November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
lenkazdenek
3. únor 2009
Xeni nejhustší bylo když sme se s manžou v kuchyni líbali tak přišla a prej co je to tady 😃 😃 no prča.
Holky sledujete 112? hustý
svoma
4. únor 2009
Dobré ráno,

Kat má zánět v oušku,má ho červené,tahá si za něj a kňourá,taky má horečku,rýmu a hnusnej kašel a je zahleněná,takže se občas dusí a sem tam kvůli hlenům zvrací. 😞 Promarodila mi celý leden a pokračuje i v únoru,by mě zajímalo,kdy to skončí konečně. :-|
iris
4. únor 2009
Svoma, to je mi moc líto, chudinka malá 😞 Držím palečky, ať to brzy přejde!
svoma
4. únor 2009
Iris díky,snad konečně jo. A snad zabere ta injekce s obranýma látkama,protože jinak už nevím. :-|
lada82
4. únor 2009
my mame jedine spojeni - kde je? resp DEJE? 🙂

svom, v Mamince je zrovna clanek o stale nemocnych detech... ach jo... davas ji k tem antibiotikum probiotika, nebo jak se to resi?

my ted byli na navsteve u pani na hlidani tady v sousedstvi... byla moc mila, mlada, ma deti... ja tedy mam hruzu z toho, ze bych ho nekam musela dat, ale asi se tomu v nejblizsim pulroku obcas nevyhnu
bramburka
4. únor 2009
Ladi, to mas dobry, ja asi budu muset zitra na pohovor do prace, no tak mi drzte pesti. Je to ale dojizdeni az do holešovic, tak jsem z toho smutná. Ale nedá se nic delat. Peníze nejsou.
lada82
4. únor 2009
To mas alespon na trase, na Cecku... Drzim palce!
A kde bude mala, az budes pracovat, u dedy?
lenkazdenek
4. únor 2009
Xeni,tak to máš tak půl hodinky,já jezdila z proseka na chodov do práce a celkem to šlo 😉 taky budu držet palečky.
Já teda díky bohu pracuju z domu,teď budu mít konečně zas práci(měsíc sem jí neměla) a bude jí víc a líp zaplacená x-)
Je fakt,že u nás by ani nebyl kdo by pohlídal :-|
micinka22
4. únor 2009
Bram držim pěsti at to vyjde...taky bych potřebovala praci,ale nevim kam bych dala malou :/
micinka22
4. únor 2009
kde berete ty prace na doma?:/ ja chci taky😞(
lenkazdenek
4. únor 2009
mici já to mám přes mámu,maj v práci holčinu na rodičáku,tak se o práci dělíme 😉
hanelka
4. únor 2009
ahoj holky! 🙂
jo, taky bych brala práci, na pár hodin týdně, myslím, že by mi to ohromně prospělo, a Julince taky, jenže... :-| práci na doma, jako překládat bych mohla, ale do toho se mi fakt nechce :-x a kromě toho bych spíš potřebovala z domu vypadnout a mezi lidi 😞

jinak k mluvení - u nás žádné pokroky...nebo dokonce věty 😃 😃

svom - je mi to moc líto, snad se Anetka brzo uzdraví =-) |-|
denisia
4. únor 2009
cau holky
Bram, jak si dopadla? a co to je za praci? niekedy si mozes Xendu odlozit k nam 🙂
denisia
4. únor 2009
Svom, teda Anetka teda bojuje statocne ... chudato. a ty tiez, maminky to znasaju dost blbo, ed je ich prcek chory ... aspon teda ja ... tak drzim palce, nech sa z toho rychlo dostane.
u nas sa z tych vyrazok vyklubal pravdepodobne ekzem, neviem, ani dr. si nebola 100% ista - doteraz nemal vobec ziadne kozne problemy, ani opruzeny nikdy nebol ekzem ani ine alergie u nas v rodine nie su ani u M. Som z toho trochu na nervy, kojim az doteraz (kat, asi zacnem studovat o maminkach zavislych na kojeni 😉 ...
uz som rozmyslala, ci to nemoze mat z avokada. Dr. vravela, ze mu to mozno v tej Australii zmizne ... tak snad.
Co by ste odporucali do takej malej Sebastianovej lekarnicky na cestu?
kristynaw
4. únor 2009
holky,kde je lenciatko?
kristynaw
4. únor 2009
tak jsem se optala jejiho MM,je na Slovensku jeste porad,tak si to tam asi pekne uziva 🙂
svoma
4. únor 2009
Ahojky,tak malá vypadá,že už je jí líp,ale má kvůli zahlenění problémy s jídlem,často zvrací.Ale podle dr. je to normální a srovná se to.

Ladi kvůli atb. dr. říkala,ať jí dávám jogurty a ty ona má denně.Probiotika tu mám v sirupu od sestry MP,ale nedávám je,ptala jsem se dr. a říkala,že teď je dávat nemám,protože jí dávám Ribomunyl na posílení imunity a prý by toho měla moc.
denisia
4. únor 2009
Ked sa Lenciatko s Viki vratia zo Slovenska, tak Viki asi moze ist rovno do skoly 😃 😃 😃 😃 😃 Ta uz bude urcite vediet prinajmensom citat 😃 😃 😃 😃
bramburka
4. únor 2009
Zdeni, dekuji x-) moc se mi prave do ty prace nechce, kvuli ty hodce dojízdení, aby se vyplatilo. Tak uvidime, na pohovor jdu bud zitra nebo asi az v pondeli.

