• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nový Jičín a okolí. Jste odtud některá?

(Zamčená)
17. července 2012 
Ahojte budoucí maminy i snažilky, není tady některá z NJ a okolí? Našla jsem max.Ostravu a Bohumín nejbližší mesta :angry: . Ozvěte se .....papa :grinning:
29. zář 2006 v 09:44  • Odpověz
Ahojky... já jsem z Hranic.. sice je to okres Přerov, ale ne tak daleko od Nového Jičína. Jinak jsem také Andrea - ale 75 :wink:
29. zář 2006 v 09:55  • Odpověz
autor
Ahoj Andrej, tak jak vidím, ještě se vám nepodařilo otěhotnět....ale snad se vám to brzo povede a budete kompletní rodinka. :slight_smile: Moc ti to přeji... :grinning:
29. zář 2006 v 10:08  • Odpověz
autor
Jak dlouho už se snažíte, můžu li se zeptat?
29. zář 2006 v 10:09  • Odpověz
No ja sice ziju v zahranici ale puvodne jsem z Koprivnice :slight_smile:
29. zář 2006 v 10:12  • Odpověz
snažíme se od května..ale brali jsme to s rezervou. Minulý měsíc jsem to začala řešit "vědecky". Měřila jsem teplotu, zjišťovala ovulaci.. ale k ničemu to nevedlo a akorát jsem z toho byla pěkně vystresovaná. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teploměr jsem hodila tudíž opět do šuplíku a nechávám to přírodě..
Koukám, že už jedno dítko máš.. tak nevíš nějaký dobrý recept "jak otěhotnět?" :grinning: Ráda se nechám poučit... :pensive:
29. zář 2006 v 10:13  • Odpověz
vlastně až teď zjišťuju, že už čekáte do rodinky další přírůstek :wink: . Tak to just bych se měla něco přiučit.. :grinning:
29. zář 2006 v 10:17  • Odpověz
Ahojky! Tak já se taky přidávám do této diskuze. Jsem ze Studénky, takže okres NJ. Zatím jsme ve fázi snažení, ale pevně věřím, že se "fáze" brzy změní! :grinning:
29. zář 2006 ve 13:36  • Odpověz
autor
takže Andrejko musím ti říct, že bohužel obě děti byly neplánované, ikdyž to druhé bylo velké přítelovo přání, které se mu splnilo....a vlastně mě taky. I když jsem chtěla ještě tak rok počkat. Recept ti neřeknu, jelikož žádný nemám :grinning: Tabletky jsem vysadila už před 4 rokama....a dávali jsme si pozor. Sem tam to ujelo a nikdy se nic nestalo....až ted :slight_smile: Ale jsem moc štastná, protože by se to potom ani nemuselo podařit.Přeji vám všem, at se sny brzo změní v realitu. Hlavně neřeš ovulaci, protože spousta mých kamarádek otěhotnělo právě v neplodných dnech.Nechejte to na přírodě...možná až to budete nejméně čekat povede se to.Držím palečky :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2006 v 17:28  • Odpověz
autor
Čauky Jarčo, kde žiješ v zahraničí? Já sice v zahraničí nebydlím, ale žiju již 13 let s cizincem....ale tady v Česku.
29. zář 2006 v 17:30  • Odpověz
Ahoj Andrea73 ziji v UK uz skoro 9let :slight_smile: Odkud vlastne jsi z NJ?
29. zář 2006 v 17:32  • Odpověz
autor
Ano z NJ, ale bydlím už 9 let v Kopřivnici. Není to tu špatné, i když jsem si ze začátku nemohla zvyknout....to víš, Jičín je oproti Kopřivce velkoměsto :grinning:
29. zář 2006 v 17:37  • Odpověz
Ahojky ja jsem z Prerova teda pokud to nevadi :slight_smile:
29. zář 2006 v 17:38  • Odpověz
autor
Čauky Dando, vůbec ne. Tak jak jsi na tom? Těhulka nebo snažilka?
29. zář 2006 v 17:40  • Odpověz
Ja jsem snazilka.Uz rok se snazime a stale nic.Byla jsem na vysetreni a doktor me zdelil ze neovoluji.Takze az dostanu mesicky tak jdu na vysetreni a bude se vse resit :frowning2:
29. zář 2006 v 17:41  • Odpověz
No jasne Jicin a Koprivnice se neda srovnat. Moji rodice ted bydli na Hajove takze tam je uplne zakopany pes :grinning: ale uplny klidek a pohodicka.
