• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nový Jičín a okolí. Jste odtud některá?

(Zamčená)
17. července 2012 
Jsem ze Zábřehu na Moravě...cca 120 km odsud okr. Šumperk. Nečekám první dítě..teda s přítelem ano..ale z prvního 15-ti letého manželství mám 4 děti..nejstarší dcera má 16. :slight_smile:. Jsem už zasloužilá matka. A nakoupeno ještě všechno nemáme...ale něco jo, dokonce i kočárek jsme minulej týden koupili. Taky mám hodně věcí po dětech a po neteřince, takže ty nákupy nejsou tak strašný..teď jsme ve fázi, že sháníme nějakou přebalovací komodu, nemám kam naskládat oblečení pro malýho.
29. zář 2006 v 19:17  • Odpověz
autor
Tak to gratuluji... :slight_smile: , a k tomu pultu taky sháním přes internet, nebo chodím po bazárcích. Kdybych natrefila na něco dám ti vědět. Oblečení mám taky po synovci, který má 2,5 roku. Ale neodolala jsem a už jsem nakoupila i nějaké nové kousky. Samozřejmě i flaštičky, dudlíky(i když na ně nechci nechat malého zvykat)a další prkotiny...
29. zář 2006 v 19:25  • Odpověz
Jo to budeš hodná, když mi dáš vědět..nechce se mi kupovat nová komoda za 4 tisíce. Ještě chceme zkusit stoláře, za kolik by byl schopen ji udělat...tak uvidíme. ty pocházíš přímo z NJ?
29. zář 2006 v 19:31  • Odpověz
autor
Já pocházím z NJ, ale už 9 let bydlím v Kopřivnici, což je 10 min. od NJ. Taky se mi nechce dávat za novou takové peníze. Tímto způsobem sháním i Babysense-monitor dechu. Jinak vše nové.... :slight_smile:
29. zář 2006 ve 20:00  • Odpověz
autor
Dám ti i jednu web stránku, kde je bazárek.
www.9mesicu.cz
29. zář 2006 ve 20:03  • Odpověz
Jsem taky z NJ - z Loučky, ale už 10 roků jsem vdaná a bylím v SR, ale nestěžuju si... :slight_smile: 24.10 mám termín - druhé bejby, měla by to být zase holka - o což jsme se snažili, tak to doufám vyjde :grinning:. už mám skoro vše nakoupíno - kočárek jsem vybrala Chicco - Trio S3, barva Discovery, přebalovací pultík mi přijde asi příští týden - většinu věciček si objednávám přes internet... oblečko jsem si pořídila v HaM a ségra je v Liverpoolu v Next-u, tak jsem jí napsala seznam věciček které mi má přinést... oblečení je dorůžova, tak jen doufám, že doktoři se nesekli... :confused: Takže pozdravuju všechny snažilky i těhulky z NJ a okolí...
29. zář 2006 ve 21:52  • Odpověz
autor
Ahojky Danono, tak to ti závidím ten termín... :slight_smile: Mně se to hrozně táhne. Už aby byly alespon Vánoce, to už se bude blížit TP. Já kočárek ještě nemám, nechala jsem výběr na příteli...ale měla jsem v merku jeden od MAXI-COSÍ.Doveze mi ho z venku.Pultík sháním přes bazárky a hodně věciček jsem zdědila po ségřiném malém. Ale samozřejmě kupuju i nové a tatínek přiveze taky krásné oblečky. U mě se doktoři doufám nesekli, mám to 3x potvrzené a nakonec i z amniocentézy. Tak at ti to dobře dopadne, držím palečky. Máš to už za pááááárrrrrr. :grinning: :slight_smile: :wink:
29. zář 2006 ve 22:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky, chtěla jsem se vás jen zeptat, jestli nevíte o nějakém cvičení pro těhu v našem regionu. Já chodím max. plavat. Před otěhotněním jsem hodně cvičila, chodila jsem na squash, aerobic a plavání. Pak jsem toho nechala a cítím, že jsem hodně zlenivěla a všechno mě bolí. Hilfeeeee..... :grinning:
3. říj 2006 v 08:44  • Odpověz
Andreo 73 má kamarádka chodila na předporodní kurs do Bílovce, hodně se tam posilovalo a byla tam celková příprava na porod. Memohla si ho vynachválit a vždy se do něj těšila.
4. říj 2006 v 11:44  • Odpověz
Ahojky všem! Hlásím se do okresu N.J. :wink: bydlím ve Studénce asi 4měsíce ale jinak pocházím z vesnice u Hranic. Jak jsem viděla je tu někdo i z Hranic
:grinning: do N.J. chodím do práce :wink:
4. říj 2006 ve 13:36  • Odpověz
A nevíte holky náhodou o nějakém cvičení přímo v NJ?
4. říj 2006 v 16:00  • Odpověz
autor
Vítej mezi nás Mady :grinning: :slight_smile: :wink: :sunglasses:
4. říj 2006 v 17:31  • Odpověz
autor
Díky Terro za informaci, pokud bych nenašla něco přímo v NJ, tak se budu informovat tam.
4. říj 2006 v 17:32  • Odpověz
autor
Wipaja: už jsi sehnala ten pultík? Mám ještě internet.stránku na další bazárek. Je to www.mimibazar.cz .Jinak jsem slyšela, že ve Valmezu je super dětský bazar, tak se tam hodlám v nejbližších dnech kouknout. A jak se jinak daří? :slight_smile:
Našla jsem si těhu cvičení v Kopřivnici, jdu se objednat na první lekci. Pak ti písnu, jaké to bylo. Zatím pa
12. říj 2006 v 08:54  • Odpověz
Ahojky Andry.
Jsi moc hodná...komodu jsme sehnali..nebo spíš si ji nechali udělat a přijde nás na 1500kč, což je myslím super cena. Dole komoda a nahoře velkej přebalovací pult, který se pak dá oddělat a zůstane jen komoda...takže se mi to zdá praktické. Dnes by mi ji měli dovézt, tak se těším, že už konečně budu mít kam narovnat všechny ty věcičky. Škoda, že nejsi přímo z NJ...mohly jsme chodit cvičit spolu. Já jak tu nikoho neznám,tak se jaksi nemůžu k ničemu odhodlat, ale měla bych, protože jsem strašlivě zlenivěla a taky hodně přibírám.Určitě písni, jaké bylo cvičení a jak se jinak máte s mimískem :wink:
13. říj 2006 v 05:34  • Odpověz
autor
Čauky Wipaja, to jsi teda čiperka vstávat v 5:30. :slight_smile:
Tak to máš super s tím pultíkem, já ještě nesehnala nic, co by se mi líbilo. A když tak je to strašně drahé. Ty už víš o nějakém cvičení v těhu? Pokud ano dej mi vědět, já jsem mobilní, takže bych mohla dojíždět do Jičína a nemusela bych tady chodit sama. Taky se mi moc nechce.
13. říj 2006 v 09:16  • Odpověz
No...abych pravdu řekla, tak jsem se ještě nepídila, ale pokud bys chodila se mnou, tak zkusím něco najít. A s tou čiperkou to zas není tak slavný...jen jaksi poslední dobou špatně spím a pak chodím celej den jak bluma protivná :frowning2: :slight_smile:
13. říj 2006 v 09:21  • Odpověz
autor
Takže se po něčem poptej, já bych určitě šla. Až budeš něco vědět, napiš mi do IP. Dík
15. říj 2006 ve 14:26  • Odpověz
Ahojky všem!Nevíte někdo kde a kdy jsou těhotenské kurzy v Novém Jičíně? Předem děkuji :wink:
26. říj 2006 v 19:48  • Odpověz
mady..já našla zatím jen cvičení pro těhotné. Je to v mateřském centru každé pondělí od 17.30 h
28. říj 2006 ve 13:49  • Odpověz
28. říj 2006 ve 13:50  • Odpověz
autor
No čaute děvčata, dlouho tu žádná z vás nezabrousila. Tak Wipaja, ptala jsem se na těhu cvičení u doktora, protože jsem potřebovala potvrzení o tom, že nemám rizikovku a můžu cvičit a on mi to zatím nedoporučil, protože jsem podstoupila amnio a byla by to prý pro mě velká zátěž. Za 9 dnů jdu do poradny, tak už mi to snad vystaví a konečně můžu začít. Plavat ale chodím, je to super relax.
28. říj 2006 ve 22:03  • Odpověz
Andry...tak to já nechodím ani plavat. Jsem hrozná, ale samotný se mi nechce. Když koukám, jak ty týdny ubíhaj, tak si myslím, že to ani nestihnu. Možná zkouknu to cvičení a pak ti napíšu, jaké to bylo...jestli se teda donutím. :sunglasses:
29. říj 2006 v 10:17  • Odpověz
autor
OK,tak potom písni. Pokud mi to Dr. dovolí, ozvu se ti a zajdem spolu.Budu to vědět začátkem listopadu.
29. říj 2006 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj všem z okolí Jičína. Pocházím původně z Ostravy, ale bydlela jsem 6 let v Jičíně, teď jsem v Bratislavě , ale na Jičín ráda vzpomínám, bylo tam moc fajn a našla jsem si tam i známé, s kterýma jsme pořád v kontaktu.
31. říj 2006 ve 21:05  • Odpověz
autor
Ahojky Bertina,
zraví N.J. Ty jsi snž nebo už těhu?
1. lis 2006 v 07:50  • Odpověz
Ahoj Andreo, já jsem těhu, termín mám 6.12., pomalinku se to blíží :slight_smile: Chodila jsem do cvičení pro těhotné a bylo to fajn, sem tam poradily co a jak při kontrakcích, ale jsem zvědavá jestli si potom na to vůbec vzpomenu :sweat_smile:
1. lis 2006 v 10:39  • Odpověz
Ahoj, ahoj, zdravím Jičín, tak už máme bejbinko...Ninku :grinning: narodila se 20.10 v 6.10 ráno a byla to celkem rychlovka, což me těší... :wink: do Jičína se teď dostanu nevím kdy, to dřív se ke mně dostanou naši z NJ :wink: všem těhu držím palečky!
1. lis 2006 ve 14:45  • Odpověz
danona...gratuluju k holčičce
1. lis 2006 v 18:42  • Odpověz
autor
Bertina: tak to Ti upřímně závidím. Taky bych už na jednu stranu chtěla rodit, ale na druhou si říkám, že je to dobře, že je ještě uvnitř. To díky tomu nočnímu vztávání na WC...vždy si vzpomenu, že ted bych musela být vzhůru
min. 1/2 hodky a děsí mě to už ted. Ale vím, že to zvládnu....a ty určitě taky. A na těhu cvičení se taky moc těším, příští týden jdu do poradny tak doufám, že mi už Dr. vystaví povolení. Před 2 týdny mi to ještě nedoporučoval :unamused:

Danona: mooooc gratuluju a přeji hodně štěstí a zdraví Vám oběma. :grinning: :dizzy_face:
1. lis 2006 ve 22:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.