Prace z domova se mozna bude rysovat, hlidat bude deda, ale neni to idealni, neumi ani prebalit, on je spis takhlidač na 2-3 hodiny, no budu muset tam jezdit večer asi. Takže v 18h prijede jirka domu a od 19-23h budu ve firme, doma o pulnoci, bude to psycho. 😞
lenkazdenek
4. únor 2009
Xeni,obdivuju tě,já bych to takhle navečer nedala :-| ,nadruhou stranu by se aspoň malá naučila usínat s manžou :-N
Ahojda Kris 🙂
Luci tak to je dobře,že už je jí líp,snad se z toho beruška brzo dostane. My berem stále probio mimi po té salmonee se jí nják nechce srovna střevní prostředí a to dostává jogurty s probiotiky atd,nechápu :-|
Zdeni,jj mluvíš mi z duše 😃 😃
denisia
4. únor 2009
Zeny, idem balit. Fuuj, strasne sa mi nechce. myslim balit.
katarina82
4. únor 2009
Ahoj holky 🙂

Bram, doufám, že máš práci v kapse 😉 Já jsem tento týden taky uvažovala, že bych šla třeba na jeden den v týdnu do práce, abych se dostala mezi lidi, ale kam? =-) Navíc, tátovi vzali invalidní, takže půjde do práce a stejně by neměl kdo hlídat Denču... Tak nic a práci z domu bych nestíhala, jsem ráda, že někdy pouklízím :-x

Deni, kdyby mě čekalo to, co tebe, tak bych balila ráda x-) x-) x-)

Na Lenciatko jsem taky myslela, už víme, že je ok, to je dobře 😎

Byly jsme s Denčou zase pěšky na prochajdě, hodinu šlapala, to je nejvíc, co kdy venku šla, ale nějak nesouhlasí s těmi směry, kam chci jít a jde většinou opačným směrem 😃 :-S 8-( Sem tam ji nalákám na slepice-ty žere :-N , ale těch tu moc sousedů nemá, ale jinak...
katarina82
4. únor 2009
Holky, myslíte, že má cenu kupovat golfky? Když nejezdím busem? Trochu o nich uvažuju do města a na nákupy, ale zase na druhou stranu nevím, jestli to vůbec využijeme... Na cesty do parku a tak stejně musím vzít sporťák, to by golfky nezvládly a zase tak často na ty velké nákupy nejezdím. No nevím, si říkám, že jak budu jezdit sama, tak by se mi ty golfky líp tahaly z auta a skládaly... A jestli jo, tak jaké? Jsem tu četla diskuze a nějak na všechny postupem času nadávají, snad jen Jané Energy docela chválí, ale ty se mi moc nelíbí :-S
katarina82
4. únor 2009
Kristy 😃 😃 😃
micinka22
4. únor 2009
Deniss ja si zabalííímmm...a klidne na rok 😃 😃 😃 😃 😃
Kat no my ted kočar vubec...na nakupech je bud pesky nebo sedi v kosiku..do mesta nechodime...kdybysme bydleli nekde ve meste tak asi golfky jo...my mame tu Lunu ..ale Lilajz ma stejnak v kocaru zachvat a chce chodit...a my mame pokrok!!! naučila se chodit za ruku....ale taky ma radsi opacnej smer nez chci ja..-))) ale je to lepsi jak pred mesicem🙂)

Kristy 🙂)) my byly dneska v tom nasem bazenku...je tam pro decka malinkej na rachani 30st. pak velkej 27st. a virivka 33st....hadejte kde se nam libilo nejvic??? 😃 😃 😃 😃 😃 No a pak v tom detskym zacla tlacit..tak sla z vody ...ale celkem marast kdyz plinka nasakla vodou a v tom..ee... :-p :-p :-p :-p :-p ...jeste nikdy se v bazenu nepo...nevim co ju to napadlo :-N :-N :-N :-N :-N
katarina82
4. únor 2009
Nevím, jestli to už všechny nevíte nebo to tu už někdo nepsal a já to přehlídla, ale ALČÁTKO je těhule x-) x-) x-) 13tt x-) x-) x-)
micinka22
4. únor 2009
KAt nevim🙂) to je pekny...ja si to zatim vubec nedovedu predstavit byt tehulka...mi to štěně zatim stačí :-N :-N :-N navic nas asi čekaji naky zmeny...vydim to na naš celoživotni postup...nejdriv pes..pak dum..a pak dite.....ted jsme zacli tim druhym psem..a dal se uvidi no :-N :-N :-N :-N ale se tretim psem uz postup opakovat nechci :-N :-N :-N
lenkazdenek
4. únor 2009
Kris 😃
KAt,no já nevím,já mám golfky teda do busu a taky na prochajdu jelikož chodíme po o a to si ráda schrupne,ale to může i ve sporťáku . Jinak jí teda v kočáru taky už neužím,dělá mosty a chce ven,ale díky bohu chodí za ručku,bojí se,že bych se jí stratila
lenkazdenek
5. únor 2009
Ahoj holky,
Tak my dnes nikam nerazíme,malá vstávala už v 5 a v půl 9 vytuhla,takže papa cvičení :-| tak příští týden no.
Ladi to nevadí,je to moje chyba,měla jsem napsat dřív,hlavní je ,že se nebudeš muset tahat s kočárkem busem.
Holky já jsem tak naprdnutá,minulý týden jsem si objednávala z MMB maskáčové lacláčky,minulý čtvrtek paní psala,že je odesílá a balíček nikde žádnej! ]-( ]-( fakt mě ta pošta už s........ ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli