdu. Udelal si tady opici drahu - na gauc, pres horni operadlo skoci do kresla, z nej vyleze na svoji detskou zidlicku, pak na stul, z nej na parapet... Ja uz skoro zvracim hruzou... V detskem pokoji bez problemu do postylky a z ni na skrinku - prisun zidle k oknu a nasledne lezeni tam je samozrejmosti :( Fakt hnus.

Mam hrozne prace, rano jsme byla kopirovat diplomku, ted se bude vazat, do toho jsem posilala nejake veci do mistniho platku, k tomu jsem varila, ted zpracovavam Dejiny divadla... Bordel jak v tanku je tady, ceka me zehleni. bleeeeee

Tak se mejte, a zitra doufam nekoho potkam v 9:15 u Billy :grinning:
28. dub 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau, jste me tudle taky zmátli a my meli 4. hexu už v roce.

jinak mě potkala nemoc - po 2 letech mam anginu a ATB - děs, bolí mě v krku, že nemůžu polykat, aspon zhubnu. S malou doma to byl horor, ted prisel děda ji vyvenčit, zítra snad najdu sílu na hodku na hriste dopoledne. Odpo pujde snad babí. Děs běs.

jinak malá taky šikula, mluví o 106, spojuje, treba to je táty totiky - totiky jsou autíčka, chudák se bojí šáhnout na jakékoliv auto, páč MM sbírá modely a ty jí zakazuje.... jinak ika - je zdrobnělina - tzn. - mama - mamika, tata - tatika, tot (auto) - totika, a tak je to prča.

jinak mam strasně práce, takže se ukazuju jen sporadicky. ted jsme meli jet na 10 dni do krkonoš a ja nevim, snad pojedeme aspon na ten dalsi tyden.
28. dub 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada: my jsme dneska byli s pindou na chíře..dostali jsme nějakou mastičku uvolnovací..a když to nepomůže, tak mu to strhnou..

ehm..jinak absolutně nemluví, u Dr. se hrůzou 2x poblil...má 9,9kg a 79cm :confused:
28. dub 2009 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, tak odpocivej a brzke uzdraveni!
My meli nejdriv v 15M ty spalnicky atd., ted bude hexa a pak posledni Prevenar.

Siss, ty jo, to jsem zvedava na naseho bimbase :unamused: Chudaci kluci. A u doktora bude rvat jak protrzenej urcite, ja tam z toho asi porodim :angry:
28. dub 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada: no šílený...ta doktorka na chíře byla teda moc hodná, dala nám tu kortikoidní mastičku..ale bude to maras..prej to strašně bolí..a děti pak brečí i ze spaní, když čůraj..je mi z toho na nic teda..hlavně, že jsme přetahovat neměli že :rolling_eyes:
28. dub 2009 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis, chudak Tygr, fakt ... :frowning2: je mi z toho blbe, ale musim se Dr. zitra proste zeptat, aby to pak nebylo jeste horsi...
28. dub 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada: no já nevim, jestli na to mám přistoupit..tady to dělaj bez umrtvení..a to je prej příšerná bolest..že děti zvrací bolestí a omdlívaj :rolling_eyes:
28. dub 2009 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ladi u nás to 9:15 ideální protože vstáváme okoloo 7,kam za váma máme přijet?
Sis,chuděra :frowning2: :frowning2: jinak máte asi stejný míry jako my :sweat_smile:
28. dub 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada: jo..a hexu jsem mu odložila..bo trošku rýmu má..nenech se ukecat, že to nevadí..vadí to :wink: ty doktoři jsou děsný šmejdi :angry:
28. dub 2009 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rymu uz nemame, tak hexu dam, ale ten pindik... ja to zkusim nejak kdyztak ukecat, na to nemam nerv

LeniZ: v 9:15 pred Billou u metra?
28. dub 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek