Nový Jičín a okolí. Jste odtud některá?

Ahojte budoucí maminy i snažilky, není tady některá z NJ a okolí? Našla jsem max.Ostravu a Bohumín nejbližší mesta ]-( . Ozvěte se .....papa 😃
ba0terka
26. pro 2011
@em_ka: ahoj. to jo no 🙂 ale tak asi když máš víc dětí,tak si protě zvykneš no 😃 co jiného zbyde 😃
zoditka
28. pro 2011
Ahojky,
jsem taky z okolí Nového Jičína 🙂 ! Akorát se dívám, že ta diskuze tady moc nejede, škoda 😞 .
@em_ka
@ba0terka
Holky nenechte se mýlit, dvě děti rozhodně není dvojnásobně náročné, někdy mám pocit, že toho času mám teď snad i víc 😃 ! Když jsem měla jen jedno, malý se nudil, neuměl si hrát sám, takže jsem mu musela věnovat 100% pozornosti od rána do rána (teda věnovala a ráda 🙂 ), kdežto teď se spolu už i zabaví a mě si nevšímaj 🙂 ... kolikrát mě vyhodí z obýváku a zavřou se a já tam nesmím 😎 😃
ba0terka
29. pro 2011
@zoditka: ahojky. já jsem přímo z NJ,odkud ty? 🙂 ono to tu dřív asi frčelo víc než teď no :-S
Taky bych si přála dva caparty,aby od sebe byly tak 3 roky,ale kdo ví jak to bude 🙂 Aby si spolu pěkně hráli a vyhazovali mě z obyváku 😃 😃 😃
katiz
11. led 2012
Ahoj děvčata, vítejte v novém roce 🙂
Kukám sem po dlouhé době.. a co mě sem zpátky přilákalo? Hledám info jak zabránit tomu, aby naše princeznička dobře a bez žárlení přijala nového člena naší rodiny, který k nám přibude koncem května 😃 😃 😃
Co dětičky, jak byly nadšené z vánoc? a co Silvestr? Adélka měla třetí vánoce, první ji byly jen 2 měsíce, tak to ji fascinovaly světýlka na stromečku, za rok opět světýlka a balící papír, a letos, užasné, to nadšení z dárečků, jak všechno opusinkovala, pomazlila a pak zavolala z okna: Děkuji Ježišku 🙂 no byla to nádhera.
Silvestr byl horší, s prvními petardami se probudila s histerickým neutěšitelným řevem, tak že asi tak... nakonec jsem si s ní lehla a tím pro mne oslava nového roku skončila 🙂
ba0terka
15. led 2012
@katiz: Ahojky. Jé,to je krásné. Gratuluji k budoucímu přírůstku 🙂 Erča jako již tradičně Silváro prospal,vlastně i s náma. Nějak jsme to zalomili už ve 22.h. 😃 A na Štědrý večer s náma jedl řízek a salát jako velký kluk 😃 A světýlka ho samozřejmě zajímala nejvíc 😃 Co nějaké dárky,světýlka byly nej 😃 Ale tak dárečky se mu líbili,nejvíc hrající fotbalový míč od FP 🙂
A co se týče žárlení,tak jsem taky zvědavá,jak pak Erča někdy přijme parťáka. Když se přiblížím k cizímu miminku a co hůř,když si ho vezmu,tak se nakaboní,nadává a brečí a tečou mu slzičky jak hrachy 😃
No sranda 😃
katiz
17. črc 2012
haloooo jičin je tady někdo?
ba0terka
17. črc 2012
@katiz: ahoj,já 🙂 hlídám to tu furt 🙂)))

Začni psát odpověď...

Odešli