• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nový Jičín a okolí. Jste odtud některá?

(Zamčená)
17. července 2012 
@em_ka: ahoj. to jo no :slight_smile: ale tak asi když máš víc dětí,tak si protě zvykneš no :grinning: co jiného zbyde :grinning:
26. pro 2011 ve 13:35  • Odpověz
Ahojky,
jsem taky z okolí Nového Jičína :slight_smile: ! Akorát se dívám, že ta diskuze tady moc nejede, škoda :frowning2: .
@em_ka
@ba0terka
Holky nenechte se mýlit, dvě děti rozhodně není dvojnásobně náročné, někdy mám pocit, že toho času mám teď snad i víc :grinning: ! Když jsem měla jen jedno, malý se nudil, neuměl si hrát sám, takže jsem mu musela věnovat 100% pozornosti od rána do rána (teda věnovala a ráda :slight_smile: ), kdežto teď se spolu už i zabaví a mě si nevšímaj :slight_smile: ... kolikrát mě vyhodí z obýváku a zavřou se a já tam nesmím :sunglasses: :grinning:
28. pro 2011 v 01:02  • Odpověz
@zoditka: ahojky. já jsem přímo z NJ,odkud ty? :slight_smile: ono to tu dřív asi frčelo víc než teď no :confounded:
Taky bych si přála dva caparty,aby od sebe byly tak 3 roky,ale kdo ví jak to bude :slight_smile: Aby si spolu pěkně hráli a vyhazovali mě z obyváku :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2011 v 19:55  • Odpověz
Ahoj děvčata, vítejte v novém roce :slight_smile:
Kukám sem po dlouhé době.. a co mě sem zpátky přilákalo? Hledám info jak zabránit tomu, aby naše princeznička dobře a bez žárlení přijala nového člena naší rodiny, který k nám přibude koncem května :grinning: :grinning: :grinning:
Co dětičky, jak byly nadšené z vánoc? a co Silvestr? Adélka měla třetí vánoce, první ji byly jen 2 měsíce, tak to ji fascinovaly světýlka na stromečku, za rok opět světýlka a balící papír, a letos, užasné, to nadšení z dárečků, jak všechno opusinkovala, pomazlila a pak zavolala z okna: Děkuji Ježišku :slight_smile: no byla to nádhera.
Silvestr byl horší, s prvními petardami se probudila s histerickým neutěšitelným řevem, tak že asi tak... nakonec jsem si s ní lehla a tím pro mne oslava nového roku skončila :slight_smile:
11. led 2012 ve 12:23  • Odpověz
@katiz: Ahojky. Jé,to je krásné. Gratuluji k budoucímu přírůstku :slight_smile: Erča jako již tradičně Silváro prospal,vlastně i s náma. Nějak jsme to zalomili už ve 22.h. :grinning: A na Štědrý večer s náma jedl řízek a salát jako velký kluk :grinning: A světýlka ho samozřejmě zajímala nejvíc :grinning: Co nějaké dárky,světýlka byly nej :grinning: Ale tak dárečky se mu líbili,nejvíc hrající fotbalový míč od FP :slight_smile:
A co se týče žárlení,tak jsem taky zvědavá,jak pak Erča někdy přijme parťáka. Když se přiblížím k cizímu miminku a co hůř,když si ho vezmu,tak se nakaboní,nadává a brečí a tečou mu slzičky jak hrachy :grinning:
No sranda :grinning:
15. led 2012 ve 21:34  • Odpověz
haloooo jičin je tady někdo?
17. črc 2012 v 07:50  • Odpověz
@katiz: ahoj,já :slight_smile: hlídám to tu furt :slight_smile:)))
17. črc 2012 v 17:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.