• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
lada: no povinné není nic že :wink: my s nim žádnej problém nemáme, nic ho nebolí, nemá problém s čůráním...takže mně se ten zákrok zdá drastickej..hexu bych nejradši posunula tak o rok..hledám už novýho pediatra, kterej nebude slepě očkovat vše za každou cenu dle očkovacícho kalendáře..stačilo mi to MMR..takový svinstvo :rolling_eyes:
28. dub 2009 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: my taky nemame problem, cura, nic neboli - ale pretahnout to proste uplne nejde... uvidime co mouDra hlava na to
28. dub 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi fajn,budeme se těšit :wink:
28. dub 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis co je MMR, to jsou ty psalničky a tak? my na to jdeme až ted, naše dr. to raději očkuje až později a co jste davali? My jdeme do obyč Trivivac nebo co.
28. dub 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
brambůrka: no taky ten Trivivac..ale ted bude Priorix..u nás Trivivac není..aspon něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak tohle fakt čím dýl, tím líp..asi máte rozumnou doktorku :wink:
28. dub 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,my byly v 15 měsícíh a dávaly jsme priorix a naprosto bez reakcí,ale spoustu maminek dalo Triviak a taky bez reakce :confused: já měla odstrašující případ v sousedčině holčině ,která po tom měla horečky :frowning2: druhá sousedka zas dala priorix tetra a tu horečku holka měla jeden den,ono je to asi jedno
28. dub 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis asi jo, ona tikala, ze na to jsou blby reakce, ze to má čas, ona je fakt dobrá. Ale nenabízí žádné alternativy, vubec mi nenabidla, ze by eistovalo neco jineho a placene ockovani nedava, pokud si vylozene nekdo nerekne.
28. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, to s tym pindikom-toho sa bojim jak certa. Sebosovi to nejde vobec. A naozaj myslim vobec :frowning2:
Na spalnicky ideme ockovat buduci pondelok.
Leni, na ktorom metre mam vystupit? ak nebude hnusne pocasie alebo ine nepredvidane okolnosti, tak dorazime. My tiez vstavame o 6 rano, takze 9 nie je problem :wink:
28. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, primo stanice Prosek. Tesim se! Snad nebude prset.

Bram, my meli Trivivac a uplne v pohode, trochu se osypal asi 10 den. Ale bala jsem se.
28. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když bude hnusně,tak klidně můžeme bejt u nás,malá by se asopň pochlubila pokojíčkem :wink:
28. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Ladi, ty už jsi 30tt :astonished: :dizzy_face: Jsem v šoku :sweat_smile:

Dneska Denča zase překvapovala, nikdy nikam do výšek nelezla a dneska jsem ji několikrát přistihla na plotu :angry: Hned jak se otočím, tak tam leze :angry: Jo a taky sem tam podivně skloňuje, dneska našla hračku od Baky, tak letěla za ní a za mnou a volala "Mama na Bakovi" :grinning: Mami dej to Baxe :sweat_smile:

Jinak jsem včera v noci neměla mlíko, asi jsem málo pila, takže byla poprvé bez půlnočního jídla. To bylo řevu :confounded: Asi půl nebo třičtvrtě hodiny brečela, a pak usnula. Čekala jsem, že se bude každou chvíli budit, ale asi ji to tak vyčerpalo, že spala do šesti. Tak chci dneska zkusit to půlnoční kojení zase vypustit, uvidíme, jestli to zvládnu :pensive:
28. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat určo to zkus, uvidíš, možná řev ještě dneska a zítra o tom neví!
28. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsme dnes meli kontrolu.mala ma kolem +- 1240gramu....

ja mam trosku problemy s tim,ze se zacnu motat a mam tep treba 132/min..tak to mam jeste hlidat a kdyztak volat a neco se bude s tim delat.

dnes jsem zase trosku nakupovala na holky :dizzy_face:

lada,krome tech epizod s tim srdcem a kontrakci nektery dny dost blby,se citim dobre :grinning:
29. dub 2009 ve 02:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem pridala foto z uzv :slight_smile:
29. dub 2009 ve 02:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Kristy, fotky super, malá je celá po tobě, jen nosík má po Gregovi :grinning: :wink: :dizzy_face:

Bram, no řvala hrozně, asi snad víc než včera :confounded: A to fakt hodně večeřela... Já nevím, máma říkala, jestli třeba nechci s tím kojením seknou úplně, ale to jsem nechtěla, večer před spaním jsem kojit ještě chtěla. Jen nevím, jestli to teda pochopí, že večer koza bude a v noci nebude :confused:
29. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: co jsem četla..tak to malá nepochopí..ona neví proč jednou jo..a jednou ne..bud s tim sekneš úplně, a nebo holt budeš kojit i v noci :wink:
29. dub 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, no třeba Terezkaq kojí a v noci s tím sekla :confused: Ach jo, jak tohle dopadne... Budu muset něco nastudovat :pensive:
29. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak to noční kojení se právě odbourává jako poslední většinou :confused: já nevim, já to tady jen tak čtu že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...jinak co spaní? U nás střídavě oblačno..někdy se vzbudí třeba tak max. 3x...a někdy děs běs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, no právě že to bylo docela ok, začala se budit jen jednou kolem půlnoci, když chodíme my s Michalem spát, takže jsem ji nakojila, přednala k nám do postele a spala většinou až do rána. Proto mi to kojení teda ani nevadilo. Usíná v postýlce, takže dobrý, už se nám ustálilo i to čůrání před spaním, takže se vyčůrá před položením do postýlky a pak už chrupe. Jen teď, jak v noci ty dva dny řvala, tak chtěla čůrat i v noci, tak to uvidím, jestli jí zůstane...
29. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak to je šikulka..to u nás nic takovýho nehrozí :sweat_smile:
29. dub 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, tak my jedeme nočník od sedmi měsíců, sem tam má nějaký bojkot, ale teď o víkendu se do toho zase zažrala, byli jsme na výletě a všude jsme museli tahat nočník, páč furt že aa a když ji nedám na nočník, tak řev.
29. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak já když dám někam nočník, kam nechci aby chodil..tak mám vyhráno..se mu vyhejbá obloukem :sweat_smile:
29. dub 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, tak my si na nočníku třeba i prohlížíme knížky, páč než se vykadí jí děsně trvá, milionkrát se jí zeptám, jestli už jdeme a ona, že né, že ještě bude sedět a nakonec fakt bobek :confused: Asi je po tatínkovi, ten na záchodě taky tráví hodiny :grinning:
29. dub 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
caues :slight_smile:
tak hlasim zpravy od pediatra - cekali jsme tam hodinu, ja byla zpocena az na zadku, protoze David lital, pistel, mucil deti, lezl na prebalovaky... (predtim mi dal zabrat uz na srazu s holkama)... misto doktora tam byla nejaka starsi pani doktorka, ale byla moc fajn

82 cm, 10720 g - fyziologicke batole, vse v poradku, vyvoj OK, hexu jsme dostali

pindik - odpovida veku (takze Zdeni neboj, dle Tveho popisu jsou na tom kluci stejne), takze nic se nedeje, mame dal jen lehce pretahovat, myt

rval ale desne
29. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sraz s Klaudinkou a Sebikem super, jsou oproti Davidovi taaaaak hodni!
a LenkaZ vypada nadherne! je uplne hubena!

staly se nam 3 hrozne veci - v metru upadla invalidni pani a prastila se do hlavy, ja ji pomahala (s tim pupkem) a mela jsem jeji zvratky na ruce :angry: brrr... v drogerii honili prodavacky zlodeje a malem me srazily na zem, jaky to byl uprk... no, a jedeme domu autem, do odbocovaciho pruhu na Odolku vjizdel pred nami kamion a najednou zastavil - nechapu to! tam nesmi stat!!! - on nas asi nevidel, my byli tesne za nim - ale malem jsme to do nej napalili, fuj... Honza vzteky bez sebe, samozrejme jsme ho na te dalnici vubec nemohli objet, tak jsme troubili atd., nakonec odjel, blb jeden...
29. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,
ladi, ty máš zážitky teda, řeknu ti :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mici, přijedete někdy do centra? žebychom zašly do toho parku...kdy se vám to hodí? nám spíš někdy odpoledne teda, někdy příští týden,kdykoli... :wink:

Deniska je šilkula, s tím nočníkem :slight_smile: :dizzy_face: nám se docela taky daří, jak kdy no...taky nejsem důsledná, že, a nechce se mi ji pořád vyslíkat a posazovat ... anebo ji nechat bez plínky a riskovat :sweat_smile: ... no přes léto to nějak vypilujem :wink:
a kdy přestat s kojením, to mám docela dilema :unamused: myslela jsem původně, že v roce a půl odstavím, ale teď nevím...třeba to nějak vyplyne :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam jde kadeni v pohode, ale curani flakam ja - taky nejsem uplne dusledna :unamused:
29. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ladi,tak to je super ,že to dopadlo tak dobře :slight_smile: a jinak děkuji za chválu,ale zas tak hubená pořád nejsem,je to furt boj :frowning2: :frowning2: jinak je Davča fakt číslo :wink: s hlavn sme si říkaly už žádný takový zážitky viď :unamused:
K tomu nočníku,já teda poslední 2 dny flákám,ale inak nám jde celkem dobře čůrání-občas njáká nehoda,když je hodně zabraná do hry nebo tak,to se pak klidně počůrá a loužičku obejde,ukáže hele a jde snaží se to utřít hadrem :sweat_smile: :grinning: :grinning: kakání si řekne až když má v plence nebo začíná tlačit,takže to pak nestihneme :unamused:
29. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada: hele..proč tak stojíš o tu hexu..čím dýl, tím líp..já si zas vymejšlim důvody, proč ne ještě :sweat_smile: a to MMR bude to samý :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis,já nevím,ale není o s tou hexou tak,že pokud se nenaočkuje do určité doby po předchozím očkování,že už není účiné a musí se naočkovat celé znova?
29. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek