November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
martop
9. dub 2009
Ahoj všem 😉

Kat😃odatečně všechno nej,hlavně pevné zdravíčko x-) x-) x-)

iris:Tak ať se odstěhuje on, určitě bude reálnější sehnat nějaké malé autíčko, než podnájem za ty peníza, za které bys potřebovala.Krom toho, nemyslíš si, že by vám s Tomíkem bylo líp bez něj??? :-N
zusma
9. dub 2009
Kat všechno nejlepší k narozeninám. Přeji hlavně zdraví. Holky buďte v klidu,mne bylo nedávno 31 a taky žiju😉
svoma
9. dub 2009
Zus vážně? =-) To bych ti teda netypla ani omylem,podle mě vypadáš o dost mladší než já.
svoma
9. dub 2009
Se taky musím pochlubit,jakej mám dnes "úžasnej" den,stihla jsem rozbít oba vysavače,co mám,u jednoho jsem spálila motor a u druhé ulomila tlačítko na zapínámí,takže taky nejde.Před chvilkou mi vyklouzlo z ruky víko na skleněnou zapékací misku a to jsem chtěla dnes mýt okna.
zusma
9. dub 2009
Svom když se daří tak se daří vid. Jj už je mi tolik ale připadám si pořád stejně jako třeba před pěti lety🙂
zusma
9. dub 2009
Pořád stejně mlade 😃
svoma
9. dub 2009
Zus 😃 😃 😃 .Jinak super den pokračuje,jsem věšela prádlo a zlomila několik kolíků,na ta okna kašlu,kdo ví,co by se stalo.Se divím,že jsem nespálila oběd.
lenciatko
9. dub 2009
KAt - ty si fakt dochodca. 🙂)))) MNe uz tiez taha na 27 - za 11 mesiacov. 🙂))))

No k Davidovej praci - v Ziline je vela softwareovych firiem, kde by ho brali vsetkymi desiatimi a hlavne by mal hen 2-nasobny plat ako v Ostrave, co tesi aj mna.
S pracou problem nebude. A aj mne sa ponuka praca dokonca bez toho, aby som hladala. Len to byvanie bez prachov bude dost narcne. Ale tak hadam to nejak zvladneme. Hlavne ze Vika bude stastna a aj ja - ked neni v pohode matka, aj dieta trpi.
svoma
9. dub 2009
Lenci gratuluju ke stěhování,začátek asi bude těžký,ale pak už to bude dobré a hlavně,že tam budete šťastné. 😉
zusma
9. dub 2009
Svom tak si raději dej kafe a nohy na svůj. leni taky gratuluji,budete to mít super
zusma
9. dub 2009
Holky co si myslíte o stravování dětí v tomto a ještě mladším věku u mekáče? Kamarádka má ještě mladší dítě a chodí tam s ním tak každých čtrnáct dnů a kupuje mu tam něco. Na mě kouká jak na debila když tam pro malou vybalim jablko. Absolutně nevidím důvod to cpát dětem když to nevyžadují a jsou takhle malé.fakt mi to přijde jako úlet ale ona si myslí že nejsem asi normální.
svoma
9. dub 2009
Zus já bych tam teda malé nic nedala,ale mým názorem se neřiď,já podle babičky a tety malou šidím,když jí nedávám párky,salámy a sušenky.
micinka22
9. dub 2009
Zusmy ..od mekace pro dite jedine salat 😃 😃 😃 😃 ne vazne .-) Lilce sem dala akorat suchou žemli..jedno sousto..jinak nevidim duvod ji neco takovyho davat 8-( 8-(
micinka22
9. dub 2009
jako treba parek v rohliku jednou za dva mesice neresim..proste neco vyjimecne..ale kazdejch 1°4 dni to je mazec...ja ted amekače ráda.-) hlavne zmrzlinu 🙂) a ovocnou tasticku🙂) a budu to delat tak..pac se tomu clovek nevyhne...ze to bude fakt jako odmena ve vyjimecnejch situacich..ale az pozdeji ted ne :-p
lenkazdenek
9. dub 2009
Zus taky nechápu,ale občas si taky připadám před maminama na hřišti jak trotl s ovocem nebo dětskýma sušenkama ,když ony vybalujou takový ty pudingy se šlehačkou,lentilky,párky v rohlíku,hranolky,brambůrky.....asi jsem holt divná |-|
hanelka
9. dub 2009
čau kočky,
iris - :-x to je síla...a že pak tak najednou změnil názor? nejdřív rozhodně rozvod a za chvilku né?a s tou pipkou to evidentně taky vyřešené nemá...chjo, držím palce |-|

zus - rozhodně ne, nebudu dávat sama od sebe sračky, když to malá nechce a nevyžaduje 😉 já už třeba nechápu, že tak od necelého roku dostává od prababičky a některých příbuzných čokoládu třeba...vždycky poděkuju a sním to já 🙂
katarina82
9. dub 2009
Všem děkuji za gratulace x-)

A i já gratuluji Iris k narozkám 🙂
Já bych od toho chlapa asi chtěla pryč. Vím, že i kdyby se teda rozhodl pro nás, tak bych se utrápila tím, že se neuměl rozhodnout, jestli je pro něj důležitější rodina nebo nějaká, né pipka, ale pi.ka :-x |-| Navíc bych přemýšlela, jestli, když se tak náhle rozhodl pro nás, jestli se na něj nevybodla ona a proto se chce vrátit... Je to strašně ponižující, teda pro mě. Já jsem hrozná, ale věci tohoto typu mi moc ublíží a nezapomenu to ani po letech a je mi to líto i u člověka, se kterým třeba teď už nemám nic společného |-|
A navíc jsem po tom loňském humus roku řekla, že než se nervovat s chlapem, tak to radši budu s dítětem sama. Dřív jsem si neuměla představit, že bych byla sama, ale teď, když mám malou, tak bych šla, kdybych viděla, že Michalovi na nás nezáleží. Loni jsem o tom uvažovala a to jsme se "jen" často hádali kvůli té rekonstrukci-tutíž neosobních věcech.

Zus, my teda sem tam zajedeme na McDrive, dokonce jsem už několikrát koupila Happy Meal... Jenže Denča dostala jen tu hračku a já sežrala jídlo 😃 :-p Jo a jednou dostala kousek té suché housky z hamburgru. Nechápu, co tomu mimču kupuje a ono to jí =-) Jako normálně hamburg nebo co? Nějak si neumím představit, jak je to vůbec technicky proveditelné, nacpat nějaké takové jídlo do malého mimča =-)
micinka22
9. dub 2009
Hanel jo čokoladky..zase tchyne nakoupila na Velikonoce....a prej ne že ji to snite:/// ha ha ha..navic kupuje ty hnusny figurky z čokoladovy polevy...ona totiz necte etikety u kupuje podle obrazku...a pak to konci v kosi:/ pac je to hnus fakt..

Kat jo ja bych už nevěřila ani náhodou...a žit s člověkem kterymu nevěřím a dokaže jen ubližovat...proč se zbytečně trápit:/..a kolem baraku se hadaji snad všichni manžele .-)) to je normálka 🙂)

Jo to taky nechapu jak sni batole hamburgra :-N :-N :-N
katarina82
9. dub 2009
Mici, my si loni kolikrát říkali, že jsme měli zůstat na bytě, tam jsme se nehádali vůbec poslední roky... Ale co, už je to milionkrát lepší 🙂

A k tomu hamburgru, já osobně se teda, abych nepřeháněla, asi v polovině případů pokapu od kečupu nebo mi spadne okurka na rifle a podobně a to je mi těch důchodcovských 27 😃 Natož roční batole :-p
lada82
9. dub 2009
iris, ja to nechapu...

mekac nedavam skoro ani sobe, fakt jen svatecne, natoz jemu- jednou mel v aute kousek zemle, vic nic...
a hranolky nejime ani doma, smazene skoro vubec, tak on to taky nezna
sisstin
9. dub 2009
kat: já se chystám no nové CBO |-|
micinka22
9. dub 2009
Kat jj to je jak se stavi shani ,nejsou prachy.....i kiamoška co stavi rika ze to u nich vypadalo na rozvod....ale jak se dostavi tak uz je to celkem v klidu .-) a paradni soukromi..zahrada..super no..

JO taknhranolky od mekače milujeme :-N :-N :-N :-N ale chodime tam fakt vyjimecne...
katarina82
9. dub 2009
Denisce taky furt všichni nosí čokolády 8-( Jedné prababičce to jaksi nejde vymluvit, tak vždycky povolím jednu kostičku Kinder, zbytek schovám a za čas obvykle vyhodím, páč jsem Kinder už přežraná :-p Denča má ráda jen lentilky, jí to oloupu z toho bílého a dám, ale to fakt vyjímečně a tak dvě, víc ani nechce. Brumíky a spol nechce, tak se to tu hromadí, prochází a já to vyhazuju... Kdyby jí radši přinesli salátovku nebo papriku, to miluje.
katarina82
9. dub 2009
Mici, většina lidí, co stavěli nebo staví, co znám se rozešli |-|

Sis, co je CBO =-) :-N
sisstin
9. dub 2009
kat: chicken bacon onion :-p to je ted nový 😃 a k tomu jsou kuřecí křidýlka a bramborové mřížky :-p
katarina82
9. dub 2009
sis, to je spíš v KFC, ne?
sisstin
9. dub 2009
kat:ee... www.mcdonalds.cz 😉
katarina82
9. dub 2009
sis, ahá 🙂 Vypadá to dobře :-p
sisstin
9. dub 2009
kat: já si tam šla koupit pití, a málem jsem si poslintala boty :-p ale KFC mám radši, tam mi chutná skoro všechno..no..u Meka taky :-N :-N :-N
zusma
9. dub 2009
Holky díky za názory, jsem ráda, že nejsem jediná matka, co není In a nekrmí od roka mimino mekáčem. Mám na to názor jako Mici-jako chodit tam někdy budeme (i my tam občas chodíme a já tam občas chodím na kafe a na zmrzku s karamelem),ale určitě ji tím nebudu krmit pravidelně a už vůbec ne teď, když ona sama to nevyžaduje a sní to,co jí dám.

Začni psát odpověď...

Odešli