• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nový Jičín a okolí. Jste odtud některá?

(Zamčená)
17. července 2012 
andreo teď poslední týdny se mi zdá že už jsem vzhůru pořád - asi malá příprava před narozením, ne že se mi chce pořád na WC, ale taky mám pořád hlad takže se budím i hlady :slight_smile:, jinak patřím mezi lidi co si rádi pospí.
3. lis 2006 v 10:26  • Odpověz
autor
to já taky ráda pospím...ale brzy mě to přejde. Kvůli hladu jsem se ještě taky nikdy nevzbudila. Já se přecpu vždy přes den a v noci mám pokoj. Už víš, co čekáš? Já jen, že to nemáš uvedené v profilu, a ani tt.
7. lis 2006 v 17:37  • Odpověz
ahojky andrejko73 jak se máš? tak jsem brouzdala po netu a hned jsem byla překvapena na koho jsem tady narazila...kačka z bellisimy :slight_smile:
9. lis 2006 v 18:10  • Odpověz
autor
Ahoj Kačo, to jsi Ty? Co tu děláš? Ty jsi těhotná, nebo se snažíte? Ale u Kamily už nejsi, ne? Když tak mi piš do IP.
9. lis 2006 ve 21:29  • Odpověz
autor
Wipaja, moooc gratuluji k Románkovi a přeji jen samé pozitiva a hlavně hodně zdraví, toho není nikdy dost. :dizzy_face:
17. led 2007 v 18:15  • Odpověz
Ahojky všechny holky maminky a prcci v bříškách !!!! :slight_smile:
Tak jsem tady na vás narazila tak nějak náhodou a jsem ráda, protože máme společné téma, ty naše kuřátka v bříšku, no teda spíš už v břichu :wink: ....
Jmenuju se Jana, a naše holčička by se nám měla vyklubat 20.3.
Takže se těším až si od vás holky něco přečtu. :slight_smile: Mějte se všechny hezky.ahojky
19. led 2007 v 09:04  • Odpověz
autor
ahoj Jani, vítej mezi námi...jsi přímo z NJ?
19. led 2007 v 09:15  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: . Nene, jsem z Kopřivnice. Bydlím tu jen chvíli... Aspoň tady někoho z okolí poznám, mám všechny v Ostravě, odtamtud jsem. :wink:
19. led 2007 ve 13:04  • Odpověz
autor
Tak já pocházím z NJ, ale už 10 let bydlím v Kopřivnici. :grinning: Někdy si můžeme dát spicha s mimčama. Já budu mít jen asi o měsíc a půl staršího chlapečka.
19. led 2007 ve 13:11  • Odpověz
Tak to by bylo fajn :slight_smile: . Tak to už máš za pár, vid? Kdypak by měl mrňous kouknout na svět???
19. led 2007 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj,zdravím Vás maminky,je moc fajn,že existují takové stránky!!!Jmenuji se Míša a ještě dva měsíce a už budu mít svého drobečka v náruči.Moc by mě zajímalo jestli je někde v okolí N.J. a Bílovec cvičení pro těhulky???Mějte se moc hezky!!!
22. led 2007 v 15:21  • Odpověz
Ahojky Míšo.Já jsem na těchto stránkách taky nováček a musím říct,že je fajn,že jsem na ně narazila. Já už mám před sebou taky necelé 2 měsíce a bude prcek na světě. Popravdě řečeno, už se nemůžu dočkat, protože si připadám jak slon jak se to břicho rozrůstá do všech světových stran. :grinning:
Jinak kdyby jsi narazila na nějaké to cvičení v okolí N.J. tak dej vědět nebo kdokoliv kdo tady píše jooooo? :wink:.Odkud vlastně jsi?
23. led 2007 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky, ja vim ze je to jako hledani v kupce sena, ale za pokus to stoji...hledam kamaradku jmenem Katerina Sramkova je z Noveho Jicina...holky je myslim stejny rocnik jako ja, mozna plus minus rok (1978)...neznate ji nahodou? Je to dulezite...ucily jsme se spolu v Ostrave a pak mi zmizela ze zivota...mozna zkusim Postu pro tebe :wink: , ale zacla jsem tady u vas...nahoda je blbec :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Diky za kazdou info, muzete do me IP, dekuji moc :slight_smile:
23. led 2007 ve 20:39  • Odpověz
Ahojky..tak se hlásím po dlouhé době. Děkuji andry...zrovna jsem chtěla oznámit,že už nejsem kindervajíčko :slight_smile: Románek se narodil 5.ledna za pět tři odpoledne. Byla to hrozná rychlovka.
26. led 2007 v 09:39  • Odpověz
autor
Wipaja, jaký byl porod, vše v pohodě. Já mám první termín teď v pátek a pokud neporodím ani do příštího čtvrtku, jdu na vyvolávání...já nechcííííí. Ale myslím, že to nebude potřeba :wink:

Holky ohledně toho cvičení pro těhotné, já jsem ho navštěvovala v Kopřivnici, ale i tak by mělo být skoro v každém městě nějaké cvičení. Zkuste se zeptat u vašich gynekologů. Je to fakt dobrá věc....a chodila jsem i na těhu plavání, to je snad ještě lepší :dizzy_face:
31. led 2007 v 08:22  • Odpověz
Andry..porod byl OK, o půl druhé jsme dojeli a za pět minut tři byl Romča na světě. Hlavně se drž a ať ti vše dobře dopadne...držím pěsti, ať to máš rychle za sebou a držíš vašeho chlapečka v náručí. :wink:
31. led 2007 v 11:42  • Odpověz
andreo, gratuluju k bejbinku!!!!!!!!! přju hlavně hoodně zdravíčka :dizzy_face:

právě minulý víkend jsem byla v NJ, tak jsem aspon oběhla obchůdky, ale moje malá byla akorát tak uplakaná, že jsem z obchodů raději pálila hned k našim do Loučky.. :sweat_smile:
24. únor 2007 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se k Vám přidávám. Jsem taky z okresu NJ, ale už skoro devět let žiju v cizině.

Januskaababoo já chodila do třídy S Míšou Šrámkovou z NJ, myslíš že to mohly být ségry nebo nějak příbuzné? Jestli jo tak já ti zjistím adresu na tu Míšu a třeba ti poradí co dál.
24. únor 2007 v 10:57  • Odpověz
autor
Ahojda kočenky :wink:
Danona díky za gratulaci, jakpak se mají holky? To musela být mamka šťastná, že viděla vnučky, co? Já jsem od našich 12 km. a furt si stěžujou, že děti vidí málo a ať se přestěhuju do NJ.
Teď jsem si všimla, že můj poslední příspěvek tady byl ze 31.1. a to jsem vůbec netušila, že se mi za pár hodin rozjede porod :sweat_smile:

Álo vítáme Tě mezi námi....kde bydlíš v cizině? Děti mají exotické jména tak to tipuji na Libanon nebo Sýrii? :dizzy_face:
19. bře 2007 v 10:34  • Odpověz
Bydlím v Německu. Otec mých dětí je Pákistánec.
19. bře 2007 v 10:48  • Odpověz
autor
Álo máš krásné děvčátka :wink: ...odkud vlastně přesně jsi, já přímo z NJ, ale žiju už 10 let v Kopřivnici.
26. bře 2007 ve 20:14  • Odpověz
já jsem z Frenstatu
8. dub 2007 ve 13:20  • Odpověz
Ahojky holky, jsme z okresu NJ,můžeme se přidat?
Jistebník
20. led 2008 ve 14:33  • Odpověz
ahojda holky vubec jsem o teto diskuzi nevedela,,,,jsem taky z Koprivnice :astonished: :wink:
20. led 2008 ve 14:37  • Odpověz
Ahojky.Je tady někdo z okresu NJ?
21. únor 2008 ve 22:19  • Odpověz
Ahoj holky, jsem taky z okr.NJ, kousek od Frenštátu, včera jsem byla poprvé na těhu cvičení s PA na poliklinice v Kopřivnici a fakt spokojenost. Nechodíte tam náhodou některá?
22. únor 2008 ve 13:09  • Odpověz
ahoj,ja tam nechodila na cviceni tehotnych,ale na cviceni s miminkama a taky to bylo fajn :slight_smile:
24. únor 2008 ve 20:34  • Odpověz
Ahojky! Jsem z okr. NJ. Hlásí se Štramberk!
sarka11- můžeš mi trošku popsat, jak to probíhá na tom cvičení? Rozhodovala jsem se, zda tam chodit či né...Jsem ráda, když výjdu schody do 3.patra :grinning:
25. únor 2008 v 11:38  • Odpověz
Ahoj vespolek, náhodou jsem narazila na tuto diskuzi, když jsem na internetu hledala informace o cvičení pro těhulky v kopřivnici. Taky by mě zajímalo jak to probíhá a pro kolik maminek to je a jestli je třeba problém se tam dostat. Jsem z Příbora.
25. únor 2008 ve 23:35  • Odpověz
mapurka: jestli chces, poslu ti do IP telefon na pani,ktera to vede. muzes se ji zeptat,jak to tam chodi,je to mila pani. jak uz jsem psala,ja na cviceni pro tehotne nechodila,ale chodila jsem tam cvicit s miminkem :slight_smile:
26. únor 2008 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.