29. zář 2006 v 17:42  • Odpověz
autor
víš, někdy to bez pomocí lékařů bohužel nejde....což není můj případ :grinning: . Ale neklesej na mysli, ono se to nějak vyřeší. Pak dej vědět, až budeš mít nějaké zprávičky od doktora...držím palce(všechny) :wink:
29. zář 2006 v 17:46  • Odpověz
Co noveho v Jicine.Hrozne se me libi vase namesti
29. zář 2006 v 17:49  • Odpověz
autor
Jarco taky bych chtěla v budoucnosti nějakou chaloupku, vůbec by mi nevadilo mít ji na samotě....ale až tak před důchodem. Nemít si s kým pokecat a stýkat se s kamarádkama to by byla moje smrt. Ale jak říkám, v Kopřivce jsem si už zvykla a mám tu už kamarádky...i když nejvíce jich mám v Jičíně.Ale jsem mobilní, tak tam často dojíždím a hlavně za našima.Jak často jezdíš domů? Jo a jinak blahopřeji k dalšímu budoucímu přírustku :wink: :grinning:
29. zář 2006 v 17:51  • Odpověz
autor
V Jičíně nic nového, nic myslím nepřibylo...max.ubylo :sweat_smile: . Já Přerov ani neznám,znám Hranice....přes Přerov jsme kdysi jezdili s našima vlakem :grinning:
29. zář 2006 v 17:55  • Odpověz
autor
A jak válčíš v Přerově?
29. zář 2006 v 17:58  • Odpověz
prerov je celkem fajn ja bydlim kousek od prerova na vesnici.
29. zář 2006 v 18:04  • Odpověz
autor
na venkově je to celkem fajn, ne? Jsi vdaná?
29. zář 2006 v 18:07  • Odpověz
V prosinci to bude rok.Ja jsem spokojena ted je krasne rada posedim venku vedle me pejsek v panelaku bych asi nechtela bydlet
29. zář 2006 v 18:09  • Odpověz
autor
Pokud jsi zvyklá v baráčku tak tě chápu....i já bych chtěla bydlet v domku, ale ne někde na samotě. Bohužel fin.situace to zatím nedovoluje. Ale taky mám 2 pejsky, ovšem jen malé rasy(čivava-fenka a trp.špic-pumr)
29. zář 2006 v 18:12  • Odpověz
Ahojky...přece jenom v Jičíně něco přibylo...já :slight_smile:. Bydlím tu zhruba rok.
Všechny zdravím.
29. zář 2006 v 18:21  • Odpověz
autor
No čauky wipajo, tak tě vítám mezi Jičínáky... :grinning: jak se ti líbí v NJ? A co jsi se rozhodla zrovna pro Jičín?
29. zář 2006 v 18:24  • Odpověz
autor
A mimochodem blahopřeji k chlapečkovi :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
29. zář 2006 v 18:25  • Odpověz
autor
Jak vidím, máš termín dříve než já... :angry: :grinning: , kolik jsi doposud přibrala? Já 5,5 kg.Mám to všechno v břiše, a taky trpím od 4 měsíce nevolnostmi a zvracením :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....malý mi dává pěkně zabrat.
29. zář 2006 v 18:35  • Odpověz
Jj..díky, taky blahopřeji. Nemůžu říct, že se mi tu nějak extra líbí..no to jsem asi nenapsala dobře, ale nestačila jsem si tu ještě zvyknout...dá se říct, že tu skoro nikoho neznám. A proč jsem se rozhodla pro Jičín?? Spíš za mě bylo rozhodnuto...šla jsem za přítelem, on tu mám práci, takže pro něj by bylo těžší jít za mnou. Ta 73 na konci je tvůj ročník?? tak já jsem o rok starší :slight_smile:
29. zář 2006 v 18:37  • Odpověz
autor
a odkud jsi?Tak ted už znáš mě.... :grinning: .Ano, mám 33, ale čekám již druhé dítě. Kdežto ty první jak vidím. Jak se připravuješ? Máš už něco nakoupíno?
29. zář 2006 v 18:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 10
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.